Pozycjonowanie Gorzów

Co daje pozycjonowanie strony lub sklepu w Google?

Pozycjonowanie stron w Gorzowie pozwala na skuteczne pozyskiwanie klientów z wyszukiwarki Google. Usługa SEO pozwala na wyświetlanie Twojej strony internetowej na wysokich pozycjach często wyszukiwanymi frazami kluczowymi. Jeśli wpiszesz w Google Agencja SEO Gorzów albo strony www Gorzów chcesz zobaczyć firmy, które świadczą odpowiednie usługi.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron Gorzów Wielkopolski jednak to długotrwały proces, który dopiero z biegiem czasu okazuje się inwestycją rentowną, stabilną i skuteczną, a firma na stronie wyników wyszukiwania widnieje coraz częściej.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Dlaczego warto, współpracować z SEMLife?

Przekonaj się do nas, dzięki nietypowym warunkom współpracy!

Szukasz specjalistów pozycjonowania stron?

Sprawdź szereg usług profesjonalnego pozycjonowania stron dla miejscowości Gorzów Wielkopolski. SEO to najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów z wyszukiwarki Google dający efekt wysokich pozycji i zwiększenie widoczności strony na wybrane słowa kluczowe.

Spis treści:

Spis treści
Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

Opinie o SEMLife.

Nie zlecaj usług pozycjonowania strony, sklepu i wizytówki byle komu. Sprawdź nasze opinie!

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!

Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów Wielkopolski

Pozycjonowanie stron www w Gorzowie to ciągła praca nad witryną internetową tak, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania użytkowników, a także wyszukiwarek internetowych. Oferujemy klientom pozycjonowanie stron, aktualizację treści, prowadzenie content marketingu. Zwiększanie widoczności strony internetowej firmy to długofalowy proces, ale rezultaty przy dobrej strategii SEO są zaskakująco pozytywne, szczególnie wynikach wyszukiwania Google oraz Bing.

Użytkownicy i wyszukiwarki internetowe dążą do tego samego: szybkich stron internetowych odpowiadających najlepiej na ich zapytanie wpisane w wyszukiwarce.

Skuteczne pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to głównie praca nad tekstami witryny, odpowiednie budowanie kategorii i podstron tak, aby treści w niej były jak najbardziej dopasowane do zapytań z użytkowników z wyszukiwarki Google czy Bing

Pozycjonujemy strony internetowe poprzez procesy:

 • on-site - opierające się na działaniach w obrębie danej domeny
 • off-site - działania poza witryną np. wpisy sponsorowane

Pozycjonowanie stron internetowych to ciągła rywalizacja z konkurencją o TOP3 listy wyszukiwania, które zgarnia ponad 60% kliknięć wszystkich kliknięć.

Pozycjonowanie sklepów Gorzów Wielkopolski

Pozycjonowanie w miejscowości Gorzów Wielkopolski to głównie witryny rozwijające się w branży e-commerce. Nowe sklepy internetowe rosną praktycznie w każdej branży, a liderzy nie poprzestają na tym co wypracowali do tej pory. Chociaż w internecie jest miejsce dla każdego, to właśnie pozycjonowanie sklepów internetowych daje ogromne możliwości pozyskiwania klientów.

Jeśli weźmiemy pod uwagę koszt kliknięcia reklamy w Google Ads pod najpopularniejszymi frazami kluczowymi, szybko okaże się, że wydatki na działania SEO rozliczone w skali roku lub półrocza są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza że pozycjonowanie to efekt stabilny w bardzo długim okresie.

 

Pozycjonowanie sklepów long tail Gorzów

Wybór słów kluczowych

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych oznacza wykorzystanie metody long tail. Polega ona na tym, aby dobrać frazy kluczowe o długości 3 czy nawet 4 wyrazowej. Frazy kluczowe długiego ogona często są wyszukiwane po kilkaset razy miesięcznie, co nie jest liczbą ogromną. Jednak siła szerokiego pozycjonowania stron słów kluczowych polega na ich ilości. Dziesiątki, a nawet setki fraz kluczowych pozwolą zaspokoić sprzedaż niejednego sklepu internetowego, przy niskim koszcie pozycjonowania.

Ograniczając SEO (pozycjonowanie i optymalizację) do fraz long tail zmniejszamy ilość konkurencji, którą musimy przeskoczyć w pozycjach. Niestety dobre przeanalizowanie fraz kluczowych, czyli wybór takich, które cieszą się zainteresowaniem, a przy tym nie są trudne do osiągnięcia to zadanie dla Agencji SEO, która skorzysta z niejednego płatnego narzędzia.

Pozycjonowanie sklepów - jaka platforma jest najlepsza?

Chcesz dużo sprzedawać w internecie? Wybierz platformę, która nie będzie Cię ograniczać. Zlecając budowę sklepu internetowego, zadbaj o to, aby możliwości marketingowe były jak najlepsze.

