Strony internetowe Kielce

Co daje nowoczesna, bezpieczna i szybka strona internetowa?

Jak przekonać potencjalnych klientów do Twojej oferty? Przede wszystkim własną stroną internetową, która zainteresuje klienta dłużej. Ty zajmij się swoją pracą, a Twoja profesjonalna strona internetowa niech zdobywa nowe zlecenia w Kielcach i nie tylko!

Powierz zrobienie strony internetowej kieleckiej Agencji Marketingowej.

Wyceń nową stronę internetową

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Projektowanie stron internetowych Kielce

Projektowanie strony www w Kielcach to złożony proces. Trzeba pogodzić ze sobą wymagania zleceniodawcy (Twoje), a także oczekiwania przyszłych Klientów nowej strony internetowej. Zanim przystąpimy do wykonania strony internetowej jako programiści, musimy ją skrupulatnie zaprojektować.

Musisz nam opowiedzieć o wymaganiach swojej strony internetowej. Każda podstrona strony firmowej powinna mieć cel, który pozwoli pozyskać klienta. Dlatego na początku tworzymy makiety, projektujemy funkcjonalność a dopiero później projekt graficzny strony. Finalnie zrobienie strony internetowej może trwać od 3 tygodni do nawet kilku miesięcy.

Dla nas ważne jest, jak działa Twoja firma, co ją wyróżnia, co pozwala wygrywać z konkurencją.

Profesjonalne strony internetowe Kielce

Jaka strona www jest profesjonalna? Droga? Wykonana w zaawansowanych technologiach? Rozbudowana do setek podstron? Taki serwis internetowy może tylko z początku wydawać się profesjonalny.

Profesjonalna strona internetowa to taka, która sprzedaje produkty i usługi firmy i tworzy pozytywny/ekspercki wizerunek marki w internecie, angażuje klientów. Dlatego zleca się projekty wykonania strony internetowej specjalistom z doświadczeniem, aby nie stracić czasu i pieniędzy.

Realizacja stron internetowych zwykle trwa od 3 tygodni (standardowej strony internetowej i przypadku sklepów internetowych) do nawet 12 miesięcy (dużego serwisu internetowego i stron internetowych dedykowanych). Czas realizacji strony zależy od poziomu skomplikowania całego projektu. Podobnie jest ze stawkami za stronę, cenę strony internetowej wyliczamy na podstawie czasu pracy niezbędnego do jej ukończenia, a także technologii, jaką wykorzystujemy.

Strony www Kielce

Nasza Agencja Interaktywna SEMLife. Kielce dba o drobne detale podczas wykonywania strony www, które sprawiają, ze klienci chcą, kupować właśnie u Ciebie. Tworzymy strony, które sprzedają produkty!

Zwiększamy konwersję i optymalizujemy strony internetowe!

Strony www Kielce

Jak projektujemy strony internetowe w Kielcach?

Przede wszystkim bazujemy na 5 elementach, kreujących skutecznie sprzedającą stronę www:

  1. Ciekawy, czytelny projekt - to podstawa tworzenia stron internetowych. Bez dobrze dobranego projektu klient nie zdecyduje się na kupno. Projekt strony internetowej zależy od wymagań klienta, branży, typu odbiorcy i wielu innych czynników.
  2. Funkcjonalność strony internetowej - prostota w procesie kupowania, szybkość rejestracji czy płatności, oczywiste dla wszystkich funkcje używania strony. Responsywne strony internetowe to takie, których funkcjonalność jest taka sama na komputerze, jak i telefonie (wszystkich urządzeń mobilnych), mały ekran nie może utrudniać klientowi zakupów. Użytkowników stron internetowych na telefonach będzie tylko przybywać!
  3. Szybkość strony www - kluczowe jest pierwsze 1,5 sekundy, które decyduje o tym, czy klient zobaczy to, czego szuka i zostanie, żeby zapoznać się z ofertą. Nowoczesne strony internetowe są szybkie, dlatego nowe musimy zoptymalizować stronę internetową, zanim Ci ją zdamy.
  4. Bezpieczeństwo strony internetowej - w internecie musisz zadbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, bankowych a przede wszystkim haseł. Oznacza to bezpieczny i sprawdzony skrypt strony, częste aktualizacje i certyfikat bezpieczeństwa SSL. Osoba odpowiedzialna za stronę internetową powinna, przetestować ją pod kątem bezpieczeństwa.
  5. Trafność strony internetowej wymaga, aby była zrobiona dla odpowiedniego odbiorcy, który znajdzie w witrynie to czego szuka, czyli usługi, produktu, informacji na dany temat. Ważne, aby firmowa strona zawierała dane kontaktowe i adresowe.
Lubimy robić reklamę w Internecie!
SEMLife.
Strony i strony internetowe Kielce

Copywriting dla stron internetowych Kielce

Skutecznie sprzedające strony w Kielcach są przede wszystkim dobrze uzupełnione w treść, która skłoni odwiedzającego do zaufania Twojej firmie.

Jak myślisz, czy ktoś przegląda strony internetowe z drugiej strony Google?

