Kampania Allegro Ads

Zainwestuj w reklamy, które same na siebie zarabiają

Wystawiasz na Allegro? Świetnie się składa! Mamy ofertę, która sprawi, że zaczniesz zarabiać więcej! A większe zarobki to nie tylko większe możliwości dla Twojego biznesu, ale także lepsza skuteczność sprzedaży organicznej, i budowanie świadomości marki w Internecie.

Gotowy na osiągnięcie firmowych celów za pośrednictwem reklam w najpopularniejszym portalu handlowym w Polsce?

Wyceń kampanie Allegro Ads

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Kampanie na Allegro Ads - czy warto?

Na myśl o reklamach na Allegro wielu przedsiębiorców macha ręką, mówiąc ,,chcą na nas tylko zarobić”, jednak… jak się okazuje przychód Allegro z reklam to zaledwie kilka procent w porównaniu z opłatami transakcyjnymi i prowizjami, które serwis pobiera od Sprzedających za wystawienie produktów z ich oferty.

Co więcej, Allegro, nawet bardziej niż samo Google, dba o bezpieczeństwo budżetu swoich Użytkowników. Oznacza to, że konkurencja nie może go, ot tak, „wyklikać”, ponieważ zaawansowany algorytm wyłapuje takie działania i automatycznie je blokuje.

Bacząc na te fakty, Allegro Ads jest korzystnym rozwiązaniem, szczególnie dla firm, które chcą zaistnieć na rynku, bądź wypromować nowe produkty.

Właśnie dla takich przedsiębiorców, zdecydowaliśmy poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe udogodnienie z działu e-commerce, czyli prowadzenie kampanii Allegro Ads.

Jeśli więc szukasz sposobu, który pozwoli Ci wyprzedzić konkurentów i osiągnąć rekordową liczbę zamówień - zapraszamy do kontaktu!

Allegro Ads – co to jest?

Allegro Ads – co to jest?

Prowadzenie kampanii Allegro Ads to skuteczna forma promocji produktów w Allegro, która generuje zwiększony ruch na wybranych aukcjach. Co istotne, korzystanie z reklam nic nie kosztuje, ponieważ Allegro praktykuje rozliczenia wg modeu CPC. Zgodnie z tym, opłata zostaje pobrana z Twojego budżetu tylko wtedy, gdy Klient kliknie w Twoje ogłoszenie.

Rodzaje reklam Allegro Ads

SEMlife. specjalizuje się w różnych formatach reklam dostępnych w Allegro Ads. Są to m.in. oferty sponsorowane, reklamy graficzne, reklamy zewnętrzne (Allegro Ads Network) oraz Ads4Brands. Każda z tych form reklamy ma na celu zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

Typy Allegro Ads

  • Oferty Sponsorowane: To najpopularniejsza forma reklamy na Allegro, która polega na promowaniu wybranych ofert sprzedaży. Reklamy te pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania na stronie Allegro, co zwiększa ich widoczność dla potencjalnych kupujących. Dodatkowo oferty sponsorowane mogą pojawić się na stronach innych produktów jako propozycje podobnych przedmiotów.
  • Reklamy Graficzne: Są to wizualne reklamy wyświetlane na stronach Allegro. Mogą przyjmować różne formaty, takie jak banery, boxy czy billboardy, które są umieszczane w różnych miejscach na stronie. Reklamy te mogą zawierać obrazy, tekst, a nawet multimedia, co pozwala na kreatywne i atrakcyjne przedstawienie produktów lub usług.
  • Reklamy Zewnętrzne (Allegro Ads Network): To forma reklamy, która pozwala na wyświetlanie ofert poza platformą Allegro. Użytkownik, który przeglądał dany produkt lub podobne na Allegro, może zobaczyć tę samą ofertę na innych stronach internetowych, co zwiększa prawdopodobieństwo dokonania zakupu… bo na „porzucone koszyki” nie ma nic lepszego niż dobrze zorganizowana akcja remarketingowa!
  • Ads4Brands to usługa stworzona przez Allegro Ads specjalnie dla marek, które mają co najmniej jednego dystrybutora na platformie Allegro. Dzięki Ads4Brands promocja produktów odbywa się za pośrednictwem jednego konta, co umożliwia skuteczne zarządzanie procesem reklamowym. Wprowadzenie tej usługi ma na celu ochronę dystrybutorów przed konfliktem interesów i rywalizacją, a także zabezpiecza właścicieli marek przed potencjalnymi stratami wynikającymi z takowej rywalizacji.

