Pozycjonowanie sklepów Kielce

Reklama sklepu internetowego nie jest łatwa, skorzystaj z doświadczenia Naszej Agencji SEO!

Stworzenie sklepu internetowego wydaje się być pestką przy procesach związanych z uzyskaniem stałego poziomu sprzedaży. Reklama w formie Google Ads czy Facebook Ads jest w miarę skuteczna, jednak to optymalizacja sklepu, ingerencja w kod źródłowy, nowe treści i skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego w Kielcach daje długofalowe i stabilne efekty.

 • Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, zainteresowanie użytkowników
 • Uzyskanie przewagi konkurencyjnej
 • Więcej klientów, większa sprzedaż
 • Stabilność finansowa
 • Rozwój firmy i sklepu internetowego

Sprawdź darmową ofertę

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Pozyskiwanie potencjalnych klientów z Google to bardzo dobry pomysł. Użytkownicy wyszukiwarki korzystają z niej w konkretnych przypadkach, szukając dla siebie najlepszych rozwiązań, natomiast Google wyświetla im wyniki - najbardziej dopasowane witryny do wyszukiwanej frazy kluczowej.

Jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją, zdobyć stabilny ruch z wyszukiwarki, który sprzedaje, zleć nam pozycjonowanie sklepu internetowego. Wiemy, jak zwiększyć wartościowość stron i wypromować je do TOP 10 wyników wyszukiwania.

Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

Opinie o SEMLife.

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

Strategia pozycjonowania sklepów internetowych Kielce

Wiesz, dlaczego SEO jest tak skuteczne w sprzedaży produktów i usług?

Po pierwsze dlatego, że docierasz do odbiorcy (potencjalnego klienta) z konkretną odpowiedzią na jego potrzeby. Jeśli szukasz butów, nie chcesz oglądać telewizorów, prawda? Lepiej - jeżeli szukasz adidasów, to nie chcesz, aby wyświetlały się kozaki.

Po drugie, sklepów internetowych powstaje jak grzybów po deszczu. Pozycjonowanie ma sprawić, że wyprzedzisz konkurencję, czyli Google uzna, że to właśnie Twój sklep internetowy jest bardziej wartościowy od innych.

Tak działa SEO. Tworzymy na Twojej stronie miejsce, do którego mają trafić klienci i dokonać zakupu produktów. 86% użytkowników ignoruje płatne kampanie reklamowe i klika jedynie w wyniki organiczne w wyszukiwarce (Inter Growth), właśnie dlatego, że to SEO dostarcza lepsze odpowiedzi niż reklamy.

Proces pozycjonowania sklepu internetowego w Kielcach jest złożony, a podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu może skończyć się stratą czasu i pieniędzy, dlatego warto zadbać o długoterminową strategię założoną na osiągnięcie odpowiedniego celu i wyniku sprzedaży.

Skutecznych strategii SEO jest wiele. W naszej Agencji SEO z Kielc zadbamy o to, aby ułożyć strategię najlepiej dopasowaną do Twojego biznesu i Twoich oczekiwań!

Pozycjonowanie sklepów long tail Kielce

Jedną ze strategii SEO szybko odnoszącą sukcesy jest pozycjonowanie fraz kluczowych składających się z 3 i więcej wyrazów - są to tak zwane długie ogony fraz kluczowych. Skuteczność takich haseł jest wysoka, konkurencyjność niska a liczba nieograniczona.

Tworząc frazy długiego ogona, często właściciele sklepów nie zdają sobie sprawy z popularności tych słów kluczowych w Google czy Bing. Użytkownicy bowiem zainteresowani są zwykle konkretnym rozwiązaniem, a nie ogólnym pojęciem. Long tail to frazy kluczowe tworzone od rozwinięć fraz ogólnych np. dla frazy myszka do laptopa tworzymy:

 • tania bezprzewodowa myszka do laptopa,
 • biała myszka bezprzewodowa HP,
 • myszka bezprzewodowa z akumulatorem HP

SEO Long tail

Świetnym przykładem pozycjonowanej frazy, może być zielony fotel. Intencja użytkownika z takiego zapytania nie jest znana - nie wiemy, czy ktoś chce kupić zielony fotel do biura, domu czy ogrodu, może szuka konkretnego producenta.

