Pozycjonowanie Rzeszów

SEMLife. Agencja SEO, której szukasz!

Chcesz więcej zarabiać? Skorzystaj z pozycjonowania i podbij wyszukiwarki internetowe. Dostosuj stronę do potrzeb użytkowników, a zyskasz wysokie pozycje w Google i podniesiesz sprzedaż w swoim sklepie internetowym.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:
Sprawdź, co pomoże Twojej stronie w Google!

Pozycjonowanie stron internetowych Rzeszów

Jeśli chcesz być wysoko w Google, musisz spełniać szereg wymagań dotyczących Twojej strony internetowej, dotyczy to firm zarówno z Rzeszowa jak i ogólnopolskich. Podstawą naszej usługi pozycjonowania (SEO) jest zadbanie o poprawność kodu witryny oraz odpowiednio przygotowane treści na stronę internetową.

Algorytm Google to ponad 200 czynników o mniejszym i większym znaczeniu, jednak wszystkie sprowadzają się do tego, aby prezentować najlepsze strony internetowe użytkownikom wyszukiwarki — a potencjalnym klientom naszych stron.

Co daje pozycjonowanie strony Rzeszów?

Skuteczne pozycjonowanie strony www ma wiele strategii i wariantów, jednak zawsze dąży do uzyskania jak najlepszych wyników sprzedaży Twojej strony internetowej.

 • podnoszenie pozycji naturalnych wynikach wyszukiwania,
 • pozyskiwać potencjalnych klientów,
 • pozycjonowanie to stały rozwój i optymalizacja strony,
 • zwiększenie widoczności witryny i budowanie marki

Pozycjonowanie Rzeszów - czy to ważne?

Każda branża jest inna i rządzi się swoimi zasadami pozyskiwania klientów. Jedni czerpią pełnymi garściami z możliwości, jakie daje internet, natomiast innym ta metoda się nie sprawdzi. Dlatego, aby występować w wynikach wyszukiwania Google, powinniśmy zadbać o optymalizacje i SEO naszej witryny.

To ile kosztuje pozycjonowania stron w Rzeszowie, to również istotna kwestia, ponieważ to od niego zależy rentowność usługi, dlatego w naszej Agencji SEO Rzeszów nasze umowy są krótkie, a warunki współpracy jasne dla obu stron.

Pozycjonowanie jest ważnie zwykle dla firm, dla których sprzedaż usług online nie jest barierą a zaletą. Są to przede wszystkim sklepy internetowe oferujące sprzedaż przez kurierów, czy usługi, które można poprowadzić zdalnie.

 • Sprawdź, czy Twoja konkurencja już jest w wyszukiwarce.
 • Porównaj swoje wyniki do innych witryn z branży.

Jeśli inni są widoczni na większość fraz kluczowych, które przychodzą Ci do głowy, to znaczy, że konkurencja już wie, co to jest pozycjonowanie i z powodzeniem stosuje je od dawna.

Skuteczne pozycjonowanie stron www Rzeszów

Pozycjonowanie stron w Rzeszowie może różnić się, w zależności od branży i potrzeb danej firmy. Usługa ta, jest realizowana z myślą o jak najskuteczniejszym pozyskiwaniu klientów, zapewniając stabilne i długotrwałe wyniki. Głównie rozróżniamy pozycjonowanie:

 • Long tail — fraz długiego ogona (pozycjonowanie szerokie), zwane również szerokim
 • Ogólne — związane z frazami ogólnopolskimi, z dużą konkurencją
 • Lokalne — pozycjonowanie oparte na lokalnych wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Pozycjonowanie sklepów Rzeszów

Pozycjonując sklepy internetowe z Rzeszowa, sprawdzamy przede wszystkim możliwości rozszerzenia słów kluczowych, budując nowe zapytania nawet wielowyrazowe. Taka metoda nazywa się pozycjonowaniem fraz długiego ogona.

Jest to skuteczna metoda pozycjonowania stron w Rzeszowie, która pozwala dotrzeć do najbardziej konkretnych użytkowników wyszukiwarki, niemal pewnych zakupu. Wyszukanie frazy kluczowej fioletowe buty Nike jest nacechowane intencją zakupową użytkownika. Ktoś już zdecydował jakiego producenta chce mieć buty, wybrał również kolor, a więc jeśli mamy jego ulubiony model i zaoferujemy go w dobrej cenie, pozyskamy klienta.

Pozycjonowanie sklepów Shoper Rzeszów

Pozycjonowanie sklepów internetowych Rzeszów

SHOPER

Jako Agencja SEO pozycjonująca firmy z Rzeszowa musimy stale się rozwijać. Nie obawiamy się pozycjonować sklepów Shoper, pomimo że jest to zamknięty e-commerce. Shoper platforma SaaS, oferuje zarządzanie sklepem internetowym jedynie z poziomu panelu CMS.

Pozycjonowanie sklepów Shoper platforma SaaS

SEMLife. jako grono specjalistów SEO wykorzystujemy wszystkie możliwości systemów CMS sklepów. Dzięki dodatkowym działaniom związanym z pozycjonowaniem, ale odbywającym się poza witryną klienta, osiągamy wysokie pozycje!

95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonujemy sklepy PrestaShop Rzeszów

Sklepy internetowe PrestaShop świetnie się pozycjonują zgodnie ze standardem budowania fraz długiego ogona. Platforma PrestaShop to najpopularniejszy silnik sklepowy na świecie. Otwarty kod źródłowy, z pełnym dostępem do modyfikacji to idealne rozwiązanie do pozycjonowania.

PrestaShop jest darmowy, dlatego warto rozważyć budowę sklepu internetowego właśnie na tej platformie.

