Pozycjonowanie Katowice

Dlaczego warto pozycjonować się lokalnie w Katowicach?

Pozycjonowanie strony to istotny element strategii kampanii marketingowych w internecie. Według statystyk Google 46% zapytań trafiających do wyszukiwarki to lokalne frazy kluczowe.

Dzięki SEO zyskasz:

 • większą ilość odwiedzin na Twojej stronie,
 • skuteczniejszą sprzedaż produktów lub usług,
 • rozwiniesz biznes online dzięki lepszej stronie www,
 • ustabilizujesz przychody w firmie.

Zamów darmową wycenę

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Dlaczego warto, współpracować z SEMLife?

Przekonaj się do nas, dzięki nietypowym warunkom współpracy!

Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

Opinie naszej Agencji SEO

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

Agencja SEO Katowice

Jako Agencja SEO Katowice z 12-letnim doświadczeniem, oferujemy korzystne warunki współpracy. Pierwsza umowa to tylko 3 miesiące. To wystarczający czas, aby przekonać się o naszych możliwościach. Skuteczność Agencji SEO Katowice w TOP 1-3 to aż 84%.

Sprawdź, jak działamy lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych działań SEO i zalet, jakie może dać Ci pozycjonowanie strony firmy.

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach jest istotne?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Katowicach, zapewne zależy Ci na zadowoleniu Twoich Klientów. Promując swoje usługi w wyszukiwarce Google, każda pozytywna opinia wpływa na wiarygodność Twojej firmy. Zyskując dobre recenzje, budujesz pozytywny wizerunek swojej marki w sieci i wzbudzasz zainteresowanie innych potencjalnych klientów. Tym sposobem stajesz się rozpoznawalny, ale… na niewielką skalę. 

Przenosząc swój biznes do Internetu - możesz zyskać znacznie więcej. Pozycjonowanie lokalne Katowice pozwoli Ci prosperować i dotrzeć do większego grona konsumentów. Budując swój Profil Firmy w sieci, będziesz mógł zaprezentować zakres swoich usług szerokiemu gronu odbiorców i zamiast polegać na ,,poczcie pantoflowej", zbierać oceny w Google, które zapewnią Ci wysokie miejsce w rankingu. 

Agencja SEO Katowice zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej Twojej Firmy, tak aby znajdowała się ona w topowych wynikach wyszukiwania związanych z Twoją branżą. Jako specjaliści wiemy, że liczy się strategia pozycjonowania strony, aby zmaksymalizować zyski z inwestycji w SEO.

Pozycjonowanie Katowice, zalety:

 • Szansa zdobycia leadów, wzrostu konwersji, zwiększenia sprzedaży
 • Możliwość dotarcia do klientów zainteresowanych konkretną ofertą,
 • Zdobycie przewagi konkurencyjnej,
 • Budowanie i zwiększanie widoczności oraz świadomości marki,
 • Budowanie wizerunku eksperta,
 • Długofalowe efekty,
 • Relatywnie tani sposób reklamy w Internecie, większy zwrot z inwestycji ROI,
 • Mierzalność wyników.
Zalety bycia na szczycie Google
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!
Pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie stron Katowice

Wyszukiwarka internetowa Google to medium do zdobywania wiedzy jak i pozyskiwania klientów. Choć wyszukiwarek internetowych jest wiele, to właśnie Google wiedzie prym w Polsce (96,77% wszystkich zapytań użytkowników) i dlatego podczas pozycjonowania jako Agencja SEO Katowice skupiamy się właśnie na zaleceniach i wskazówkach lidera z Mount View.

Google jest dość hojne w dzieleniu się wiedzą, co działa w optymalizacji stron internetowych. Jednak dokładne informacje dotyczące algorytmu wyznaczającego ranking strony są tajemnicą dla wszystkich. Dlatego skuteczne pozycjonowanie stron to zasługa doświadczeniu i częstym analizom konkurencji i własnych działań SEO.

Co zyskujesz, pozycjonując stronę w Katowicach?

 • Stabilność efektów. Kampanie reklamowe działają tylko, gdy jest budżet na kliknięcia. Pozycjonowanie strony internetowej natomiast, trwa nieprzerwanie, a z biegiem czasu przynosi coraz lepsze efekty.
 • Budujesz autorytet swojej marki. Popularność w Internecie, jaką zyskujesz dzięki wpisom blogowym, poradnikom i ciekawej witrynie znaczy więcej niż kolorowy baner na ulicy.
 • Stały rozwój firmy i strony. Wejścia organiczne z wyszukiwarki są bardzo precyzyjne, dostarczą właściwych klientów, których łatwo zachęcisz do kolejnych zakupów.
 • Zaczynając teraz, masz szansę dogonić największych i stać się liderem. W Internecie zasady są proste - Czas działa tylko na korzyść tych, którzy już teraz pozycjonują swoje strony - to oni zdobywają Klientów i nie pozwalają zaistnieć swoim konkurentom. W efekcie im dłużej korzystasz z usług pozycjonerskich, tym popularniejsza jest Twoja witryna w organicznych wynikach wyszukiwania Google.
84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Pozycjonowanie lokalne Katowice

Pozycjonowanie lokalne stron polega na tym, aby osiągnąć wysokie pozycje pod frazami kluczowymi, które kojarzą się z danym miastem np: strony internetowe Katowice.

