Strony internetowe Kraków

Strona internetowa to inwestycja, która zwróci się szybko!

Jeśli szukasz profesjonalnie zaprojektowanej i zoptymalizowanej strony internetowej, jesteś we właściwym miejscu! SEMLife. to zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych Kraków.

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych... I wiesz, co? Im wyżej mierzysz, tym lepiej! 

Potrzebujesz strony?

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Projektowanie stron internetowych Kraków

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania stron internetowych Kraków, począwszy od koncepcji aż po jej wdrożenie. Wszystkie nasze realizacje na strony internetowe Kraków  zostały indywidualnie zaprojektowane i dopasowywane do potrzeb i wymagań Klienta. Jeśli podzielisz się z nami swoim pomysłem na stronę internetową w Krakowie — możesz być pewien, że w zaledwie 3 tygodnie urzeczywistnimy Twoje marzenie o własnej witrynie! 

Na czym polega tworzenie stron internetowych w Krakowie?

Strony www, które tworzy nasza Agencja Interaktywna z Krakowa, cechuje doskonałe wyczucie estetyczne, a także funkcjonalność. Budując witryny, skupiamy się przede wszystkim na odbiorcy — jego spostrzeżeniach i potrzebach. To sprawia, że nasze strony internetowe Kraków mają przejrzystą strukturę menu i działają intuicyjnie. 

Na czym polega tworzenie stron internetowych w Krakowie?

SEMLife. - Twoja Agencja Interaktywna w Krakowie

W ramach tworzenia stron internetowych w Krakowie wykonujemy:

 • Projektowanie i tworzenie stron internetowych
 • Integrację z różnymi platformami e-commerce
 • Optymizację SEO
 • Projektowanie grafik na stronę
 • Integrację z systemami zarządzania treścią (CMS)
 • Tworzenie formularzy kontaktowych i formularzy zamówień
 • Integrację z narzędziami analitycznymi i Google Analytics
 • Utrzymanie i serwis dla stron internetowych

Agencja Interaktywna Kraków - jak działamy?

Jako Agencja reklamowa z Krakowa o potwierdzonej skuteczności, uważamy, że czasami less is more. Zainspirowani minimalizmem, tworzymy lay out strony, sugerując się również założeniami eye trackingu. Tym sposobem, strony internetowe Kraków autorstwa SEMLife. są łatwe w obsłudze, a także zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO)... bo dobry content to podstawa!

Masz już stronę internetową?

Masz witrynę, ale ona nie zarabia? Statystyki strony nie odnotowują, żadnych odwiedzin? Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania stron w Krakowie - może znajdziemy przyczynę i nawiążemy współpracę SEO!

Bez pozycjonowania w wyszukiwarce Google strony są rzadko odwiedzane, przez co nie pozwalają zarabiać ich właścicielom. Nasze witryny przechodzą pełny audyt SEO przed zdaniem w ręce klienta, tak abyśmy mieli pewność, że witryna nie ma błędów niepozwalających na skuteczne pozycjonowanie.

SEO strony internetowej Kraków

Dzięki współpracy z naszą Agencją Interaktywną z Krakowa Twoja nowa strona od pierwszej chwili będzie rankowała w Google. Korzystając z usług programistów - freelancerów, nie będziesz mógł liczyć na taki efekt. Oni nie mają wiedzy copywriterskiej, a nasi specjaliści - wręcz przeciwnie! W SEMLife. doskonale znamy SEO. 

To fakt. Podczas tworzenia strony internetowej w Krakowie, SEO powinno być brane pod uwagę na każdym etapie projektowania witryny - od planowania, przez programowanie, aż po indeksacje.

SEO strony internetowej Kraków

Optymalizacja nowej strony internetowej w Krakowie

Istnieje wiele elementów, które wpływają na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, a niektóre z nich nie tyle można, co, po prostu trzeba, uwzględnić już na etapie projektowania strony internetowej Kraków

Niektóre z ważniejszych aspektów SEO, które wdrożymy podczas tworzenia Twojej nowej strony internetowej w Krakowie to:

 • Dobór odpowiedniego tytułu strony

Tytuł strony jest jednym z najważniejszych elementów SEO, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą widzą użytkownicy oraz roboty indeksujące, kiedy będą przeglądać wyniki wyszukiwania. Tytuł strony internetowej Kraków powinien być krótki i zwięzły, ale jednocześnie zawierać kluczowe słowa, które opisują zawartość strony. 

 • Content

Treść strony powinna być unikalna, spójna, i napisana w przemyślany sposób. Content pełen adekwatnych fraz kluczowych zwiększy widoczność Twojej strony www w sieci. Zadbamy o to za Ciebie!

 • Linkowanie wewnętrzne:

Linkowanie wewnętrzne pozytywnie wpłynie na komfort korzystania z witryny, ponieważ pomoże Użytkownikom znaleźć interesujące ich treści.  Co więcej, linki ułatwią też wyszukiwarkom zrozumienie struktury witryny, a to znów usprawni proces indeksowania strony internetowej Kraków. 

 • Metadane

Meta tagi, takie jak opis meta i słowa kluczowe, również umożliwiają robotom Google szybsze skanowanie strony. Uzupełnimy je, po to by wyszukiwarki nie miały problemów z klasyfikacją Twojej witryny wg określonych kryteriów. 

 • Responsywność

Coraz więcej użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych podczas przeglądania stron internetowych. Z tego względu, każda strona www Kraków od SEMLife. jest responsywna. 

