Pozycjonowanie Wałbrzych

Zdobywaj klientów z wyszukiwarek Google!

Nie pozycjonujesz swojej strony? Tracisz klientów, a Twoja konkurencja pnie się w górę. Co zatem robić?

 • Sprawdź, jak działamy. Oferujemy 3-miesięczną umowę. Z nami nie musisz od razu podejmować zobowiązania na rok czy 24 m-ce.
 • Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Przeprowadzimy dokładny audyt Twojej strony, wycenimy ofertę i opracujemy skuteczną strategię marketingową.
 • Współpracujmy. Twój sukces to nasz sukces. Razem zdobędziemy topowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie Wałbrzych, czyli co na tym zyskasz?

 • Zainteresowanie wśród potencjalnych Klientów. Dzięki pozycjonowaniu w Katowicach trafisz do docelowej grupy odbiorców. A to bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż i… większy zysk dla Ciebie.
 • Stabilność efektów. SEO strony internetowej trwa nieprzerwanie, a z biegiem czasu przynosi coraz lepsze efekty. Jeżeli promujesz się w wyszukiwarce, czas działa na Twoją korzyść, a Ty zyskujesz coraz więcej zainteresowania.
 • Budujesz autorytet swojej marki. Popularność w Internecie, jaką zyskujesz dzięki wpisom blogowym, poradnikom i ciekawej witrynie znaczy więcej niż kolorowy baner na ulicy. W oczach klientów stajesz się profesjonalistą!
 • Stały rozwój firmy i strony. Wejścia organiczne z wyszukiwarki są bardzo precyzyjne, dostarczą właściwych klientów, których łatwo zachęcisz do kolejnych zakupów. Praktycznie każdy korzysta z Internetu. Nie zmarnuj tego potencjału!

Zacznij teraz, aby mieć szansę dogonić największych konkurentów i stać się liderem. W Internecie zasady są proste - czas działa tylko na korzyść tych, którzy już teraz pozycjonują swoje strony - to oni zdobywają najwięcej klientów i górują nad innymi firmami w branży. W efekcie im dłużej korzystasz z usług SEO, tym popularniejsza jest Twoja witryna w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Audyt SEO

Skutecznie pozyskuj klientów z organicznych wyników wyszukiwania


Przyśpiesz swoją stronę

Przyśpiesz swoją stronę

Optymalizacja

Płać za kliknięcia w Twoją reklamę w wyszukiwarce Google

Agencja SEO Wałbrzych - pozycjonowanie

Skąd wiemy, jakie działania będą najskuteczniejsze dla Twojej firmy, właśnie w Twojej branży? Pozycjonowanie Wałbrzych nie jest dla nas zagadką. Nie działamy na ślepo. Doświadczenie SEMLife., które zdobywaliśmy przez 12 lat w ciągu stale zmieniających się zasad i algorytmów pozwoliło nam wypracować efektywne metody SEO.

Skrupulatny Audyt SEO wskaże nam między innymi, jakie braki i błędy znajdują się na Twojej witrynie, jaki jest poziom konkurencji w branży, a także to, jakie frazy kluczowe napędzą Twój biznes. Optymalizacja natomiast jest podstawą pozycjonowania strony Katowice. Marketing internetowy to nie zwyczajna reklama. To skuteczne działania, takie jak modyfikacja kodu strony, budowanie wartościowych treści czy stworzenie przyjaznego i użytecznego dla użytkowników wyglądu witryny.

Pozycjonowanie stron Wałbrzych

Prowadząc biznes, musisz wiedzieć, jaki rodzaj witryny jest najskuteczniejszy w pozyskiwaniu klientów i na tej podstawie zdecydować, która z usług marketingu internetowego przyniesie najlepsze rezultaty.

Pozycjonowanie stron Wałbrzych to nie wszystko

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Jeżeli Twoja działalność opiera się na sprzedaży produktów, zdecyduj się na pozycjonowanie sklepu. Sklep internetowy od zwykłej strony różni się tym, że klienci mogą bezpośrednio przez Twoją witrynę zamówić i opłacić zakup oferowanych produktów, bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo popularne i wygodne rozwiązanie, z którego korzysta każdego dnia coraz więcej internautów.

