Google Ads Wrocław

97% przychodów Google generują reklamy - Ty też możesz na nich zarabiać!

W 2020 roku, przychody Google z reklam wyniosły 146,92 miliarda dolarów, a tendencja wzrostowa utrzymuje się aż do tej pory. Dlaczego te liczby powinny być ważne także dla Ciebie?

Otóż, świadczą o efektywności i sile oddziaływania reklam w Google. Twoja firma też może skorzystać z potencjału Google Ads we Wrocławiu.

Formularz kontaktowy

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:
Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

O SEMLife:

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

Agencja Google Ads z Wrocławia 

Jako doświadczeni specjaliści SEO z 15-letnim stażem, zdążyliśmy do perfekcji opracować nasze ,,know-how", dzięki czemu, teraz wiemy, jak wykorzystać system Google Ads, po to, by przyniósł same korzyści dla Twojego biznesu. Twój sukces w sprzedaży to tylko kwestia czasu!

Zaufaj nam, specjalistom od Google Ads Wrocław, a niebawem przekonasz się, ile Twoja firma zyskała dzięki skutecznej kampanii PPC. Chcesz wiedzieć, na czym polega i ile kosztuje Google Ads Wrocław? Zapraszamy do dalszej lektury!

Co to jest Google Ads Wrocław?

Zastanawiasz się, czym są kampanie Google Ads we Wrocławiu? Pozwól, że to wyjaśnimy.

Google Ads to platforma reklamowa Google, która pozwala firmom na wyświetlanie swoich reklam w wynikach wyszukiwania Google. Spytasz- jak to działa? Przyjmijmy, że prowadzisz firmę cateringową we Wrocławiu. Chcesz zwiększyć swoją widoczność w sieci i przyciągnąć więcej klientów.

Za pomocą Google Ads, możemy stworzyć reklamy, które będą wyświetlane wyłącznie tym osobom, które szukają usług cateringowych we Wrocławiu. Gdy ktoś wpisze "usługi cateringowe Wrocław" lub podobne zapytanie (np. dieta pudełkowa Wrocław), Twoja reklama pojawi się u góry wyników wyszukiwania. Dzięki temu to właśnie Twoja firma będzie widoczna dla tych, którzy poszukują w sieci usług, które oferujesz.

Dla jakich biznesów we Wrocławiu Google Ads okaże się najlepszym rozwiązaniem biznesowym?

 • Dla nowych firm - Jeśli Twoja firma jest nowa na rynku, Google Ads Wrocław jest doskonałym narzędziem do szybkiego zwiększania widoczności i budowania świadomości marki.
 • Dla firm z konkurencyjnej branży - Jeżeli Twoja firma działa w konkurencyjnej branży, Google Ads Wrocław może pomóc wyróżnić się wśród konkurencji i dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.
 • Dla firm o ograniczonym zasięgu - Jeśli prowadzisz lokalny biznes i chcesz dotrzeć do klientów w konkretnym regionie, jak na przykład Wrocław, czy pobliski Wałbrzych Google Ads pozwali skierować Twoje reklamy do osób znajdujących się na konkretnym obszarze geograficznym.
 • Dla firm z sezonowymi ofertami - Jeśli oferujesz produkty lub usługi, które są popularne w określonej porze roku (np. wypożyczalnia sprzętu wodnego we Wrocławiu, czy serwis narciarski Wrocław), Google Ads umożliwia prowadzenie kampanii reklamowych w danym sezonie, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży w kluczowych dla Ciebie miesiącach.
 • Dla e-commerce - Jeżeli prowadzisz sklep internetowy we Wrocławiu, Google Ads oferuje specjalne formaty reklam (np. reklamy produktowe), które wyświetlają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania w formie zdjęć produktów wraz z ceną i nazwą sklepu. To przykuwa wzrok klientów i zachęca ich do zakupu, nim w ogóle odwiedzą Twój e-sklep. 

Na czym polegają licytacje w Google Ads Wrocław? 