Rodzajów zielonego fotela może być dużo więc i konkurencja jest ogromna. Pozycjonując sklep internetowy, skupmy się przede wszystkim na sprecyzowaniu zapytania: zielony fotel biurowy, zielony fotel ogrodowy.

Rozwinięcie fraz kluczowych o dodatkowe wyrazy pozwoli:

 • trafniej pozyskiwać klientów,
 • zmniejszyć konkurencję,
 • przyśpieszyć proces zdobywania klientów z SEO.

Audyt SEO sklepu internetowego Kielce

Zaczynając współpracę z naszą Agencją SEO, przygotujemy dla Ciebie audyt sklepu internetowego. To pierwszy krok w kierunku skutecznej strategii marketingowej w Internecie. W audycie SEO sklepu z Kielc znajdziesz takie informacje jak:

 • jakość strony i techniczne błędy wymagające poprawy
 • jakość treści i widoczność w wyszukiwarkach internetowych
 • linki wewnętrzne witryny i błędy z nimi związane
 • opis działań off-page oraz zalecenia odnośnie do tematu
SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Kielce

Sprawdź jak podnieść pozycję Twojej firmy w Google


Przyśpiesz swoją stronę.

Przyśpiesz swoją stronę.

Google Ads Kielce

Reklamuj się w wyszukiwarce Google, Youtube i Gmail!

Pozycjonowanie sklepów Kielce - platformy

Pozycjonowanie sklepów Kielce — platformy

Jako Agencja SEO i SEM specjalizujemy się w pozycjonowaniu platform e-commerce. Podczas 12 lat doświadczenia spotkaliśmy się z najpopularniejszymi systemami jak i pracowaliśmy na platformach dedykowanych wykonanych na specjalne zlecenie. Osiągaliśmy wysokie pozycje, które gwarantowały szybki zwrot z inwestycji w SEO.

Pozycjonowanie PrestaShop

PrestaShop to idealne, darmowe rozwiązanie dla e-commerce. Skrypt PrestaShop nadaje się pod modyfikacje stricte związane z pozycjonowaniem sklepu czy marketingiem w wyszukiwarkach i social mediach. Umożliwia liczne integracje, skrypt jest stale rozwijany, co jest czynnikiem, który powinien decydować o wyborze PrestaShop na bazę dla Twojego e-commerce.

Jeśli masz sklep zrealizowany na PrestaShop i chcesz go pozycjonować, zgłoś się do nas!

Pozycjonowanie PrestaShop
Pozycjonowanie Shoper

Pozycjonowanie Shoper

Pozycjonowanie Shoper to rozwiązanie dla mniej wymagających właścicieli firm sprzedających w internecie. Shoper pozwala na wiele modyfikacji, jednak kod aplikacji jest zamknięty, przez co nie możemy wpłynąć na szybkość działania skryptu lub inne techniczne mankamenty.

W pozycjonowaniu jednak liczy się wiele aspektów. Dlatego jeśli zaczynasz przygodę z e-commerce warto zainteresować się tym rozwiązaniem SaaS, który również świetnie da się pozycjonować.

SEO dla Shopera jest nie tylko możliwe, ale i skuteczne! Sprawdź, jak to robimy w Kielcach. Pozycjonowanie sklepu pozwoli pokonać największą konkurencję!

Pozycjonowanie IdoSell

Kolejna bardzo popularna platforma SaaS, z którą spotykamy się u naszych klientów. Platformy SaaS jak Shoper czy IdoSell mają niezwykłą przewagę nad innymi platformami, są totalnie bezobsługowe w kwestii programistycznej/serwisowej. Ten cały aspekt ciąży na właścicielach skryptu, tym samym stabilność i szybkość eliminowania błędów jest bardzo wysoka.

