Pozycjonowanie Białystok

Dlaczego pozycjonowanie stron to skuteczna metoda zwiększenia sprzedaży?

Z wyników wyszukiwania, które nie są płatne (organiczne), korzysta blisko 80% użytkowników Google. To właśnie sprawia, że pozycjonowanie to bardzo skuteczna alternatywa dla reklam Google Ads.

Sprawdź jak nasza Agencja SEMLife. pozycjonuje strony internetowe firm z Białegostoku

Jeśli jesteś w pierwszej trójce Google (TOP3 listy wyszukiwania) to możesz liczyć na to, że 6 osób z 10 skusi się właśnie na wejście do Twojej strony. Pozostałe 4 osoby skorzystają z wyników 4-10 lub przejdą na 2 stronę wyszukiwania.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych to skomplikowana i strategiczna usługa, polegająca na stopniowym podnoszeniu wartości witryny klienta co doprowadza do wyższych pozycji w wyszukiwarce. Skomplikowane?

Im jesteś wyżej w Google, tym więcej osób odwiedza Twoją stronę internetową. Aby to osiągnąć, musimy systematycznie rozwijać Twoją stronę internetową:

 • budować blogi,
 • zdobywać linki,
 • rozwijać treści ofertowe,
 • analizować frazy kluczowe,
 • nanosić poprawki w kodzie jak i treści witryny.
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!
Pozycjonowanie stron www Białystok

Pozycjonowanie stron www Białystok

Pozycjonowanie ma dużo zalet, jak każda reklama wymaga inwestycji, aby mogła się zwracać. SEO, czyli pozycjonowanie to inwestycja, która wymaga czasu, ale jej skuteczność jest bardzo wysoka i z biegiem czasu coraz tańsza.

Dodatkowe zalety pozycjonowania stron Białystok

Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego warto pozycjonować strony internetowe, przeczytaj poniższą listę zalet pozycjonowania.

 • Wzrost widoczności strony www w wynikach organicznych,
 • Zwiększenie ruchu w serwisie,
 • Szansa zdobycia leadów, wzrostu konwersji,
 • Możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych konkretną ofertą,
 • Zdobycie przewagi konkurencyjnej,
 • Budowanie i zwiększanie widoczności oraz świadomości marki,
 • Budowanie wizerunku eksperta,
 • Rozwój biznesów lokalnych lub/i międzynarodowych,
 • Możliwość poznania preferencji i potrzeb klientów,
 • Długofalowe efekty,
 • Relatywnie tani sposób reklamy w Internecie, większy zwrot z inwestycji ROI,
 • Pozyskanie wartościowych linków zwrotnych,
 • Mierzalność wyników.

Pozycjonowanie sklepów Białystok

Skuteczność pozycjonowania jest najwyższa dla e-commerce. Dlaczego? SEO bazuje głównie na rozwijaniu treści, zarówno na stronie sklepu internetowego (kategoriach, produktach, wpisach blogowych) jak i publikacjach na zewnątrz serwisu. Wprowadzając nowe treści, zwiększamy zakres osób zainteresowanych sklepem internetowym, ponieważ w wyszukiwarce pojawiają się nowe frazy kluczowe.

SEO dla sklepów internetowych w Białymstoku

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych z Białegostoku to przede wszystkim odpowiadanie na zapytania użytkowników Google. Co to znaczy? Głownie tworzenie kategorii, które są zbieżne z wyszukiwanymi frazami kluczowymi, tworzenie unikalnych opisów produktów, szczegółowo opisujących parametry i cechy.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Białystok

Pozycjonowanie sklepów Shoper Białystok

SEMLife. Agencja niebojąca się wyzwań e-commercowych. Dla nas nie ma znaczenia czy Twój sklep to SaaS, aplikacja dedykowana czy może open source. Bardzo często spotykamy się ze sklepami Shoper, których pozycje są niewystarczające, aby osiągać satysfakcjonujacą sprzedaż.

Pozycjonowanie sklepów Shoper to praca głównie jako copywriter w panelu zarządzania sklepu. Ta platforma jest zamknięta, jeśli chodzi o możliwości programistyczne, ale bez obaw, właściciele platformy zadbali o SEO dla Shopera w 100%.

Sklepy Shoper są szybkie, łatwe w zarządzaniu treścią, zoptymalizowane pod kątem użyteczności, a więc niczego im nie brakuje, aby osiągać wysokie pozycje w Google.

Pozycjonowanie e-commerce Białystok

Jako Agencja SEO z wieloletnim doświadczeniem, nie faworyzujemy klientów ze względu na platformy internetowe. Wypracowaliśmy swoje dodatki do systemów open source takie jak, indeksowane paginacje, tworzenie treści w miejscach, gdzie szablony nie pozwalały na ich umieszczenie czy nowoczesne biblioteki jak pliki webp, czy kompresje i cache plików.