Pozycjonowanie lokalne

A jeżeli Twoja działalność opiera się na usługach typowo lokalnych, które mają trafić do klientów z konkretnego regionu, miasta czy dzielnicy, wybierz pozycjonowanie lokalne. Na niewielkim obszarze, gdzie różne firmy konkurują ze sobą, marketing internetowy potrafi zdziałać cuda, wysuwając Cię na prowadzenie.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie w mapach będzie bardzo skutecznym dopełnieniem wszystkich powyższych rodzajów stron internetowych. Marka, która figuruje wysoko w spisie dostępnych firm, staje się rozpoznawalna i wzbudza zaufanie potencjalnych klientów.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Wybierz usługę pozycjonowania dedykowaną dla Twojego biznesu i pozwól nam zająć się resztą! 

Reklama strony Wałbrzych

Połączenie pozycjonowania i płatnych kampanii reklamowych Google to rewelacyjny sposób na zdobycie klientów, szczególnie w początkowej fazie działań marketingowych w sieci. Płatne reklamy wyświetlają się natychmiast, pozyskując wejścia na stronę, ale też stosunkowo w krótkim czasie stają się skarbnicą statystyk, które sprawdzą się w SEO stron www.

Kampanie reklamowe Wałbrzych2

Po co zatem do tego SEO? Otóż w skrócie można to ująć w ten sposób: większość użytkowników wyszukiwarki pomija płatne wyniki i wchodzi na stronę z organicznych wyników TOP 10 Google. Pamiętaj także, że za każde kliknięcie reklamy PPC płacisz określoną stawkę. Jeżeli dzienny budżet zostanie wykorzystany, Twoja reklama znika. Natomiast pozytywne rezultaty pozycjonowania utrzymują się przez długi czas.

Zajmując miejsce zarówno w reklamach płatnych, jak i wynikach organicznych, zwiększasz wielokrotnie szansę na pozyskanie klienta. Dowiedz się więcej o tym, jak działają płatne kampanie reklamowe, wchodząc w poniższe linki.

Kampanie Pay Per Click

Płać za pozyskanie klienta

Projektowanie stron i sklepów Wałbrzych

Jeżeli nie posiadasz jeszcze strony internetowej, możesz na nas liczyć.

Od pierwszych linii kodu przykładamy uwagę do tego, aby witryna była zoptymalizowana pod kątem SEO, czyli przyjazna algorytmom, które decydują o jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Na podstawie Twoich wytycznych stworzymy stronę cechującą się najważniejszymi parametrami, takimi jak szybkość, UX - pozytywny obiór Twojej witryny przez użytkowników, responsywność - wyświetlanie na wszystkich rodzajach urządzeń (PC, smartfony, tablety, laptopy itp.), czy użyteczność i prostota obsługi. Stworzymy dedykowany system CMS, dzięki któremu bez problemu samodzielnie wprowadzisz zmiany w witrynie. Nasi pracownicy wyszkolą Cię lub Twoich pracowników w obsłudze strony. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami. Potrzebujesz więcej informacji? Znajdziesz je w zakładkach poniżej.

Projektowanie stron www Wałbrzych

Projektowanie stron www Wałbrzych

Strony www

Zaprojektujemy stronę www, która będzie zachęcała do częstszych odwiedzin!


Własny e-commerce z SEMLife.

Własny e-commerce z SEMLife.

Sklepy internetowe

Zbudujemy sklep internetowy stworzony do obsługi mnóstwa Klientów

Najczęściej zadawane pytania o SEO

Wycena pozycjonowania dla strony internetowej z Wałbrzycha jest bardzo indywidualna. Wszystko zależy od tego, jaki budżet może przeznaczyć nasz klient na działania marketingowe, a także to, co możemy w tym budżecie zrobić. Umowa pozycjonowania za 300 zł miesięcznie nie pozwoli na osiągnięcie dużej widoczności witryny w wyszukiwarce, ale to dobry budżet na artykuł pozwalający pozyskać klientów z firmowego bloga lub wzmocnienie strony z artykułu sponsorowanego.

