Pozycjonowanie Bydgoszcz

Jak zaistnieć w wyszukiwarce internetowej?

Jeśli prowadzisz firmę, wiesz jak kluczowe dla biznesu, jest pozyskiwanie nowych klientów. Do tego celu wykorzystuje się różne media, aby poinformować o produktach i usługach, które świadczymy.

Internet to wyjątkowy kanał pozyskiwania klientów, które bardzo często jest zaniedbywany w działaniach marketingowych. Jako Agencja SEO świadczymy usługi pozycjonowania stron internetowych, czyli zdobywania klientów poprzez wyszukiwarki internetowe jak Google.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz — co to jest?

Pozycjonowanie poprawia widoczność Twojej strony w wyszukiwarce internetowej. Co to oznacza?

 • Zwiększymy ilość wejść klientów na Twoją stronę.
 • Rozwiniemy treści, napiszemy wpisy blogowe oraz aktualności z branży.
 • Pozyskamy stałych odbiorców, których zachęcimy do ponownych zamówień.
 • Zbudujemy autorytet dla Twojej domeny oraz marki.

Pozycjonowanie stron bez ich rozwijania nie jest możliwe. Jeśli chcesz skutecznie się pozycjonować, musisz zaufać właśnie nam i rozwijać treści na swojej stronie www.

Tylko takie zabiegi pozwolą osiągać wysokie pozycje oraz stale dostarczać nowe frazy kluczowe.

Dlaczego wybrać pozycjonowanie stron?

 • Pozycjonowanie to stabilność pozyskiwania klientów, ponieważ każdy używa wyszukiwarki internetowej.
 • Pozycjonowanie jest częściej klikane niż reklamy! 80% użytkowników wyszukiwarki korzysta z wyników organicznych.
 • Pozycjonowanie jest tańsze niż reklamy — pozycjonowanie zwraca się długo, ale znacznie korzystniej niż pozyskiwanie klientów z reklam, które zasilasz wyznaczonym budżetem.
 • Koszt pozycjonowania nie zależy od ilości wejść na stronę a od konkurencyjności pod daną frazą kluczową.

Pozycjonowanie lokalne Bydgoszcz

Pozycjonowanie lokalne skupia się na wytypowaniu fraz kluczowych powiązanych z wybranym miastem np. Bydgoszczą lub nawet dzielnicą danego miasta. Dlaczego tak działa Google?

To proste, chce prezentować trafne wyniki wyszukiwania. Wpisując frazę jak fryzjer, mechanik czy kwiaciarnia nie chcesz dostawać wyników z innego miasta, tylko chcesz zobaczyć strony, które są najbliżej Twojego położenia.

Strony internetowe w Bydgoszczy przeważnie skupiają się na lokalnym działaniu, czy to źle? To wszystko zależy od możliwości firmy i oferowanych usług. SEO Lokalne dla Bydgoszczy powinno zatem opierać się o najpopularniejsze frazy z branży z dopiskiem miejscowości. Liczba fraz kluczowych również powinna być jak najszersza, dzięki temu podniesiemy wartość naszej domeny.

Oferta pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie sklepów Bydgoszcz

Prowadzisz sklep internetowy i nie satysfakcjonuje Cię jego sprzedaż?

Przede wszystkim sprawdź statystyki odwiedzin witryny. Jeśli są nikłe, wiemy jak to poprawić — pozycjonowanie sklepów to klucz do większej sprzedaży.

Agencja SEO SEMLife. oferujemy usługi poprawiające sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Pozycjonowanie sklepów opiera się na bardzo dokładnej analizie produktów i kategorii, a następnie wyznaczeniu fraz kluczowych długiego ogona. Pozycjonowanie long tail zwane również pozycjonowaniem szerokim to praca nad dziesiątkami fraz kluczowych, które przyciągną klienta do Twojego sklepu internetowego.

Nasza firma podejmuje się pozycjonowania sklepów na różnych platformach:

 • Pozycjonujemy sklepy Shoper gdzie, platforma ogranicza nas w możliwościach edycji plików, jednak panel CMS Shopera jest bardzo rozbudowany, a dostarczone w tej aplikacji funkcje w pełni wystarczą, aby podnieść pozycje fraz kluczowych w wyszukiwarkach.
 • Pozycjonowanie sklepów Sky-Shop - kolejny bardzo konkurencyjny system e-commerce typu SaaS. Jesteś w stanie rywalizować w wyszukiwarce z konkurencją, budując sklep w kilka do kilkunastu godzin.
 • Pozycjonujemy sklepy Prestashop, które cieszą się największą popularnością w Polsce. Jest to system open source, który pozwala na bardzo wiele, a przy tym jest darmowy. PrestaShop to rozwiązanie idealne dla początkujących w świecie e-commerce, którzy jednak mają doświadczenie w sprzedaży produktów.
 • Pozycjonujemy sklepy WooCommerce zbudowane na platformie Wordpress, które charakteryzuje przede wszystkim łatwy rozwój oraz prosty w obsłudze panel zarządzania. Sklepy oparte na Wordpress są świetną platformą nawet dla większych e-commerce.

Pozycjonujemy również inne platformy e-commerce, które mają panel zarządzania. Jako Agencja SEO budujemy również swoje rozwiązania dla platform sprzedażowych, aby nasza praca oraz praca klientów w sklepach była przyjemniejsza i prostsza.

Pozycjonowanie Bydgoszcz a umowa

Pozycjonuje strony internetowe od 12 lat. Wiemy, że pozycjonowanie to musi być ciągła współpraca między Agencją SEO a klientem. Bez informacji ze świata Twojej branży i firmy, nie będziemy w stanie publikować ciekawych materiałów, które pozwolą na pozycjonowanie.

 1. Sprawdź nas! Przez pierwsze 3 miesiące, możesz zerwać umowę bez podawania przyczyn.
 2. Rozliczenie na podstawie raportu prac i wyników.
 3. Analiza, strategia i realizowany plan działania. Wiesz o każdym kroku podejmowanym, aby osiągać wysokie pozycje dzięki SEO.

Audyt SEO Bydgoszcz

Przeprowadzając audyt SEO dla Twojej strony, zdobywamy ciekawe informacje na temat braków Twojej strony, a także wszystkich błędów, które mogą odrzucać klientów przed zrealizowaniem zamówienia czy zlecenia.

Audyt SEO strony to wytyczne dla programisty, copywritera, a także bogate źródło analiz i statystyk, które posłużą dobrej strategii pozycjonowania. Pozycjonując stronę lokalnie, często nie ma sensu rywalizować o najtrudniejsze frazy, audyt pozwala wytypować frazy kluczowe i potencjał witryny do rywalizowania z największymi konkurentami branży.

Zapraszamy do kontaktu