Proces licytacji w Google Ads Wrocław na pierwszy rzut oka  może wydawać się dosyć skomplikowany, ale spokojnie - wytłumaczymy Ci to, sięgając z przykładu wspomnianej firmy cateringowej z Wrocławia.

Licytacja w Google Ads Wrocław polega na tym, że każda firma decyduje, ile jest warte kliknięcie w jej reklamę - to jest tzw. maksymalna stawka CPC (Cost Per Click), czyli koszt za kliknięcie. Przykładowo, jeżeli prowadzisz firmę cateringową, możesz zdecydować, że jesteś w stanie zapłacić 1 zł za każde kliknięcie w Twoją reklamę.

Teraz kiedy użytkownik wpisze zapytanie "usługi cateringowe Wrocław", Google bierze pod uwagę Twoją stawkę, jak również stawki Twoich konkurentów. Jeśli Twoja stawka jest wyższa od konkurentów, Twoja reklama będzie wyświetlana na górze wyników wyszukiwania.

Ale nie martw się, nie zawsze musisz płacić najwyższą stawkę. Google dąży do tego, aby reklamy były jak najbardziej relewantne dla użytkowników, więc bierze pod uwagę również jakość Twojej reklamy i strony docelowej. Jeśli Twoja reklama jest odpowiednio dopasowana do zapytania użytkownika, możesz zapłacić mniej za kliknięcie, nawet jeśli Twoja stawka jest wyższa.

Koszt korzystania z Google Ads

Koszt korzystania z Google Ads jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników, takich jak: konkurencja, branża, czy popularność słów kluczowych.

Jeżeli we Wrocławiu działają tylko dwie inne firmy cateringowe, które korzystają z Google Ads, koszt reklamy będzie prawdopodobnie niższy, niż w sytuacji, gdybyś rywalizował z dziesiątkami, podobnych do Twojej, firm.

Istotne jest, że płacisz tylko za rzeczywiste kliknięcia w reklamę - nie ponosisz kosztów za samo wyświetlanie reklamy. Budżet na kampanię Google Ads ustalasz sam, co pozwala Ci na pełną kontrolę nad wydatkami.

Agencja Marketingowa Wrocław - współpracuj z profesjonalistami 

Przy odpowiednim zarządzaniu, kampanie Google Ads mogą okazać się nie tylko skutecznym, ale i kosztowo efektywnym narzędziem do zwiększenia widoczności Twojej firmy w sieci. Właśnie dlatego my, jako Agencja SEO Wrocław, jesteśmy gotowi pomóc Ci zoptymalizować Twoją kampanię PPC tak, aby przynosiła maksymalne rezultaty w ramach ustalonego budżetu.

Czy reklama w Google Ads się opłaca?

Jeśli wykonasz ją sam, możesz popełnić błędy, które mogą kosztować Cię całkiem sporo. Niesprecyzowana fraza lub rywalizacja z konkurencją pod najdroższymi słowami rzadko się opłaca. Google Ads przynosi zysk, tylko wtedy, gdy Twoja kampania jest dobrze skonfigurowana i posiadasz odpowiedni budżet, aby ja przeprowadzić.

Google Ads to system oparty na sztucznej inteligencji, który potrzebuje danych, aby skutecznie pozyskiwać dla Ciebie klientów. Stąd też kampania uruchomiona np. tylko na tydzień nie przyniesie Ci oczekiwanych rezultatów.

Dlaczego warto skorzystać z kampanii Google Ads we Wrocławiu?

Zwiększenie widoczności firmy

Google Ads Wrocław to najszybszy sposób na zwiększenie widoczności Twojej firmy. Jako specjalista Google Ads z Wrocławia, wiemy, jak skonfigurować Twoją kampanię, aby Twoja firma pojawiała się na górze wyników wyszukiwania, tam, gdzie Twoi potencjalni klienci na pewno Cię zauważą.

Docieranie do odpowiedniej grupy docelowej

Google Ads Wrocław pozwala na precyzyjne targetowanie reklam. Możemy skierować Twoje reklamy do osób szukających konkretnych produktów lub usług, osób z określonego obszaru, jak na przykład Wrocław, lub do osób, które odwiedziły już Twoją stronę.