Dlatego tekst podstrony, napisany na podstawie statystyk wyszukiwań fraz kluczowych, pieczołowicie zgłębiający zagadnienie usługi lub produktu będzie wpływał pozytywnie na pozycjonowanie strony w Kielcach. Sam proces pozycjonowania jest złożony i stanowi odrębną usługę, jednak strona bez SEO to jak książka napisana do szuflady - nikt o niej się nie dowie, dopóki sam jej nie pokażesz. Wszystkie strony internetowe dążą do tego, aby pozyskiwać odbiorców a najlepszą drogą do tego jest wyszukiwarka Google.

Dobrze napisana treść cechuje się trafnością dla grupy docelowej.

Sklep z deskorolkami będzie tworzony dla osób młodych, aktywnych fizycznie, natomiast kwiaciarnia, będzie opisywana tekstami dla szerszego grona odbiorców, bazując na świętach i wydarzeniach okolicznościowych.

Strony muszą zawierać treści, których szukają Internauci. Nie ma możliwości, że sklep z częściami motoryzacyjnymi zacznie sprzedawać akumulatory, jeśli nie ma takiej podkategorii ani odpowiednich produktów.

Strony internetowe, które się pozycjonują w Google

Strony internetowe, które się pozycjonują w Google

Najważniejszą cechą dobrej strony internetowej oraz trafnych treści jest pozyskiwanie wysokich pozycji w Google, co przekłada się na pozyskiwanie klientów.

Jako skuteczna agencja marketingu internetowego zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, nawet tych, których sami nie pisaliśmy.

Wyszukiwarki internetowe takie jak Google to najlepsze źródło wiedzy. Korzystając z Google, wyszukujemy przepisów na ciasta, informacji o wydarzeniach, opinii o produktach i usługach. To my decydujemy, co chcemy zobaczyć, w przeciwieństwie do reklam, które są nachalne i nie zawsze trafne.

Tworzenie stron Kielce

Systemy CMS (system zarządzania stroną)

System CMS powinien być dobrany pod wymagania strony internetowej. To jest jak z kupnem samochodu. Każdy może mieć terenowego jeepa w mieście, ale czy takie auto jest tam odpowiednio wykorzystywane. Profesjonalne projektowanie stron internetowych powierz ekspertom z zakresu tworzenia stron www.

Strony internetowe Wordpress

Realizujemy projekty stron Wordpress, które spełniają niemal 80% wymagań naszych klientów. Strony Wordpress jest to najpopularniejszy system CMS do obsługi stron internetowych, wygodna w zarządzaniu grafikami, treścią oraz bogata w liczne dodatki, które rozwijają domyślną funkcjonalność platformy. Doświadczenie zdobyte przy tworzeniu stron wordpress procentuje bardzo szybko!

Wordpress to platforma, na bazie której można również stworzyć sklep internetowy instalując dodatek WooCommerce.

Strony internetowe Joomla

CMS Joomla to również jeden z liderów otwartych systemów zarządzania stroną. W roku 2022 została wydana wersja 4.1, która znacząco odświeża cały system. Joomla miała lata zastoju, które wykorzystał Wordpress, ale zdaje się, że rok 2022 to nowy powiew świeżości dla tego oprogramowania.

Strony internetowe Joomla również mogą zostać rozwinięte do platformy e-commerce dzięki rozszerzeniu Virtuemart.

Szablony do systemów CMS

W naszej agencji ceny witryn www są uzależnione od potrzeb klienta. Budując strony internetowe, wykorzystujemy najnowsze technologie, tak aby Twoja strona była nowoczesna bardzo długo.

Zdjęcia dla strony internetowej

Co wyróżnia jedną stronę od drugiej? Na pewno nowoczesny projekt strony i przykuwające uwagę grafiki czy zdjęcia. Najprostszy sposób to wykorzystanie banków zdjęć dla stron www. Jednak bardzo często konkurencja wpadła już na taki pomysł, więc najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie własnych zdjęć.

Nie jest to łatwe zadanie, ale zawsze możemy zatrudnić do tego celu fotografa. Nie potrzebujemy setek zdjęć, których zapewne nigdy nie wykorzystamy. Zróbmy 10-15 zdjęć naszej firmy i działalności tak zaaranżowanych, żeby dało się je wykorzystywać wielokrotnie.

Sprawdź, czy Twoja strona internetowa ma błędy:

Wizytówka Google

Nasza agencja interaktywna z Kielc jako nieliczna oferuje również wsparcie dla Twojej strony www poza jej domeną. Zakładamy profile na social mediach, promujemy profil firmy w Google, a przede wszystkim zgłaszamy nową witrynę do wyszukiwarek.

Jest to niezbędny proces, ponieważ strona, której nie ma w Google, nie istnieje.

Wizytówka Google

Sprawdź czy Twoja strona jest widoczna w Google

Po prostu wpisz w Google site:NazwaTwojejDomeny.pl i zobacz czy są jakieś wyniki.

Niestety nadal spotyka się witryny, które są uruchamiane z parametrami noindex, nofollow, czyli zablokowanymi dla dostępu przez wyszukiwarki. Upubliczniając strony internetowe, dbamy o to, aby była jak najszybciej zindeksowana w Google.

