SEMLife. Współpraca z Agencją

Jak zacząć odnosić sukcesy w Google?

Powodzenie działań marketingowych w sieci w dużej mierze opiera się na współpracy na linii agencja SEO - klient.

Naszym zadaniem jest dbałość o wizerunek i widoczność firmy w Internecie. Bez produktywnej współpracy szanse na osiągnięcie sukcesu znacznie maleją.

Komunikacja jest podstawą efektywnej współpracy. Jako Agencja SEM potrzebujemy stałego kontaktu z przedstawicielem naszego zleceniodawcy. Regularne odpowiedzi na nasze zapytania, nieodwlekana akceptacja proponowanych działań i sprawne wdrażanie strategii marketingowej pozwoli nam na osiągnięcie pozytywnych efektów reklamowych w krótszym czasie.

Napisz do nas

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Przed rozpoczęciem współpracy:

  • opowiedz nam, co chcesz osiągnąć - np. zwiększenie sprzedaży produktów/usług, zwrot kosztów marketingu, zdobycie większej ilości użytkowników odwiedzających stronę, wypromowanie firmy, wyprzedzenie konkurencji, zyskanie miana branżowego eksperta
  • sprecyzuj, do kogo kierowana jest oferta - opowiedz nam o swoich klientach
  • wypełnij brief - zawarte w nim informacje pomogą nam sporządzić precyzyjną wycenę usług i przygotować skuteczną strategię marketingową
  • stwórz indywidualny pakiet usług - wykorzystaj potencjał innych kanałów marketingu internetowego tj. Google Ads, Facebook, Instagram
Przed rozpoczęciem

Kryteria współpracy z SEMLife.

  • udzielenie dostępu do serwera, statystyk, FTP, CMS
  • przydzielenie osoby do kontaktu z naszą agencją
  • zgoda na optymalizację strony (wprowadzamy zmiany po Twojej akceptacji)
  • zgoda na wprowadzanie treści (wprowadzamy treści po Twojej akceptacji)
  • uwzględnienie czasu na kontakt z SEMLife.

Dodatkowe kryteria, które pozwolą nam na osiąganie jeszcze lepszych wyników to przede wszystkim stała komunikacja. Informacje na temat wszystkich aktualności, promocji, nowości, wydarzeń i zmian są niezbędne dla wypracowania długofalowych efektów. Wszelkie informacje sprzedażowe powinniśmy wprowadzać na stronę z przynajmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem, by osiągnąć widoczność pod wybranymi frazami kluczowymi na czas.

Oryginalne zdjęcia są niezwykle cenne w Internecie. Witryny są przepełnione zduplikowanymi grafikami, co nie sprzyja ich widoczności w wynikach wyszukiwania. Dlatego bardzo doceniamy regularne udostępnianie zdjęć do publikacji na stronie. Bez względu na to, czy są to zdjęcia produktów, realizacji, zespołu pracowników czy firmowego biura. W ostateczności posiłkujemy się płatnymi bankami zdjęć.

Krótka umowa

Oferujemy umowę trwającą zaledwie 3 miesiące. Po upływie tego czasu decydujesz, co dalej.

Niska cena pozycjonowania

Koszt pozycjonowania rozpoczyna się od 1000 złotych miesięcznie. Dostosujemy się do Twojego budżetu!

Dedykowany Opiekun Klienta

W SEMLife. nie ma infolinii - u nas możesz liczyć na kontakt z dedykowanym doradcą, który doskonale zna Twój pakiet usług.

Szkolenia SEO w cenie

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą - umów się na darmowy konsulting SEO i dowiedz się więcej o pozycjonowaniu.

Jasne warunki współpracy

Dzięki SEO.app będziesz mógł na bieżąco monitorować postępy naszych działań marketingowych.

Zespół specjalistów

SEMLife. tworzą specjaliści i analitycy SEO, content planerzy, copywriterzy i programiści. Kompleksowość to nasza domena.

Współpracuj z nami i zyskaj

Zdając się na SEMLife., możesz liczyć na mierzalne efekty pozycjonowania, które będą elementem strategii SEO, jaką wspólnie wyznaczymy na początku trwania umowy.

Lepsza widoczność strony
Po doborze odpowiednich słów kluczowych rozpoczniemy działania SEO on-site i off-site, dzięki którym w przeciągu najbliższych 3-4 miesięcy Twoja strona zacznie ukazywać się w TOP3 w Google. Wóczas przekonasz się co do naszej skuteczności!

Wyższy współczynnik konwersji
Więcej odwiedzin na stronie, dłuższe sesje internetowe - to nie wystarczy, aby odnieść sukces w SEO. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego pracujemy na Twój zysk i nie poprzestajemy jedynie na wyższym CTR.

Rozpoznawalność i wizerunek eksperta
O tym, czy zwyczajny Internauta stanie się Twoim lojalnym Klientem nie zawsze decyduje cena Twoich usług. Znacznie bardziej liczy się renoma Twojej Firmy. Zbudujemy świadomość Twojej marki tak, by trafiali do Ciebie tylko zdecydowani kupujący.

Na czym polega

Na czym polega pierwszy etap naszej współpracy?

Aby osiągnąć to, czego do tej pory nie udało Ci się zrealizować przy współpracy z poprzednią Agencją SEO, musimy lepiej się poznać. Z tego względu, powinieneś przeznaczyć czas na kontakt z SEMLife., szczególnie w czasie trwania 3-miesięcznej umowy. Bez obaw! Nie mamy tu na myśli długich obrad i niekończących się ustaleń w cztery oczy. Wystarczy kwadrans na rozmowę telefoniczną, czy krótki czat online.

Jesteśmy doświadczoną Agencją SEO i wiemy, jak działać, by wywindować Twoją stronę na TOP Google. Potrzebujemy jedynie kilku prostych wskazówek, tak abyśmy mogli, jak najlepiej opisać misję i profil Twojej Firmy. Wszystko po to, by odpowiedzieć na pytania Twoich potencjalnych klientów, zanim w ogóle się pojawią. Wartościowy content to podstawa naszego działania. Dzięki bogatym w informacje treściom unikniesz niejasności i telefonów z pytaniami od Internautów, którzy będą zadawać Ci masę niepotrzebnych pytań o usługi, których nie wykonujesz.

Jesteśmy tu, by oszczędzić Twój czas i pozwolić Ci skupić się na tym, co ważne. Pozycjonowanie pozwoli Ci rozwinąć Twoją działalność. Im więcej ustalimy na początku, tym lepsze wyniki osiągniemy później… Dlatego liczymy na stały kontakt.

Czy już wiesz, na czym polega współpraca z SEMLife.?
Tak, dzięki!
Nie za bardzo...
Jarek

Dziękuję za odpowiedź!

To bardzo cieszy, gdy nasze treści są pomocne!

Jeśli chcesz porozmawiać o ofercie, zapraszam do kontaktu:

Zadzwoń: 881 493 134 lub napisz info@semlife.pl

Jarek

Hmm... postaram się to poprawić.

Chcesz coś zasugerować?

Zadzwoń: 881 493 134 lub napisz info@semlife.pl

Działasz w niszowej branży?

Działasz w niszowej branży?

Świetnie się składa! W grupie naszych Klientów jest mnóstwo biznesów, które dzięki SEO zasłynęły w swoim nietypowym fachu! Pomożemy Ci wypozycjonować Twoją stronę na korzystnych warunkach. W przypadku mało znanych branż czas realizacji założeń strategii SEO znacznie się skraca. Przekonaj się o tym, sprawdzając efekty pozycjonowania w naszym case study.