Natychmiastowe rezultaty

Inaczej niż w przypadku SEO, które wymaga czasu, aby zacząć przynosić rezultaty, kampanie Google Ads dają natychmiastowy efekt. Jako agencja marketingowa z Wrocławia, jesteśmy w stanie uruchomić Twoją kampanię w ciągu kilku godzin, a Ty zobaczysz natychmiastowy wzrost ruchu na stronie.

Pełna kontrola nad budżetem

W Google Ads sam decydujesz, ile chcesz wydać na reklamę. Możemy dostosować Twoją kampanię do Twojego budżetu, niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą startującą w Wrocławiu, czy dużą korporacją.

Mierzalne rezultaty

Dzięki Google Ads Wrocław, możemy śledzić każde kliknięcie, każdą konwersję i każdy wygenerowany przez reklamę dochód. To pozwala nam na optymalizację Twojej kampanii i zwiększanie jej efektywności.

Zwiększenie sprzedaży

Prowadzenie kampanii Google Ads we Wrocławiu, zwłaszcza w połączeniu z optymalizacją konwersji, może znacznie zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług.

Remarketing w Google Ads Wrocław – dlaczego warto?

Remarketing to potężne narzędzie w arsenale specjalistów Google Ads z SEMLife., które pomaga w osiąganiu znaczących rezultatów dla naszych klientów we Wrocławiu i nie tylko.
Zastanów się, ile razy odwiedziłeś stronę internetową, zainteresowałeś się produktem lub usługą, ale z jakiegoś powodu nie zdecydowałeś się na zakup? Remarketing to sposób na „przypomnienie" Ci o tych produktach, kiedy przeglądasz inne strony internetowe, oglądasz filmy na YouTube, czy sprawdzasz skrzynkę e-mail. 


Dla przedsiębiorcy kampania remarketingowa w Google może przynieść wiele korzyści, chociażby:

 • Zwiększenie konwersji: Dzięki remarketingowi we Wrocławiu, przypominamy potencjalnym klientom o Twojej ofercie w odpowiednim czasie i miejscu, co może skłonić ich do dokonania zakupu.
 • Budowanie świadomości marki: Kampania remarketingowa we Wrocławiu nie tylko pomaga zwiększyć sprzedaż, ale także buduje świadomość Twojej marki. Im częściej użytkownicy widzą Twoje reklamy, tym bardziej prawdopodobne, że pamiętają o Twojej marce.
 • Precyzyjne targetowanie: W ramach remarketingu Wrocław możemy tworzyć listy użytkowników na podstawie ich zachowań na stronie. Na przykład, jeżeli ktoś dodał produkt do koszyka, ale nie dokonał zakupu, możemy pokazać mu specjalną reklamę promującą ten produkt.
 • Kontrola nad budżetem: Podobnie jak w przypadku innych form reklamy Google Ads we Wrocławiu, podczas kampanii remarketingowej płacisz tylko za rzeczywiste kliknięcia w Twoje reklamy.

Remarketing Wrocław to skuteczny sposób na to, aby Twoja marka nie stała się zapomniana i… zarabiała na opuszczonych koszykach! Jako doświadczona agencja marketingowa z Wrocławia, SEMLife. jest gotów pomóc Twojej firmie wykorzystać pełen potencjał remarketingu w Google Ads.

SEMLife.
Ponad 80% reklamodawców korzysta lub planuje korzystać z elastycznych reklam w wyszukiwarce

Typy reklam Google Ads we Wrocławiu - personalizuj swoją kampanię z SEMLife. 

