Pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa

Long tail, CTR, ROI - poznasz z nami te pojęcia!

Czy wiesz, że ponad 70% Internautów wierzy, że otrzyma lepszą ofertę online niż w sklepie stacjonarnym? E-commerce to przyszłość Internetu. Jeśli chcesz zarabiać na prowadzeniu swojego sklepu internetowego, Agencja SEO Częstochowa zadba o Twoją widoczność w Google.  

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu sklepów internetowych Częstochowa?

  • większą konwersję
  • realne zyski i zwrot z inwestycji
  • wzrost popularności i renomę

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie sklepów Częstochowa

Postęp technologiczny sprawił, że Internauci znają ogromne możliwości wyszukiwarek. Oznacza to, że obecnie Użytkownicy zdają sobie sprawę, że tylko najlepsze sklepy internetowe są prezentowane w TOP10 Google. Jeśli Twój e-sklep znajduje się niżej w rankingu Google, to oznacza, że pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa to usługa dla Ciebie.  

pozycjonowaniu liczy się strategia SEO.

Działania SEO w obrębie strony skupiają się przede wszystkim na odpowiednim doborze fraz kluczowych. W przypadku pozycjonowania sklepów internetowych są to frazy typu long tail. 

Pozycjonowanie szerokie Częstochowa

Optymalizacja tekstu pod frazy długiego ogona nazywa się również pozycjonowaniem szerokim. Intencją użytkownika wyszukującego frazy long tail zazwyczaj jest możliwość zakupu produktów, dlatego cieszą się one wysoką skutecznością sprzedaży.

Frazy kluczowe long tail są wykorzystywane głównie przez użytkowników, którzy wiedzą, czego chcą, znają np. model, rozmiar, kolor i szukają najlepszego sklepu internetowego.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Wybierz usługę pozycjonowania dedykowaną dla Twojego biznesu i pozwól nam zająć się resztą! 

Potrzebujesz konsultacji SEO? Szukasz sprawdzonej agencji SEO? Napisz!

Pozycjonowanie sklepu w Częstochowie z Agencją SEO

Agencja SEO Częstochowa zajmuje się pozycjonowaniem sklepów działających również na platformach takich jak: np. PrestaShop, Shoper, Sky-Shop, WoCommerce, a także wielu, wielu innych. 

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Częstochowa

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Częstochowa

Jako Agencja Interaktywna Częstochowa pozycjonujemy e-commerce bazujące na różnych CMS-ach.

PrestaShop to polski lider sklepów internetowych opartych o otwarte źródło (open source).
Presta cieszy się dużym zainteresowaniem z dwóch względów - jest to darmowa platforma, bogata w liczne dodatki umożliwiające sprawne wejście na rynek z własnymi produktami.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Częstochowa

Shoper to oprogramowanie działające na modelu SaaS. Jest ono sprzedawane jako usługa, za którą należy ponosić miesięczny abonament. Platforma sprzedażowa Shoper to lider w Polskim e-commerce pod względem szybkości rozwoju i ilości uruchomionych sklepów.
Pozycjonowanie sklepów Shoper opiera się na content marketingu, ponieważ optymalizacja plików czy szybkości witryny jest bardzo ograniczona, SaaS uniemożliwia edytowanie plików innych niż HTML czy CSS.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Częstochowa
Pozycjonowanie sklepów Sky - Shop Częstochowa

Pozycjonowanie sklepów Sky - Shop Częstochowa 

Sky-Shop to platforma, która również działa na modelu SaaS. Sky-Shop to polskie oprogramowanie, które pojawiło się na rynku w 2009 roku. Sky-Shop cieszy się popularnością przede wszystkim wśród początkujących właścicieli sklepów internetowych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-commerce. Platforma oferuje 14-dniowy darmowy okres próbny. 

Pozycjonowanie sklepów WooCommerce

WooCommerce to wtyczka do CMS Wordpress, którą pobrało już 30 milionów Użytkowników na całym świecie. WooCommerce to darmowa platforma, która umożliwia prowadzenie sklepu internetowego. Pozycjonowanie WooCommerce opiera się na content marketingu, a także optymalizacji witryny. Aby sklep działał wydajnie, warto zainwestować także w dobry hosting.

Pozycjonowanie sklepów WooCommerce

Pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa to usługa, dzięki której Twój e-sklep pozyska nowych Klientów bez dodatkowych kosztów - nie musisz inwestować w spoty reklamowe, banery, czy artykuły sponsorowane. Wypromujemy Twój sklep internetowy stosunkowo niskim kosztem i sprawimy, że Twoje miesięczne obroty wzrosną adekwatnie do Twojej pozycji w rankingu Google. 

Powołaj się na specjalistów i wypozycjonuj swój sklep internetowy z Agencją Interkatywną Częstochowa! 

Zapraszamy do kontaktu