Sklep internetowy Szczecin

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Skuteczny sklep internetowy to nie tylko adres strony i przedstawione produkty. W dzisiejszych czasach konkurencja w Internecie jest ogromna i aby e-sklep generował korzyści - przyciągał swoją atrakcyjnością potencjalnych klientów - powinien być odpowiednio zbudowany. Poznaj nasze sklepy internetowe Szczecin:

 • nowoczesna funkcjonalność
 • intuicyjny panel zarządzania
 • atrakcyjny design
 • optymalizacja pod kątem SEO

Zainteresowany sklepem online?

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Projektowanie sklepów internetowych Szczecin

W branży programistycznej nie ma dla nas żadnych tajemnic. Od ponad 14 lat doskonalimy się w tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych. Szczecin jest jednym z miast, gdzie uruchomiliśmy już wiele sklepów online. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów!

Możesz mieć pewność, że zaprojektujemy sklep internetowy, który będzie posiadał wszystkie najważniejsze cechy współczesnych e-sklepów:

Estetyka

Wygląd sklepu internetowego będzie estetyczny i atrakcyjny dla klientów. Dostosowujemy kolorystykę, układ i styl do Twoich wymagań, aby sklep był spójny z brandingiem Twojej marki i wyróżniał się na tle konkurencji. Nie zapominamy o elementach wizualnych, takie jak duże zdjęcia produktów, animacje i wideo, które przyciągają uwagę klientów i wspierają budowanie interesującej oferty.

Responsywność

Sklep będzie nie tylko responsywny, czyli dostosowany do różnych urządzeń, na których jest przeglądany, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Będzie odpowiednio zoptymalizowany dla każdej rozdzielczości, aby nie zaśmiecać ekranu nieistotnymi elementami. Użytkownicy docenią go zarówno za przejrzystość, jak i szybkość działania.
Intuicyjna obsługa.

Estetyka
Intuicyjna obsługa

Intuicyjna obsługa

Prostota obsługi zarówno dla użytkowników, jak i moderatorów strony. Potencjalni klienci bez problemu znajdą w asortymencie to, czego potrzebują dzięki wygodnemu menu, linkom wewnętrznym, czy wskazówkom dotyczącym nawigacji, możliwości sortowania i filtrowania. Osoby odpowiedzialne za obsługę bez problemu będą poruszać się po intuicyjnym panelu zarządzania sklepu online.

Szybkość

Szybkość działania strony jest jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o tym, czy użytkownik pozostanie na stronie, czy ją opuści. Sklep internetowy zaprojektowany przez SEMLife. będzie zoptymalizowany pod kątem szybkości ładowania. Dzięki temu Twoi klienci nie będą musieli czekać na możliwość przeglądania produktów czy innych podstron.

Bezpieczeństwo

Otrzymasz w pełni zabezpieczony sklep, zapewniający bezpieczne metody płatności i ochronę danych. Klienci mogą mieć pewność, że ich dane osobowe i finansowe są w pełni chronione.

Analiza danych

Analiza danych dotyczących zachowań klientów umożliwia lepsze dostosowanie oferty do potrzeb klientów, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie przychodów.

Liczą się konwersje

Twój sklep internetowy będzie zaprojektowany z myślą o konwersjach. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu przycisków, formularzy i innych elementów, sklep online będzie jeszcze bardziej zachęcał użytkowników do skorzystania z oferty.

Integracja

Sklep internetowy będzie zintegrowany z wymaganymi platformami, takimi jak media społecznościowe czy porównywarki cenowe

Dedykowane funkcje

Jesteśmy elastyczni - bez problemu dostosujemy sklep online do wymagań Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz specjalnych funkcjonalności, nasz zespół programistów stworzy rozwiązanie.

Tworzenie sklepów internetowych Szczecin zoptymalizowanych pod kątem SEO

Jako profesjonalna Agencja SEO, nie moglibyśmy tworzyć sklepów internetowych, które nie byłyby zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Z tego względu zadbamy o wszystkie aspekty, na które algorytmy wyszukiwarek zwracają uwagę:

 • poprawność kodu źródłowego,
 • strukturę adresów URL,
 • schema.org,
 • szybkość strony,
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
 • mapę strony, plik robots i htaccess,
 • integrację z Google Search Console i Analitycs,
 • przekierowania, linki kanoniczne,
 • optymalizację grafik,
 • zgodność ze standardami technicznymi.

Skontaktuj się z nami, aby omówić wszystkie szczegóły Twojego nowego, funkcjonalnego sklepu internetowego!

poprawność kodu źródłowego

Jak zamówić sklep online Szczecin?

Zastanawiasz się, jak wygląda cały proces zamówienia sklepu internetowego ze Szczecina? Już wyjaśniamy!

