Pozycjonowanie Chorzów

TOP w Google? To w twoim zasięgu! 

Są kliknięcia, ale nie ma konwersji? Niemal każdy z naszych klientów przed podpisaniem umowy żalił się w podobny sposób… i to był ostatni raz, kiedy narzekał na niską skuteczność SEO w Chorzowie. Jeśli doskwiera Ci taki sam problem - Tobie też pomożemy! 

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu stron Chorzów?

 • Sprzedaż swoich usług i produktów
 • Popularność i lepszą widoczność
 • Przewagę konkurencyjną

Darmowa wycena, sprawdź nas!

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Spis treści:

Spis treści
Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

Opinie o SEMLife.

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

Pozycjonowanie stron Chorzów - co to za usługa?

Czym jest SEO? Dla nas to Skuteczna, Efektywna Optymalizacja!

Rzeczywiste rozwinięcie akronimu oznacza Search Engine Optimalization, czyli dostosowanie strony internetowej do działania wyszukiwarek internetowych takich jak: Google, Bing, czy Yahoo! 

SEO Chorzów 

Optymalizacja strony internetowej to proces, który przynosi długofalowe efekty. Aby czerpać korzyści z SEO Chorzów należy jednak ustroić się w cierpliwość - przynajmniej na pierwsze 3-4 miesiące współpracy z Agencją SEO.

Umowa z Agencją SEO Chorzów - 3 miesiace bez zobowiązań 

Właśnie dlatego, nasza Agencja Interaktywna proponuje Ci 3-miesięczną umowę testową. Gdy rozpoczniesz z nami współpracę możesz przekonać się na czym polega SEO oraz dowiedzieć się, jak działamy, aby wywindować Twoją stronę w Google. Jeśli nasze zaangażowanie Cię nie przekona - będziesz mógł zrezygnować bez żadnych zobowiązań. Jeśli natomiast pójdziesz w ślad za 98% naszych Klientów i przedłużysz umowę - wówczas będziemy mogli kontynuować i rozwinąc nasze działania SEO.

Sprawdź, jak SEO pomoże Twojej stronie!

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów 

Praktyka pokazuje, że im dłużej pozycjonujesz stronę w Chorzowie, tym lepszą widoczność możesz osiągnąć. Najlepszym dowodem na to są statystyki, które wskazują, że witryny, które zajmują czołowe pozycje na liście wyszukiwania Google to strony, które powstały kilka lat wcześniej. Wiek domeny to nie wszystko. Istotny jest również systematyczny rozwój witryny. Tylko w ten sposób można zbudować jej autorytet w sieci i zwrócić uwagę Internautów na swój asortyment. 

Szybka wycena pozycjonowania stron www Chorzów 

Jeśli strony Twoich konkurentów są prowadzone właśnie w ten sposób - musisz zdawać sobie sprawę, że trudno będzie dogonić ich przy minimalnym budżecie. 
Nie wahaj się więc skontaktować się z nami ws wyceny. Dokonamy jej dla Ciebie w przeciągu godziny

Efekty SEO Chorzów

Efekty SEO są mierzalne. Można więc obliczyć, ile czasu zajmie nam osiągnięcie wyniku, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

Aby to oszacować, wykonamy dla Ciebie bezpłatny audyt SEO. Dzięki niemu będziemy mogli również ustalić, jakie prace optymalizacyjne trzeba podjąć, po to, by wywindować Twoją stronę w wynikach wyszukiwania Google. 

Na czym polega audyt SEO w Chorzowie?

Dzięki audytowaniu strony internetowej możemy przeanalizować jej mocne i słabe strony, a także dowiedzieć się, co stoi u przyczyn problemu z brakiem konwersji, czy brakiem kontaktu ze strony potencjalnych Klientów. 

Audyt SEO Chorzów pozwala nam również odkryć atuty i słabości Twoich internetowych konkurentów. Podczas weryfikacji zawartości strony internetowej Twojej Firmy dowiadujemy się również o nieprawidłowościach, jakie na niej występują. To np. błędne przekierowania, linki kanoniczne, duplikaty treści, brak odpowiedniej optymalizacji grafik i atrybutów ALT.

