Strony internetowe Gdańsk

Czy firma bez strony www może podbić Google?

1/3 firm w naszym kraju działa bez własnej strony internetowej. Niewątpliwie jest to ogromny błąd, który dotyka nie tylko właścicieli stron www, ale również potencjalnych klientów.

Odpowiedni projekt strony internetowej zatrzyma użytkownika na dłużej, zwiększając tym samym szansę na zakup produktu, czy usług. Komu powierzyć tworzenie strony internetowej? Co powinna zawierać dobra witryna internetowa? Zaufaj najlepszej Agencji Marketingowej w Gdańsku.

Projektowanie stron www Gdańsk

Przed wykonaniem strony internetowej przez programistów potrzebny jest odpowiedni projekt witryny składający się z makiety witryny (mockupu). Dzięki niemu klient jest w stanie określić, czy wizja spełnia jego oczekiwania, a także nanieść własne poprawki.

Pomimo że każdy z naszych klientów ma plan na wygląd swojej witryny, najważniejszą rolę odgrywa jej skuteczność. Podniesienie wskaźników sprzedaży jest priorytetem. Ważną rolę odgrywa również funkcjonalne korzystanie z witryny. Inteligentne menu wzbudzi większą sympatię użytkowników niż aspekt wizualny.

Projektowanie strony internetowej jest procesem złożonym i należy powierzyć to zadanie specjalistom, by nie tracić cennego czasu, a także pieniędzy.

Responsywna strona internetowa czyli mobilna

Responsywna strona internetowa to taka, która dostosowuje się do wielkości okna przeglądarki. Dzięki responsywności dana witryna będzie wyglądać dobrze i czytelnie zarówno na komputerach jak i nośnikach mobilnych.

Według najnowszych statystyk za największą liczbę wejść  (ok. 80-90%) na strony internetowe odpowiedzialne są urządzenia mobilne — telefony. Ze względu na to, że telefony mamy zawsze pod ręką, częściej zamawiamy i sprawdzamy informacje, korzystając z przeglądarek w telefonie. Responsywna strona www jest więc podstawą przyciągnięcia uwagi klientów.

Responsywna strona internetowa czyli mobilna

Jak projektujemy strony www w Gdańsku?

Nasi klienci dokładnie znają proces związany z projektowaniem strony www. Nasza agencja w każdym projekcie bazuje na 5 elementach, które mają ogromny wpływ na efektowne działanie strony internetowej.

 1. Klarowny projekt — jest fundamentem naszej pracy. Odpowiednio stworzona wizualizacja sprawi, że klient zdecyduje się na skorzystanie usług firmy.
 2. Bezpieczeństwo — to podstawa działalności w internecie, dlatego często aktualizujemy witrynę i certyfikaty bezpieczeństwa SSL a wszystko po to, by zadbać o naszych klientów.
 3. Funkcjonalność — użytkownik dość szybki opuści witrynę, która nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Responsywność strony internetowej ułatwi klientom zakup bez względu na urządzenie, z jakiego korzysta.
 4. Trafność — projektujemy stronę internetową z myślą o odbiorcach — tak by znaleźli to, czego szukają (usług, produktu czy informacji na dany temat).
 5. Szybkość — to niewyobrażalnie ważny wskaźnik, który zadecyduje o tym, czy dany użytkownik zobaczy i znajdzie to, czego szuka. Długie oczekiwanie na załadowanie witryny skutkuje szybkim, ale niestety wyjściem użytkownika ze strony.
Chcesz poznać ofertę?

Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jaki wariant jest najlepszy

Copywriting dla nowoczesnych stron internetowych

Jeżeli chcesz, aby Twój sklep internetowy zaczął sprzedawać, musisz posiadać odpowiednio uzupełnione treści, tworzone na podstawie statystyk i fraz kluczowych.

Treści muszą trafić do klientów zainteresowanych waszymi usługami (grupy docelowej).

Przeważnie treść na stronie z artykułami motoryzacyjnymi będzie odpowiadała zapytaniom płci męskiej, natomiast treść internetowej hurtowni z kosmetykami zostanie skierowana do kobiecego grona odbiorców. Zwrócenie uwagi na potencjalnych odbiorców pozytywnie wpływa również na pozycjonowanie strony w Gdańsku.

Profesjonalne strony internetowe Gdańsk

Dla wielu osób profesjonalna strona internetowa oznacza kosztowną usługę, na którą ich po prostu nie stać. Jeżeli należysz do grona osób popierających tę tezę, powinieneś przeczytać ten artykuł do końca.

Profesjonalne strony internetowe nie zawsze są drogie. "Profesjonalne" oznacza, że zostały wykonane przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Ponadto sprzedają produkty i usługi, przez co tworzą ekspercki wizerunek marki a co najważniejsze, budzą zaufanie wśród klientów.

Profesjonalne strony internetowe Gdańsk

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

W naszej Agencji SEO realizacja strony www Gdańsk trwa od 3 tygodni do nawet 12 miesięcy. Wszystko uzależnione jest od stopnia trudności projektu. Podobnie jest ze stawkami za stronę www. Koszt wyliczany jest na podstawie czasu pracy niezbędnego do jej ukończenia, a także technologia, jaka została wykorzystana. Tworzenie strony sklepu internetowego w znacznym stopniu różni od strony osobistej czy informacyjnej.

