Pozycjonowanie stron Bytom

Agencja SEO dla firm z Bytomia

Jeśli Twoja strona internetowa nie zarabia, skorzystaj z usługi Agencji SEO, która pomoże Ci pozycjonować stronę internetową do TOP10 fraz kluczowych. Jeśli nie wiesz, czy pozycjonowanie jest dla Ciebie, sprawdź, czy:

 • Chcesz zwiększyć wiarygodność firmy?
 • Nie operujesz ogromnymi budżetami reklamowymi?
 • Nie odnosisz stabilnych zysków?
 • Twoja strona nie cieszy się zainteresowaniem?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiadasz twierdząco, to pozycjonowanie stron jest dla Ciebie istotną usługą biznesową.

Wyceń pozycjonowanie swojej strony

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Dlaczego warto, współpracować z SEMLife?

Przekonaj się do nas, dzięki nietypowym warunkom współpracy!

Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

Opinie o SEMLife.

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

W tym artykule przeczytasz:

Spis treści

Pozycjonowanie Bytom - Sklepy i strony www

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany SEO, ale czy wiesz, na czym ta usługa polega? Jeśli nawiążemy współpracę to dla Twojej firmy, Twojej strony internetowej oraz dla Ciebie oznacza duży rozwój.

Będziemy aktualizować treści w witrynie firmy, używając wyszukiwanych słów kluczowych, dążąc do pozyskania jak największego zainteresowania potencjalnych klientów z wyszukiwarki Google. Do tego celu wykorzystujemy wiele narzędzi, a proces pozycjonowania strony i optymalizacji witryny opieramy na statystykach.

Pozycjonowanie to usługa, na którą składa się wiele czynników. Na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w Google, w naszej Agencji SEO pracuje kilkoro osób, odpowiedzialnych za kod witryny, analitykę, treści, a także działania off site jak linkowanie.

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron www w Bytomiu?

Wyszukiwarki dążą do tego, aby tylko wartościowe strony internetowe były w TOP10 wyników wyszukiwania. Aby to osiągnąć, Twoja strona musi spełniać wiele czynników, które w łącznym rozrachunku będą lepsze niż w witrynach konkurencji. Dlatego pozycjonowanie stron internetowych to głównie podpatrywanie tego, co zrobiła konkurencja i zrealizowanie tego dużo lepiej. Lepszy tekst, lepsze grafiki, szybsza strona, lepsze linki. Naszymi usługami pozycjonowania stron zainteresowane są firmy z wielu branż.

Z wyszukiwarek korzystają wszyscy, ale tylko skuteczne pozycjonowanie stron jest rozwiązaniem, które pozwoli Twojej firmie być znalezionym! Google jest liderem wyszukiwarek na świecie. Dzięki tej firmie wiedzę o produktach, usługach Twojej firmy mogą za darmo zdobyć rzesze ludzi, ale musisz o to zadbać, pozycjonując stronę!

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron www?

Czy warto pozycjonować stronę w Bytomiu?

Czy warto pozycjonować stronę? Opłacalność tej usługi jest wysoka w długoterminowym rozrachunku. Dzięki temu, że Twoja firma widnieje w wynikach wyszukiwania:

 • masz stabilność wyników sprzedaży dzięki podniesionej widoczności strony internetowej
 • efekty pozycjonowania utrzymują się długo, zwykle nawet do 12 mc po skończonej umowie SEO
 • strona pozycjonowana nie ponosi kosztów za kliknięcie jak w reklamie Google Ads

Firmy, które zwlekają z podjęciem decyzji o pozycjonowaniu, później muszą płacić więcej za SEO, ponieważ konkurencja stale rozwija swoje strony internetowe i prześcignięcie ich w pozycjach Google (nawet w lokalnych wynikach dla miasta Bytom) staje się coraz trudniejsze, a przede wszystkim wymaga większego nakładu pracy i czasu.

Warto pozycjonować stronę nawet poprzez aktualizowanie jej treści, co możesz zrobić samodzielnie we własnym zakresie.

Strategie pozycjonowania stron Bytom

Usługa pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników, stąd też oferta musi być dostosowana do każdego klienta indywidualnie. Liczy się przede wszystkim Twoja strona internetowa to, jak się prezentuje w wynikach wyszukiwania Google, jak dobra jest pozycja strony na tle konkurencji oraz jakie ma zasięgi w Google.

Pozycjonowanie stron firmowych różni się ze względu na odbiorców. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, działalność lokalną lub ogólnopolską wybór strategii SEO będzie różny. Skuteczne pozycjonowanie to usługa, której koszt szybko zacznie się zwracać z pozyskiwanych klientów. Jak to osiągać?