Strony internetowe Wordpress Kraków

Jako Agencja Internatywna z doświadczeniem, korzystamy z własnych CMS-ów. Jeżeli jednak chcesz abyśmy zaprojektowali stronę internetową Kraków na Wordpressie? Żaden problem! Doskonale znamy to oprogramowanie.

WordPress to najpopularniejszy darmowy system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia obsługę i tworzenie stron internetowych Wordpress Kraków. 

Głównym atutem platformy jest to, ze nie jest ona skomplikowana, a jej intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i proste aktualizowanie treści na stronie oraz dodawanie podstron, czy blogów. Dzieki temu, z czasem sam będziesz mógł rozwijać swoją witrynę.

Co więcej, WordPress oferuje wiele gotowych motywów (szablonów) i wtyczek, które umożliwiają dostosowanie wyglądu strony do indywidualnych potrzeb. To nie wszystko - tzw. pluginy pozwalają także na dodanie różnych funkcjonalności, takich jak formularze kontaktowe, galerie zdjęć, komentarze itp. Niektóre z nich są w stanie nawet zamienić stronę internetową Wordpress Kraków w e-sklep. WooCommerce to wtyczka, która daje te funkcje. 

Jak wygląda stworzenie strony internetowej Wordpress Kraków?

Budowa strony internetowej WordPress Kraków polega na instalacji i konfiguracji systemu na serwerze, wyborze motywu i wtyczek, a następnie na dodaniu i edycji treści oraz konfiguracji ustawień strony. 

Wszystkie wymienione czynności możesz wykonać samodzielnie, ale tylko jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę i umiejętności... Nie masz wolnego czasu, na to by szybko opanować projektowanie stron internetowych Wordpress Kraków? Skontaktuj się z SEMLife.! Gdy skorzystasz z pomocy naszych programistów - Twoja witryna będzie działała sprawnie i szybko! 

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Znaczenie szybkości strony internetowej Kraków

Pisząc o stronach internetowych w Krakowie nie sposób nie wspomnieć o pagespeed. Szybkość strony internetowej to jeden z kluczowych czynników rankingowych, który wpływa na pozycje strony na liście wyszukiwania Google. Dlatego, juz na etapie projektowania strony internetowej w Krakowie, poświęcamy wiele uwagi temu, aby pagespeed wahał się w przedziale 1-2,5 sekundy. To optymalny czas, w którym strona internetowa powinna się załadować. 

Dlaczego? Już tłumaczymy! 

 • Po pierwsze, użytkownicy nie lubią czekać - im szybciej strona się załaduje, tym lepsze wrażenie wywrze na Twoim Kliencie. 
 • Szybkość strony ma też wpływ na konwersje - czyli wykonanie przez odwiedzającego określonej akcji, takiej jak np. złożenie zamówienia, rejestracja czy też wysłanie formularza kontaktowego.

W swojej 14-letniej karierze stworzyliśmy mnóstwo stron internetowych Kraków. Z każdym kolejnym projektem, na nowo przekonujemy się, jak ważne jest, by strona ładowała się szybko. Czynnik ma znaczenie zarówno dla dobrego wrażenia u użytkownika, jak i dla pozycji w SERP i konwersji.

Rozwój stron internetowych w Krakowie - to też dla Ciebie zrobimy!

Oferujemy również usługi rozwijania i aktualizacji stron internetowych w Krakowie, po to, by zapewnić Twojej stronie bezproblemowe działanie - na lata.

Dodatkowo, udostępniamy również miejsce na serwerze i rejestracje domeny. I to przez rok - zupełnie za darmo! Wybierając SEMLife., możesz wiec liczyć na fachowe wsparcie programistyczne - w każdej sytuacji! 

Projektowanie stron internetowych Kraków cennik

Stworzenie strony, która będzie pełna wartościowych treści i atrakcyjna pod względem wizualnym sięga średnio 3000 złotych netto. Ostateczna wartość zależy jednak od stopnia trudności i ilości zakładek, a także wybranego oprogramowania.

SEMLife. - postaw na Agencję Marketingową

Jesteśmy elastyczni i gotowi do współpracy z klientami z różnych branż. Bez względu na to, czy jest to prosta strona informacyjna, sklep internetowy czy skomplikowany system, jesteśmy w stanie pomóc Ci w realizacji Twoich celów biznesowych. 

 • Nie zwlekaj dłużej i zaufaj SEMLife, a niebawem zostaniesz właścicielem profesjonalnej i nowoczesnej strony internetowej w Krakowie.
 • Dzięki naszej wiedzy i pasji do programowania Twoja strona www Kraków będzie przyciągać nowych klientów i pomagać Ci rozwijać biznes.
 • Zbuduj swoją markę online i zainwestuj w projekt strony internetowej w Krakowie.
 • Tak wiele możesz zyskać!
 • Nie możesz się zdecydować? Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim projektem strony internetowej w Krakowie. Ten widok przekona Cię, że warto!

P.S. Dzięki unikatowym treściom i bezbłędnemu wykonaniu, witryna naszego Klienta od razu trafiła na TOP Google! Ty Też tak możesz!

Twoja strona wymaga zmiany?

Strony www woj. dolnośląskie

Strony www woj. kujawsko-pomorskie

Strony www woj. lubelskie

Strony www woj. lubuskie

Strony www woj. łódzkie

Strony www woj. małopolskie

Strony www woj. mazowieckie

Strony www woj. opolskie

Strony www woj. podkarpackie

Strony www woj. podlaskie

Strony www woj. warmińsko-mazurskie

Strony www woj. wielkopolskie

Strony www woj. zachodniopomorskie