Agencja SEO SEMLife. przed podpisaniem umowy, przygotowuje analizę procesu pozycjonowania lokalnego Katowic z dowolnej branży. Sprawdzamy statystyki wyszukiwań fraz, konkurencję i czas potrzebny do osiągnięcia planowanych wyników, a także szacujemy zwrot z inwestycji w pozycjonowanie Katowice. Do przeprowadzenia analizy służy nam wiele narzędzi SEO takich, jak Google Keyword Planer, Google Search Console czy aplikacjami jak Senuto, SurferSEO.

Dzięki pozycjonowaniu strony klienta pokazują się na liście Google na pierwszej stronie wyników, co jako SEO lokalne stron sprawdzi się zarówno w branży usługowej, jak i produkcyjnej. W Katowicach strategię pozycjonowania przeprowadza się na podstawie dane Twojej strony, ale przede wszystkim o dane konkurencji.

Lokalne pozycjonowanie strony obejmuje przede wszystkim content marketing dla Twojej strony, a także profili firmy w Google Moja firma czy popularnych mediach społecznościowych. Pierwsze efekty pozycjonowania lokalnego widać już po 2-3 tygodniach gdy już nowe treści zostaną zindeksowane a wynik pozycji strony w wyszukiwarce Google poprawiony.

Pozycjonowanie wizytówki Google Katowice

Profil firmy w Google inaczej wizytówka czy dawniej Google Moja Firma, jest bardzo dobrym sposobem na zapewnienie widoczności swojej Firmie w wynikach wyszukiwania. SERP Google składa się z wyników płatnych, wyników wizytówek Google oraz wyników organicznych, które są wynikiem skutecznego pozycjonowania stron.

Mało osób jednak wie, że o wizytówkę Google trzeba dbać, tak, jak o własną witrynę i systematycznie aktualizować na niej treści. Powiązanie wizytówki ze stroną pozwala na lepsze dopasowanie treści wizytówki do tego co widzi użytkownik podczas wyświetlania profilu firmy.

Pozycjonowanie w mapach Google Katowice

Pozycja w mapach również ma kluczowe znaczenie dla SEO strony w Katowicach. Mapy pozwalają trafić do miejsca po danych lokalizacji GPS i sprawdzić, jaka firma znajduje się najbliżej aktualnej lokalizacji. Jednak często użytkownicy decydują się jedynie na pierwsze trzy adresy firm i to do nich wybierają trasę.

Dlatego pozycja w mapach Google zależy głównie od tego, jakie treści publikujesz w wizytówce Google, a także stanu Twojej witryny.

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Pozycjonowanie sklepów Katowice

Pozycjonowanie sklepów internetowych opiera się na tych samych filarach co SEO dla stron www. Przede wszystkim stawiamy na:

 • unikalność i trafność tekstów wprowadzanych na podstrony
 • szybkość serwera i witryny
 • UX witryny i odczucia użytkownika

SEO dla sklepów internetowych Katowice

E-commerce to przede wszystkim witryny z dużą liczbą produktów, a to sprzyja pozycjonowaniu sklepów internetowych, pod warunkiem, że stworzymy wyjątkową treść, która poprawi sprzedaż.

Importowanie plików XLS do naszego sklepu jest szybkie i pozwala w jednej chwili dodać setki produktów, jednak to jeszcze nie ma nic wspólnego ze sprzedażą.

Pozycjonowanie sklepów w różnych firmach jest również zależne od wybranej platformy. Platformy e-commerce w Polsce to głównie sklepy PrestaShop oraz SaaS takie jak Shoper — gdzie w comiesięcznej opłacie mamy w pełni działający sklep internetowy z większością integracji. Do czołowych usług naszej Agencji SEO należą między innymi:

Pozycjonujemy sklepy internetowe Katowice

Sklepy internetowe różnią się od siebie. Współpracujemy z dużymi jak i małymi firmami, ważne dla nas jest zaufanie i stały kontakt. Pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowicach to usługa, pod którą mamy dużą konkurencję, ale nie wszyscy robią to tak jak my:

 • Oferujemy jasne warunki współpracy.
 • Okres testowy i pierwszą fakturę 0 zł.
 • Krótkie umowy 3, 6, 12 mc.
 • Szczegółowe comiesięczne raporty prac.
 • Dbamy nie tylko o pozycje, ale również o sprzedaż.
Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Katowice

Pozycjonowanie sklepów PrestaShop Katowice

PrestaShop jest oprogramowaniem do tworzenia i zarządzania sklepami internetowymi. Jest to otwarte oprogramowanie e-commerce, które umożliwia łatwe i szybkie stworzenie sklepu online. PrestaShop oferuje wiele funkcji i narzędzi, takich jak zarządzanie produktami, zamówieniami, klientami i wiele innych a przy tym świetnie daje się pozycjonować.