Nasza Agencja SEO dobierze najlepsze frazy kluczowe i napisze treści, które zachęcą nowych klientów do kontaktu. Jednak bez Twojej wiedzy merytorycznej, pomocy technicznej oraz szeroko rozumianej współpracy wyniki mogą być słabe. Dobrze wybrana strategia SEO pomoże zdobyć odpowiedniego klienta dla Twojej firmy, a nie dziesiątki nietrafionych wejść na stronę internetową.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Bytom

Sklepy internetowe pozycjonujemy dzięki frazom kluczowym długiego ogona. Long taił to słowa kluczowe, które składają się z 3-4 wyrazów i pokrywają zazwyczaj bardzo szczegółowe kategorie lub same produkty. Pozycjonowanie long tail jest skuteczne, ponieważ docierasz swoimi produktami do potencjalnych klientów chcących kupić konkretne produkty. Jeśli ktoś wyszukuje w wyszukiwarce Google frazę "zegarki męskie" nie wiadomo, jaką ma intencję.

Czy chce kupić, sprawdzić najdroższy zegarek męski, albo może zależy mu na konkretnej marce. Dlatego w zakresie pozycjonowania należy właśnie dobrać odpowiednie frazy do podstron sklepu i uzyskać na nie wejścia z Google.

Pozycjonowanie PrestaShop Bytom

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Bytom

Masz sklep internetowy na open source PrestaShop? Świetny wybór! Pozycjonowanie sklepów PrestaShop to najczęściej świadczona przez nas usługa SEO. Jesteśmy zwolennikami otwartego oprogramowania, skutecznego i szybkiego rozwoju branży e-commerce, a PrestaShop temu sprzyja.

Jak pozycjonować sklepy samodzielnie?

Sklepy internetowe PrestaShop pozwalają wprowadzać praktycznie wszystkie zmiany, które musi spełniać skutecznie pozycjonowany sklep internetowy w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie swojej strony warto zacząć od kilku elementów:

 1. Linkowanie wewnętrzne: pozwala na wskazanie najważniejszych linków w witrynie, wtedy w wyszukiwarce Google strona kategorii lub produktu nie będzie ulegać zmianom (kanibalizacji).
 2. Linkowanie zewnętrzne: linki zewnętrzne z innych stron internetowych, które są wiarygodne, mogą pomóc w pozycjonowaniu swojej strony internetowej.
 3. Optymalizacja stron internetowych
  1. Optymalizacja treści: ważne jest, aby treści na stronie sklepu były unikalne i odpowiadały na pytania i problemy potencjalnych klientów.
  2. Optymalizacja stron, na początek meta tagów, takich jak tytuł i opis, powinny być unikalne i odpowiadać na wyszukiwane przez użytkowników frazy.
  3. Optymalizacja kodu: ważne jest, aby kod sklepu był poprawny i przyjazny dla wyszukiwarek.
  4. Optymalizacja produktów: ważne jest, aby produkty na stronie sklepu były opisane i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.
 4. Aktualizacja sklepu: ważne jest, aby sklep był regularnie aktualizowany i uzupełniany o nowe produkty.

Ze względu na to ile kosztuje pozycjonowanie stron, warto zatroszczyć się o te aspekty witryny, które możemy poprawić samodzielnie, dzięki czemu oferta SEO będzie lepsza, a może nawet wystarczą same konsultacje SEO ze specjalistą.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Bytom

Pozycjonowanie sklepów Shoper jest trochę trudniejsze niż, SEO dla e-commerce na platformach otwartych. Shoper jako SaaS daje możliwość edycji jedynie treści na sklepie internetowym, więc cały zabieg pozycjonowania on-page jest ograniczony do contentu, zdjęć i architektury witryny.

Pozycjonowanie Shoper

Pozycjonowanie lokalne Bytom

Dlaczego ograniczać pozycjonowanie firmowej strony tylko do mieszkańców danego miasta lub regionu? To proste, oferujesz produkty, których się nie transportuje? Twoja firma nie jest w stanie obsługiwać znacznej ilości klientów? Branża lokalna pokrywa w pełni Twoje zapotrzebowanie?

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu pewnie ogranicza się do kilku lub kilkunastu konkurentów, których łatwo przeskoczyć w pozycjach Google. Dlatego SEO lokalne dla Bytomia może okazać się łatwiejsze, tańsze i przede wszystkim bardzo trafne. Pozycjonowanie lokalne stron to również zdobywanie pozycji pod frazami z innych miast bądź całego województwa.