Jako Agencja SEO pozycjonująca sklepy internetowe z całej Polski, spotykamy się często z licznymi brakami w panelach CMS. Sklep bez takich opcji jak poniższe nigdy nie osiągnie wysokich sprzedaży:

 • wersja mobilna bez błędów w Search Console
 • wykorzystanie znaczników danych strukturalnych do opisu kategorii i produktów
 • poprawna semantyka kodu HTML w opisach
 • szybkość skryptu

To tylko zagadnienia techniczne, ale koniecznie sprawdź co wpływa na zwiększenie sprzedaży czytając artykuł 10 wskazówek jak ułatwić klientowi zakupy

Pozycjonowanie sklepów Shoper

Pozycjonowanie Shoper Gorzów

Agencja SEMLife. nie obawia się pozycjonowania sklepów SaaS, które działają jako platformy zamknięte do edycji kodu źródłowego.

Shoper to platforma zarówno dla dużych e-commerce, jak i dla osób budujących swój pierwszy sklep internetowy. Producent tego oprogramowania, zadbał w najnowszej wersji o prawie każdy aspekt optymalizacji sklepów pod wyszukiwarki.

Więcej na ten temat przeczytasz: Pozycjonowanie platformy SaaS Shoper

Shoper w panelu zarządzania ma funkcje sprzyjające rywalizacji o najlepsze wyniki tj. możliwość edycji i zautomatyzowanego tworzenia metatagów, pola indywidualnych opisów kategorii i produktów, czy optymalizację grafik dodawanych do produktów.

Główną zaletą Shopera jest również stała aktualizacja oprogramowania pod kątem nowych wytycznych Google czy zmian wtyczek do zarządzania sklepem takich jak kurierzy, dostawy czy płatności.

95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie PrestaShop

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Gorzów

PrestaShop to najpopularniejsze oprogramowanie e-commerce na świecie. Na ten status na pewno miał typ licencji “open source”, który pozwala na dowolność modyfikacji w kodzie źródłowym.

Platforma powstała w 2005 roku i cieszy się coraz większą popularnością, więcej na ten temat w PrestaShop Pozycjonowanie

PrestaShop a pozycjonowanie

Jeśli chcesz pozycjonować sklep internetowy, wykonany na platformie PrestaShop to nic nie stoi na przeszkodzie. W wersji standardowej sklep ma wszystkie funkcje niezbędne do osiągnięcia wysokich pozycji.

Jednak jak każde oprogramowanie do wszystkiego ma kilka wad, których wyeliminowanie przyniesie lepsze rezultaty. Jako Agencja SEO wypracowaliśmy autorskie dodatki do optymalizacji kategorii oraz sprawdzania dostępności pozycjonowanych produktów.

Nasz system SEO, monitoruje dostępność najważniejszych podstron sklepu i w razie problemów zgłasza alert do administratorów i właścicieli witryny.

Pozycjonowanie lokalne Gorzów Wielkopolski

Czy pozycjonowanie stron Gorzów jest dla małych lokalnych biznesów? Oczywiście!

Wcale nie musisz rywalizować z największymi firmami w Polsce, możesz prowadzić biznes odnoszący sukces w danym mieście czy nawet okolicy jak osiedle Gorzowa dzięki temu, że lokalne SEO podbija pozycję strony aż do pierwszej stronie Google.

Lokalne pozycjonowanie stron (regionalne) dla firm z Gorzowa to zadbanie o frazy, które wpisują osoby mieszkające w pobliżu Twojej działalności. Nie chcesz dzwonić do mechanika z innego miasta czy sprawdzać menu restauracji, do której masz dziesiątki kilometrów, prawda?

Skuteczne pozycjonowanie lokalne rozwiązuje te problemy i Google skutecznie promuje takie biznesy w wyszukiwarce. Wpisując ogólną frazę, bez podawania miasta dostaniesz wyniki powiązane z Twoją lokalizacją dzięki danym o IP lub położeniu GPS. To znacznie ułatwia znalezienie usług lokalnych wynikach, a więc zwykle małych i średnich biznesów a ty masz szansę na zdobycie klientow własną stroną internetową.

Pozycjonowanie wizytówki Gorzów

Jeśli zaczynasz przygodę z marketingiem internetowym, przyjrzyj się pozycjonowaniu lokalnemu stron jako części usług SEO Gorzów. Jest to istotne, ponieważ tak szybko zdobędziesz dostęp do potencjalnych klientów. A jak zaczniesz pozycjonować stronę internetową, zauważysz, że podstrona Google dzieli się na 4 segmenty:

 1. Wyniki płatne Google - reklamy
 2. Wyniki z map dla zapytań lokalnych
 3. Wyniki organiczne uzyskane wskutek optymalizacji i pozycjonowania
 4. Wyniki płatne Google - drugi segment reklam

Ważne, że Twoja witryna może widnieć w 3 miejscach jednocześnie w SERP Google.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Google Ads to wyniki płatne to licytacja, kto da wyższą stawkę za kliknięcie.