Optymalizacja strony internetowej Chorzów 

Po przedstawieniu Ci wyników audytu SEO Chorzów oraz konsultacji względem odpowiedniego doboru pozycjonowanych słów kluczowych, rozpoczynamy optymalizacje strony internetowej.

Przez pierwsze trzy miesiące zwykle realizujemy działania SEO, skupiając się na naprawie błędów oraz tworzeniu nowych treści na stronę. W kolejnych miesiącach prowadzimy działania off-site, które mają na celu wzmocnić witrynę poprzez pozyskiwanie wartościowych linków przychodzących. 

Optymalizacja strony internetowej w Chorzowie to:

 • Sprawdzenie kodu strony i naprawa niepoprawnych skryptów i znaczników
 • Stworzenie responsywnej wersji strony 
 • Ocena i analiza linkowania wewnętrznego, wprowadzenie ewentualnych zmian 
 • Poprawa struktury URL-ów w razie konieczności
 • Rozwinięcie witryny o dane strukturalne, czyli Rich snippets
 • Wdrożenie odpowiednich przekierowań w miejsce błędów 404 
 • Modyfikacja treści na stronie i jej recykling
 • Dokonywanie poprawek w obrębie meta opisów

Tworzenie stron internetowyh Chorzów

Twoja strona internetowa powstała wiele lat temu i nie spełnia już swojej funkcji? Pozycjonowanie Chorzów to usługa również dla Ciebie!

Stworzymy dla Ciebie nową stronę internetową w Chorzowie, którą dostosujemy do wymagań Google! Zadbamy o każdy szczegół, abyś możliwie jak najszybciej otrzymał zwrot z inwestycji, bo… Twój sukces to nasz sukces! 

Pozycjonowanie lokalne Chorzów 

W wyniku rozwoju algorytmów, obecnie można pozycjonować swoją stronę nie tylko w organicznych wynikach wyszukiwania, ale również w mapach Google

Ten drugi z wymienionych rodzajów pozycjonowania szczególnie poleca się firmom działającym lokalnie.

Lokalne pozycjonowanie Chorzów polega na optymalizacji strony internetowej pod lokalne wyniki wyszukiwania - po to, by stać się rozpoznawalnym w najbliższym otoczeniu. 
W praktyce pozycjonowanie na miasto polega na dodaniu do bazowej frazy kluczowej odnośnika do lokalizacji. Sformułowania takie jak: dentysta Chorzów, szewc Chorzów, fryzjer Chorzów, medycyna estetyczna Chorzów to dobre przykłady fraz używanych na stronie, która pozycjonuje się lokalnie. 

Jak pozycjonować się lokalnie w Chorzowie?

Najczęściej firmy pozycjonują się na miasto Chorzów i województwo śląskie, niemniej jednak nie blokuje im to drogi również na pobliskie rynki. Pozycjonowanie na miasto można prowadzić w kilku, wybranych przez siebie miastach.

Tym sposobem można powiększyć swoją „strefę wpływów” o nowe lokalizacje. Jest to szczególnie istotne w przypadku firm mobilnych, które działają na terenie np. kilku sąsiadujących ze sobą województw. 

Pozycjonowanie wizytówki Google - SEO Chorzów 

Pozycjonowanie lokalne w Chorzowie to usługa, która opiera się również na pozycjonowaniu wizytówki Google. Pozycjonowanie w Mapach w ostatnich latach stało się niezwykle istotnym elementem marketingu internetowego, który pozwala pozyskiwać Klientów przez geolokalizację. 
Dzięki określeniu położenia urządzenia Google dostosowuje wyniki wyszukiwania do  miejsca, w którym obecnie znajduje się dany Internauta. Tym sposobem, osoby wpisujące w Google frazy takie jak np. mechanik Chorzów otrzymają wyniki uwzględniające najbliżej położone serwisy naprawcze. 

Zajmowanie jednej z pierwszych trzech pozycji w Mapach Google gwarantuje wysoką konwersje i wiele telefonów, a także wizyt w siedzibie Firmy. 

Pozcjonowanie Chorzów - profil firmy w Google 

Aby osiągnąć podium w Google Maps należy jednak konsekwentnie aktualizować swoją wizytówkę Google i dbać o systematyczne ukazywanie się nowych postów, a także monitorowanie komentarzy i odpowiadanie na pytania Klientów w sekcji FAQ. Trzeba też pamiętać o zmianie godzin otwarcia na Profilu Firmy np. w czasie świąt, czy w razie urlopu, czy remontu w Firmie.