Wiadome, że w wyszukiwarce Google strona, która znajduje się na drugiej stronie, nie jest odwiedzana. Warto walczyć o TOP3 pierwszej strony, a lokalne pozycjonowanie stron jest skuteczne i bardzo trafne, ze względu na położenie potencjalnego klienta (GPS), lub frazę nawiązującą do regionu lub miasta odwołujących się bezpośredni do lokalnych firm.

Pozycjonowanie lokalne to również zdobywanie pozycji pod frazami z innych miast bądź całego województwa. Sprawdź, jak pracujemy nad frazami jak: pozycjonowanie Katowice, lub pozycjonowanie świętokrzyskie.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie lokalne to nie tylko strona, ale również wizytówka Google. Wizytówki firm w Google są faworyzowane w wynikach wyszukiwań i dzięki temu, jesteśmy w stanie osiągać dwa miejsca dla Twojej firmy. Usługa pozycjonowania lokalnego w naszej firmie zawiera SEO dla witryny jak i profili firmy Google Moja Firma. Tak przeprowadzone działania SEO Bytom przyniosą efekty w postaci 2 miejsc Twojej firmy w SERP.

Jeśli jesteś zainteresowany, pozycjonowaniem samej wizytówki Google daj nam znać! Można to robić nawet bez strony internetowej!

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Cennik pozycjonowania stron

Profesjonalne pozycjonowanie stron jest prowadzone o szczegółowy plan działania oraz statystyki płynące z wielu płatnych i darmowych narzędzi. O tym ile kosztuje pozycjonowanie stron decyduje wiele czynników, ale żadna Agencja SEO nie jest w stanie zagwarantować określonego wyniku.

Strony internetowe wymagają ciągle opieki. Jeśli dbasz o swoją stronę, stale dodając aktualizacje, jako Agencja SEO mamy mniej pracy niż z nową stroną bez historii w Google. Pozycjonowanie stron www wymaga, aby korzystać z narzędzi analitycznych, pozwalających śledzić ruchy konkurencji, aktualne statystyki witryny a nasza wiedza pozwoli trafnie zaplanować kolejne kroki marketingu internetowego (SEM) w Google i zyskiwać wysokie pozycje.

Preferujemy abonamentowy model rozliczeń pozycjonowania strony, dzięki czemu mamy odpowiednie środki na nasze działania, a Ty zyskujesz rzetelnie prowadzoną usługę ze szczegółowym raportem działań.

Optymalizacja strony internetowej Bytom

Do pozycjonowania stron agencje siadają zwykle od audytu i optymalizacji strony. Audyt SEO w Bytomiu pomoże nam znaleźć wszystkie braki Twojej witryny względem konkurencji. Przeanalizujemy całą Twoją witrynę, badając widoczność strony w lokalnych wynikach wyszukiwania, jak i ogólnopolskich słowach kluczowych. Usługa pozycjonowania stron wymaga od Agencji SEO::

 • skrócenie ładowania strony internetowej,
 • optymalizacja treści witryny i wprowadzenie content planu,
 • optymalizację procesów zamówienia,
 • zbadanie i dostosowanie architektury strony.

Nadal często spotykamy się, z tym że firmowa strona internetowa nie jest nawet zindeksowana, a to uniemożliwia lokalne, jak i ogólnopolskie pozycjonowanie stron w Google. Nasza Agencja SEO ma również tworzeniem stron internetowych, co umożliwia szybkie wprowadzanie poprawek.

Audyt SEO Bytom

Kiedy robi się audyt SEO dla strony? Szczegółowa analiza strony i konkurencji odbywa się niemalże na każdym etapie pracy Agencji SEO Bytom. Musimy na bieżąco, znać kroki konkurencji a przy tym dobrze planować własne działania, aby skutecznie pozycjonować strony internetowe.

Audytujemy Twoją stronę na podstawie:

 • poprawności kodu witryny i wyznaczamy kroki do optymalizacji,
 • sprawdzamy unikalność treści i maksymalne wyczerpanie tematu,
 • sprawdzamy jakie strony linkują do Twojej witryny oraz na jakie frazy,
 • zliczamy linki wewnętrzne i odpowiednio je edytujemy, aby kłaść nacisk na konkretne podstrony,
 • sprawdzamy te same aspekty u konkurencji z TOP10 najpopularniejszych stron.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Bytomiu?

Od trafnie wytypowanych działań zależy koszt pozycjonowania. Tanie pozycjonowanie to pojęcie bardzo względne, ponieważ, powinniśmy je liczyć w długoterminowo a przy tym liczyć na podstawie zwrotu z inwestycji aniżeli sumie wydanej na SEO.

Tanie pozycjonowanie jest wtedy, gdy każda wydana złotówka przynosi konkretny zwrot z pozyskanych kontaktów czy sprzedanych produktów.

 

Zyskaj korzystną wycenę