W ramach platformy Google Ads, jako specjaliści Google Ads z Wrocławia, możemy zaoferować kilka typów reklam, które możemy dostosować do Twoich potrzeb biznesowych:

  • Reklamy w wyszukiwarce Google (Search Ads): To najpopularniejsza forma reklamy, której celem jest wyświetlanie się na górze wyników wyszukiwania Google. Na przykład, jeżeli prowadzisz sklep z obuwiem we Wrocławiu, Twoja reklama może pojawiać się dla zapytań takich jak "buty Wrocław" lub "sklep obuwniczy Wrocław".
  • Reklamy graficzne (Display Ads): Pozwalają na pokazywanie Twojej reklamy na milionach stron internetowych na całym świecie, które są częścią sieci reklamowej Google. To świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz budować świadomość marki wśród mieszkańców Wrocławia.
  • Reklamy wideo (Video Ads): Jeżeli masz treści wideo, które chcesz promować, możemy stworzyć dla Ciebie reklamę na YouTube, drugiej tuż po Google, najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie, którą codziennie odwiedza wielu mieszkańców Wrocławia.
  • Reklamy produktowe (Shopping Ads): Idealne dla sklepów internetowych, które chcą promować swoje produkty bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google. Możemy pokazać Twoje produkty mieszkańcom Wrocławia, którzy szukają tego, co oferujesz.
  • Reklamy lokalne (Local Ads): Jeżeli prowadzisz biznes lokalny we Wrocławiu, możemy stworzyć reklamy, które będą wyświetlane tylko osobom w Twoim obszarze. Ten typ reklam jest idealny dla firm, które chcą zwiększyć ruch w swoim lokalnym sklepie lub restauracji.

Optymalizacja kampanii Google Ads we Wrocławiu 

Odpowiednia i właściwie przeprowadzona optymalizacja kampanii Google Ads Wrocław to klucz do osiągnięcia optymalnych wyników przy możliwie najniższym koszcie.

Optymalizację kampanii można i należy przeprowadzać na różnych etapach jej trwania. Właściwie, to jest niekończący się proces, który wymaga stałego monitorowania wyników i dostosowywania strategii w odpowiedzi na te wyniki.

Zmiana parametrów kampanii może obejmować wiele różnych działań, takich jak:

 • Zawężanie grupy docelowej: Jeżeli zauważymy, że Twoja reklama przyciąga osoby, które nie są zainteresowane Twoją ofertą, możemy zawęzić Twoją grupę docelową, aby oszczędzić pieniądze i skupić się na osobach, które są najbardziej prawdopodobne do dokonania konwersji.
 • Dodawanie nowych słów kluczowych: Jeśli zauważymy, że istnieją słowa kluczowe, które przyciągają dużo ruchu, ale nie są obecnie uwzględnione w Twojej kampanii, możemy je dodać, aby zwiększyć zasięg Twojej reklamy.
 • Wykluczanie nieefektywnych słów kluczowych: Jeżeli określone słowo kluczowe generuje dużo kliknięć, ale mało konwersji, możemy je wykluczyć, aby nie marnować budżetu.
 • Zmiana oferty w reklamie: Jeżeli Twoja reklama nie generuje oczekiwanej ilości konwersji, możemy zmienić ofertę w reklamie, na przykład, dodając specjalną promocję lub zniżkę, aby przyciągnąć więcej klientów.

Optymalizacja kampanii Google Ads we Wrocławiu pomaga zwiększyć jej skuteczność i zapewnia lepsze wykorzystanie Twojego budżetu reklamowego.

65% reklam, które są chętnie klikane przez użytkowników
zawiera słowa kluczowe wskazujące na intencję zakupową

Specjalista Google Ads Wrocław

Kiedy powierzysz kampanię Google Ads naszej agencji marketingowej z Wrocławia, to właśnie Jarosław Snoch, nasz doświadczony specjalista Google Ads, przejmie nad nią kontrolę.

Nasz specjalista Google Ads Wrocław  posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, optymalizacji i zarządzaniu kampaniami Google Ads dla szerokiej gamy klientów - od lokalnych przedsiębiorstw, poprzez e-commerce, aż po międzynarodowe korporacje.

To doświadczenie pozwala mu szybko rozumieć potrzeby naszych klientów i tworzyć skuteczne kampanie, które przynoszą oczekiwane rezultaty.

Dlaczego warto wybrać SEMLife do prowadzenia kampanii Google Ads we Wrocławiu?

Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których SEMLife., to agencja której warto powierzyć swoją kampanię Google Ads we Wrocławiu:

 • Doświadczenie: Jarosław Snoch pracuje w branży SEO i SEM od ponad 15 lat. W tym czasie przeprowadził wiele udanych kampanii, które przyniosły znaczący wzrost ruchu i konwersji dla naszych klientów.
 • Zrozumienie biznesu: Każda kampania, którą nasz specjalista Google Ads Wrocław tworzy dla Klientów, jest dostosowana do unikalnych potrzeb i celów firmy. Zawsze bierze pod uwagę specyfikę branży, konkurencję, budżet i oczekiwania klienta.
 • Zaangażowanie: Jarosław Snoch jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Regularnie monitoruje wyniki kampanii i przeprowadza niezbędne optymalizacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług.
 • Komunikacja: SEMLife. zawsze utrzymuje klientów na bieżąco z postępami ich kampanii. Regularnie dostarczamy raporty z wynikami oraz służymy radą i odpowiadamy na pytania, abyrozwiać wszelkie wątpliwości Klientów. 
 • Profesjonalizm: Jako certyfikowany specjalista Google Ads, Jarosław Snoch jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i best practices w dziedzinie reklamy Google Ads. Możesz być pewny, że Twoja kampania jest w dobrych rękach.

Jeżeli szukasz skutecznej kampanii Google Ads we Wrocławiu, skontaktuj się z nami. Jarosław Snoch i reszta zespołu SEMLife. są gotowi pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

SEO i Google Ads we Wrocławiu 

Czy wiesz, że 89% ruchu generowanego przez reklamy nie jest zastępowane przez ruch organiczny po wstrzymaniu kampanii? Ta statystyka od Google jasno pokazuje, jak ważne jest połączenie SEO z kampaniami Google Ads we Wrocławiu, po to, by odnieść sukces w biznesie.

SEO

SEO i Google Ads są dwoma różnymi, ale uzupełniającymi się strategiami marketingowymi. SEO polega na optymalizacji strony internetowej, aby naturalnie pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. To jest proces długoterminowy, który może przynieść znaczące korzyści, ale wymaga czasu i ciężkiej pracy.

GOOGLE ADS

Z drugiej strony, Google Ads Wrocław pozwala natychmiast wyświetlić Twoją stronę na górze wyników wyszukiwania dla określonych słów kluczowych. To jest szybka i skuteczna metoda przyciągania ruchu do Twojej strony, ale pobiera opłaty za każde kliknięcie.

Zgodnie z przywołanymi statystykami, jeśli przestajesz płacić za reklamy Google Ads, 89% ruchu, który generowały, nie jest w całości zastępowany przez ruch organiczny. To znaczy, że jeżeli polegasz wyłącznie na SEO, możesz stracić znaczną część potencjalnych klientów, szczególnie jeśli konkurencja w Twojej branży na danym terenie jest duża.

Wybierz pozycjonowanie i Google Ads Wrocław i zyskaj

Połączenie SEO+ADS we Wrocławiu, gdzie nie brakuje firm i międzynarodowych przedsiębiorstw, jest szczególnie efektywne. Dzięki SEO, możesz budować swoją obecność online i przyciągać ruch organiczny, a jednocześnie, dzięki Google Ads, możesz natychmiast zwiększyć swoją widoczność i przyciągać więcej klientów.

Nasza doświadczona agencja SEO z Wrocławia, SEMLife. ma wiedzę i narzędzia, aby efektywnie połączyć pozycjonowanie z kampaniami Google Ads i pomóc Twojej firmie osiągnąć optymalne wyniki we Wroclawiu!

Pamiętaj, że sukces w dzisiejszym świecie online nie polega na skupieniu się na jednej strategii, ale na znalezieniu odpowiedniego balansu i połączeniu różnych technik. I właśnie tutaj SEMLife. ma do zaoferowania naprawdę wiele! 

Gdy skorzystasz u nas z pakietu SEO+ADS otrzymasz prowadzenie social media zupełnie za darmo! 

Skontaktuj się z SEMLife., aby poznać szczegóły!

 

Lubimy robić SEO!
SEMLife.
Zapraszamy do kontaktu