Pozycjonowanie Olsztyn

Dlaczego pozycjonowanie stron www jest najlepsze dla Twojego biznesu?

Pozycjonowanie to złożona usługa, polegająca na wzmacnianiu Twojej witryny tak, aby wyszukiwarki internetowe prezentowały ją na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania.
W pozycjonowaniu dla Olsztyna liczy się wiele elementów, ale od dawna najważniejsza jest strona Twoja strona internetowa.

SEMLife. Agencja SEO zadba o Twoją widoczność w wyszukiwarce, przede wszystkim rozwijając Twoją witrynę poprzez budowanie wartościowych treści.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!

Co daje pozycjonowanie w Olsztynie?

Przede wszystkim zyskujesz przewagę nad konkurencją w Twojej branży. Twoja firma zarabia dzięki klientom z Google, a zainteresowanie wykonywanymi przez Ciebie usługami rośnie. Poniżej 5 cech pozycjonowania (SEO) regionalnego i ogólnego.

  1. Wysokie pozycje w wyszukiwarce
  2. Rozwój strony internetowej
  3. Niski koszt pozyskania klienta
  4. Duża trafność pozyskanych klientów
  5. Budowanie wizerunku brandu w sieci

Ad 1. Wysokie pozycje w wyszukiwarce

To jest główny cel pozycjonowania strony i sklepów internetowych. Jeśli Twoja witryna pokazuje się wysoko w wynikach wyszukiwania, na pewno trafiają na nią klienci chętni skorzystać z Twoich usług. Wraz z długością trwania umowy liczba fraz kluczowych w TOP3 powinna rosnąć, a pozyskiwanie klientów powinno być dużo bardziej stabilne.

Pozycjonowanie lokalne Olsztyn

To najskuteczniejsza strategia SEO dla danego miasta. W Twoim przypadku Olsztyn i jego okolice to rynek idealny na rozwój każdej branży. Konkurencja nie jest aż tak duża, aby nie móc jej pokonać pod topowymi frazami kluczowymi, a budżety dla pozycjonowania lokalnego zaczynają się od 699zł miesięcznie

Ad 2. Pozycjonowanie to rozwój strony internetowej

Pozycjonowanie strony www Olsztyn to usługa, która opiera się w głównej mierze na wartościowych tekstach zamieszczonych na Twojej stronie internetowej. Bez treści, które są przygotowane pod odpowiednie zapytania użytkowników wyszukiwarki, nie masz szans na wysokie pozycje. Nie da się pozycjonować strony pod frazy kluczowe, które na niej nie występują.

Ad 3. Niski koszt pozyskania klienta

Pozycjonowanie frazy kluczowej długiego ogona to często jednorazowy koszt kilkuset złotych (artykuły sponsorowane i napisanie wartościowej treści na danej podstronie), które w skali miesiąca są dość dużym wydatkiem. W skali roku gdy fraza ta generuje bardzo trafny ruch i wysoką sprzedaż może okazać się, że koszt pozyskania klienta jest wysokości zaledwie kilku złotych i ciągle maleje z biegiem czasu.

Pozycjonowanie może okazać się drogie jeśli spróbujemy je rozliczać w niskim czasie np. jednego czy dwóch miesięcy. Skuteczne pozycjonowanie powinno się sprawdzać w skali minimum jednego roku.

Ad 4. Duża trafność pozyskania klientów

Reklamy często nie docierają do klientów, którzy są zainteresowani produktami lub usługami firmy. Marketing internetowy, który opiera się na wyszukiwarce internetowej, jest bardzo skuteczny.

Użytkownicy Google używają konkretnych fraz kluczowych, opisujących usługi, produkty, zawierających pytania, dlatego jeśli tylko odpowiednio przygotujemy stronę internetową, wówczas będziemy odpowiadali na ich zagadnienia i to jest właśnie pozycjonowanie.

Ad 5. Budowanie wizerunku brandu w sieci

Zadajesz sobie pytanie jak zaistnieć na rynku ogólnopolskim? Musisz pokazać się jako lider w branży, Twoi klienci muszą ufać, że produkty i usługi dostarczane przez Twoją firmę są najlepsze. Pierwszy krok do tego celu, to właśnie wartościowa strona internetowa, na której odwiedzający znajdą wartościowe treści, ciekawe informacje, dzięki czemu będą ją polecać i udostępniać.

Twoja marka może być znajoma w całej Polsce w bardzo krótkim czasie, jeśli tylko trafisz w odpowiednią niszę, znajdziesz produkty, na które jest ogromne zapotrzebowanie, możesz stać się liderem właśnie dzięki działaniom marketingowym w internecie.

