Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to Twój wirtualny doradca Klienta, który pracuje 24/7

Chcesz, aby strona www Twojej Firmy przykuwała wzrok, skłaniała do interakcji i zarabiała, nawet gdy śpisz? Wiemy, czego Ci trzeba! Projektujemy strony internetowe, które niczym Twoi pracownicy — zapraszają Klientów do wejścia, sprawdzenia oferty i sfinalizowania transakcji.

Bez względu, czy masz gotową wizję swojej nowej witryny, czy zupełnie nie wiesz, jak ma ona wyglądać — pomożemy Ci nie tylko stworzyć, ale także wdrożyć Twoją stronę internetową!

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Projektowanie stron www

Jak wygląda dobra strona internetowa? Jest estetyczna? Atrakcyjna pod względem wizualnym? Niezupełnie. Strona www powinna być nie tylko świetną wizytówką Twojej firmy w wirtualnej przestrzeni, ale przede wszystkim wypełniać misję firmy i być jej integralną częścią.

Profesjonalne strony internetowe

Korzystając z naszych usług w zakresie tworzenia stron internetowych, zrozumiesz, że dzięki stronie www możesz nie tylko zapoznać Internautów ze swoją działalnością, ale także przekonać ich do swoich usług i zbudować pozytywny wizerunek swojej marki w sieci, kreując się na eksperta w swojej branży.

Ile trwa wykonanie strony internetowej?

Nasze długie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów, sprawiają, że na stworzenie typowej strony wizytówkowej potrzebujemy zaledwie 3 tygodnie (z indeksacją). Bardziej rozbudowane projekty realizujemy w minimum miesiąc, zależnie od natężenia pracy i stopnia zaawansowania strony.

W tym czasie opracujemy dla Ciebie stronę, która będzie atrakcyjna pod względem wizualnym, responsywna, a także bezpieczna, i pełna sprawdzonych i wiarygodnych treści o wysokiej jakości merytorycznej. Co więcej, będzie to także witryna generująca wartościowy ruch z wyszukiwarek, ponieważ zbudujemy ją na solidnym fundamencie, czyli CMS, który będzie odpowiadał wymaganiom Twojej nowej strony internetowej.

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Główne atuty stron internetowych projektu SEMLife to:

 • funkcjonalność
  Strony www, które tworzymy, są intuicyjne, dzięki czemu Twoi Klienci nie będą mieli wątpliwości co do nawigacji, a Ty będziesz czerpał zyski z większej ilości wyświetleń i wartościowego ruchu na stronie.
 • dostępność
  Ty też uważasz, że mniejszy ekran nie powinien utrudniać zakupów i przeglądania stron internetowych? Obecnie niemal 78% Polaków korzysta ze smartfonów m.in. w celach e-zakupowych - to sprawia, że każda strona internetowa, którą tworzymy, jest responsywna.
 • szybkość
  Zdajemy sobie sprawę, że spowolnienie działania strony o 3 sekundy obniża konwersję nawet o połowę. Nasi Klienci mogą więc być pewni, że ich strona będzie ładowała się znacznie krócej.
 • bezpieczeństwo
  Mało kto odwiedza strony www, które nie posiadają certyfikatu SSL, nie są aktualizowane, lub zostały napisane niepoprawnym skryptem. W SEMLife bezpieczeństwo dostaniesz w cenie, tak aby Twoi odbiorcy mogli przeglądać Twoją stronę bez obaw zachowanie poufności swoich danych.
 • oryginalność
  Niektóre agencje budują strony na podstawie gotowych szablonów. My je projektujemy, ponieważ pragniemy odtworzyć wizję naszych Klientów i dostosować stronę do ich wymagań i kryteriów użyteczności. Dzięki temu otrzymują oni od nas unikatowy i designerski koncept, który zostanie zapamiętany i doceniony przez setki Internautów.
 • adekwatność
  Nigdy nie stworzyliśmy strony bez dokonania uprzedniej analizy grupy docelowej i wyznaczenia celu, jaki ma spełniać dana witryna. Strony SEMLife zawsze trafiają w sedno - w przeciwnym razie nasi Klienci nie wracaliby do nas po dodatkowe usługi takie jak np. pozycjonowanie, wdrożenie sklepu internetowego, czy kampanie PPC.
 • czytelność
  UX, czyli doświadczenie Użytkownika to wyznacznik dobrego projektu. Zanim uruchomimy stronę, patrzymy na nią oczami Użytkowników, tak aby zapewnić sobie szerszą perspektywę i utwierdzić się w przekonaniu, że jej struktura odpowiada głównym założeniom projektu.
 • zwięzłość
  Ludzie to wzrokowcy, jednak walory graficzne strony www to nie wszystko. Kwintesencją strony internetowej jest content, czyli zawartość tekstowa. To treść zatrzymuje i zajmuje Internautów na tyle, że spędzają na stronie znacznie więcej czasu, niż planowali. SEMLife tworzą doświadczeni copywriterzy, którzy wiedzą, jak radzić sobie ze słowem pisanym — inaczej już dawno opuściłbyś tę stronę i zrezygnował z dalszej lektury, prawda?????
84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Szablony do systemów CMS

