Pozycjonowanie (SEO) Skarżysko-Kamienna

Prowadzisz sklep internetowy, masz firmę lokalną? Potrzebujesz SEO.

Nie marnuj potencjału swojej firmy. Wykorzystaj całą moc strony internetowej, aby skutecznie pozyskiwać klientów z województwa świętokrzyskiego, jak i całej Polski!

Zalety pozycjonowania to przede wszystkim:

 • stabilność wyników,
 • szeroki zasięg,
 • wysoka konwersja.

Pozycjonowanie stron i Google Ads

Jeśli chcesz zaistnieć w internecie ze swoją ofertą, połącz siły wyszukiwania organicznego i reklam Google Ads!

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie.

Dlaczego? W wyniki organiczne klika średnio 80% użytkowników wyszukiwarki. Pozostałe 20% to reklamy Google Ads oraz zmiana wyszukiwanej frazy kluczowej.

Połączenie usług SEO i Ads daje ogromne możliwości. Szybsze efekty i pozyskanie klienta, który jest zainteresowany właśnie Twoimi produktami. Radio, telewizja czy prasa to reklamy kierowane do wszystkich odbiorców, natomiast użytkownicy wyszukiwarek nie używają jej przypadkowo.

Pozycjonowanie stron internetowych Skarżysko-Kamienna

Pozycjonowanie to złożona usługa, która poprawia widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce. Jednak, aby praca Agencji SEO była skuteczna, niezbędne jest również gruntowna analiza, przebudowa i rozwój Twojej witryny internetowej.

Audyt treści, kodu i widoczności witryny

Analiza strony to podstawa. Nie można budować strategii SEO, jeśli Twoja strona nie jest bliska ideału, nie przewyższa jakością konkurencji, rywalizacja w Google będzie bardzo utrudniona i a przede wszystkim nieopłacalna.

 • Jeśli Twoja strona internetowa ma kiepskiej jakości treść, nie osiągnie dobrego rezultatu.
 • Jeśli Twoja strona internetowa jest wolna i nieresponsywna, nie będzie zdobywać klientów.
 • Jeśli Twoja strona internetowa jest niewidoczna w Google, traci cenne źródło klientów.
Agencja pozycjonowania stron
My lubimy robić SEO!

Agencja SEO Skarżysko-Kamienna

Skuteczna agencja SEO to taka, która współpracuje z klientami. Usługa pozycjonowania firm w Google jest oparta na wzajemnych korzyściach. Klient zarabia więcej, ponieważ Google generuje mu kaloryczny ruch, a agencja SEO/SEM może walczyć o lepsze wynagrodzenie, tylko jeśli przynosi rezultaty finansowe.

Jako Agencja SEO SEMLife. naszą współpracę opieramy o:

 • wysoką jakość usługi,
 • jasne raportowanie prac,
 • trafne szacowanie wyników,
 • szeroką ofertę marketingu tj. SEO, Google Ads, FB Ads.

 

Pozycjonowanie sklepów internetowych Skarżysko-Kamienna

Najlepsze rezultaty osiągamy w pozycjonowaniu e-commerce. Platformy sprzedażowe jak systemy rezerwacji, sklepy internetowe świetnie to idealne miejsca do prowadzenia marketingu internetowego.

Jeśli odpowiednio zadbasz o architekturę sklepu, masz szansę na to, aby zyskać tysiące fraz kluczowych w Google.

Pozycjonowanie sklepów opieramy o frazy kluczowe long tail, które są rzadziej szukane, ale ich skuteczność w pozyskiwaniu transakcji jest bardzo wysoka.

Frazy kluczowe long tail

Wyobraź sobie, jaka jest intencja osoby szukającej w Google frazy buty sportowe. Nie wiadomo czy użytkownik chce kupić buty czy jest zdecydowany na model, markę, nie wiemy też nic o cenie produktu.

Biorąc pod uwagę ilość sklepów internetowych sprzedających buty sportowe, można przyjąć, że taka fraza jest nieopłacalna w pozycjonowaniu ani w reklamach Google Ads ze względu na wysokie budżety.

W pozycjonowaniu rozwiązaniem tego problemu są frazy kluczowe long tail - długi ogon zapytań. Tworzymy je, rozwijając frazy bazowe (główne) o cechy produktów, marki itd:

 • buty sportowe damskie
 • buty sportowe damskie do tenisa
 • buty sportowe damskie do tenisa Nike
 • buty sporotowe damskie do tenisa Nike rozmiar 36
 • buty sportowe damskie do tenisa Nike [model]

Te frazy są prostsze do osiągnięcia wyników w TOP10 a przy tym zapewniają klientów zdecydowanych na konkretne produkty z naszej oferty.

 

Pozycjonowanie w mapach

Lista stron, które widzisz po wyszukaniu frazy kluczowej nazywana jest SERP-em (Search Engine Results Page). Wynik wyszukiwania zawiera oprócz reklam i wyników organicznych różne rozszerzenia.

Najpopularniejszym z nich jest wynik lokalnych firm, które prowadzą swój profil w Google. Wyniki te, również można pozycjonować. Zasada działania jest podobna jak podczas pozycjonowania strony internetowej, jednak ogranicza nam grono konkurencji tylko do lokalnych firm — więc rezultaty są na wyciągnięcie ręki.

Pozycjonowanie profilu firmy w Google

Pozycjonowanie lokalne, czyli opierające się na frazach kluczowych zawierających nazwę miasta, dzielnicy czy ostatecznie województwa. Przykładem są frazy kluczowe takie jak:

 • pozycjonowanie Skarżysko-Kamienna,
 • pozycjonowanie sklepów internetowych Skarżysko

Oferta pozycjonowania lokalnego

Zapraszamy do kontaktu