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Sklepy internetowe Gdańsk

Internet jest studnią bez dna. Właśnie dlatego strona Twojego sklepu internetowego znajdzie tam własne miejsce. Profesjonalny sklep internetowy to przede wszystkim możliwość sprzedaży produktów i usług, a także rozwój firmy pod wieloma względami. Jeżeli wciąż się zastanawiasz nad założeniem sklepu internetowego, nie zwlekaj. Powierz nam budowę swojej pierwszej witryny.

Tworzymy sklepy internetowe dla firm z Gdańska zgodnie ze standardami wyszukiwarek. W pełni responsywne, bezpieczne i szybkie sklepy internetowe to dla naszej agencji codzienność. Branża e-commerce nie jest dla nas nowością. Wiemy, jak ogromną potęgę mają sklepy www. Dlatego stajemy na wysokości zadania, by stanąć w szranki z najlepszymi.

Hosting strony internetowej

Oferujemy również hosting strony internetowej, czyli miejsce na serwerze do udostępniania strony publicznie. Dzięki hostingowi Twoja witryna jest dostępna 24h na dobę, bez zbędnych spowolnień, przerw czy błędów. Nasza agencja marketingowa z Gdańska udostępnia hosting strony każdemu z klientów.

Widoczność

Zadbaj o to, aby docierać do nowych jak i do powracających użytkowników Twojej witryny. Zdobywaj nowe frazy kluczowe, badaj zainteresowanie odwiedzających!

 • Poprawnie typuj frazy kluczowe.
 • Zadbaj o trafne tytuły podstron.

Statystyki

Pozyskanie użytkownika strony to połowa sukcesu. Sprawdź, jak nowe odwiedziny wpływają na sprzedaż i zaangażowanie odbiorcy.

 • Analizuj ruch na stronie.
 • Sprawdzaj interakcje użytkowników.

Planowanie

Osiągaj sukces dzięki planowaniu działań. Przygotuj się na sprzedaż sezonową, promuj produkty i usługi w odpowiednim czasie.

 • Planuj swoje działania.
 • Trafnie typuj następne kroki.

Marketing internetowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi problemami na co dzień borykają się firmy. Dość często źródłem niepowodzeń sklepów internetowych jest brak odpowiednio stworzonej strategii marketingowej.

Dzięki temu, że doskonale wiemy, jak zwiększyć sprzedaż sklepu, warto nam powierzyć opiekę nad stroną. Zakres naszych usług obejmuje:

 • Reklamy mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
 • Google Ads
 • Copywriting pod SEM
 • Pozycjonowanie witryny w Google i Bing

Pozycjonowanie stron www w Gdańsku

W naszej agencji SEO oferujemy również pozycjonowanie sklepów internetowych. Pomożemy uplasować Twoją witrynę w TOP 10 wyszukiwaniach Google. Zwiększenie konwersji strony, widoczności witryny w sieci i pozyskanie nowych klientów to część strategii, jaką pragną osiągnąć nasi pozycjonerzy.

SEO jest procesem złożonym. Nasi specjaliści proponują najwyższej jakości strony internetowej, dopasowane do standardów dyktowanych przez algorytmy wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie możemy podzielić na:

 • Pozycjonowanie globalne — skupiające się na frazach ogólnych jak - "firma budowlana". Witryna z takimi frazami rywalizuje z witrynami z danego kraju lub w określonym języku na przykład niemieckim.
 • Pozycjonowanie lokalne — to frazy kluczowe, które powiązane są z danym regionem na przykład trójmiastem, lub Gdańskiem czy Mokotowem. Jest to sposób, który przynosi dużo szybsze efekty i większą ilość pozyskiwanych klientów.
 • Pozycjonowanie long tail — skupia 3 lub 4 wyrazowe frazy kluczowe szczegółowo opisujące dany produkt na przykład "różowa skakanka dla dziecka". Frazy long tail są łatwe w pozycjonowaniu a efekt stabilny utrzymujący się przez kilka lat.

UX i UI strony www — co to oznacza?

Profesjonalne strony internetowe wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Użytkownik zaraz po wejściu na nią, czuje się pewnie ze względu na to, że bez żadnego problemu może się na niej odnaleźć. Intuicyjne i przyjemne poruszanie się po stronie na podstawie badań i zachowania użytkowników to zadanie dla specjalistów, które należy powierzyć naszej agencji marketingu internetowego.

Strony www woj. dolnośląskie

Strony www woj. kujawsko-pomorskie

Strony www woj. lubelskie

Strony www woj. lubuskie

Strony www woj. łódzkie

Strony www woj. małopolskie

Strony www woj. mazowieckie

Strony www woj. opolskie

Strony www woj. podkarpackie

Strony www woj. podlaskie

Strony www woj. warmińsko-mazurskie

Strony www woj. wielkopolskie

Strony www woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do kontaktu