Pozycjonowanie Włocławek

Fazy w TOP10 wyszukiwarki Google to sukces Twojej firmy

Pozycjonowanie to ciągła rywalizacja. Skupiamy się na tym, by w wyszukiwarce osiągać lepsze pozycje niż konkurencja, a co za tym idzie większą sprzedaż produktów lub usług.

Pozycjonowanie Włocławek - SEO lokalne, sklepów, wizytówki Google - sprawdź jak to robimy!

Pozycjonowanie lokalne Włocławek

Pozycjonowanie lokalne (regionalne) to strategia SEO, która skupia się przede wszystkim na frazach kluczowych powiązanych z regionem prowadzonej przez Ciebie działalności. SEO lokalne jest szczególnie istotne w kilku przypadkach: zasięg Twojej firmy nie pozwala na sprzedaż usług zbyt daleko np. trudny transport lub gdy Twoja firma nie jest w stanie obsłużyć większej ilości klientów np. usługi fryzjerskie, dentysta. Decydując się na pozycjonowanie we Włocławku, możesz wypromować markę wśród społeczności, zwiększyć ilość klientów i wyprzedzić branżową konkurencję.

Zalety pozycjonowania strony

 • Wzrost widoczności strony www w wynikach organicznych.
 • Zwiększenie ruchu w serwisie.
 • Szansa zdobycia leadów, wzrostu konwersji.
 • Zdobycie przewagi nad branżową konkurencją.
 • Budowanie i zwiększanie widoczności oraz świadomości marki.
 • Mierzalność wyników.
 • Możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych konkretną ofertą.
 • Budowanie wizerunku eksperta.
 • Rozwój biznesów lokalnych lub/i międzynarodowych.
 • Możliwość poznania preferencji i potrzeb klientów.
 • Długofalowe efekty.
 • Pozyskanie wartościowych linków zwrotnych.
 • Relatywnie tani sposób reklamowania się w sieci, większy zwrot z inwestycji ROI.

Jak zacząć pozycjonowanie we Włocławku? Audyt SEO

Audyt SEO jest pierwszym etapem pozycjonowania. Polega na dokładnej analizie strony www pod kątem widoczności w wyszukiwarce. M.in. sprawdzamy:

 • funkcjonalność i szybkość witryny,
 • aspekty techniczne np. responsywność (prawidłowe wyświetlanie strony na różnych urządzeniach) i certyfikat bezpieczeństwa,
 • treści (ich unikalność i wartościowość pod kątem SEO),
 • aktualne statystyki,
 • konkurencję na rynku,
 • jakie frazy kluczowe będą najskuteczniejsze,
 • hierarchię linków wewnętrznych i przychodzących,
 • czy nie ma błędów uniemożliwiających skuteczne działania SEO.

Po przeprowadzonym audycie tworzymy strategię marketingową, po czym można rozpocząć właściwe pozycjonowanie. Włocławek jest stosunkowo niewielkim miastem, dlatego zdobycie wysokich pozycji na branżowe frazy kluczowe w wyszukiwarce Google będzie idealnym sposobem na osiągnięcie przewagi nad konkurencją i sukcesywne zdobywanie klientów. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawa umożliwiająca szybki rozwój biznesu.

Skuteczność pozycjonowania regionalnego

Sprecyzowanie branżowej frazy kluczowej i połączenie jej z regionem [usługa] [miasto] np. dentysta Włocławek, oznacza wysoką trafność wyników. Skuteczność pozyskiwania klienta przez stronę www jest wysoka, ponieważ użytkownik wyszukiwarki oczekuje konkretnej usługi w konkretnej lokalizacji.

Przykład: fryzjer Włocławek, pogoda Włocławek czy mechanik Włocławek.

Pozycjonowanie wizytówki Włocławek

Jak wspomóc pozycjonowanie lokalne? Przede wszystkim skupmy się na wizytówce Google, czyli profilu firmy. Google Maps to osobna wyszukiwarka służąca do odnalezienia adresu lub konkretnej firmy na mapie. Dzięki pozycjonowaniu wizytówki, wśród pierwszych wyników na liście firm będzie widniała właśnie Twoja w danej lokalizacji! Google udostępnia użytkownikom wyniki lokalne z trzech źródeł:

 1. Google Ads - płatna reklama, którą zawsze można wykupić.
 2. Google Maps - profile firmy w Google szansa dla przedsiębiorstw, które rzetelnie pozycjonują właśnie swoje wizytówki.
 3. Wyniki organiczne - zależne od pozycjonowania strony internetowej.

Pozycjonowanie wizytówki w Google pozwoli Ci osiągnąć dodatkowe miejsce w SERP a co za tym idzie podnieść skuteczność strony w pozyskiwaniu klientów.

