Pozycjonowanie Poznań

Wypromuj swoją firmę w sieci i zacznij zdobywać nowych klientów!

Pozycjonowanie Poznań nie musi się ograniczać do lokalnego SEO. Agencja SEMLife. zwiększy widoczność fraz kluczowych w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w lokalizacjach, które zapewnią Twojej firmie szybki rozwój.

 • pierwsza umowa na 3 miesiące
 • regularne raporty działań i efektów
 • szczegółowa strategia marketingowa
 • abonament dostosowany do Twoich możliwości

Formularz kontaktowy

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

W ostatnich latach działania SEO zyskały na popularności. Właściciele biznesów szybko zorientowali się, że wyszukiwarka Google ma w sobie ogromny potencjał. Widoczność w TOP 10 wyników wyszukiwania pod branżowymi frazami kluczowymi, które wpisują użytkownicy, to najlepszy kanał zdobywania klientów w Internecie.

Dzięki współpracy z Agencją SEO:

 

 • zwiększysz sprzedaż produktów i usług, ponieważ znacznie wzrośnie ilość użytkowników odwiedzających Twoją stronę lub sklep internetowy,
 • wypromujesz swoją markę i zdobędziesz zaufanie użytkowników, dzięki czemu potencjalni klienci będą częściej wracać, ale też polecać Twoją ofertę innym,
 • zaczniesz rywalizować o klientów z największą branżową konkurencją,
 • zyskasz miano eksperta w swojej dziedzinie dzięki wartościowym treściom na stronie,
 • Twoja witryna będzie atrakcyjna wizualnie i merytorycznie, co przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.
zwiększysz sprzedaż

Skuteczna Agencja SEO w Poznaniu

Pomożemy Ci opracować własną strategię pozycjonowania i zadbamy o to, byś znalazł się na pierwszej stronie wyników Google.

Dzięki usłudze pozycjonowania Twój sklep internetowy lub firmowa strona mają szansę być odwiedzane przez nowych klientów bezpośrednio z wyszukiwarki internetowej Google.

Wykorzystaj potencjał pozycjonowania strony - Skontaktuj się z Agencją SEO Poznań.

 

Z Agencją SEMLife.
Zdobędziesz szczyt w Google

Pozycjonowanie stron Poznań

Pozycjonowanie to jeden z elementów marketingu internetowego. Działania SEO Poznań opierają się przede wszystkim na optymalizacji strony internetowej, co oznacza m.in. dbanie o szybkość i użyteczność witryny, co umożliwia zdobycie przez stronę internetową wysokiej pozycji i to bez korzystania z Google Ads. Efektem pozycjonowania stron jest również pozyskiwanie wartościowych linków.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych Poznań?

Jako firma z 12-letnim stażem w pozycjonowaniu sklepów i stron internetowych klienta wiemy, w jaki sposób poprowadzić skuteczną strategię SEO. Naszymi klientami są właściciele firm z różnych branż, a nasze działania dostosowane do indywidualnych potrzeb danej dziedziny. Zupełnie inaczej wygląda pozycjonowanie lokalne kosmetyczki, a pozycjonowanie poznańskiej firmy oferującej agregaty prądotwórcze w całej Polsce i za granicą.

Co jeszcze jest ważne - nie pozycjonujemy stron Twojej konkurencji!

Pierwszym etapem pozycjonowania stron w Poznaniu jest zapoznanie się z potrzebami i oczekiwaniami klienta oraz szczegółowa analiza strony firmowej. Dzięki audytowi SEO możemy uzyskać więcej informacji na temat witryny, dokonać analizy konkurencji oraz zweryfikować bieżącą sytuację danej strony w organicznych wynikach wyszukiwania pod wybranymi frazami kluczowymi.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne i ogólne opiera się na działaniach on site (w witrynie) i off site (poza witryną).

