Reklamy Google Ads Kielce

Najszybszy sposób na pozyskanie klientów z wyszukiwarki Google

 • natychmiastowe rezultaty,
 • płatność za kliknięcie reklamy,
 • pozyskiwanie użytkowników zainteresowanych ofertą.

Prowadząc biznes w takim mieście jak Kielce, reklamy Google Ads mogą okazać się niezawodnym sposobem na rozwój firmy i budowanie świadomości marki!

Wg WordLead, reklamy Google są czterokrotnie częściej klikane niż inne sieci reklamowe!

Formularz kontaktowy

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:
Google Ads Kielce

Google Ads Kielce

System reklamowy Google Ads (wcześniej Google AdWords) to platforma, która pozwala wykupić reklamy w wynikach wyszukiwarki, portalach Youtube i Gmail, czy serwisach partnerskich jak portale informacyjne typu Wirtualna Polska czy Onet.

Mamy dostęp również do prywatnych portali i blogów tematycznych np. powiązanych z IT, podróżami czy modą, w których wyświetlanie reklam szczególnie w formie remarketingu jest bardzo skuteczne.

Zalety kampanii Google Ads Kielce

 1. Łatwa konfiguracja przede wszystkim łatwość i szybkość dotarcia do potencjalnych klientów. Podstawową kampanię reklamową stworzysz zapewne poniżej 1 godziny z podstawową wiedzą na ten temat.
 2. Elastyczność wydatków jest wyjątkowo atrakcyjna szczególnie, dla nowych firm, lub ofert sezonowych, gdzie stały budżet, umowy abonamentowe są ciężkie do przyjęcia.
 3. Trafność kierowanych reklam przy zastosowaniu dostępnych ustawień możemy znacząco ograniczyć ruch, który nie sprzedaje.
 4. Liczne kreacje reklamowe pozwalające na dotarcie do właściwych klientów
 5. Dostępność supportu i liczne kody rabatowe na wstępie dla nowych kont.

Kampania Google Ads Kielce z SEMLife.
Poznaj multum korzyści

Wypromujesz swoją firmę

Dzięki stworzeniu kampanii Google Ads przez SEMLife. możesz liczyć na:

 • zwiększenie sprzedaży usług/produktów
 • budowanie świadomości marki
 • zdobywanie zaufania użytkowników sieci
 • większy ruch na stronie

Unikniesz strat przez błędy

Powierzenie kampanii reklamowej doświadczonej Agencji pozwala uniknąć:

 • doboru nieodpowiednich fraz kluczowych
 • łamania zasad kampanii
 • marnowania czasu na wdrożenie się
 • strat w budżecie na bezwartościowe kliknięcia

Oszczędzisz dużo czasu

Oszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na prowadzenie swojej firmy.

 • systematyczne monitorowanie reklam
 • ulepszanie efektywności kampanii
 • gromadzenie statystyk
 • regularne raporty skuteczności

Poznasz swoich klientów

Dzięki efektywnej kampanii reklamowej zdobędziesz cenne dane dotyczące:

 • potrzeb potencjalnych klientów
 • statystyk na temat odbiorców reklam
 • skuteczności Google Ads
 • hierarchii wartości poszczególnych kampanii

Będziesz widoczny w sieci

Wyświetlaj reklamy na ponad 2 mln stron partnerskich Google (np. WP, Onet) oraz:

 • w wynikach wyszukiwania Google
 • na YouTube, Gmail, Discover Cards
 • za pomocą reklam graficznych i wideo
 • za pomocą reklam produktowych

Dodatkowe korzyści współpracy

Skontaktuj się z nami, a jeszcze tego samego dnia przedstawimy ofertę!

 • natychmiastowe działanie
 • dodatkowy budżet na start kampanii
 • zniżki na inne usługi marketingowe
 • indywidualny opiekun - fachowe doradztwo

Czy reklama w Google Ads się opłaca?

Jeśli wykonasz ją sam, możesz popełnić błędy, które mogą kosztować Cię całkiem sporo. Niesprecyzowana fraza lub rywalizacja z konkurencją pod najdroższymi słowami rzadko się opłaca. Google Ads opłaca się, jeśli dobrze skonfigurujesz kampanię, precyzując dokładnie odbiorcę i założysz odpowiednie budżety.

Google Ads to system oparty o sztuczną inteligencję, który potrzebuje danych, aby skutecznie pozyskiwać dla Ciebie klientów. Stąd też kampania uruchomiona na tydzień nie da super rezultatów.

Czy reklama w Google Ads się opłaca?

Skuteczność kampanii Google Ads

Dobrze skonfigurowana kampania Google Ads jest bardzo skutecznym kanałem pozyskiwania klientów. Pozyskiwanie klientów z wyszukiwarki, wyświetlanie reklam na portalach informacyjnych czy blogach a przede wszystkim w Gmail oraz Youtube cechuje duża skuteczność konwersji (pozyskania klienta).

Kampania, której CTR jest powyżej 10% wyświetleń reklam, można uznać za skuteczną, w dalszych krokach zostaje określenie współczynnika konwersji i przychodów z tego tytułu.