Cennik pozycjonowania Wałbrzych

Na cenę pozycjonowania składają się praca wielu osób. Skuteczne pozycjonowanie to:

 • Audyt SEO strony lub sklepu internetowego wykonanego przez analityka SEO.
 • Optymalizacja witryny, czyli praca programisty.
 • Optymalizacja treści, za którą jest odpowiedzialny copywriter.
 • Analityka statystyk oraz konkurencji, specjalista SEO planuje działania i kontroluje postępy przy ich wdrażaniu.

W każdym miesiącu czas pracy może się różnić, ale Nasz Klient zawsze wie, nad czym aktualnie pracujemy i jaki rezultat planujemy osiągnąć.

Autorski system stworzony przez CEO SEMLife., Jarosława Snocha, czyli SEOapp jest narzędziem do efektywnego pozycjonowania. Oddajemy go także w Twoje ręce, abyś mógł na bieżąco śledzić postępy naszej pracy. Wiemy, jak robić SEO i nie mamy niczego do ukrycia. Najważniejsza jest dla nas dobra współpraca i zadowolenie klienta. Pamiętaj, Twój sukces to nasz sukces.

Pozycjonowanie to złożony proces, który procentuje w czasie. Im wcześniej zaczniesz się pozycjonować, tym SEO jest tańsze, proces jest stabilniejszy, a różnica przewagi konkurencji łatwiejsza do zniwelowania.

Czy to znaczy, że nowe firmy nie mają szans? Oczywiście, że w wyszukiwarce wszyscy jesteśmy równi. Jednak firmy, które pracują nad widocznością w Google od lat, nie są łatwe do pokonania i potrzebujesz na to wielu miesięcy ciężkiej pracy.

Firmy, które osiągnęły wysokie pozycje, już teraz czerpią z tego profit w postaci pozyskiwania klientów. Właściciele firm konkurencyjnych z wyszukiwarki zdają sobie sprawę, o co jest walka, dlatego takie firmy rzadko rezygnują z pozycjonowania, które przynosi im niewymierne korzyści.

Świadczymy usługi pozycjonowania stron dla całej Polski. Na życzenie Klienta, możemy spotkać się z nim w dowolnym miejscu w Polsce np. celem podpisania umowy. Na co dzień preferujemy jednak kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Jesteśmy Agencją SEO, która spotyka się z klientami w ich mieście lub zdalnie, aby nie tracić czasu na dojazdy.

Podpisanie umowy zwykle odbywa się na fizycznym spotkaniu, chcemy spotkać się oficjalnie, zanim rozpoczniemy pełną współpracę SEO.

Jako Agencja SEO świadczymy również usługę szkolenia SEO dla pracowników firmy, którą pozycjonujemy. Uczymy Twój zespół jak robić dobre i skuteczne akcje marketingowe!

Skuteczne pozycjonowanie stron SEMLife.

 • Krótka wstępna umowa na 3 miesiące. Poznajemy się, budujemy wzajemne zaufanie. Później decydujesz, co dalej. Najczęściej przedłużamy warunki umowy na okres 12 miesięcy z możliwością wypowiedzenia.
 • Realna strategia SEO - nie obiecujemy wyników, których nie jesteśmy pewni.
 • Comiesięczny raport pozycji i zrealizowanych celów. W każdej chwili możesz skorzystać z narzędzia SEOapp i sprawdzić, jakie działania wykonaliśmy i jakie planujemy.
 • Kwartalny rozbudowany raport działań, sukcesów i planowanie kolejnych etapów strategii marketingowej.
 • Stały kontakt. Masz pomysł, wątpliwości? Przydzielony pracownik SEMLife. jest do Twojej dyspozycji.