Prowadzenie Social Media 

Polub SEMlife., a Twój profil polajkują setki fanów i followersów!

Nie da się kupić czyjejś uwagi - to niemożliwe! Możesz jednak skorzystać z usług profesjonalnej Agencji Social Media, która przysporzy Ci fanów i obserwatorów na Facebooku i Instagramie. SEMLife. sprawi, że Twoje posty polubi mnóstwo osób, a marka stanie się rozpoznawalna! Sprawdź, jak to zrobimy! 

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Agencja marketingowa - Social Media 

Social media - jeszcze kilka lat temu tzw. sociale kojarzyły się nam z niekończącą się listą postów znajomych, która niczym rolka filmu przedstawiała nam sceny z ich życia… wesele, nowe mieszkanie, urodziny, chrzest dziecka, wakacje. W ostatnich latach media społecznościowe przeszły diametralną zmianę - na lepsze! 

Obecnie, bardziej niż album rodzinny, przypominają - anonse. To na Facebooku poznajemy nowe firmy, czytamy aktualności ze świata biznesu, a nawet kupujemy produkty! Jeśli nie wykorzystasz potencjału social mediów, zrobi to konkurencja. A Ty? Stracisz setki, a nawet tysiące potencjalnych Klientów… Możemy temu zapobiec - prowadząc profil Twojej Firmy w social mediach. Właśnie dlatego warto podjąc współpracę z Agencją marketingową Social Media.

Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn, Pinterest i wiele innych. Nazwy popularnych serwisów społecznościowych można by długo wymieniać. Jeśli jednak mowa o Profilu Firmowym, wybór jest oczywisty i brzmi - Facebook.

Portal nie ma sobie równych w zachęcaniu Internautów do skorzystania z oferty danej firmy. Co więcej, Facebook oferuje mnóstwo możliwości promowania profilu firmowego. Aby wykorzystać je wszystkie, warto powołać się na  wykwalifikowanych specjalistów z SEMLife. Jako Agencja marketingowa Social Media o potwierdzonej skuteczności, wiemy, jak prowadzić konta na Facebooku naszych Klientów, tak, aby z dnia na dzień przybywało im lajków.

Facebook, Instagram

Prowadzenie profili social media

Na czym polega prowadzenie profili social mediach w SEMLife.?

 • Przygotujemy dla Ciebie posty dotyczące Twojej działalności, które przed publikacją, prześlemy do akceptacji… bo Twoja opinia jest dla nas najważniejsza!
 • Opracujemy grafiki do postów przeznaczonych do publikacji. Zadbamy o każdy detal, począwszy od doboru odpowiedniego ujęcia, aż po obróbkę zdjęcia. Przysłowiową wisienką na torcie będzie, oczywiście, Twoje logo na grafice!
 • 8, 12, 16, a może 20 postów miesięcznie? Ty wybierasz, my wykonujemy! Obiecujemy, że każda publikowana przez nas treść będzie niepowtarzalna i jednocześnie spójna - wszystko po to, by Twoje posty wyróżniały się na tle konkurencji kreatywnym ujęciem temat.
 • Zoptymalizujemy Twoje Profile, tak, aby żadna rubryka nie pozostała pusta. Na Twoje życzenie, zajmiemy się również szatą graficzną, tworząc unikatowy avatar i cover.
 • Nie opublikujemy nic, dopóki nie dowiemy się więcej o Twojej branży i Firmie! Działamy na podstawie rzetelnych informacji. Współpracując z nami, możesz być pewien, że posty będą w pełni dopasowane do wizerunku Twojej Firmy.
 • Uwielbiamy interakcje z Użytkownikami - Jeśli chcesz, możemy odpowiadać na zapytania i komentarze Twoich Obserwatorów - dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco!
 • Stworzenie, czy edycja konta na Facebooku i Instagramie to nie wszystko. Pozyskamy również fanów, którzy zachęceni pozytywnym wydźwiękiem płynącym z Twoich postów, szybko zasilą grono regularnych obserwatorów. W SEMLife. po prostu wiemy, jak zdobywać lajki!
 • Poprowadzimy skuteczne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, które będą trafiać do grupy odbiorców zainteresowanych Twoją branżą.
Kampanie Facebook Ads

Kampanie Facebook Ads - reklama w mediach społecznościowych

Usługę prowadzenia konta na social mediach możemy poszerzyć również o kampanie Facebook Ads, czyli reklamy w mediach społecznościowych. W zależności od Twoich preferencji i budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na promowanie swoich usług w sieci, sprawimy, że Twój fanpage stanie się rozpoznawalny, a Użytkownicy sami zaczną wyszukiwać Twój brand w Google.

Facebook Ads to niezawodny sposób na dotarcie do Internautów, którzy znajdują się na różnych etapach lejka sprzedażowego. Trafią na nie zarówno ci, którzy widzieli już Twój profil, jak i zupełnie nowe osoby, które nigdy wcześniej nie słyszały o Twojej Firmie.

 

SEMLife. - pewna oferta prowadzenia social media 

Dlaczego warto postawić na Agencję SEO, która wypromuje Twój brand na Facebook'u, Instagramie lub innej platformie?