CMS to system zarządzania treścią, który stanie się dla Ciebie niezbędny w sytuacjach, w których będziesz chciał samodzielnie wprowadzić zmiany na stronie internetowej. Dzięki systemowi będziesz mógł to zrobić bez znajomości HTML, a także bez posiadania zaawansowanej wiedzy programistycznej.

Tworzenie stron Wordpress

Realizujemy zamówienia na strony Wordpress, czyli witryny, które powstają na podstawie najpopularniejszego i jednego z najbardziej intuicyjnych CMS. Strony na Wordpressie szczególnie polecamy tym przedsiębiorcom, którzy pragną prosperować i z czasem poszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową.

Po zainstalowaniu wtyczki WooCommerce do strony na Wordpressie można w prosty sposób otworzyć sklep internetowy i cieszyć się możliwością poszerzenia działalności o dodatkowy kanał sprzedaży.

Tworzenie stron Wordpress
Tworzenie stron Joomla

Tworzenie stron Joomla

Specjalizujemy się również w systemach zarządzania stroną, takich, jak Joomla, która całkiem niedawno, bo w 2022 roku uaktualniła swoje oprogramowanie do wersji 4.1 i pozwala na rozwinięcie strony o dodatek Virtuemart, odpowiadający za sprzedaż internetową.

Obsługa stron internetowych

Decydując się na usługi naszej Agencji Interaktywnej, możesz liczyć również na kompleksową obsługę w sytuacjach awaryjnych. Jako jedna z nielicznych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych oferujemy odzyskiwanie poprzedniej wersji strony sprzed 24 h.

Dodatkowe usługi

Co jeszcze wyróżnia SEMLife na tle innych agencji interaktywnych? Specjalnie na życzenie naszych Klientów zakładamy profile na social mediach oraz wizytówkę Google. Możemy również zająć się optymalizacją strony, a także sklepu internetowego.

Hosting strony internetowej

Nie zarejestrowałeś jeszcze domeny? Nie masz hostingu? To świetnie! U nas domenę i roczny hosting otrzymasz w cenie usługi! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i dopytaj o szczegóły!

Etapy tworzenia strony internetowej

 • Ustalenie wymagań technicznych
  Na początku współpracy z SEMLife ustalasz cel, zawartość oraz layout strony, a także ustalasz budżet, jaki jesteś w stanie zainwestować, aby zaprojektować i wdrożyć Twoją nową witrynę. Ceny za stworzenie strony internetowej w naszej agencji interaktywnej zaczynają się od 1800 zł netto.
 • Design i wdrożenie
  Po rozmowie researchu oraz omówieniu specyfikacji projektu, przechodzimy do budowy strony zgodnie z wytycznymi Klienta. Następnie implementujemy system zarządzania treścią strony, po czym prezentujemy Klientom rezultaty naszej pracy i w razie konieczności dokonujemy ewentualnych poprawek.
 • Odbiór strony
  Ostatni etap budowy strony internetowej to zgłoszenie jej do Google, po to, aby roboty indeksujące mogły ją sprawdzić i umieścić w wynikach wyszukiwania. Po tym udzielamy dostępu do strony Klientowi, który może zarządzać jej zawartością samodzielnie lub… zlecić to nam!