Przed skontaktowaniem się z SEMLife., zastanów się, jaki chcesz mieć sklep internetowy. Chodzi przede wszystkim o ilość produktów - skalę asortymentu, który chcesz sprzedawać za pomocą sklepu online:

 • w okolicach 100 produktów (lub mniej),
 • około 500 produktów,
 • ponad 1000 produktów.

W zależności od Twojej decyzji dopasujemy odpowiednią platformę e-commerce, na bazie której stworzymy sklep internetowy.

 1. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów projektu. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach względem sklepu, jego asortymentu, funkcjonalności, wyglądu, brandingu, dodatkowych funkcji, optymalizacji SEO i innych istotnych kwestiach.
 2. Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy projekt sklepu internetowego, który udostępniamy do akceptacji. W tym miejscu możesz zaproponować modyfikacje i poprawki.
 3. Tworzymy sklep internetowy, który oddajemy w Twoje ręce. Wprowadzamy ostatnie poprawki i uruchamiamy e-sklep na serwerze.
 4. Zadbamy także o hosting i domenę. Pamiętaj, że wybór hostingu ma wpływ na działanie Twojego sklepu i widoczność w wyszukiwarkach. Zaufaj specjalistom SEMLife.

SEMLife. - pełen zakres usług dla Twojego sklepu internetowego

Zamów sklep internetowy ze Szczecina od SEMLife. a otrzymasz atrakcyjną cenę na pozostałe usługi. Działamy kompleksowo - oferujemy także hosting, pozycjonowanie, prowadzenie kampanii Google Ads oraz social media.

Pozycjonowanie sklepu Szczecin

Dlaczego powinieneś pozycjonować swój sklep internetowy? Jak wspomnieliśmy wyżej. Adres domeny, ładny wygląd i zaprezentowanie produktów nie wystarczy, aby sklep zaczął zarabiać. Sklep, który nie jest pozycjonowany, można porównać do stacjonarnego sklepu schowanego w bramie na obrzeżach miasta. Nikt, kto nie zna adresu - nie trafi do niego! Natomiast sklep online, który zajmuje topowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google czy Bing jest jak stacjonarny sklep umieszczony na głównym deptaku w centrum miasta. Wiadomo, który sprzedaje najlepiej.

Jeżeli chcesz odnieść sukces w Internecie: notować wzrastającą sprzedaż w każdym roku, wypromować swoją markę i pozyskać zaufanie lojalnych klientów, skorzystaj z naszej usługi - pozycjonowanie sklepu Szczecin. Oferujemy 3-miesięczną umowę na start, przejrzyste warunki współpracy i regularne monitorowanie działań. SEO po prostu się opłaca. Zapraszamy do kontaktu!

Google Ads dla sklepu

Google Ads dla sklepu internetowego Szczecin

Pozycjonowanie jest procesem, a na efekty trzeba poczekać trochę dłużej. Dlatego im wcześniej zaczynasz, tym lepiej! Do dyspozycji pozostają jeszcze kampanie Google Ads - płatne reklamy w wynikach wyszukiwania, które można uruchomić niemal natychmiast po stworzeniu sklepu internetowego. Jednoczesne wdrożenie pozycjonowania i reklam Google to najlepsza metoda dla początkujących w sieci sklepów.

Skontaktuj się z naszym certyfikowanym specjalistą Google Ads i zacznij promować swój biznes w sieci!

Prowadzenie social media

Jeżeli zdecydujesz się na marketing internetowy z SEMLife. - pozycjonowanie czy Google Ads - zajmiemy się prowadzeniem social media Twojej firmy. Dzięki wszystkim tym działaniom będziesz pozyskiwać klientów za pomocą wielu kanałów jednocześnie. Współpracuj z nami, aby osiągnąć sukces w Internecie, gdzie znajduje się najwięcej potencjalnych klientów dla Twojej firmy!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Jesteśmy agencją, która nie tylko zadba o SEO, ale również inne działy marketingu internetowego

Sklepy internetowe woj. dolnośląskie

Sklepy internetowe woj. kujawsko-pomorskie

Sklepy internetowe woj. lubelskie

Sklepy internetowe woj. lubuskie

Sklepy internetowe woj. łódzkie

Sklepy internetowe woj. małopolskie

Sklepy internetowe woj. mazowieckie

Sklepy internetowe woj. opolskie

Sklepy internetowe woj. podkarpackie

Sklepy internetowe woj. podlaskie

Sklepy internetowe woj. pomorskie

Sklepy internetowe woj. świętokrzyskie

Sklepy internetowe woj. warmińsko-mazurskie

Sklepy internetowe woj. wielkopolskie

Sklepy internetowe woj. zachodniopomorskie

Poradnik SEM i PPC
Nasze artykuły na temat SEM

SEO marketing

Znacznie więcej niż pozycjonowanie strony w wyszukiwarce