Pozycjonujemy sklepy PrestaShop Rzeszów

Agencja SEO i SEM Rzeszów

Pozycjonując sklepy internetowe, zwracamy uwagę na możliwości modyfikacji kodu i treści witryny. Skuteczne pozycjonowanie to przede wszystkim ciągłe modyfikacje, których rezultat to wysokie pozycje.

Chętnie rywalizujemy o pozycje w wyszukiwarkach również ze sklepami internetowymi zbudowanymi na innych platformach. Bardzo często spotykamy się z systemami WooCommerce czy Sky-Shop. Platformy dedykowane wykonane na indywidualne zlecenia klientów, często odchodzą od standardu SEO na rzecz funkcjonalności, dlatego jeśli potrzebujesz konsultacji Agencji SEO przed zrealizowaniem lub w trakcie realizacji takiego sklepu zapraszamy do nas.

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Pozycjonowanie lokalne Rzeszów

Jak często korzystasz z wyszukiwania lokalnego? To wyszukiwanie oparte na frazie kluczowej z danym miastem, bądź powiązane z Twoją aktualną lokalizacją. W wyszukiwarce Google jest to blisko 60% wszystkich wyników wyszukiwania. A przecież niektóre branże oferują tylko takie usługi. Szukasz fryzjera, mechanika czy hydraulika? Chyba nie chcesz dzwonić do innego miasta, żeby zamówić wizytę.

Pozycjonowanie lokalne na terenie Rzeszowa to skupienie się na frazach kluczowych, których zasięg ogranicza się do jednego miasta, a nawet ulicy. Posiadanie strony internetowej bez reklamy lokalnej to jak prowadzenie firmy w ciemnej bramie bez jakiegokolwiek szyldu informacyjnego.

Wizytówka Google - sposób na pozycjonowanie lokalne

Wizytówka Google to bardzo dobre rozwiązanie, żeby zaistnieć lokalnie. Google oferuje nam możliwość zbudowania profilu firmy dostępnego w mapach i wynikach wyszukiwania niezależnych od naszej witryny.

Dodatkowo takich profil można oceniać i komentować budując rozpoznawalność i wiarygodność naszej marki w internecie. O wizytówce Google Moja Firma możesz również poczytać we wpisie: Google Moja Firma.

Pozycjonowanie grafik i wideo w wyszukiwarce

Google to nie tylko wyszukiwanie fraz kluczowych. Google to również wyszukiwarka wideo oraz grafik. Jeśli prowadzisz stronę, gdzie główna treść to multimedia też masz szansę zaistnieć w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie to budowanie wizerunku Twojej działalności. Skuteczność w osiąganiu wysokich pozycji również na YT, wyszukiwarkach grafiki i wideo to również nasza usługa. W Polsce YouTube to druga z wyszukiwarek internetowych, w której szukasz tylko wideo!

Jak pozycjonować strony internetowe?

Szkolenia pozycjonowania (SEO) są dostepne prawie na każdej platformie od YT po platforym takie jak Udemy. I tak naprawdę nie chodzi tutaj o jakieś niesamowite umiejętności, lecz bardziej na trafnych decyzjach i systematyczności.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pozycjonowanie witryny? 1-2 dni pracy nad SEO? To zdecydowanie za mało, aby rywalizować z najlepszymi. Dlatego właśnie pozycjonowanie to najczęstsza usługa zlecana na zewnątrz firmy (outsourcing).

SEMLife. Agencja SEO - Rzeszów

 • Dysponujemy odpowiednimi narzędziami – płatnymi jak i własnymi usprawnieniami pomagającymi w rzetelnej pracy.
 • Pozycjonowanie to praca zespołowa – programiści, analitycy, copywriterzy.
 • Doświadczenie – pozycjonowanie się zmienia i trzeba reagować równie szybko, aby zachować stabilność efektów.

Aby przekonać naszych nowych klientów do współpracy, przygotowaliśmy krótkie umowy, podczas których pokazujemy, jak pracujemy, czego wymagamy i co dajemy od siebie, 3 miesiące to mało na osiągnięcie wysokich pozycji, ale wystarczająco dużo, aby przekonać, że jesteśmy skuteczni!

Poświęcamy się pozycjonowaniu stron już od 2009 r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnym, szerokim, a także międzynarodowym. Marketing internetowy wymusza na nas ciągłą naukę, szkolenia a przede wszystkim testy, dzięki czemu wiemy, jak robić skuteczne pozycjonowanie dla stron www w Rzeszowie.

Pozycjonowanie www Rzeszów

Jak pozycjonujemy strony internetowe? Proste, dobra strategia i analiza dotychczasowych osiągnięć witryny to podstawa do oszacowania kosztów i czasu pracy nad pozycjonowaniem. Zaczynamy od:

 • Audyt strony internetowej – dokument informujących wszystkich w zespole o tym co należy zmienić w witrynie i jak postępować, aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.
 • Opracowanie strategii – dobry plan pracy dla wszystkich członków zespołu
 • Wprowadzanie poprawek na stronie – programiści mają najwięcej wytycznych odnośnie witryny. To oni przyspieszają stronę, dostosowują ją pod względem użyteczności, a także tworzą miejsca na wartościowe treści dla kategorii czy produktów.
 • Wprowadzanie poprawek w treści – dostosowanie tekstów do fraz kluczowych, wyszukiwanie nowych fraz i przypisywanie ich do odpowiednich miejsc w całej witrynie.

Pozycjonowanie stron wymaga od nas cyklicznego powtarzania tych kroków. Jeśli chcesz być najlepszy, musisz analizować, co robi konkurencja i działać adekwatnie mocno, aby nie dać się wyprzedzić.

Zapraszamy do kontaktu