Pozycjonowanie Gliwice

Skuteczna firma od pozycjonowania stron w Gliwicach

W Polsce dostęp do internetu ma prawie 90% mieszkańców. Możesz wykorzystać ten potencjał! Skorzystaj z reklam w wyszukiwarce, docieraj do najbardziej zainteresowanych odbiorców, sprzedawaj więcej dzięki wyszukiwarce Google.

Optymalizacja strony i pozycjonowanie w Google to usługa, która daje Ci wiele korzyści w prowadzeniu firmy lokalnie jak i w internecie.

Jarosław Snoch
Jarosław Snoch
CEO SEMLife. Search Engine Marketing
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!
Pozycjonowanie sklepów Gliwice

Pozycjonowanie sklepów Gliwice

Skuteczność pozycjonowania najlepiej mierzyć w długiej perspektywie czasu. Efekty są wtedy najbardziej zaskakujące, a koszt pozyskania klienta spada z każdym rokiem lawinowo. Pozycjonowanie sklepów internetowych z Gliwic to główna domena naszej Agencji SEO.

Marketing internetowy, który opieramy o działania w wyszukiwarce Google, jest bardzo trafny i dociera do najbardziej zainteresowanych odbiorców. Jeśli ktoś wpisuje w Google frazę produktową, szuka najlepszej oferty cenowej oraz miejsca, któremu zaufa.

Wyszukując frazę “zegarek casio GA-100-1A4ER” znamy już producenta, wiemy, że wyszukiwany model pochodzi z serii G-Shock a przede wszystkim wiemy, o jaki chodzi nam model. Szukamy w takiej sytuacji dobrego sklepu internetowego z atrakcyjną ceną, aby zrealizować zakup.

Pozycjonowanie long tail Gliwice

Pozycjonowanie long tail Gliwice

Pozycjonowanie z poprzedniego akapitu nazywamy pozycjonowaniem long tail (fraz długiego ogona). Jest to bardzo skuteczna metoda, systematycznego zwiększania widoczności sklepu internetowego w Google zdobywając pozycje pod niszowymi frazami kluczowymi.

 

Duża ilość fraz kluczowych, które cieszą się niskim wskaźnikami wyszukiwania, pozwala sprowadzić do sklepu klientów zdecydowanych na zakup. Trafność takich fraz jest wysoka a łatwość osiągnięcia pozycji, które utrzymują się bardzo długo, jest stosunkowo łatwa.

Audyt i optymalizacja stron Gliwice

Jeśli Twoja strona ma być liderem w wyszukiwarce internetowej, to zacznij od audytu i optymalizacji strony. Skuteczne pozycjonowanie zaczyna się od działań SEO on-site. Jest to analiza witryny, sprawdzenie poprawności kodu i jej wydajności a przede wszystkim tego co w witrynie jest napisane.

Kluczową sprawą w procesie pozycjonowania stron odgrywają treści. Jeśli tekst jest wartościowy, to oznacza, że ma szansę być wysoko w Google.

Co to jest wartościowy tekstu na stronie:

  • odpowiada na zapytania użytkowników wyszukiwarki,
  • edukuje czytających,
  • wyczerpuje dany temat,
  • jest poprawnie sformatowany,
  • zawiera grafiki, filmy, tabele.

Rodzaje sklepów internetowych w SEO

Pozycjonowanie to praca wielu osób o różnych specjalizacjach. Skuteczne pozyskiwanie linków do witryny, pisanie treści, które wyświetlają się wysoko, a także zadbanie o techniczny aspekt witryny to jedyna droga do sukcesu w Google.

Jako Agencja SEO działająca w Gliwicach rozwijamy się w każdej płaszczyźnie SEO. Zatrudniamy specjalistów, robimy testy skuteczności działań, uczymy się nowych systemów CMS.

Nowe platformy i systemy zarządzania nie stanowią bariery w pozycjonowaniu. Każdy producent oprogramowania dba o to, aby jego platforma była w pełni zoptymalizowana pod wytyczne Google.

Pozycjonowanie Shoper Gliwice

Platforma Shoper w Polsce jest liderem jeśli chodzi o platformy SaaS. Shoper przoduje we wprowadzaniu aktualizacji marketingowych takich jak wersje mobilne, szybkość sklepów, optymalizacja SEO. Dodatkowo szybko rośnie ilość integracji, jaką klienci mają do dyspozycji.

Pozycjonowanie sklepów Shoper bazuje głównie na działaniach content marketingowych tworzeniu i rozwijaniu treści, a także działaniach off site skupiających się na artykułach sponsorowanych i budowaniu linków.