Zarządzanie kampanią Allegro Ads

Bez względu na to, czy zdążyłeś już poznać Allegro Ads, czy nie miałeś jeszcze styczności z panelem Klienta - z pomocą SEMlife., zarządzanie kampaniami Allegro Ads stanie się zarówno łatwe, jak i efektywne.

Przy wsparciu naszych doświadczonych specjalistów, Twoja rola będzie skupiać się wyłączne na monitorowaniu statystyk i standardowej obsłudze zamówień. To my zapewnimy Ci jak największy zwrot z inwestycji.

 Allegro Ads zapewni Twojej Firmie:

  • Zwiększone prawdopodobieństwo na sprzedaż: Allegro Ads to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych form promocji ofert, zwłaszcza tych sezonowych. Reklamy Allegro skierowane są do dużej grupy osób, dzięki czemu zwiększają szanse na sprzedaż.
  • Wyższą pozycję w Google: Oferty reklamowane przez Allegro Ads często pojawiają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania w Google, zwiększając tym samym widoczność i zasięg ofert.
  • Zwiększoną popularność: Reklamy Allegro nie tylko zwiększają widoczność na platformie Allegro, ale także poza nią, poprzez różne formy reklamy, w tym reklamy zewnętrzne Allegro Ads.

Dodatkowo zyskasz:

  • Większy zwrot z inwestycji: Oferty sponsorowane przez Allegro Ads zwykle generują wysoką sprzedaż produktów przy stosunkowo niewielkich kosztach, co przekłada się na większy zysk dla sprzedającego.
  • Możliwość skorzystania z różnych form reklamy: Allegro Ads oferuje różne formy reklamy, takie jak oferty sponsorowane, reklamy graficzne, reklamy zewnętrzne (Allegro Ads Network) i Ads4Brands, co pozwala na skierowanie swojej kampanii do różnych grup docelowych.
  • Dostęp do dokładnych analiz: Allegro Ads dostarcza dokładne statystyki i analizy na temat skuteczności kampanii, co pomaga w optymalizacji strategii marketingowej i osiąganiu lepszych wyników.

Wykorzystanie Allegro Ads to szansa na osiągnięcie zadowalających wyników sprzedaży w konkurencyjnym środowisku Allegro. Z pomocą SEMlife, będziesz mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej - sprzedaży produktów i obsłudze Klientów, podczas gdy my zajmiemy się optymalizacją i zarządzaniem ich kampaniami reklamowymi.

Google Ads Allegro?

Allegro, wiodący gigant na rynku e-commerce w Polsce, bez wątpienia, jest konkurentem dla Google, jeśli chodzi o miejsce wyszukiwania ofert i produktów. Ta „dominacja”, w połączeniu z popularną dziś tendencją do przenoszenia firm do marketplace’ów sprawia, że warto uwzględnić Allegro w strategii marketingowej każdej firmy.

Atrakcyjne rozwiązanie dla e-sklepów!

Należy jednak zdawać sobie sprawę, że w wyniku dynamicznego rozwoju platformy, standardowe konto może nie wystarczyć. Dlatego rekomendujemy wykorzystanie potencjału systemu reklamowego Allegro Ads - pomożemy Ci osiągnąć satysfakcjonujący zwrot z ten inwestycji!

Analiza sklepu na Allegro

Przy wsparciu SEMLife. dowiesz się, jakie produkty promować

Plan kampanii Allegro Ads

Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową

Mnóstwo wskazówek

Powiemy Ci, co zmienić, aby osiągnąć maksymalne efekty w minimalnym czasie

 

Prowadzenie kampanii Allegro Ads cena

Skontaktuj się z SEMlife już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Cię wspomóc i sprawić, że osiągniesz sukces w Allegro Ads.

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu konta na Allegro? A może chcesz skorzystać z fachowej porady w zakresie optymalizacji aukcji na Allegro? Sprawdź naszą nową ofertę pozycjonowania Allegro i sprzedawaj więcej niż kiedykolwiek!

Tylko u nas możesz skorzystać z pakietu usług Pozycjonowanie Allegro + Kampania Allegro Ads ze zniżką nawet 30%!

Skorzystaj z promocji pozycjonowanie Allegro + kampania Allegro Ads