Sklepy internetowe Katowice

Pora rozpocząć e-biznes! Załóż sklep internetowy z SEMLife!

Zastanawiasz się, czy w internecie jest miejsce również dla Twojego sklepu internetowego? Zdecydowanie TAK! SEMLife. - wszechstronna agencja interaktywna oprócz marketingu internetowego zajmuje się również projektowaniem i wdrażaniem sklepów oraz stron internetowych.

Zbudujemy dla Ciebie sklep internetowy, który będzie skutecznie sprzedawał produkty i pozyskiwał ruch organiczny (ruch z wyszukiwarek internetowych)

Profesjonalne sklepy internetowe Katowice

Jeśli chcesz prowadzić skuteczny biznes w sieci, musisz posiadać profesjonalną platformę e-commerce, która pozwoli Ci na szybkie integracje z hurtowniami, płatnościami i kurierami.

Profesjonalny sklep internetowy jest odporny na liczne problemy jak zmiany dostawców, rozbudowanie o dziesiątki kategorii czy produktów. Profesjonalizm to również statystyki i możliwość reklamy sklepu internetowego jak choćby pozycjonowanie w Katowicach czy reklama Google Ads.

SEMLife buduje sklepy internetowe, które są:

  • dostosowane do potrzeb odbiorców,
  • atrakcyjne wizualnie, funkcjonalnie a przede wszystkim cenowo,
  • bez problemu osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarkach,
  • są łatwe w promowaniu w social mediach.

Responsywne sklepy internetowe Katowice

Główną cechą, która często jest pomijana to funkcjonalność Twojego sklepu na urządzeniach mobilnych. Witryna sklepu powinna być dostosowana do większości urządzeń dostępnych na rynku i nie powodować problemów podczas korzystania z niej np. na telefonie.

Responsywność to klucz do sukcesu. Większość stron ma ruch z urządzeń mobilnych na poziomie 50% i stale rośnie. Już każdy ma telefon w kieszeni i korzysta z niego podczas rozrywki, pracy, a także obowiązków, jakim są zakupy.

Projektowanie stron www Katowice

Projektowanie stron www Katowice

Strony www Katowice

Zaprojektujemy stronę www, która będzie zachęcała do częstszych odwiedzin!


Pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie stron Katowice

Pozycjonowanie Katowice

Zbudujemy sklep internetowy stworzony do obsługi mnóstwa Klientów

Projektowanie sklepów internetowych Katowice

Możemy rozpocząć współpracę już teraz! Projektujemy sklepy internetowe, które spełnią Twoje oczekiwania a przede wszystkim Twoich klientów. Zadbamy o detale często pomijane podczas projektowania, a niezwykle przydatne każdemu klientowi. Call to Action, Konwersja, ROI, CTR to pojęcia, które szybko wyjaśnimy na pierwszym spotkaniu, a dzięki temu spojrzysz na statystyki z innej perspektywy.

Tworzymy sklepy internetowe intuicyjne, szybkie i niezawodne. Korzystamy z platform takich jak PrestaShop, WooCommerce czy Shoper, SkyShop, IdoSell.

Zainteresowany kampanią PPC ?
Wyprzedź konkurencję!

Sklepy internetowe Prestashop Katowice

Sklepy PrestaShop to najczęściej tworzone i pozycjonowane platformy e-biznesu w naszej firmie. Panel zarządzania sklepem w tym oprogramowaniu jest intuicyjny i pozwala na bardzo dużo, zarówno podczas korzystania jak i obsługi zamówień, integracji dostawców, płatności czy systemy wysyłki produktów.

Sklepy internetowe Prestashop Katowice
Sklepy internetowe Shoper Katowice

Sklepy internetowe Shoper Katowice

Shoper to platforma SaaS, w której sklep internetowy powstaje najszybciej. Jako oprogramowanie Shoper zyskał renomę kilkanaście lat temu, a do dzisiaj platforma jest w ścisłej czołówce wszystkich sklepów internetowych w Polsce.

Sklepy internetowe IdoSell Katowice

Kolejna z ciekawych platform SaaS, której rozwój jest determinowany przez potrzeby klientów. SaaS to platforma zamknięta dla edycji plików skryptowych jednak opcje wizualne szablonów oraz funkcje marketingowe są niezastąpione.

Sklepy internetowe IdoSell Katowice
Sklepy internetowe WooCommerce

Sklepy internetowe WooCommerce

Jeśli masz stronę internetową zbudowaną na Wordpress możesz stać się bardzo szybko właścicielem sklepu internetowego! WooCommerce to potocznie nazywany plugin tworzący w witrynach WP możliwości sprzedaży produktów i usług. Jest niezastąpiony przy małej liczbie produktów i niskim obciążeniu sklepu internetowego.

95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie sklepów internetowych Katowice

Co jest wart sklep internetowy, który nie sprzedaje? Pewnie nic. Dlatego, oprócz budowania sklepów internetowych świadczymy również usługi marketingu internetowego dla platform e-commerce takich jak pozycjonowanie, reklam Google Ads i Facebook Ads, a także doradztwo w kwestiach związanych z prowadzeniem sprzedaży w internecie.

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna metoda sprzedaży produktów, których szukają potencjalni klienci w Google czy innych wyszukiwarkach. jeśli jesteś zainteresowany ofertą pozycjonowania Twojego sklepu internetowego, zapraszamy do kontaktu.

Sklepy internetowe woj. dolnośląskie

Sklepy internetowe woj. kujawsko-pomorskie

Sklepy internetowe woj. lubelskie

Sklepy internetowe woj. lubuskie

Sklepy internetowe woj. łódzkie

Sklepy internetowe woj. małopolskie

Sklepy internetowe woj. mazowieckie

Sklepy internetowe woj. opolskie

Sklepy internetowe woj. podkarpackie

Sklepy internetowe woj. podlaskie

Sklepy internetowe woj. pomorskie

Sklepy internetowe woj. świętokrzyskie

Sklepy internetowe woj. warmińsko-mazurskie

Sklepy internetowe woj. wielkopolskie

Sklepy internetowe woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do kontaktu