Pozycjonowanie Shoper Gliwice
84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Pozycjonowanie lokalne Gliwice

Jaki jest skuteczny sposób, aby zaistnieć swoją firmą w internecie? Strona internetowa + pozycjonowanie lokalne. Dlaczego? Tylko w ten sposób skonfrontujesz swoją ofertę usług i produktów z potrzebami klientów z Twojego miasta.

Pozycjonowanie na Gliwice, czyli zawężone do określonego regionu pozwoli zmniejszyć ilość konkurentów. Takie rozwiązanie obniża koszty reklamy, a Twoja firma walczy o lokalny rynek. Klient, który korzysta z wyszukiwarki Google, udostępniając lokalizację, dostaje wyniki z określonego regionu. Nikt nie chce wyszukiwać kina, restauracji czy kwiaciarni z innego miasta, niż to, w którym się znajduje.

Pozycjonowanie lokalne szerzej omawiamy w osobnym wpisie. Zachęcamy do przeczytania i zapoznania się z naszą ofertą SEO lokalnego dla Twojego miasta.

Pozycjonowanie lokalne a wizytówka Google

Liczba wyników w Google jest określona. Możemy kupić reklamy, możemy występować tam w wynikach organicznych, dodatkowo we frazach lokalnych mamy również wyniki wizytówek firm z map.

Wizytówka Google, profil firmy w Google, to świetne rozwiązanie pozwalające zdobyć kolejne miejsca w wyszukiwarce. Pozycjonowanie wizytówki Google dla Gliwic jak i innych miast, opiera się przede wszystkim na jej stażu, ocenach i systematycznemu prowadzeniu wpisów.

Wizytówka Google to świetne rozwiązanie uatrakcyjniające naszą firmę w oczach potencjalnych klientów, których chcemy przekonać do naszej oferty.

Możliwości wizytówki Google

Możemy zaprezentować tam godziny otwarcia, galerię zdjęć, informacje o usługach. Wizytówka pozwala wyznaczyć trasę dojazdu do naszego adresu, wybrać numer telefonu czy nawet podjąć rozmowę czat na naszym profilu.

Najważniejszą cechą wizytówki Google jest możliwość rejestracji tam naszej firmy całkowicie za darmo.

Agencja SEO Gliwice

Podczas wieloletniej działalności w branży SEO spotkaliśmy się z licznymi systemami CMS, które przestawiały różny stopień optymalizacji pod wymagania wyszukiwarek internetowych.

Najpopularniejsze systemy CMS, które obsługuje nasza agencja SEO:

  • Sklepy internetowe PrestaShop - najczęściej pozycjonowane sklepy w naszej firmie, oparte o system open source
  • Sklepy internetowe WooCommerce oraz strony Wordpress - bardzo popularne wśród właścicieli stron www systemy zarządzania treścią
  • Aplikacje dedykowane - są to zarówno strony internetowe o nietypowej funkcjonalności jak również portale internetowe zbudowane na podstawie język PHP czy JavaScript

Dlaczego pozycjonowanie się opłaca?

Pozycjonowanie to usługa realizowana przez Agencje SEO na podstawie szczegółowego planu działania. Jeśli mamy do czynienia z dużymi sklepami internetowymi, inwestycja w SEO nie może być chwilowa, czas na osiągnięcie dobrych konwersji właśnie z SEO zwykle zaczyna się dopiero po 12 miesiącach, ale utrzymuje za darmo kolejny rok.

Dlaczego SEMLife w Gliwicach?

Działamy na zarówno w google.pl jak również w innych językach wyszukiwarki.

Daj się przekonać! Zaufaj nam na 3 miesiące, pokażemy Ci jak działamy i zdecydujesz czy warto inwestować z nami

Wyszkolimy Twoich pracownik z działań marketingowych, możesz liczyć również na nasze wsparcie podczas rozwoju strony internetowej

Długofalowa współpraca zarówno w wyszukiwarce jak i mediach społecznościowych. Zdobywamy klientów dla Ciebie, wykorzystując wszystkie kanały.

Jesteśmy nie tylko od SEO! Pomożemy aktualizować witrynę, czy zbudować nowe podstrony!

Chętnie odwiedzamy naszych klientów, nawet z odległej części Polski. Jesteś w pobliżu biura? Wpadnij na kawę!

Sprawdź e-commerce

Pozycjonowanie Shoper

Jarosław Snoch
Jarosław Snoch -

Jak pozycjonować sklep typu SaaS na przykładzie Shoper?