Jeśli nie masz czasu na samodzielne prowadzenie Profilu Firmy w Google możesz zlecić to SEMLife. - nasza Agencja SEO Chorzów będzie aktualizowała te treści za Ciebie. 

Pozycjonowanie Chorzów - PrestaShop

Pozycjonowanie Chorzów - PrestaShop 

Optymalizacja PrestaShop, czyli oprogramowania działającego w systemie OpenSource skupia się przede wszystkim na działaniach content marketingowych. Wszystko dlatego, ze pozycjoner ma ograniczony dostęp do kodu źródłowego strony, co uniemożliwia mi wprowadzanie większych poprawek. Mimo ograniczeń, pozycjonowanie PrestaShop to wartościowa usługa, z której powinni korzystać wszyscy, którzy chcą stworzyć silną i rozpoznawalną markę w sieci.

Dzięki wsparciu ze strony Agencji SEO Chorzów Twój sklep będzie zaktualizowany, szybki i intuicyjny. Zaoszczędzisz tez sporo czasu, który musiałbyś poświecić na naukę pozycjonowania, co w przypadku PrestaShop nie jest łatwe. Platforma nie udostępniła do tej pory zbyt wielu samouczków. 

Pozycjonowanie Chorzów - Shoper 

W odróżnieniu od PrestaShop, wiedza o prowadzeniu sklepów działających w oparciu o model SaaS, jest w zasięgu każdego, kto tylko chce dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu sklepów internetowych Shoper w Chorzowie.

Shoper - najpopularniejsze oprogramowanie dla branży e-commerce w Polsce, prowadzi nawet własny „uniwersytet”, w którym mogą edukować się adepci sztuki pozycjonowania. O ile, technicznych aspektów prowadzenia e-biznesu na Shoper.pl można się jeszcze nauczyć, to… z pisaniem chwytliwych i zachęcających treści może być problem - szczególnie jeśli ktoś nie czuje się dobrze w roli copywritera. Co więcej, copywriting dla sklepów internetowych to trudne zadanie. Niejednokrotnie zdarza się, że trzeba opisać ten sam produkt kilkanaście razy - i to bez kopiuj i wklej! 

Pozycjonowanie Chorzów - Shoper 

Widoczność

Zadbaj o to, aby docierać do nowych jak i do powracających użytkowników Twojej witryny. Zdobywaj nowe frazy kluczowe, badaj zainteresowanie odwiedzających!

 • Poprawnie typuj frazy kluczowe.
 • Zadbaj o trafne tytuły podstron.

Statystyki

Pozyskanie użytkownika strony to połowa sukcesu. Sprawdź, jak nowe odwiedziny wpływają na sprzedaż i zaangażowanie odbiorcy.

 • Analizuj ruch na stronie.
 • Sprawdzaj interakcje użytkowników.

Planowanie

Osiągaj sukces dzięki planowaniu działań. Przygotuj się na sprzedaż sezonową, promuj produkty i usługi w odpowiednim czasie.

 • Planuj swoje działania.
 • Trafnie typuj następne kroki.

Pozycjonowanie stron Chorzów na frazy long tail

Wspominając o słowach kluczowych, nie sposób nie nawiązać do fraz long tail. 
Tak zwane pozycjonowanie na długi ogon to rodzaj SEO szczególnie polecany dla e-commerce. 

Frazy długiego ogona to wyrażenia liczące więcej niż trzy słowa, które dokładnie opisują produkt, jakim zainteresowany jest dany Internauta. Za przykład frazy long tail można uznać: eleganckie buty męskie ze skóry lub kopertowa sukienka wieczorowa w cekiny.
Sądząc po dokładności przytoczonych fraz, long taile są uznawane za typowe frazy sprzedażowe, które prowadzą do sfinalizowania transakcji. Z tego względu przykładamy ogromną uwagę do doboru odpowiednich fraz długiego ogona.

Czy pozycjonowanie Chorzów na frazy long tail jest opłacalne?