Chcesz wiedzieć, dlaczego strona się nie indeksuje? Zajrzyj do naszego poradnika: 8 najczęściej popełnianych błędów SEO

84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Obsługa strony internetowej

Potrzebujesz aktualizacji witryny? Zmiany treści lub grafik? Odezwij się do nas. Zapewniamy profesjonalną obsługę strony internetowej. Zadbamy o bezpieczeństwo i wygląd witryny.

Wiemy, że nie musisz się znać na wszystkim, lepiej niektóre kwestie oddać profesjonalistom, którzy dopilnują, aby Twoja witryna była na bieżąco aktualizowana i rozwijana.

Optymalizacja stron

Szybkość, funkcjonalność, użyteczność. To cechy dobrej strony internetowej, ale nie musisz jej tworzyć od nowa. Wystarczy usługa optymalizacji strony w Kielcach, aby uzyskać wysokie wskaźniki wydajności podstron witryny a przy tym rankować w wyszukiwarkach internetowych wyżej.

Wyszukiwarki internetowe wyświetlają strony internetowe wyżej jeśli są szybkie - to jest to, na czym zależy użytkownikom witryn internetowych i dlatego Google to docenia.

 

Hosting strony internetowej

Hosting strony internetowej

Hosting, czyli miejsce na serwerze do udostępniania strony publicznie. Potocznie nazywany również serwerem strony, choć tak naprawdę większość stron istnieje na współdzielonych serwerach.

Stabilny hosting oznacza dostępność Twojej witryny 24h na dobę, bez przerw, spowolnień czy niedostępności. Takie problemy oznaczają stratę klientów, którzy mogą przecież kupować u Ciebie w środku nocy w dowolnym dniu tygodnia.

Nasza agencja marketingowa z Kielc udostępnia hosting strony dla swoich klientów, który działa na podstawie maszyny dedykowanej (dzierżawionemu serwerowi). Dzięki temu możemy manipulować zasobami przeznaczonymi na konkretne domeny.

Agencja z Kielc strony internetowe

Bezpieczeństwo to podstawa. Brak na stronie internetowej certyfikatu będzie powodowało oznaczenie jej w przeglądarkach i wyszukiwarkach jako niebezpieczną, szczególnie podczas transakcji finansowych.

Certyfikat to koszt nawet zerowy, a implementacja nie powinna zajmować więcej niż 30 minut. SSL jest nawet czynnikiem rankingowym w wyszukiwarkach, więc jeśli na Twojej stronie nie dochodzi do transakcji finansowych, warto go zainstalować.

Sklepy internetowe Kielce

W internecie każdy może mieć swoje miejsce. Sklepy internetowe to wyjątkowe z nich. Profesjonalny sklep internetowy to przede wszystkim możliwość sprzedawania produktów i usług, rozwijana się jako przedsiębiorca, budowania autorytetu i wiarygodności firmy. Więc dlaczego jeszcze zwlekasz z założeniem swojego pierwszego sklepu internetowego?

Tworzenie sklepów internetowych dla firm z Kielc, zgodnych ze standardami wyszukiwarek, w pełni responsywnymi, a także co najważniejsze z możliwością integracji z hurtowniami, dostawcami, płatnościami i wysyłkami.

Nasza Agencja Marketingowa w specjalny sposób podchodzi do branży e-commerce. Sklepy internetowe to potęga internetu, a dzięki odpowiednio poprowadzonym kampaniom reklamowym może rywalizować z liderami branży i w końcu stać się liderem.

 

SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Kielce

Skutecznie pozyskuj klientów z organicznych wyników wyszukiwania!


Przyśpiesz swoją stronę.

Przyśpiesz swoją stronę.

Kampanie Google Ads Kielce

Wykorzystaj reklamy w wyszukiwarce

Responsywne strony internetowe

Czy sprawdzałeś, jak wygląda Twoja strona www na telefonie lub tablecie? Jeśli jest bardzo stara, pewnie ciężko z niej korzystać na urządzeniach mobilnych. Responsywność witryny zapewnia to, że będzie ona starannie dopasowana do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.


Brak responsywności = strata klientów


W naszej agencji zbudujesz nowe strony w standardzie responsywnym jak i zoptymalizujesz starą witrynę tak, aby była dostosowana do telefonów.


Responsywność strony to już standard. Nierzadko nawet 80% odwiedzin portali jest generowanych przez ruch z telefonów komórkowych. Tak ogromne liczby, sprawiają, że nawet Google postawił na mobilnośc witryn wymuszając indeksowanie stron jako urządzenia mobilne.

Zapraszamy do kontaktu

Strony www woj. dolnośląskie

Strony www woj. kujawsko-pomorskie

Strony www woj. lubelskie

Strony www woj. lubuskie

Strony www woj. łódzkie

Strony www woj. małopolskie

Strony www woj. mazowieckie

Strony www woj. opolskie

Strony www woj. podkarpackie

Strony www woj. podlaskie

Strony www woj. warmińsko-mazurskie

Strony www woj. wielkopolskie

Strony www woj. zachodniopomorskie