Nasza agencja SEO ma wieloletnie doświadczenie w branży i skutecznie pomogła już wielu sklepom internetowym na systemie PrestaShop osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Nasza strategia opiera się na zastosowaniu sprawdzonych metod pozycjonowania i optymalizacji, takich jak:

 • optymalizacja treści i kodu strony
 • link building
 • analiza i optymalizacja słów kluczowych

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie osiągnąć widoczne i trwałe rezultaty.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Katowice

Pozycjonowanie sklepów internetowych stworzonych na systemach SaaS (Software as a Service) jest procesem optymalizacji strony internetowej, którego celem jest uzyskanie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych.

 

Pozycjonowanie sklepów Shoper Katowice

Pozycjonowanie Shoper

W przypadku sklepów opartych na systemach SaaS, pozycjonowanie może być nieco ograniczone przez ograniczenia techniczne i funkcjonalne platformy, ale jednocześnie może być ułatwione przez dostępność gotowych narzędzi i funkcji e-commerce.

Strategie pozycjonowania dla sklepów opartych na SaaS mogą obejmować optymalizację treści, link building, optymalizację słów kluczowych, dostosowywanie do wymagań wyszukiwarek i inne działania związane z optymalizacją strony.

Optymalizacja stron internetowych Katowice

Błędy na stronie internetowej odstraszają nie tylko użytkowników witryn, ale również wyszukiwarki.

Jako Agencja SEO zadbamy o to, aby Twoja witryna nie miała błędów w kodzie uniemożliwiających zakupy czy indeksowanie przez wyszukiwarki internetowe.

Szybka witryna = Skuteczne pozyskiwanie klientów

Zadbamy też o szybkość witryny, dysponujemy szybkimi serwerami obniżającymi czas oczekiwania na dostępność strony. Jeśli strona internetowa notuje opóźnienia rzędu 3 sekund, liczba odrzuceń lawinowo rośnie!

Audyt SEO strony internetowej Katowice

Pozycjonowanie rozpoczynamy od wyznaczenia prawidłowej strategii działania. Najważniejsze w wyznaczeniu odpowiedniego kierunku prac jest sporządzenie odpowiednich wytycznych, czyli audytu SEO Twojej strony, a także audytu konkurencji.

Audyt SEO Katowice to wytyczne, jakie braki ma strona internetowa na tle konkurencji i co trzeba zrobić, aby dorównać konkurencji. Ten dokument zawiera błędy serwera, kodu strony, wytyczne odnośnie użyteczności witryny. Nasza Agencja SEO dla Katowic bada blisko 70 czynników, które pozwalają oszacować czas pracy, jaki jest potrzebny do wyprzedzenia konkurencji w wyszukiwarce.

Ile kosztuje pozycjonowanie Katowice?

Wycena pozycjonowania dla strony internetowej z Katowic jest bardzo indywidualne. Wszystko zależy od tego, jaki budżet może aktualnie wydać klient, a także to, co możemy w tym budżecie zrobić. Umowa pozycjonowania na 200zł miesięcznie nie pozwoli na osiągnięcie dużej widoczności witryny w wyszukiwarce, ale to dobry budżet na artykuł pozwalający pozyskać klientów z firmowego bloga.


Cennik pozycjonowania - Katowice

Na cenę pozycjonowania składają się praca wielu osób. Skuteczne pozycjonowanie to:

 • Audyt SEO strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja witryny, czyli praca programisty.
 • Optymalizacja treści, za którą jest odpowiedzialny copywriter.
 • Analityka statystyk oraz konkurencji, manager SEO planuje działania i kontroluje postępy przy ich wdrażaniu.

W każdym miesiącu czas pracy może się różnić, ale Nasz Klient zawsze wie, nad czym aktualnie pracujemy i jaki chcemy osiągnąć rezultat.

Ceny i plany działania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Katowicach?

Pakiet minimalny

od 899 zł mc
 • około 10-15 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 3 mc
 • jednorazowa optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet optymalny

od 1290 zł mc
 • około 15 - 20 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 6-8 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet indywidualny

od 1690zł mc
 • powyżej 30 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • pozycjonowanie long tail
 • pozycjonowanie globalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • długofalowe planowanie działań
 • pozycjonowanie na podstawie sezonowość branży
 • szkolenie SEO dla pracowników

Dlaczego zacząć pozycjonowanie już teraz?