Konfiguracja kampanii Google Ads

Kampania reklamowa Google Ads jest prosta do stworzenia, jednak proces jej optymalizacji często może być dużo trudniejszy niż konfiguracja reklam. Tworząc kampanię reklamową dla Twoje firmy, jako doświadczona agencja Google Ads skorzystamy z wielu ustawień, które doprecyzują odbiorcę:

 • ograniczymy zasięg kampanii do wybranej lokalizacji,
 • wytypujemy najlepszego klienta ze względu na wiek, płeć, zainteresowania,
 • odrzucimy błędne frazy kluczowe, które mogą marnować budżet reklam
 • w zależności od wymagań branży możemy rozdysponować budżet na wyświetlanie reklam w określone pory dnia, dni tygodnia, czy nawet urządzenia.

Reklama Google Ads Kielce

Reklamy Google Ads mogą przyjąć formę tekstową, graficzną, a nawet wideo. W wyszukiwarce Google kampanie sponsorowane widnieją nad i pod wynikami organicznymi oczywiście są stosownie oznaczone jako reklama.

Często zawierają grafikę, a także rozszerzenia jak nr telefonu, formularz kontaktowy czy dodatkowe linki do podstron. Takie rozszerzenia zdecydowanie podnoszą współczynnik kliknięć w reklamę Google i pozwalają klientowi szybciej podjąć decyzję w sprawie kontaktu.

Reklama Google Ads Kielce

Płatność za reklamę Google Ads

Google Ads to system bardzo elastyczny, jeśli chodzi o budżet. Możemy dowolnie manipulować kosztami kampanii reklamowej w Google poprzez zmianę stawki dziennej i kosztów kliknięcia czy pozyskania klienta.

Ile kosztuje reklama w Google?

Google Ads monitoruje działania i zawsze dobiera tak koszty reklamy, aby w skali całego miesiąca nie przekroczyły znacząco wyznaczonego budżetu miesięcznego kampanii. Dzięki temu system stara się maksymalizować przychód z prowadzonej kampanii i uczy się jak pozyskiwać najlepszych dla nas klientów.

To, ile kosztuje reklama Google Ads w Kielcach, zależy od tego, pod jakim hasłem wyświetla się w wynikach Google. Koszt kliknięcia uzależniony jest między innymi od konkurencji na rynku, która chce wyświetlać się pod daną frazą. Firmy licytują pomiędzy sobą stawkę CPC (cost per click - koszt kliknięcia). CPC oblicza się poprzez podzielenie łącznego kosztu kliknięć przez liczbę kliknięć w określonym czasie.

W zależności od kaloryczności (korzyści z) frazy kluczowej koszt reklamy Google Ads może wynieść od kilkudziesięciu gorszy do kilku, a nawet kilkunastu złotych za kliknięcie.

Remarketing Google Ads

Dodatkową funkcją Google Ads jest kampania remarketingowa, czyli system reklam wybiera tylko określonych użytkowników witryny i wyszukiwarki , aby zaprezentować mu nasze reklamy.

Remarketing Google Ads

Przykład: Remarekting może być kierowany do użytkowników, którzy byli na stronie, ale nie dokończyli procesu zakupowego i dzięki reklamom przypominamy im o pozostawionym w sklepie koszyku z wybranymi produktami.

Remarketing może również dotyczyć osób, które odwiedziły określoną podstronę, lub wykonały konkretną funkcję np. rejestracja w newsletterze, kontakt chat czy pobranie pliku.

Marketing internetowy Kielce

Z wyników organicznych Google korzysta 80% użytkowników sieci. Mogą Cię tam znaleźć?

Google Ads vs Pozycjonowanie Kielce

 1. Kampania Google jest szybka, pozycjonowanie stron daje stabilne i długofalowe wyniki.
 2. Kampania Google działa tylko, gdy wpłacasz budżet, pozycjonowanie nawet po zakończonej umowie.
 3. Google Ads pozyskuje tylko około 20% ruchu, 80% osób korzysta z wyników SEO.
 4. Google Ads jest elastyczne i łatwe do zarządzania, SEO daje wyniki z dużym opóźnieniem i nie da się ich wyłączyć np. w święta czy urlop.


Więc najlepszym rozwiązaniem jest połączenie działań:
SEO + Ads = Sukces SEM

Kampania Google Ads to szybkie, ciekawe i trafne statystyki, które można wykorzystać w pozycjonowaniu i z sukcesem pozyskiwać klientów taniej z wyników organicznych. Dodatkowo remarketing na użytkowników witryny pozyskanych przez pozycjonowanie okazuje się bardzo tanim sposobem na konwersje, ponieważ docieramy tam, gdzie nie ma wyszukiwarki.

Agencja Google Ads Kielce

Skuteczność działań naszej Agencji SEM w Kielcach opiera się na łączeniu działań marketingowych z różnych kanałów w zależności od budżetu klienta, branży a przede wszystkim grupy docelowej.

Kampania Google Ads, której prowadzenie powierzysz właśnie nam, będzie prowadzona rzetelnie, a postępy szczegółowo raportowane, dzięki czemu wiesz, czy jesteśmy skuteczni i czy przedłużać umowę.

SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Sklepy internetowe Kielce

PrestaShop, Shoper, Woocomerce, a może dedykowany?


Przyśpiesz swoją stronę.

Przyśpiesz swoją stronę.

Strony internetowe Kielce

Stwórz stronę internetową, która sprzedaje!