Copywriting Kielce

Jesteśmy słowni! Współpracuj z naszą Agencją SEO Kielce! 

Czy wiesz, że 77% użytkowników Internetu regularnie czyta wpisy na blogach? Takie wieści ze świata SEO wskazują na jedno: czasami nie zdjęcia, a nawet nie cena wpływa na decyzje zakupowe Internautów - to, co przekonuje ich do kliknięcia „kup teraz" to… kreatywne teksty sprzedażowe!

Potrzebujesz wartościowych treści? Odezwij się do nas!

Co daje copywriting?

 • 60% osób decyduje się na zakup produktu po zapoznaniu się z artykułem na jego temat.
 • Przedsiębiorstwa, które prowadzą bloga firmowego, są o 55% częściej odwiedzane, niż pozostałe witryny, które nie publikują żadnych treści.
 • Publikowanie 16 postów miesięcznie (średnio cztery teksty tygodniowo) generuje 4,5 razy więcej leadów niż udostępnianie 1 posta na tydzień.

Content marketing Kielce

Przeglądając różne statystyki o content marketingu, na myśl nasuwa się jeden wniosek. Teksty naprawdę mają znaczenie. I to nie tylko dla algorytmów Google, ale przede wszystkim dla Użytkowników. Nie dziwi więc fakt, że to wartościowe i unikatowe teksty na stronie od lat są numerem jeden na liście czynników rankingowych. A jest ich ponad 200.

W czym pomoże Ci usługa copywriting Kielce?

Content marketing Kielce może utorować drogę do sukcesu sprzedażowego Twojej Firmy. Angażujące i przemyślane teksty wpłyną na Twoją widoczność w sieci i uatrakcyjnią ofertę. Sam pewnie nie raz się o tym przekonałeś. W sieci często zdarzają się, że strony, które nie są zbyt dopracowane wizualnie, a mimo to wyprzedzają w rankingu nowsze witryny. Wszystko dzięki bogatym w informacje treściom, które zostały napisane w przemyślany sposób. Z pomocą doświadczonego copywritera Kielce, również możesz zdobyć przewagę konkurencyjną. 

Co możemy dla Ciebie zrobić? 

 • Stworzyć strategię content marketingową
 • Zredagować teksty
 • Napisać artykuły sponsorowane
 • Prowadzić bloga firmowego 
 • Opracować newsletter
 • Wymyślić nazwy i slogany
Co możemy dla Ciebie zrobić? 

Copywriting Kielce - na czym to polega?

Copywriting Kielce to sztuka pisania tekstów reklamowych, które mają nie tylko przyciągnąć uwagę odbiorcy, ale przede wszystkim zachęcić go do podjęcia określonego działania, takiego jak, chociażby zakup produktu lub usługi. Konwersja to nie wszystko.

Copywriting zlecenia Kielce

Jeśli chcesz, abyśmy przeprowadzili recykling treści na Twojej stronie bądź też zupełnie je zmienili - zapraszamy do kontaktu. Agencja Interaktywna SEMLife. oferuje copywriting Kielce w atrakcyjnych cenach za 1000 znaków.

Nasi wykwalifikowani copywriterzy to osoby, które od lat tworzą teksty sprzedażowe. Doświadczenie w połączeniu z wiedzą zdecydowanie wpływa na jakość naszej pracy. Dysponujemy aktualnymi informacjami z rozmaitych dziedzin, począwszy od motoryzacji, przez finanse, aż po technikę i naukę. Tak naprawdę, nie ma tekstu, którego nie potrafilibyśmy napisać! Warto więc postawić na copywriting zlecenia Kielce w SEMLife.

Copywriting cena za 1000 znaków 

Zlecenia na Copywriting przyjmujemy online. Jeśli jednak chcesz osobiście spotkać się z naszymi copywriterami, z chęcią ugościmy Cię w siedzibie naszej Agencji SEO w Kielcach. Działamy również mobilnie! Wystarczy telefon, a na pewno znajdziemy dogodny termin na spotkanie, podczas którego ustalimy szczegóły dot. copywritingu i cenę za artykuł lub 1000 znaków.

Copywriting Kielce - jakie teksty otrzymasz od SEMLife.?

 • Profesjonalne - W SEMLife. nie ma praktykantów. Współpracujemy tylko z doświadczonymi osobami, które znają nie tylko praktyczny, ale i teoretyczny wymiar copywritingu
 • Zoptymalizowane pod kątem SEO - Nie piszemy hobbystycznie - publikujemy tylko takie treści, które sprzedają!
 • Angażujące - Chwytliwy początek, nurtujące rozwiniecie i zaskakujące zakończenie to typowy schemat każdego z naszych tekstów. 
 • Pełne aktualnych informacji - Nie siadamy do pisania od razu po przyjęciu zlecenia. Nasze teksty poprzedza gruntowny research.
 • Unikatowe - Plagiaty? Kopiowanie treści z książek lub (o zgrozo!) artykułów kogoś innego? To nie dla nas! Zlecenia na testy to dla nas swoiste wyzwania - A my uwielbiamy się z nimi mierzyć!