Pozycjonowanie to złożony proces, który procentuje w czasie. Im wcześniej zaczniesz się pozycjonować, tym koszt pozycjonowania jest tańszy, proces jest stabilniejszy a konkurencja łatwiejsza do dogonienia.

Czy to znaczy, że nowe firmy nie mają szans? Oczywiście, że w wyszukiwarce wszyscy jesteśmy równi, ale firmy, które pracują nad widocznością w Google od lat, nie są łatwe do pokonania i potrzebujesz na to wielu miesięcy ciężkiej pracy.

Firmy, które osiągnęły wysokie pozycje, już teraz czerpią z tego profit w postaci pozyskiwania klientów. Konkurencja z wyszukiwarki zdaje sobie sprawę, o co jest walka, dlatego takie firmy rzadko rezygnują z pozycjonowania jeśli wszystko idzie zgodnie z planem.

Agencja SEO SEMLife. dlaczego warto nam zaufać?

Świadczymy usługi pozycjonowania stron dla całej Polski. Jesteśmy Agencją SEO, która kontaktuje się z klientami w ich mieście lub zdalnie, aby nie tracić czasu na dojazdy.

Podpisanie umowy zwykle odbywa się na fizycznym spotkaniu, chcemy spotkać się oficjalnie, zanim rozpoczniemy pełną współpracę SEO.

Jako Agencja SEO świadczymy również usługę szkolenia SEO dla pracowników firmy, którą pozycjonujemy. Uczymy Twój zespół jak robić dobre i skuteczne akcje marketingowe!

Skuteczne pozycjonowanie stron SEMLife.

 • Krótka wstępna umowa 3 mc - później przedłużenie warunków zwykle na okres 12 miesięcy z możliwością wypowiedzenia
 • Realna strategia SEO - nie obiecujemy wyników, których nie jesteśmy pewni,
 • Comiesięczny raport pozycji i zrealizowanych celów,
 • Kwartalny rozbudowany raport działań, sukcesów i planowanie kolejnych etapów.

Pytania i odpowiedzi na temat SEO Katowice

Pozycjonowanie fraz lokalnych to zwykle 3-4 mc przy niskiej konkurencyjności a rezultat to stabilne wyniki na wiele miesięcy.

Umowa zwykle sporządzana jest na 12 miesięcy, co gwarantuje stabilność efektów. Podpisujemy również umowy na 3 jaki 24 miesiące.

Pozycjonowanie to koszt miesięczny, który zwykle wynosi od 699zł netto za kilka fraz kluczowych. Wraz ze wzrostem ilości fraz kluczowych kwota może rosnąć.

Przed podpisaniem umowy ustalamy budżety i plan działania. Po podpisaniu dokumentów Klient musi wysłać nam dostep do strony internetowej, panelu zarządzania oraz udzielić jak najwięcej informacji na temat działania firmy i produktów.

Każdy miesiąc współpracy to rozwijanie strony internetowej, tworzenie opisów, zdjęć oraz zdobywanie linków tak, aby Twoja witryna widniała w wynikach wyszukiwania jak najwyżej.

Pozycjonowanie stron Śląsk

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich miast województwa śląskiego. Pozycjonująć naszą firmę pod zagadnienia SEO wybraliśmy większość miast śląska, aby ułatwić potencjalnym klientą znalezienie naszej firmy!

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Jak działa wyszukiwara Google?

W wyszukiwarce Google strona, która znajduje się najwyżej w wynikach, zyskuje najwięcej kliknięć. Algorytm Google ocenia więc wartościowość witryn na podstawie wielu czynników, które pozwalają wytypować najlepsze strony internetowe i tworzyć z nich ranking dla odpowiednich zapytań użytkowników.

Dlaczego wyszukiwarki takie jak Google czy Bing są popularne?

Wyszukiwarki filtrują treści i dobierają tak wyniki, aby zadowolić odbiorcę, stąd w wynikach pojawiają się rozszerzenia takie jak kalkulatory matematyczne czy walut, lub direct answer - pozycja zero w Google, z najlepszą odpowiedzią na dane pytanie. Pozycjonowanie swojej strony powinno zaczynać się właśnie od odpowiedniego zaplanowania treści i systematycznego egzekwowania go od pracowników lub od siebie. Efekty pozycjonowania strony internetowej są stabilne, wtedy gdy robisz to systematycznie, a nie doraźnie. Ta reguła dotyczy jest istotna jeśli chodzi o pozycjonowanie lokalne, pozycjonowanie szerokie czy ogólnopolskie.

Zapraszamy do kontaktu