 • Dotrzesz do potencjalnych klientów
 • Zaprezentujesz swoje usługi szerszemu gronu odbiorców
 • Zyskasz możliwość nawiązania kontaktu z zainteresowanymi użytkownikami
 • Zbudujesz trwałą świadomość marki
 • Zaczniesz sprzedawać więcej produktów/usług
 • Znajdziesz grupę docelową, z którą warto się komunikować
 • Poznasz potrzeby swoich obserwatorów
 • Zdobędziesz liczne opinie zachęcające do skorzystania z Twojej oferty
 • Szybko i skutecznie przedstawisz nowości, promocje, wydarzenia

SEO a prowadzenie kont social media

Obecność w social mediach ma również kluczowe znaczenie dla SEO. Wie o tym, niemal 90% marketerów, którzy potwierdzają, że zwiększenie ruchu na firmowej stronie to jedna z najważniejszych zasług prowadzenia profili na Facebooku, Instagramie, czy LinkedIn.

I chociaż aktywność w  socialach generuje wzrost ruchu na stronie, zdajemy sobie sprawę, że należy mieć w tym umiar. Nawiązując z nami współpracę, nie musisz się obawiać, że zasypiemy Twoją tablicę odsyłaczami! Udostępnienia nie będą pojawiać się przy każdym poście… bo przecież bardziej liczy się budowanie relacji z użytkownikami!

Prowadzenie profili social media dla małych firm i dużych przedsiębiorstw 

Planowanie - to nasza domena. Wierzymy, że tylko odpowiednie przygotowane strategię content marketingowe przynoszą zyski… i to bez względu na to, czy współpracujemy z małym lokalnym sklepem, czy świetnie prosperującą ogólnopolską firmą. 

Zaplanujemy Twój sukces w social mediach - od pozyskania pierwszego leada aż po zbudowanie pozytywnego wizerunku w sieci.

Facebook Fanpage - organizacja pracy

Na pierwszym etapie współpracy, niezbędna będzie Twoja pomoc. Aby odpowiednio poprowadzić Twoje social media, musimy lepiej się poznać i wspólnie dostosować styl komunikacji do Twoich odbiorców.

Po scharakteryzowaniu grupy docelowej i omówieniu szczegółów - przechodzimy do stworzenia kalendarza publikacji. Daty realizacji działań zsynchronizujemy z Twoim grafikiem pracy. Stawiając na SEMLife., możesz być pewien, że żaden post nie zostanie opublikowany bez Twojej wiedzy.

Jesteśmy przecież partnerami w biznesie!

Facebook Fanpage

Nasze Inspiracje Facebook 

Prywatnie, jesteśmy miłośnikami SoMe. Moglibyśmy godzinami scrollować ekrany naszych smartfonów, śmiejąc się pod nosem na widok kolejnych memów, relacji, czy cytatów! Fascynacja nowymi mediami sprawia, że dowiadujemy się więcej o trendach w socialach. Właśnie z tej wiedzy czerpiemy inspiracje Facebook, opracowując treści z przeznaczeniem do publikacji na fanpage’ach naszych Klientów. Prócz tego, sugerujemy się również danymi takimi jak: udostępnienia, wzmianki, przejścia na stronę, kliknięcia postów i, oczywiście, zasięg. 

Efekty prowadzenia fanpage na FB 

Organizacja naszej pracy polega na systematycznym raportowaniu postępów działań, jakie podejmujemy w celu zwiększenia rozpoznawalności Twojej Firmy w social mediach. Po skończonym okresie rozliczeniowym dostarczymy Ci relacje z przebiegu naszej kampanii marketingowej w określonych kanałach dystrybucji takich jak Facebook, czy Instagram.

Z raportu dowiesz się, czy nasza obsługa była skuteczna i przyniosła oczekiwane efekty: polepszyła wizerunek Twojej marki, dostarczyła Ci Klientów, przysporzyła fanów, czy może zdobyła leady.

Umowa prowadzenie social media

Po upływie 3-miesięcznego okresu rozliczeniowego decydujesz, czy współpracujemy dalej, czy prowadzenie social mediów nie jest usługą, której potrzebuje Twoja Firma. 

Ceny i plany działania

Cennik usług social media

Prowadzenie konta na Facebooku

od 600 zł miesięcznie
 • projekty postów, infografik
 • komunikacja z Internautami
 • publikacja 8-20 postów miesięcznie
 • stały kontakt z opiekunem profilu

Pakiet Facebook i Instagram

od 800 zł miesięcznie
 • publikacja 8-20 postów miesięcznie 
 • autorskie grafiki 
 • reakcja na polubienia i komentarze
 • stały kontakt z opiekunem profili

Pakiet Facebook + Instagram + Ads

od 1000 zł miesięczne
 • budowanie silnego przekazu o marce
 • aktywne pozyskiwanie followersów
 • *cena nie uwzględnia budżetu reklamowego (Ads)

FAQ

Korzystanie z usług Agencji marketingowej Social Media może być opłacalne dla firm, ponieważ zajmują się one  profesjonalnym zarządzaniem kontami na portalach społecznościowych. Mogą one pomóc firmom w osiągnięciu ich celów marketingowych oraz zwiększeniu rozpoznawalności marki i sprzedaży.

Nie, sami również tworzymy grafiki, więc bez obaw - nie musisz dostarczać nam materiałów, jeśli nie uważasz tego za konieczne. Jednak cenimy zaangażowanie naszych Klientów i chętnie przyjmujemy Wasze zdjęcia, ikony, grafiki.

Tak, działając w porozumieniu z Klientem, tworzymy grupy i tworzymy wydarzenia.

Jeśli Klient wyrazi na to zgodę, będziemy odpowiadali na komentarze i angażowali się w rozmowy z Internautami. Wybierając tę opcję, należy jednak pamiętać, że jesteśmy dyspozycyjni w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Na pytania nadesłane w niedzielne popołudnie, odpowiemy więc w poniedziałek rano.