Pozycjonowanie IdoSell
Pozycjonowanie WooCommerce

Pozycjonowanie WooCommerce

Jeśli myślisz o stworzeniu sklepu internetowego, a masz już stronę na WordPress to WooCommerce wydaje się być doskonałym rozwiązaniem! WooCoommerce działa jako plugin (rozszerzenie) dla stron internetowych i tworzy w ten sposób sklep.

WooCommerce dobrze się pozycjonuje, jest to aplikacja darmowa i łatwo skalowalana jeśli chodzi o ilość produktów i opcji zarządzania asortymentem.

Pozycjonuj WooCommerce razem z nami! Przygotujemy dla Ciebie elastyczną ofertę SEO. Pierwsza umowa to tylko 3 miesiące - sprawdź, jak działamy.

Sky-Shop platforma SaaS

Sky-Shop to świetna alternatywa dla liderów branży open source. Model SaaS to rozwiazanie dla tych, którzy nie lubią dłubać w kodzie witryny czy dbać o hosting. Sky-Shop można skutecznie pozycjonować m.in. dlatego, że oprogramowanie jest zgodne ze wszystkimi standardami narzucanymi przez wyszukiwarki i zawsze z wyprzedzeniem jest aktualizowane.

Sky-Shop to plaforma zbudowana i rozwjana w Polsce od 2009, a historia rozwoju wskazuje, że jest to platforma dla każdego klienta, w tym firm z Kielc.

Pozycjonowanie Sky-Shop

Pozycjonowanie Magento

Najbardziej zaawansowana platforma e-commerce, która dedykowana jest dla dużych przedsiębiorstw oferujących sprzedaż internetową. Magento to bardzo stabilny skrypt sklepu internetowego, działający na ogromnej liczbie produktów i kategorii, z którymi nie daje sobie rady PrestaShop czy nawet wersje premium systemów SaaS.

Magento jest w tej chwili rozwijane na frameworku Zend, który pozwala na zalezienie fachowców do rozwoju dedykowanych funkcji zarówno w Polsce jak i za granicą.

Pozycjonowanie Virtuemart

Virtuemart to rozszerzenie e-commerce dostępne dla CMS Joomla! Jest to sposób na szybkie postawienie sklepu internetowego, który pozwala na wiele w kwestii pozycjonowania i reklamowania produktów. Chociaż jest to już mniej popularna platforma sprzedażowa, nadal dostępne są liczne rozszerzenia dotyczące marketingu, w tym SEO ,jak również integracje kasowe, transportowe czy płatności.

Co możemy dla Ciebie jeszcze zrobić?

Jesteśmy agencją, która nie tylko zadba o SEO, ale również inne działy marketingu internetowego

Architektura sklepów internetowych (treści)

Jeśli chcesz pozycjonować sklep internetowy, musisz zadbać o jego architekturę treści. Co to znaczy? Przede wszystkim jako agencja SEO z Kielc zadbamy o to, aby każdy potencjalny klient znalazł właściwe miejsce dla siebie w obrębie Twojego sklepu internetowego.

Nie możemy pozwolić, żeby osoba, która jest zainteresowana Twoimi produktami, trafiała do kategorii, gdzie widnieją produkty niezwiązane z wyszukiwaną w Google frazą kluczową. Jasny podział kategorii w sklepie to podstawa.

Pozycjonując sklep, tworzymy kategorie, które odpowiadają, na zapytania konkretnych fraz kluczowych podnosząc zasięgi widoczności sklepu internetowego w indeksie wyszukiwarek Google i Bing. Jeśli sprzedajesz meble, musisz mieć kategorie związane z typem mebli np. biurka, szafy, stoły, ale wręcz niezbędne jest stworzenie kategorii i wyselekcjonowanie produktów na temat mebli nowoczesnych do jadalni, czy meble loftowe do biura.