SEO Działania pozycjonujące on-site

On-site to działania SEO takie jak poprawa wydajności i kodu strony oraz języka programowania, które mają wpływ na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania. Tylko zoptymalizowane strony są pozytywnie rozpatrywane i rankowane przez algorytmy Google. Te usługi SEO Poznań w zakresie lokalnego pozycjonowania mają niebagatelne znaczenie, ponieważ bezpośrednio przekładają się na pozycje fraz kluczowych na stronie wyników wyszukiwania. W taki sposób firmy zdobywają klientów z sieci.

Profesjonalne pozycjonowanie off-site

W ramach umowy SEO oferujemy klientom skuteczne pozycjonowanie off-site. Te działania, choć czaso- i pracochłonne, są konieczne. Link building ma bardzo duże znaczenie. Zdobywanie wartościowych linków, publikacje artykułów branżowych, budowanie autorytetu domeny wpisami na portalach — dzięki temu pozycjonowanie firmowej strony w Poznaniu może sprawić, że dzisiejsi mało znani właściciele stron internetowych jutro będą mierzyć się z największymi konkurentami w TOP10 wyszukiwarki Google.

 

Zainteresowany kampanią PPC ?
Wyprzedź konkurencję!

Pozycjonowanie sklepów Poznań

Nadal zastanawiasz się, co daje pozycjonowanie stron w Poznaniu? SEO stron to nie tylko pozycjonowanie strony lokalnie. Sprawdza się ono także w przypadku e-commerce.

Rezultaty pozycjonowania strony sklepu internetowego zaskakują. To wszystko dlatego, że wyszukiwarki internetowe pozwalają pozycjonować swoją stronę internetową na wiele fraz kluczowych jednocześnie.

Każdy użytkownik wyszukiwarki Google używa przecież innych słów kluczowych. Odpowiednie pozycjonowanie witryny sprawi, że większość z nich trafi pod Twój adres strony internetowej.

Warto więc wybrać dla swojej działalności usługę pozycjonowanie stron Poznań.

Pozycjonowanie dla sklepów opiera się głównie na tworzeniu opisów kategorii, produktów i podstron, jak np. pisanie bloga.

Dzięki temu kierujemy ruch z wyszukiwanych fraz kluczowych na odpowiednie miejsca naszej witryny. Profesjonalne pozycjonowanie stron właśnie na tym polega! I tak zachodzi interakcja pomiędzy użytkownikami stron internetowych a naszymi klientami - i to bez Google Ads!

Pozycjonowanie long tail Poznań

Pozycjonowanie Poznań - long tail

Każdego dnia z Google korzysta miliony osób na całym świecie. Wyniki wyszukiwania Google dają naszej Agencji SEO Poznań ogromne możliwości komponowania fraz kluczowych, które automatycznie podbijają sprzedaż.

Frazy kluczowe, to innymi słowy, precyzyjne zapytania, które odnoszą się do specyfikacji danego produktu: jego modelu, koloru czy wielkości. Słowa kluczowe najlepiej „sprzedają produkty", bo najprecyzyjniej oddają intencje użytkownika.

Jak wygląda pozycjonowanie stron na słowa kluczowe typu long tail?

Frazy długiego ogona (z ang. long tail) to składające się z mininum 3 słów, np. zegarek mexx brązowy, buty czerwone szpilka 12cm. Budowanie fraz długiego ogona opiera się na wykorzystaniu nazwy producenta, kategorii produktu i cech produktu takich jak kolor czy rozmiar.

 

Pozycjonowanie sklepów Shoper Poznań

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, na pewno w przeszłości zmagałeś się nie tylko z problemami dotyczącymi pozycjonowania strony, ale również z wyborem odpowiedniej platformy e-commerce.

Uruchomienie najbardziej znanych platform w Polsce takich, jak: Shoper, PrestaShop, czy WooCommerce i czyli SaaS (Software as a Service) stało się dużym udogodnieniem dla osób nieznających CMS-ów.

Pozycjonowanie Shoper Poznań

Pozycjonowanie sklepów internetowych na platformie Shoper skupia się na działaniach off-site, ponieważ działania on-site są bardzo ograniczone ze względu na brak dostępu do plików sklepu. Mimo to każda pozycjonowana w Poznaniu strona internetowa może liczyć na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Poznań pozycjonowanie stron sklepów internetowych

Platformy e-commerce to miejsce, w których Agencja SEO może się popisać swoim kunsztem copywriterskim, a także umiejętnościami dopasowania strategii pozycjonowania i doboru fraz kluczowych na potrzeby danego klienta.

Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!
Audyt SEO Poznań

Audyt SEO Poznań pozycjonowanie stron

Po pierwszej rozmowie z naszym przyszłym klientem wykonujemy audyt SEO pozycjonowanej strony internetowej.

Audyt SEO wykazuje wszelkie nieprawidłowości związane z witryną, które należy poprawić, aby z czasem rozpocząć skuteczne pozycjonowanie strony w Poznaniu.

Audyt SEO pozwala również sprawdzić postępy działań związanych z pozycjonowaniem stron Poznań i wyznaczyć odpowiednią strategię pozycjonowania strony, która realnie oszacuje koszty i czas niezbędny do pokonania konkurencji.

Pozycjonowanie lokalne Poznań

Proces pozycjonowania lokalnego ma zastosowanie w każdym mieście. Poznań jest dużą aglomeracją, w której niektóre firmy wybierające usługę lokalnego pozycjonowania, mogą powalczyć o wysokie pozycje na stronie wyników pod frazami kluczowymi związanymi ze daną dzielnicą.

Przecież nikt nie będzie szukał kosmetyczki na drugim końcu miasta, jeśli na swoim osiedlu ma salon pełen dyplomowanych specjalistek w sektorze beauty. W zależności od branży takie przykłady można mnożyć! Pozycjonowanie stron Poznań pozwala na dotarcie do najbliższego grona potencjalnych Klientów dzięki geolokalizacji.

Optymalizacja stron Poznań pozycjonowanie

Pozycjonowanie lokalne Poznań to szansa dla wielu firm, które do tej nie są widoczne w internecie. Lokalne SEO w Poznaniu pozwala pozycjonować także te firmy, które nie dysponują zbyt dużym budżetem dla Agencji SEO z Poznania na usługę międzynarodową. Pozycjonowanie Poznań wpływa na popularność danego sklepu. Dzięki SEO stron internetowych warto być zauważonym przez mieszkańców swojego miasta, którzy wreszcie staną się świadomi Twojej marki i zaczną kupować tylko u Ciebie!

Pozycjonowanie lokalne Poznań

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Prowadzone pozycjonowanie stron jest to nieustanny proces rozwoju witryny. Im bardziej konkurencyjna branża tym SEO jest droższe. Chcemy przecież dogonić silne firmy, które działają w zakresie lokalnego pozycjonowania od lat!

Pozycjonowanie Poznań to praca całej agencji SEO. Copywriter, programista, content manager i analityk, to osoby, między które doskonale zdają sobie sprawę, jak pozycjonowanie stron Poznań wpływa na reputację Twojej Firmy. W efekcie codziennie pracują nad użytecznością Twojej witryny.

Poznań pozycjonowanie stron - jak działamy?

Stawiamy na szybkość i przejrzystość stron www. Dotarcie do klienta przez wyszukiwarkę to jedno, ale uzyskanie konwersji na stronie internetowej to drugie zadanie, na którym zależy agencji SEO Poznań. Wiemy, co daje pozycjonowanie stron, dlatego, codziennie staramy się wzmocić SEO i tworzyć jeszcze lepiej zaprojektowane strony internetowe.

Ceny i plany działania

Ile kosztuje pozycjonowanie w Poznaniu?

Pakiet minimalny

od 899 zł mc
 • około 10-15 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 6 mc
 • jednorazowa optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet optymalny

od 1299 zł mc
 • około 15 - 20 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet indywidualny

od 1699zł mc
 • powyżej 30 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • pozycjonowanie long tail
 • pozycjonowanie globalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • długofalowe planowanie działań
 • pozycjonowanie na podstawie sezonowość branży
 • szkolenie SEO dla pracowników
Zapraszamy do kontaktu
Zainteresowany kampanią PPC ?
Wyprzedź konkurencję!