Pozycjonowanie w mapach Częstochowa

Odpowiednie frazy kluczowe + Systematyczne pozycjonowanie = Zwrot z inwestycji

Prowadzisz lokalny biznes w Częstochowie? Nie narzekasz na brak Klientów, ale chciałbyś notować większe zyski ze sprzedaży? A może zależy Ci na rozgłosie, ale nie wiesz, jak zainteresować lokalną klientelę swoimi usługami?

Na wszystkie te pytania jest jedna odpowiedź. Brzmi - pozycjonowanie w mapach Częstochowa!

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu Google Maps Częstochowa?

  • świadomość marki
  • nowych Klientów
  • większy przychód

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie wizytówki w Google

Nastały czasy, w których nawet świetnie zaaranżowana witryna sklepowa nie wystarczy, aby pozyskać nowych Klientów. Obecnie bardziej niż jaskrawy neon mieniący się nad wejściem do Twojej Firmy do ludzi przemawia… wizytówka Google

Dobrze zoptymalizowany profil Klienta w Google to kluczowy element pozycjonowania w mapach Częstochowa. Wizytówka Google pozwoli Ci realizować cele marketingowe Twojej Firmy szybciej i efektywniej niż kiedykolwiek. Na czym polega usługa pozycjonowania wizytówki Google w Agencji SEO SEMLife.? Już tłumaczymy. 

Pozycjonowanie Google Maps

Pozycjonowanie Częstochowa obejmuje działania on site i off site. Po zoptymalizowaniu strony internetowej pod lokalne wyniki wyszukiwania warto zadbać o profil swojej Firmy w Google.

Założenie wizytówki Google dla firmy z Częstochowy jest całkowicie darmowe, podobnie, jak jej samodzielne prowadzenie i dokonywanie zmian na koncie. 

Profil Firmy w Google

Profil Firmy w Google (znany także pod nazwą Moja Firma Google) zawiera takie informacje, jak: nazwa firmy, godziny otwarcia, adres firmy, dane kontaktowe, opinie klientów, zdjęcia oraz posty. 

Pozycjonowanie w mapach to usługa, dzięki której najszybciej można pozyskać nowych Klientów. Profil Firmy w Google to najczęściej klikany wynik wyszukiwania w SERP, który osiąga nawet większe notowania niż płatne reklamy Google Ads.

 

Google wizytówka Częstochowa - wskazówka:

Jeśli masz dużą konkurencję i chcesz skutecznie walczyć o widoczność z konkretnej frazy kluczowej, Twoja Firma powinna być widoczna zarówno w organicznych wynikach wyszukiwania, mapach Google, a także w wynikach sponsorowanych. Dlaczego? Masz większą szansę na to, że potencjalny Klient wybierze właśnie Twoją stronę internetową z wyników SERP.

Potrzebujesz konsultacji SEO? Szukasz sprawdzonej agencji SEO? Napisz!

Jak Agencja SEO Częstochowa wypozycjonuje Twoją wizytówkę w Google Maps?

W wizytówce Google nie ma zbyt wielu pól, które można wypełnić tekstami SEO. To sprawia, że należy przemyślnie używać każdego słowa, tak aby odnieść właściwy efekt pozycjonowania.

Odpowiedni dobór fraz kluczowych 

Przed dokonaniem aktualizacji Profilu Firmy w Google Agencja Interaktywna Częstochowa dokonuje więc analizy słów kluczowych, tak, aby zapewnić Twojej Firmie lepszą widoczność i zwiększyć zasięg Twojej wizytówki Google. 

Grafiki 

Kolejnym krokiem prowadzącym do poprawy pozycji Twojej Firmy w rankingu Google Maps jest dodanie grafik i uzupełnienie brakujących danych kontaktowych. 

Aktualizacja wpisów

Skupiamy się również na systematycznym aktualizowaniu sekcji Wpisy. Posty wyświetlane pod podstawowymi informacjami to świetne miejsce na promowanie nowości i wydarzeń, jakie organizujesz w swojej Firmie. 

Komentarze w Google

Ostatnim, istotnym elementem Profilu Firmy w Google są opinie. Niestety tą sekcją nie da się bezpośrednio zarządzać, moderując dyskusją.

Możemy jednak zadbać o to, aby na bieżąco śledzić komentarze Twoich Klientów i odpowiadać na każdy z nich w sposób kulturalny i rzeczowy. Opinie, które okażą się niesłuszne i niesprawiedliwe bezzwłocznie, zgłosimy do Google, celem ich usunięcia. 

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Wybierz usługę pozycjonowania dedykowaną dla Twojego biznesu i pozwól nam zająć się resztą! 

Pozycjonowanie wizytówki Google Częstochowa

W ramach pozycjonowania lokalnego Częstochowa będziemy również monitorować statystyki i na bieżąco informować Cię o tym, o jakie usługi najczęściej pytają Twoi Klienci.

Tym sposobem, będziesz mógł poszerzyć i urozmaicić swoją ofertę, aby w lepszy sposób spełniać potrzeby Klientów. 

Dlaczego warto pozycjonować swoją stronę lokalnie? Liczby mówią same za siebie! 

  • 500% - w ostatnich latach tak wzrosła liczba wyszukiwań ,,blisko mnie” 
  • 1 na 3 - tyle osób szuka firmy w smartfonie, zanim ją odwiedzi 
  • 46% - ogólny odsetek wyszukiwań dotyczących lokalnych firm 

Pozycjonowanie w mapach to stosunkowo najtańszy sposób na wypromowanie swojej marki w Częstochowie. Skorzystaj z pomocy profesjonalnej Agencji SEO Częstochowa!

SEMLife. wesprze Cię w osiągnięciu TOP Google Maps. 

Gwarantujemy poprawę widoczności w Google Maps już w pierwszych 3 miesiącach trwania umowy. 

Zapraszamy do kontaktu