Wyniki wizytówek (profili firm) w Google Maps oraz wyniki organiczne zależą tylko od tego, jak prowadzisz swoją stronę internetową, oraz jak mocną masz konkurencję — czyli pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie Wizytówki Google, a więc profilu Google Moja Firma to bardzo pomocny kanał pozyskiwania klientów a przy tym zwiększa skuteczność w pozycjonowaniu Gorzów lokalnym. Profil Google wyróżnia lokalne firmy w wynikach organicznych, które pozwalają na pozyskiwanie klientów z rodzimego regionu np. Gorzowa lub województwa lubuskiego. Strategia pozycjonowania lokalnego bez wizytówki Google jest mało skuteczna, strony internetowe wymagają wsparcia z zewnątrz budując autorytet i brand danej marki.

Optymalizacja strony internetowej Gorzów

Zadbaj o swoją stronę internetową, wykorzystując wytyczne Google. Zobaczysz, że to się opłaci! Google od dawna reaguje na strony internetowe tak jak zwykły użytkownik przeglądarki. Liczy się przede wszystkim użyteczność i szybkość witryny.

Jeśli Twoja strona internetowa działa wolniej niż konkurencyjne (granica 3 sekund, po której rośnie wskaźnik odrzuceń) to tracisz klientów.

Optymalizacja szybkości strony internetowej polega przede wszystkim na:

 • przyśpieszeniu działania witryny minimalizując opóźnienia skryptów,
 • zmniejszaniu wielkość grafik,
 • a w skrajnych przypadkach zmieniając serwer na szybszy.

Brzmi prosto prawda? Jednak w optymalizacja szybkości to nie wszystko. W przypadku usług pozycjonowania stron trzeba jeszcze zadbać o to, co robi użytkownik na naszej witrynie. Sprawdzamy statystyki i zachowanie użytkowników na poszczególnych podstronach.

Często zmiana koloru przycisku, podniesienie go w układzie podstrony może doprowadzić do częstszej sprzedaży lub rejestracji dokonywanych przez naszych klientów.

Audyt SEO strony Gorzów Wielkopolski

Komu potrzebny jest audyt strony pod kątem pozycjonowania? Tak naprawdę to wszystkim zainteresowanym daną witryną.

Audyt strony internetowej to dokument, który ma wytyczne dla wszystkich członków zespołu SEO w naszej agencji. Audyt SEO obnaża wszystkie braki Twojej witryny i daje cenne wskazówki, jaką strategię wybrać, aby trafnie pozyskiwać klientów z Google.

Audyt pozwala stwierdzić, jak dużo brakuje witrynie do liderów branży, co również pozwala oszacować czas i budżet na pozycjonowanie.

Z audytu SEO mogą skorzystać:

 • analitycy, wybierając strategię pozycjonowania
 • programiści, poprawiając parametry witryny
 • copywriterzy, planując publikację treści
 • link builderzy analizując skąd pozyskiwać linki
Zapraszamy do kontaktu

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie strony internetowej jest uzależniony od przepracowanych przez nas godzin. Jeśli dysponujesz małym budżetem, zwykle sugerujemy doradztwo lub szkolenie SEO, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła, nie nadwyrężając portfela.

Zwykle zaczynamy pozycjonować stronę lokalnie, bazując na analizie strony i optymalizacji stron lokalnych.
Pozycjonowanie to usługa abonamentowa, której czas trwania zależy tylko od Ciebie. Pierwsza umowa pozycjonowania w naszej firmie to zaledwie 3 miesiące!

 

Ceny i plany działania

Cennik Pozycjonowania Stron Gorzów

Pakiet minimalny

od 699 zł mc
 • około 10-15 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie Gorzów lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 6 mc
 • jednorazowa optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet optymalny

od 990 zł mc
 • około 15 - 20 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie Gorzów lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet indywidualny

od 1490zł mc
 • powyżej 30 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie Gorzów lokalne
 • pozycjonowanie long tail
 • pozycjonowanie globalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • długofalowe planowanie działań
 • pozycjonowanie na podstawie sezonowość branży
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pozycjonowanie stron i sklepów - jak to się robi?

Aby Agencja marketingowa mogła skutecznie zwiększać widoczność witryny w Google, musi wybrać odpowiednią strategię pozycjonowania strony.

Strategia SEO to zwykle proces, który jest realizowany na wielu płaszczyznach. Agencja SEO zatrudnia szereg osób:

 • manager SEO — głównodowodzący w procesie pozycjonowania strony, którego doświadczenie w SEO jest największe. To własnie na barkach tej osoby spoczywają najtrudniejsze decyzje w kwestii strategii pozycjonowania strony,
 • content manager - osoba odpowiedzialna za terminarz publikacji treści na stronie, a także za zbieranie odpowiednich tematów na teksty,
 • copywriter - to od niej zależy jaką formę przybierze każdy tekst, jaką będzie miał długość oraz skuteczność w pozycjonowaniu,
 • pozycjoner - osoba spinająca wszystkie działania on-site i off-site, którego efektem docelowym jest widoczność strony w Google oraz wysokie pozycje.

Czego szukają ludzie w mieście Gorzów Wielkopolski?

Poniżej zrzut fragmentu danych z programu SaaS Semrush, najpopularniejsze frazy lokalne dla zapytania Gorzów.

Czego szukają ludzie w mieście Gorzów Wielkopolski