Strategia pozycjonowania stron www

Działania SEO pozwalają osiągać naprawdę wszechstronny rozwój dla Twojej firmy. Nasza Agencja SEO stawia przede wszystkim na rozwój witryny.

Content is the King w SEO. Jest to powiedzenie świetnie oddające naszą pracę. Jeśli Twoja strona lub sklep internetowy nie ma bogatej treści, nie możesz liczyć na dobrze sprzedające frazy kluczowe w TOP 10.

Google ceni dobre treści i pozycja stron zależy od tego, co na nich jest opublikowane. Najważniejsze jest to, czy użytkownicy dostaną odpowiedź na swoje zapytanie. Jeśli wpisujesz w Google telefony komórkowe do 1000 zł, to chcesz dostać się do sklepu, gdzie jest taka kategoria i produkty posortowane według tego zapytania, a nie na stronę główną czy landig page telefonów premium.

Pozycjonujesz stronę sam? Pomożemy Ci!

Pozycjonowanie sklepów Włocławek

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to już dobrze wiesz, ile kosztuje reklama w internecie. Koszty reklamy czy to w Google czy w FB, zależą od ilości wejść na Twoją stronę, jednak co zrobić, żeby koszty te były stałe? Odpowiedź to pozycjonowanie.

Stała opłata, długofalowe wyniki, jasna strategia zwiększania zasięgów to najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego.

Pozycjonowanie sklepów long tail

Skuteczność pozycjonowania long tail, czyli zapytań długiego ogona jest już udowodniana wielokrotnie. Pojęcie tłumaczy i wykorzystuje zachowanie klientów zdecydowanych na konkretne rozwiązanie np. konkretny model butów w określonym kolorze.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jeśli decydujesz się na rywalizację SEO ogólnopolską, to musisz wiedzieć, że konkurencja w Twojej branży jest olbrzymia. Pozycjonowanie długiego ogona pozwala zawęzić konkurencję i zmniejszyć koszty pozycjonowania.

Pozycjonowanie sklepów long tail

Jak pozycjonować sklep internetowy Włocławek?

Nie ma idealnego rozwiązania dla każdej branży i systemu e-commerce. Najważniejsze, aby klient znalazł się w odpowiednim miejscu Twojej strony i zobaczył informacje, które go interesują.

Podzielenie strony internetowej na małe segmenty (podstrony), które odpowiadają na poszczególne zagadnienia to jedyne rozwiązanie - poprawna architektura informacji zawsze się sprawdza. Trzeba skupić się na potrzebach odbiorcy, czyli jego zapytaniach w google i stworzyć miejsce, gdzie odpowiedź będzie najtrafniejsza.

Odpowiednio nazwane kategorie sklepu np. zamiast buty do biegania precyzyjniej opisać ją jako damskie buty do biegania, telefony samsung podzielić według cen np 500zł do 1000zł itd.

Pozycjonowanie Shoper Włocławek

Pozycjonowanie Shoper Włocławek

Pozycjonowanie Shoper nie odbiega od ogólnego kanonu SEO dla sklepów. Shoper jako aplikacja SaaS uniemożliwia edycję plików skryptowych i zostaje nam do edycji tylko templatka i treści w witrynie.

To wystarczy. Shoper zadbał o szybkość skryptów i stabilność całego systemu. My musimy się skupić na content marketingu internetowym i dobrze zaprojektować architekturę sklepu.

Pozycjonowanie PrestaShop Włocławek

Pozycjonowanie sklepów open source takich jak Presta w naszej Agencji SEO skupia się na pełnej opiece nad witryną. Dbamy o użytecznośc strony, jakość i wydajnośc kodu a także o wszelkie aktualizacje.

Pozycjonowanie PrestaShop umożliwia nam pełną edycję plików, więc tam możemy się wykazać. Autorskie oprogramowanie zwiększające wydajność na serwerze, przyśpieszenia w panelu zarządzania - to atuty, które doceni każdy klient.

Pozycjonowanie PrestaShop Włocławek

Agencja SEO Włocławek

Nasza Agencja SEO znajduje się w Kielcach, ale świadczymy usługi dla klientów z całej Polski. Możemy się umówić na spotkanie zarówno w biurze, jak i konferencje online. Nie ma dla nas problemu, aby przyjechać na spotkanie do Włocławka i podpisać wszystkie dokumenty.

W naszej Agencji SEO znajdziesz pakiety, które pozwolą Ci oszacować koszty prowadzenia kampanii pozycjonowania. Nasze umowy są krótkie (pierwsza to tylko 3 mc), ponieważ wiemy, że dobrze wykonana praca to najlepsza rekomendacja na dalszą współpracę.

Zapraszamy do kontaktu

Oferta pozycjonowania lokalnego