Najczęściej zadawane pytania podczas rozmów z klientami

Inne agencje poprosiły Cię o uzupełnienie kilkustronicowego briefu? U nas jest zupełnie inaczej!
Projektowanie strony internetowej zawsze zaczynamy od… dialogu. Aby spełnić Twoje kryteria funkcjonalności, wpasować się w estetykę i stworzyć unikalne treści potrzebujemy od Ciebie informacji — im więcej, tym lepiej. Dlatego ,,nie przebierając w słowach” — powinieneś wprost odpowiedzieć nam na takie pytania jak:

 • Jakie cele ma realizować Twoja strona internetowa? Czy ma służyć wyłącznie sprzedaży, czy tylko reklamować Twoje usługi?
 • Jak ma wyglądać oprawa graficzna strony? Jakie kolory mają na niej dominować? Czy masz zdjęcia, które mamy zamieścić na Twojej stronie, czy mamy skorzystać ze stocków i odnaleźć tematycznie pasujące grafiki we własnym zakresie?
 • Jakie funkcjonalności mają widnieć na stronie? Czy chcesz, aby menu zostało rozszerzone o blog, zakładkę z aktualnościami, wyszukiwarkę treści, dodatkową wersję językową strony, formularz kontaktowy? Nie zapomnij nas też poinformować jeśli chcesz wysyłać do swoich Klientów newsletter!
 • Zależy Ci, aby strona była przygotowana w trybie pilnym? A może dysponujesz ściśle określonym budżetem na stworzenie strony? Jeśli tak — koniecznie poinformuj nas o tym podczas spotkania! Wspólnie na pewno coś zaradzimy.

Tak, możemy udzielić Ci wszelkich informacji związanych z tym, jak zarządzać własną stroną w CMS. Co więcej, możemy też przeszkolić Twoich pracowników i pokazać Wam, jak aktualizować i pozycjonować swoją stronę!

Minimum 3 tygodnie w przypadku stron wizytówkowych. Ambitniejsze i bardziej zaawansowane projekty tworzymy dłużej. Jeśli jednak zależy Ci na określonym terminie — za dodatkową opłatą, możemy zrealizować Twoje zamówienie w trybie pilnym.

To zależy od Ciebie. Stworzenie teksów możesz zlecić naszej Agencji Interaktywnej. Nasi copywriterzy posiadają rozległą wiedzę o niemal każdej branży, więc możesz być pewien, że teksty, które dla Ciebie przygotujemy, będą spełniały wymagania SEO i przyczynią się do lepszego pozycjonowania Twojej strony.

Oczywiście. U nas to zawsze Klient ma tzw. ostatnie słowo! Po przygotowaniu strony będziesz mógł ją przejrzeć, poprosić o dokonanie ewentualnych korekt i dopiero gdy uznasz, że wszystko jest w porządku — uruchomimy stronę pod domeną i zgłosimy stronę do Google.

Strony www woj. dolnośląskie

Strony www woj. kujawsko-pomorskie

Strony www woj. lubelskie

Strony www woj. lubuskie

Strony www woj. łódzkie

Strony www woj. małopolskie

Strony www woj. mazowieckie

Strony www woj. opolskie

Strony www woj. podkarpackie

Strony www woj. podlaskie

Strony www woj. warmińsko-mazurskie

Strony www woj. wielkopolskie

Strony www woj. zachodniopomorskie