Content marketing Kielce to nie tylko jednorazowa zmiana lub poprawa treści na stronie. Pojęcie jest znacznie szersze, a usługi copywriterskie to tylko jeden z jego aspektów.  

Content marketing Kielce - czym jest?

Content marketing to rodzaj strategii marketingowej, która polega na tworzeniu i propagowaniu interesujących i zarazem użytecznych treści dla określonej grupy odbiorców. Wszystko po to, by zwiększyć świadomość marki i zbudować do niej zaufanie… bo nic tak, jak popularność i renoma nie przyciąga potencjalnych klientów! 

Content marketing Kielce - czym jest?

Marketing internetowy Kielce

Z wyników organicznych Google korzysta 80% użytkowników sieci. Mogą Cię tam znaleźć?

Agencja content marketingowa Kielce - SEMLife.

14 lat w branży zobowiązuje. W tym czasie zdążyliśmy przeprowadzić mnóstwo udanych  kampanii content marketingowych dla naszych Klientów. 
W ramach usługi tworzymy serię artykułów sponsorowanych, wpisów blogowych, a także infografik. Pomagamy również w transkrypcji podcastów i filmów, a także przygotowujemy lub redagujemy scenariusze spotów reklamowych, czy radiowych. 

Na czym polega kampania content marketingowa SEMLife.?

 • Określamy cel content marketingu - np. zwiększenie ruchu na stronie, zdobycie nowych klientów, budowanie wiarygodności marki, zdobycie przewagi konkurencyjnej.
 • Definiujemy grupę docelową: Wraz z Klientem określamy, do kogo będą kierowane stworzone przez nas treści i jaki ma być ich przekaz.
 • Przygotowujemy strategię marketingową: Opracowujemy dokładny plan działań, który uwzględnia m.in. rodzaje treści, forma przekazu, kanał, czyli miejsce promowania content i sposób, w jaki będziemy mierzyć efekty naszej pracy.
 • Tworzymy treści: Przeznaczamy określony czas na stworzenie treści, które będą zgodne z założeniami strategii. Następnie konsultujemy się z Klientem, który ma za zadanie się z nimi zapoznać i określić, czy spełniają jego oczekiwania. Jeśli nie - korygujemy je zgodnie z wytycznymi.
 • Udostępniamy teksty: Dbamy o to, aby przygotowane treści były udostępniane na czas przez określone  kanały: np. social media, newsletter, reklamy internetowe.
 • Monitorujemy efekty: W content marketingu niezwykle istotną wartość przywiązujemy do sprawdzania i analizy efektów naszej pracy. Dzięki temu dowiadujemy się, czy obrana przez nas strategia jest skuteczna, czy należy wprowadzić jakieś poprawki, które usprawnią nasze działania. Zwykle jednak wszystko przebiega zgodnie z naszym planem, a Klient otrzymuje więcej telefonów od zainteresowanych Internautów i notuje więcej transakcji tygodniowo. I właśnie na tym to polega!

Pisanie na bloga - zamów teksty na zlecenie w SEMLife.

Jeszcze kilka lat temu blogowanie uchodziło za przywilej nastolatków, którzy chętnie dzielili się swoimi refleksjami na forum publicznym. Dynamiczny rozwój branży e-commerce sprawił, że pisanie postów blogowych stało się dodatkowym miejscem na promowanie swoich produktów.

Krótkie artykuły poradnikowe to obecnie jedne z najczęściej czytanych wpisów w sieci. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, 1500 znaków ze spacjami i oczywiście, umiejętnie wplecione linkowanie wewnętrzne - to chyba najważniejsze cechy dobrego postu blogowego. I tutaj najłatwiej dostrzec kunszt naszych copywriterów!

Jako agencja SEO z Kielc specjalizująca się w pozycjonowaniu sklepów internetowych, nabraliśmy wprawy w pisaniu postów blogowych. Naszą wiedzą dzielimy się również, świadcząc usługi SEO konsultingu i prowadząc szkolenia z zakresu blogowania. 

Jeśli mimo chęci, nie masz czasu na samodzielne pisanie na bloga - porozmawiajmy! Fachowo poprowadzimy Twoją stronę, tak, abyś zyskał dzięki niej autorytet eksperta i zdobywał Klientów. 
Pamiętaj - pisanie bloga to też sprzedaż! 

Zapraszamy do kontaktu
SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Sklepy internetowe Kielce

PrestaShop, Shoper, Woocomerce, a może dedykowany?


Przyśpiesz swoją stronę.

Przyśpiesz swoją stronę.

Strony internetowe Kielce

Stwórz stronę internetową, która sprzedaje!