Pozycjonowanie na frazy długiego ogona opłaca się również ze względu na niską konkurencyjność. Dzięki optymalizacji strony na wieloczłonowe wyrażenia, można szybko sięgnąć TOP-u w Google i prześcignąć silniejszych konkurentów. 

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów dla różnych branż 

Nasza Agencja SEO z Chorzowa ma doświadczenie nie tylko w SEO dla sklepów internetowych utrzymanych na różnych platformach, ale również pozycjonowaniu rozmaitych branż. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, takie jak np. hurtownie motoryzacyjne, czy kosmetyczne, jak również hotele, liczne przedsiębiorstwa usługowe, biura tłumaczeń, szkoły jazdy, a nawet ośrodki terapii uzależnień.

Współpraca z ostatnim z wymienionych klientów świadczy o tym, że chętnie podejmujemy się pozycjonowania niszowych dziedzin biznesu, których obszar działalności jest mocno skonkretyzowany, a co więcej w pewien sposób ograniczany przez politykę Google. 
 
Sprawdź historię sukcesu naszego Klienta i przekonaj się o naszej skuteczności.

Pozycjonowanie stron Chorzów na frazy long tail

Wspominając o słowach kluczowych, nie sposób nie nawiązać do fraz long tail. 
Tak zwane pozycjonowanie na długi ogon to rodzaj SEO szczególnie polecany dla e-commerce. 

Frazy długiego ogona to wyrażenia liczące więcej niż trzy słowa, które dokładnie opisują produkt, jakim zainteresowany jest dany Internauta. Za przykład frazy long tail można uznać: eleganckie buty męskie ze skóry lub kopertowa sukienka wieczorowa w cekiny.
Sądząc po dokładności przytoczonych fraz, long taile są uznawane za typowe frazy sprzedażowe, które prowadzą do sfinalizowania transakcji. Z tego względu przykładamy ogromną uwagę do doboru odpowiednich fraz długiego ogona.

Czy pozycjonowanie Chorzów na frazy long tail jest opłacalne?

Pozycjonowanie na frazy długiego ogona opłaca się również ze względu na niską konkurencyjność. Dzięki optymalizacji strony na wieloczłonowe wyrażenia, można szybko sięgnąć TOP-u w Google i prześcignąć silniejszych konkurentów. 

Pozycjonowanie stron www Chorzów a UX

Przykładamy uwagę do szczegółów. 
Oprócz pozycjonowania na frazy long tail, staramy się również maksymalnie przyspieszyć działanie strony internetowej, a także udoskonalić strukturę menu. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są to elementy, dlatego staramy się zwiększyć komfort użytkownika korzystającego z witryny zgodnie z założeniami projektowania UX. Sprawimy, że potencjalni Klienci odwiedzający Twoją witrynę z zaangażowaniem będą przeglądali poszczególne podstrony produktów aż wreszcie wrzucą „coś" do koszyka! 

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Dlaczego warto współpracować z Agencją SEO Chorzów?

 • Kompleksowość działań

Otrzymasz od nas fachową pomoc zarówno w zakresie SEO, jak i programowania, a także marketingu internetowego. 

 • Doświadczenie 

Nasza Agencja SEO funkcjonuje od 13 lat. Działając w branży IT od ponad dekady, zdobyliśmy wiedzę o działaniu algorytmów, a także opracowaliśmy własne metody pracy, które zawsze się sprawdzają!

 • Autorskie oprogramowanie

Stworzyliśmy własne systemy CMS, a także autorski program do pozycjonowania SEO.app. Dzięki temu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze oprogramowanie służy rownież Klientom, którzy przy jego pomocy mogą generować raporty, a także sprawdzać efekty i grafik naszej pracy. Mają też ciągły wgląd w statystyki i pozycje poszczególnych fraz kluczowych. 

 • Szkolenia SEO

Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji SEO i dowiedzieć się więcej o samodzielnym pozycjonowaniu strony internetowej - zapraszamy do kontaktu. Dla naszych Klientów urządzamy darmowe szkolenia SEO. Zajęcia są indywidualne i odbywają się online. 

 • Umowa testowa 

Umowa testowa, której warunki omawialiśmy na początku oferty to kolejny z atutów współpracy z SEMLife. Sprawdzając, jak działamy, sam przekonasz się, dlaczego warto z nami współpracować! 

Zapraszamy do kontaktu