Pozycjonowanie stron Bytom

Agencja SEO dla firm z Bytomia

Jeśli chcesz zarabiać na własnej stronie internetowej, skorzystaj z usługi Agencji SEO, która pomoże Ci pozycjonować stronę internetową do TOP10 fraz kluczowych. Jeśli nie wiesz, czy pozycjonowanie jest dla Ciebie sprawdź, czy:

 • Chcesz zwiększyć wiarygodność firmy?
 • Nie operujesz ogromnymi budżetami reklamowymi?
 • Nie odnosisz stabilnych zysków?
 • Twoja strona nie cieszy się zainteresowaniem?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, to pozycjonowanie stron jest dla Ciebie istotną usługą biznesową.

Pozycjonowanie stron internetowych Bytom

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany SEO. Ale czy wiesz, na czym ta usługa polega? Jeśli nawiążemy współpracę to dla Twojej firmy, Twojej strony internetowej oraz dla Ciebie oznacza duży rozwój.

Będziemy aktualizować treści w witrynie firmy, dążąc do pozyskania jak największego zainteresowania klientów z Google. Do tego celu wykorzystujemy wiele narzędzi, które podpowiadają nam, kim może być Twój potencjalny klient a przede wszystkim, czego szuka w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie to proces złożony. Na bardzo dobry wynik Twojej strony w Google, w naszej Agencji SEO pracuje kilkoro osób, odpowiedzialnych za kod witryny, analitykę, treści, a także działania off site jak linkowanie.

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron www?

Wyszukiwarki dążą do tego, aby tylko wartościowe strony internetowe były w TOP10 wyników wyszukiwania. Aby to osiągnąć, Twoja strona musi spełniać wiele czynników, które w łącznym rozrachunku będą lepsze niż w witrynach konkurencji.

Google jest liderem wyszukiwarek na świecie. Dzięki tej firmie wiedzę o produktach, usługach Twojej firmy mogą za darmo zdobyć rzesze ludzi, ale musisz o to zadbać pozycjonując stronę!

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie firm z Bytomia

Czy pozycjonowanie jest dla wszystkich? Opłacalność tej usługi jest wysoka w długoterminowym rozrachunku. Dzięki temu, że Twoja firma widnieje w wynikach wyszukiwania:

 • masz stabilność wyników sprzedaży,
 • osiągnięty wynik utrzymuje się długo zwykle nawet do 12 mc po skończonej umowie,
 • nie ponosisz kosztów za kliknięcie jak w reklamie Google Ads

Firmy, które zwlekają z podjęciem decyzji o pozycjonowaniu, często później muszą płacić więcej, ponieważ konkurencja stale rozwija swoje strony i prześcignięcie ich w pozycjach Google staje się coraz trudniejsze, a przede wszystkim wymaga większego nakładu pracy i czasu.

Strategie pozycjonowania stron Bytom

Usługa pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników, stąd też oferta musi być dostosowana do każdego klienta. Liczy się przede wszystkim Twoja strona internetowa to, jakie ma aktualne wyniki, jak dobra jest na tle konkurencji oraz jakie ma zasięgi w Google.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, działalność lokalną lub ogólnopolską wybór strategii SEO będzie różny. Skuteczne SEO to takie, którego koszt szybko zacznie się zwracać z pozyskiwanych klientów. Jak to osiągać szybko i skutecznie?

Nasza Agencja SEO dobierze najlepsze frazy kluczowe i napisze treści, które zachwycą odbiorców. Jednak bez Twojej wiedzy merytorycznej, pomocy technicznej oraz szeroko rozumianej współpracy wyniki mogą być słabe. Dobrze wybrana strategia SEO pomoże zdobyć odpowiedniego klienta dla Twojej firmy, a nie dziesiątki nietrafionych telefonów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Bytom

Sklepy internetowe pozycjonujemy dzięki frazom kluczowym długiego ogona. Long taił to frazy, które składają się z 3-4 wyrazów i pokrywają niszę produktów. Pozycjonowanie long tail jest skuteczne, ponieważ docierasz swoimi produktami do potencjalnych klientów chcących kupić konkretne produkty.

Pozycjonowanie PrestaShop Bytom

Pozycjonowanie PrestaShop Bytom

Masz sklep internetowy na open source PrestaShop? Świetny wybór! Pozycjonowanie sklepów PrestaShop to najczęściej świadczona przez nas usługa SEO. Jesteśmy zwolennikami otwartego oprogramowania, skutecznego i szybkiego rozwoju branży e-commerce, a PrestaShop temu sprzyja.

Jak pozycjonować samodzielnie?

Sklepy internetowe PrestaShop pozwalają wprowadzać praktycznie wszystkie zmiany, które musi spełniać skutecznie pozycjonowany sklep internetowy.

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w pozycjonowaniu sklepu PrestaShop:

 1. Optymalizacja treści: ważne jest, aby treści na stronie sklepu były unikalne i odpowiadały na pytania i problemy potencjalnych klientów.
 2. Optymalizacja meta tagów: meta tagi, takie jak tytuł i opis, powinny być unikalne i odpowiadać na wyszukiwane przez użytkowników frazy.
 3.  Linkowanie wewnętrzne: linkowanie wewnętrzne na stronie sklepu pomaga przesunąć pagerank na strony produktów.
 4. Linkowanie zewnętrzne: linki zewnętrzne z innych stron internetowych mogą pomóc w pozycjonowaniu sklepu.
 5. Optymalizacja kodu: ważne jest, aby kod sklepu był poprawny i przyjazny dla wyszukiwarek.
 6. Optymalizacja produktów: ważne jest, aby produkty na stronie sklepu były opisane i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.
 7. Aktualizacja sklepu: ważne jest, aby sklep był regularnie aktualizowany i uzupełniany o nowe produkty.

Pozycjonowanie Shoper

Pozycjonowanie sklepów Shoper jest trochę trudniejsze niż, SEO dla e-commerce na platformach otwartych. Shoper jako SaaS daje możliwość edycji jedynie treści na sklepie internetowym, więc cały zabieg pozycjonowania on-page jest ograniczony do contentu, zdjęć i architektury witryny.

Pozycjonowanie Shoper

Pozycjonowanie lokalne Bytom

Dlaczego ograniczać się ofertą firmy tylko do mieszkańców danego miasta lub regionu? To proste, oferujesz produkty, których się nie transportuje? Twoja firma nie jest w stanie obsługiwać znacznej ilości klientów? Branża lokalna pokrywa w pełni Twoje zapotrzebowanie?

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu pewnie ogranicza się do kilku lub kilkunastu konkurentów, których łatwo przeskoczyć w pozycjach Google. Dlatego SEO lokalne dla Bytomia może okazać się łatwiejsze, tańsze i przede wszystkim bardzo trafne.

Pozycjonowanie lokalne to również zdobywanie pozycji pod frazami z innych miast bądź całego województwa. Sprawdź, jak pracujemy nad frazami jak: pozycjonowanie Katowice, lub pozycjonowanie świętokrzyskie.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie lokalne to nie tylko strona, ale również wizytówka Google. Wizytówki firm w Google są faworyzowane w wynikach wyszukiwań i dzięki temu, jesteśmy w stanie osiągać dwa miejsca dla Twojej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany, pozycjonowaniem samej wizytówki Google daj nam znać! Można to robić nawet bez strony internetowej!

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. dolnośląskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. mazowieckie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. wielkopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Zyskaj korzystną wycenę