95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie sklepów internetowych Olsztyn

Prowadzisz sklep internetowy, który nie przynosi Ci korzyści? Myślisz o tym czy nie przenieść biznesu do sieci? Zadbaj o pozycjonowanie!

Korzyści płynące z optymalizacji strony internetowej oraz wartościowych treści są ogromne. Wysokie pozycje w wyszukiwarce, stały napływ klientów, a także niski koszt pozyskania klienta to właśnie cechuje dobre i skuteczne pozycjonowanie.

Pozycjonowanie działa najlepiej na witrynach internetowych, których liczba podstron jest bardzo duża. Agencje SEO optymalizują każdą kategorię i produkt w sklepie, osiągając niesamowite wyniki sprzedaży, ponieważ dostosują Twoją ofertę do potrzeb użytkowników wyszukiwarki.

Agencja SEO Olsztyn

Agencja SEO Olsztyn

Jako Agencja SEO specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych, niezależnie od platformy, na jakiej zostały wykonane.

Tworzymy autorskie rozwiązania problemów dostosowane do potrzeb każdego z klientów.

 

Pozycjonujemy sklepy internetowe PrestaShop, które są zrealizowane na darmowych i płatnych templatkach. Świetnie optymalizujemy szybkość i użyteczność podczas pozycjonowania. PrestaShop to bardzo dobra platforma dla małych i średnich e-commerce.

Pozycjonujemy sklepy internetowe WooCommerce - sklepy internetowe oparte o Wordpress. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm i osób, które chcą zbudować swój e-commerce na bazie strony firmowej, instalując wtyczkę.

Pozycjonowanie sklepy internetowe Shoper i Sky-Shop - nie obawiamy się platform SaaS, które pozwalają jedynie na zarządzanie sklepem poprzez panel CMS. Nasze optymalizacje treści (działania on-site) na platformach zamkniętych w pełni wystarczą do osiągnięcia bardzo dobrych wyników w Google.

Oferta pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie sklepów jak to robimy?

Duże i złożone strony takie jak sklepy czy portale internetowe pozwalają nam, zbudować widoczność fraz kluczowych w Google w graniach od kilkuset do kilkutysięcy wystąpień w TOP10. Co w znaczący sposób przekłada się na sprzedaż w platformach e-commerce.

Pozycjonujemy sklepy przez long tail

Budowanie fraz kluczowych składających się z dużej ilości fraz to podstawa content marketingu w platformach sprzedażowych. Frazy kluczowe o długim ogonie charakteryzuje łatwość w dotarciu do TOP10, a także stabilność wyników przez bardzo długi czas.

Frazy kluczowe określane mianem długiego ogona to bardzo trafne wejścia klientów. Zdecydowanie na kupno produktu użytkownika, który wyszukuje w Google frazy klucze do mechanika yato do 500zł jest bardzo wysokie, podczas gdy ktoś wpisujący frazę klucze dla mechanika nie precyzuje ani ceny, ani producenta więc raczej jeszcze nie wie, co chce kupić.

Pozycjonujemy sklepy internetowe przez blogi

Prowadząc blog internetowy, jesteśmy w stanie pokierować użytkownika witryny do kupienia produktu. Pisząc o jego zaletach, wykorzystaniu czy instrukcjach obsługi zyskujemy uznanie w oczkach odwiedzających, którzy chętnie kupią produkt w naszym sklepie internetowym.

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Jak pozycjonujemy strony internetowe w Olsztynie?

Dbamy o wszystko na Twojej stronie internetowej.

Osiągnięcie wysokich pozycji nie jest równoznaczne z wysoką sprzedażą. Co zrobi użytkownik jeśli trafi na wolną stronę internetową? Albo osoba korzystająca z telefonu na sklepie internetowym, który nie ma wersji responsywnej? Kliknie wstecz i wróci do wyszukiwarki, szukając Twojej konkurencji!

Nasza usługa SEO Premium rozwiązuje właśnie takie problemy. Jesteśmy odpowiedzialni za wysoką sprzedaż w Twoim sklepie, nie tylko za pozycje.

Audyt SEO

Prace pozycjonerskie zaczynamy od gruntownej analizy Twojej strony internetowej. Dlaczego? Chcemy sprawdzić, jak wygląda Twoja strona internetowa na tle konkurencji. Da nam to podgląd, jakie działania musimy podjąć, aby być lepsi.

Audyt SEO pozwala również oszacować koszty i czas pracy niezbędny do osiągnięcia zadowalających wyników w pozycjonowaniu.

Zapraszamy do kontaktu