Sklepy internetowe Kielce

Chcesz mieć profesjonalny, bezpieczny i szybki sklep internetowy?

Co powinien mieć nowoczesny sklep internetowy, który ma sprzedawać produkty?

Przede wszystkim dobrą cenę produktów, ale również szybkość i bezpieczeństwo — to są cechy naszych sklepów internetowych w Kielcach.

Zainteresowany e-sklepem?

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Profesjonalne Tworzenie Sklepów Internetowych Kielce

Każdy skuteczny sklep internetowy powstał najpierw w głowie a później na papierze. Profesjonalne podejście do projektu sklepu internetowego oznacza dla każdej Agencji Marketingowej dużego zaangażowania.

Etapy tworzenia sklepu internetowego

  1. Dokładne poznanie branży i procesu sprzedażowego klienta
  2. Przygotowanie persony klienta sklepu i zwrócenie uwagi na nisze branży
  3. Pierwsze mockupy (makietowanie) sklepu internetowego, projekt graficzny i konsultacje z klientem
  4. Wybór oprogramowania i realizacja sklepu www.

To tylko niezbędne kroki, podczas przygotowywania oferty zbudowania sklepu internetowego. W zależności od trudności poszczególnych funkcji punkty, te mogą się rozrastać, tak aby stworzyć jak najlepszy sklep internetowy.

Profesjonalne sklepy internetowe Kielce

Status profesjonalnego sklepu internetowego zdobywać się nie ceną, ale przede wszystkim jakością usługi od zaprojektowania do uruchomienia sklepu internetowego.

Aby nasze sklepy można było nazywać profesjonalnymi, dbamy przede wszystkim o dobrą obsługę po zrealizowaniu e-commerce. Stawiamy na bezpieczeństwo sklepu, dbając o aktualizacje i kopie bezpieczeństwa. Nasz klient dostaje w swoje ręce platformę sprzedażową, która nie tylko ładnie wygląda, ale jest funkcjonalna ze względu na liczne integracje z systemami płatności czy wysyłki.

Nasze sklepy są proste w obsłudze, każdy da sobie z nimi radę jeśli tylko umie pisać maile lub dokumenty tekstowe.

Responsywny sklep internetowy

Od czasu powszechnego dostępu do internetu na telefonach, niezbędne jest zadbanie o użytkowników mobilnych na Twoim sklepie internetowym. Konwersje z telefonów to znaczna część wszystkich sprzedaży, a problemy z funkcjonalnością sklepu na małym ekranie są w stanie decydować o opłacalności całego e-biznesu.

Responsywny sklep internetowy
Przeprowadź darmowy audyt

Audyt pozwoli na skontrolowanie strony pod kątem użyteczności w wyszukiwarce. Znajdziesz błędy, które należy niezwłocznie poprawić, a także podpowiedź co poprawi Twoja pozycję.

Projektowanie sklepów internetowych Kielce

Responsywne sklepy internetowe nasze projekty sklepów internetowych są tworzone z myślą o urządzeniach z różną wielkością ekranu. Dbamy o to, aby proces zakupowy przebiegał płynnie i intuicyjnie zarówno na telefonie jak i ekranie o rozdzielczości 4k.

Funkcjonalność sklepu internetowego to również nie pole do eksperymentów i rewolucji. Stali klienci platform sprzedażowych, wyrobili sobie pewne nawyki co do procesów rejestracji czy zamówienia i jeśli da się coś uprościć, to zróbmy to.

Chcesz poznać ofertę?

Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jaki wariant jest najlepszy

Dedykowane sklepy internetowe Kielce

Sklepy internetowe to skomplikowane aplikacje, które zawsze cechuje jakaś indywidualność. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie rozwiązania sprawdzą się w każdej branży, dlatego też realizujemy funkcje dedykowane na indywidualne potrzeby klientów.

Dedykowane rozwiązania dla e-biznesu mogą dotyczyć:

  • kreatorów produktów
  • przeliczania kosztów wysyłki ze względu na cechy produktów
  • dodatkowe opcje optymalizacyjne np. pod wytyczne pozycjonera sklepu
  • integracja z nietypowymi systemami wewnątrz firmowymi
SEO - Pozycjonowanie

SEO - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Kielce

Skutecznie pozyskuj klientów z organicznych wyników wyszukiwania!


Przyśpiesz swoją stronę.

Przyśpiesz swoją stronę.

Kampanie Google Ads Kielce

Wykorzystaj reklamy w wyszukiwarce

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Sklep internetowy bez promowania w internecie nie jest nic warty.

Jeśli stworzysz sklep u nas, zadbamy również o niego pod kątem marketingowym. Przygotujemy Ci analizę konkurencji, podpowiemy, co i jak należy zrobić, aby zaistnieć w wyszukiwarce.

Nasza agencja marketingowa SEMLife. stawia na pozycjonowanie sklepów internetowych. Jesteśmy skuteczni w pozyskiwaniu klientów z Google, dzięki kampaniom SEO i PPC, które wzajemnie się wspierają.

 

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Pozycjonowanie sklepu internetowego Kielce

Pozycjonowanie sklepu internetowego w Kielcach na frazy kluczowe długiego ogona, to jedna ze strategii SEO, którą skutecznie wykorzystujemy przy każdym obsługiwanym przez nas e-commerce. Ogólnie szybko zwracająca się kampania pozycjonowania to skuteczne znalezienie niszy produktów, które cechują się dużą skutecznością sprzedaży.

W pozycjonowaniu sklepów internetowych liczy się również architektura kategorii i produktów, które muszą być tworzone pod zapytania użytkowników, a nie pod bazy produktów z wewnętrznych systemów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Optymalizacja sklepów internetowych Kielce

Proces optymalizacji sklepów internetowych jest bardzo szczególny. Z jednej strony dążymy do maksymalnego zatowarowania produktami, ale chcemy, aby każdy był łatwo wyszukiwany. Dlatego w pierwszej kolejności trzeba zadbać o poprawne drzewo menu z kategoriami, a także wprowadzić niezbędne treści pozwalające indeksować podstrony w Google.

Optymalizacja szybkości to zwykle dobranie odpowiedniej kompresji zdjęć oraz ich wielkości do wyświetlanych miejsc.

Marketing dla sklepów internetowych

Jeśli już podejmujesz kroki do zrobienia sklepu internetowego, koniecznie weź pod uwagę budżet na reklamę. Sam sklep internetowy nie sprzeda produktów jeśli nie będzie miał dzwigni, jakim jest marketing internetowy.

Pozycjonowanie, reklama Ads w wyszukiwarce czy aktywny profil społecznościowy to przykład tego jak powinna wyglądać cała kampania marketingowa.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy Ci, jak powinien wyglądać Twój sklep internetowy, aby miał szansę zarabiać.

Sklepy internetowe woj. dolnośląskie

Sklepy internetowe woj. kujawsko-pomorskie

Sklepy internetowe woj. lubelskie

Sklepy internetowe woj. lubuskie

Sklepy internetowe woj. łódzkie

Sklepy internetowe woj. małopolskie

Sklepy internetowe woj. mazowieckie

Sklepy internetowe woj. opolskie

Sklepy internetowe woj. podkarpackie

Sklepy internetowe woj. podlaskie

Sklepy internetowe woj. pomorskie

Sklepy internetowe woj. świętokrzyskie

Sklepy internetowe woj. warmińsko-mazurskie

Sklepy internetowe woj. wielkopolskie

Sklepy internetowe woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do kontaktu