Techniczne pozycjonowanie sklepów Kielce

Automatyzacja w pozycjonowaniu sklepów w Kielcach to kluczowy aspekt. Nie wyobrażamy sobie pracy na setkach produktów ręcznie. Dlatego automatyzujemy wiele czynności, takich jak odpowiednie zarządzanie meta title czy opisami produktów. Zwracamy uwagę również na rozszerzenia tj. jak schema.org czy rich snippets, które podnoszą wygląd estetyczny wyników wyszukiwani, a także zrozumienie podstron przez algorytmy Google.

Podstawowe sprawy, jak aktualizowanie mapy sklepu (sitemap) czy indeksowanie nowych podstron to dla nas oczywistość, a jak się okazuje - nie dla wszystkich programistów stron www. Nasza agencja zadba o Twoją witrynę w każdym aspekcie marketingu!

Widoczność sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Kielcach to w 80% zwiększanie widoczności w wyszukiwarkach. Oznacza to, że robimy wszystko, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, którzy wyszukują Twoich produktów w Google.

Zwiększamy ilość podstron, tworząc kategorie i wpisy blogowe czy powiązania produktów, co w efekcie rozwija witrynę i podnosi wskaźniki ilości fraz kluczowych, pod którymi wyświetla się sklep w wyszukiwarkach.

Widoczność sklepu internetowego
Kampanie produktowe PLA

Kampanie produktowe PLA

Jak wspierać pozycjonowanie sklepów internetowych? Tylko dzięki kampaniom produktowym! To w wielu branżach jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem. SEO + Google Ads to niezastąpione połączenie, by docierać do tych klientów, którzy pytają dokładnie o to, co masz w swojej ofercie.

Jeśli chcesz uruchomić swoją kampanię reklamową dla sklepu internetowego w Kielcach, zadzwoń do nas i poznaj świetne warunki współpracy!

Optymalizacja sklepów internetowych Kielce

Co optymalizować w sklepie internetowym z Kielc? Wszystko. Jako Specjaliści SEO w Kielcach zadbamy o każdy aspekt mogący wpłynąć na pozycje Twojego sklepu w wyszukiwarkach, a także proces sprzedażowy i liczbę konwersji.

 • Optymalizacji w sklepie podlegają treści, które poprawiamy, aby podnosiły pozycję i liczbę konwersji.
 • Optymalizujemy kod sklepu internetowego, aby działał szybciej i obsługiwał większą liczbę klientów.
 • Optymalizujemy linki, aby prowadziły użytkownika w odpowiednie miejsca i pokazywały najlepsze dla niego produkty.

Efekty pozycjonowania sklepów internetowych

Najlepszym i najbardziej wyczekiwanym efektem pozycjonowania sklepu internetowego jest zwiększenie sprzedaży. Jednak, aby taki cel osiągnąć, musimy wyznaczać sobie cele pośrednie, które skrupulatnie realizujemy zgodnie z wyznaczonym planem działania.

Celem pośrednim w zwiększeniu sprzedaży jest opisanie wszystkich ważnych produktów i kategorii. Dzięki czemu podnosimy widoczność sklepu pod frazami kluczowymi, następnie, aby dotrzeć do klientów, trzeba dostać się minimum do TOP10 każdej z wyszukiwarek i sukcesywnie zbliżać się do TOP3, które cechuje największy ruch organiczny.

Cennik pozycjonowania sklepów

Cenny pozycjonowania sklepów internetowych różnią się w zależności od branży, dotychczasowej historii SEO, aktualnych pozycji, a przede wszystkim od zakładanych celów marketingowych. Jeśli chcemy szybko osiągać efekty, najlepszym rozwiązaniem jest Google Ads, natomiast przy długotrwałych działaniach może się okazać, że kluczowe jest pozyskiwanie ruchu organicznego, który jest po prostu tańszy i stabilny.