To wszystko pozwala nam:

Pozycjonowanie długi ogon Białystok

Co to są frazy kluczowe długiego ogona? Wyobrażasz sobie ilość sklepów widoczną pod frazą telefony komórkowe? Na pewno jest ogromna, każda oferuje telefony różnych producentów, w różnych przedziałach cenowych itd.

Aby zmniejszyć liczbę konkurencji, którą musisz pokonać, warto wybrać strategię pozycjonowana fraz długiego ogona. Są to frazy kluczowe, których długość to zazwyczaj 3 i więcej wyrazów np. telefony komórkowe samsung do 800zł.

Klient wyszukujący taką frazę kluczową, będzie:

 • bardziej zdecydowany na zakup,
 • wie jakiego producenta telefon chce kupić,
 • zna zakres cenowy,
 • szuka sklepu, któremu może zaufać.

Pozycjonowanie lokalne Białystok

Pozycjonowanie lokalne zdecydowanie różni się od pozycjonowania e-commerce. Ta strategia SEO opiera się na potrzebach, użytkownika z danej lokalizacji. Geolokalizacja dostępna w wynikach wyszukiwania pozwala określić jakimi usługami ktoś jest, zainteresowany. Wpisując frazę mechanik w Google, wyszukiwarka podpowie nam lokalne strony internetowe, a nie te, które pochodzą z innego miasta. Rozsądne prawda?

Podobne rezultaty wyszukiwania zobaczymy pod frazami, które świadczy się lokalnie, lub w konkretnej okolicy np. branże fryzjerskie, restauracje, sklepiki, kwiaciarnie, salony kosmetyczne.

Pozycjonowanie lokalne opieramy na frazach kluczowych połączonych z danym miastem, a w większych aglomeracjach nawet na dzielnicach. Staramy się maksymalnie wykorzystać możliwości danej firmy, usługi lokalne zwykle są ograniczone produkcyjnie — ilość miejsc, dziennych, możliwości maszyny, czy czas trwania zabiegów.

Oferta pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie Google Wizytówka

Google Moja Firma, potocznie nazywana wizytówką w Google to osobna usługa giganta z Mount View, która dodatkowo wspiera widoczność firm w wyszukiwarkach. Firmy lokalne prezentowane są w mapach Google, ale również zajmują czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania. Co zrobić, aby pozycjonować wizytówkę Google?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na dane teleadresowe naszej firmy, czy są poprawne, czy zawarliśmy tam wszystkie numery telefonów i godziny otwarcia siedziby. Zadbajmy o to, aby w wizytówce były unikalne treści, które dodatkowo wspierają naszą zwykłą witrynę internetową.

Pozycjonowanie lokalizacji w Google Maps jest bardziej skomplikowane, opierające się również na danych nawigacji czy ocenach użytkowników. Dlatego w mapach prezentują się często firmy z małą ilością ocen i komentarzy, ale z wysoką jakością usług.

Audyt SEO strony Białystok

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to usługa, która powinna być realizowana według ściśle określonego planu. Strategia pozycjonowania zależy od konkurencji, branży a głównie od Agencji SEO. Białystok to średniej wielkości miasto, dlatego rywalizacja w pozycjonowaniu lokalnym nie jest skomplikowana, jednak SEO ogólnopolskie dla sklepów internetowych musi być realizowane konkretnymi krokami.

Audyt SEO to szczegółowa analiza strony internetowej Klienta, a także jego ścisłej konkurencji. Dzięki przeprowadzonemu audytowi strony każdy pracownik agencji SEO, będzie dokładnie wiedział, co ma robić i co najważniejsze w jakiej kolejności. Taki dokument to doskonała baza do optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek. Audyt SEO stron przedstawiliśmy w dziale pozycjonowanie jako dodatkową usługę naszej agencji.

Analiza błędów architektury sklepu, analiza treści czy analiza kodu witryny to wytyczne dla trzech osób, pracujących na zupełnie innych stanowiskach. Dlatego, aby ich współpraca była jak najefektywniejsza tworzyć się audyt seo, który pokazują, co trzeba zrobić, a także podczas współpracy, aby sprawdzić, jakie są postępy w osiąganiu wysokich pozycji.

Dlaczego SEMLife?

 1. Krótka umowa w 3 miesiące przekonaj się, jak działamy.
 2. Możliwości zmiany warunków współpracy podczas trwania umowy.
 3. Przeprowadzamy kursy pozycjonowania dla Twoich pracowników.
 4. Opieka programisty nad Twoją witryną.
 5. Konsultant dostępny przez cały czas trwania umowy.
Zapraszamy do kontaktu