Pozycjonowanie sklepów internetowych od 500 zł jest praktycznie niemożliwe, ponieważ czas pracy specjalistów i aplikacji SEO pochłania znacznie więcej kosztów, a skuteczne pozycjonowanie polega na prześciganiu konkurencji w działaniach. Co oznacza, że musimy działać skuteczniej.

W naszej Agencji przedstawimy Ci rozsądne kwoty, nie obiecujemy nieosiągalnych celów, ale nade wszystko pragniemy, aby Twój sklep przynosił zwroty z inwestycji w SEO, ponieważ tylko wtedy przedłużymy umowę.

Rich snippets i dane strukturalne

Ciekawym rozszerzeniem wzmacniającym naszą witrynę w wyszukiwarce jest zastosowanie danych strukturalnych opisujących produkty i kategorie sklepu. Dzięki temu wyszukiwarki lepiej interpretują zawartość strony, a w wynikach wyszukiwania wyświetlają więcej informacji pod adresem sklepu.

Rich Snippets to rozszerzenia do produktów, kategorii, cen, zdjęć - a więc prezentują wszystko to, co pozwala użytkownikom podjąć decyzję na temat kupna produktu właśnie w Twoim sklepie.

Rich snippets i dane strukturalne

Blog w sklepie internetowym

Czy prowadzenie bloga jest obowiązkowe? Oczywiście, że nie. Zadaj sobie jednak pytanie, gdzie prędzej kupisz produkt: na stronie gdzie dostępne są porady związane z użytkowaniem tego produktu, czy na stronie, gdzie nie uzyskasz podobnych informacji? Nie uważasz, że takie wpisy wzmacniają wizerunek firmy w oczach klienta?

Sprawa jest prosta - blog umacnia Twoją stronę na tle konkurencji, dostarcza wartościowego ruchu z Google, a przy tym łatwiej sprzedać produkt osobom, które szukają rozwiązania dla siebie w danym temacie. Ponadto algorytmy Google windują strony, które przekazują wartość użytkownikom.

Wpisy blogowe tworzy się łatwo i dość szybko, natomiast ruch z dobrze napisanych wpisów blogowych płynie przez długi czas - nawet latami bez konieczności aktualizacji treści. Sprawdź stworzone przez nas blogi poprzez zakładkę Case Study!

Najczęściej zadawane pytania odnośnie pozycjonowania

Adres naszego biura mieści się w centrum Kielc, ulica Sienkiewicza 66. Dla naszych klientów jest dostępny parking, z dojazdem od ulicy Panoramicznej.

Umowa trwa od 3 do 24 mc. Uzależniona jest od skomplikowania prac pozycjonerskich. Dla pozycjonowania lokalnego w Kielcach umowa nie będzie dłuższa niż 12 miesięcy, a po tym czasie klient decyduje czy kontynuujemy współpracę.

Pozycjonowanie w SEMLife. kosztuje od 650zł netto miesięcznie. Cena pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników, dlatego zapraszamy na spotkanie, w celu przeanalizowania konkurencji i przedstawienia trafnej oferty SEO

Audyt strony to dokument PDF zawierający najważniejsze informacje na temat strony klienta oraz najmocniejszych witryn konkurencji.

Kielce to miasto, w którym samodzielne pozycjonowanie może być drogą do sukcesu. Wszystko zależy od branży i umiejętności. Jeśli chcesz poczytać więcej, o samodzielnym pozycjonowaniu zapraszamy do kącika porad.

Prowadzimy szkolenia z zakresu pozycjonowania (optymalizacji witryny, tworzenia treści pod kątem wysokich pozycji jak również linkowania). Podpisując z nami umowę z zakresu premium, masz do dyspozycji określoną w umowie liczbę godzin szkoleń i darmowej pomocy technicznej w naszej Agencji SEO Kielce

Zainteresowany? Napisz, a przygotujemy ofertę dla Ciebie!