Pozycjonowanie Kielce

Agencja SEO Kielce - Twoja strona nie zarabia? Sklep nie sprzedaje?

SEO Kielce - Search Engine Optimization

Pozycjonowanie strony to usługa, która poprawi pozycję Twojej witryny internetowej w wyszukiwarce. Profesjonalnie pozycjonowanie strony www polega na optymalizacji witryny zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki.

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu?

 • większą sprzedaż,
 • lepszą rozpoznawalność,
 • podniesiesz wiarygodność Twojej marki
Kielce, ul. Sienkiewicza 66, p. II
Jarosław Snoch
Jarosław Snoch
CEO SEMLife. Search Engine Marketing

Sprawdź, jak SEO pomoże Twojej stronie!

Pozycjonowanie stron internetowych - Kielce

 • Zwiększasz ilość odsłon i sprzedaż - Twoja strona jest regularnie odwiedzana przez użytkowników wyszukiwarki, szukających konkretnych produktów lub usług.
 • Stajesz się autorytetem -  Co więcej, dzięki publikowaniu wartościowych treści na stronie masz możliwość podzielić się swoją wiedzą i zbudować wizerunek eksperta w swojej branży.
 • Rozwijasz firmę - systematyczne pozycjonowanie podnosi jakość witryny. To z kolei przekłada się na wyższe zyski, i jednocześnie większe perspektywy rozwoju. 
 • Zwiększenie widoczności strony internetowej dla branżowych słów kluczowych - Twoja witryna jest szybka, atrakcyjna wizualnie i na bieżąco aktualizowana. Tym samym internauci częściej ją odwiedzają i chętniej korzystają z Twojej oferty.
 • Pozycjonowanie to tylko jeden z kanałów pozyskiwania potencjalnych klientów. Marketing internetowy jest znacznie szerszy.
Pozycjonowanie stron www Kielce

Pozycjonowanie stron Kielce

Czy wiesz, że z najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej — Google — korzysta niemal 97% internautów w Polsce? To właśnie dlatego w Google pozycjonujemy strony naszych klientów z Kielc.

Jako Agencja SEO Kielce z ponad 12- letnim stażem wiemy, że pozycjonowanie lokalne Kielce to najskuteczniejsza metoda pozyskania Klientów z województwa świętokrzyskiego! Dzięki pozycjonowaniu na frazy lokalne Kielczanie znajdą siedzibę Twojej Firmy po geolokalizacji. Żaden billboard, spot radiowy, czy baner reklamowy nie da Ci lepszego rozgłosu niż local SEO

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Pozycjonowanie lokalne Kielce

SEO strony internetowej Kielce

Pozycjonowanie www lokalne (regionalne) w Kielcach będzie najkorzystniejsze gdy właścicieli firm, którzy swoje usługi oferują przede wszystkim w obrębie województwa świętokrzyskiego, powiatach województwa lub nawet samych miast ze świętokrzyskiego! W tej strategii SEO liczy się dobór słów kluczowych, które zawierają w sobie nazwę danego regionu.

Pozycjonowanie lokalne Kielce

Przykład pozycjonowania lokalnego Kielce

Wyobraź sobie sytuację, w której wsiadasz do samochodu, i po przekręceniu kluczyka w stacyjce zamiast odgłosu pracy silnika słyszysz… dziwny warkot.  Twoje auto nie odpala. Co robisz? W takiej sytuacji każdy zachowa się tak samo — wyciągnie telefon i wpiszę w Google „mechanik samochodowy Kielce", ponieważ zależy mu na szybkiej naprawie usterki i znalezieniu specjalisty w promieniu kilkuset metrów.

SEO lokalne - dlaczego warto być w TOP3?

Czy wiesz, że w każdym miesiącu w Kielcach pojawia się aż 1300 zapytań o mechanika samochodowego Kielce?!

To dowodzi, że tylko zakłady mechaniczne, które inwestują w pozycjonowanie lokalne Kielce, notują wysoki wskaźnik ROI- żaden kierowca w opresji nie szuka przecież mechanika na czwartej, czy na piątej stronie SERP (Search Engine Results Page) - dlatego warto być w TOP3 w Google!

Branża SEO:

Fraza kluczowaŚr. ilość wyszukiwań mc
pozycjonowanie Kielce140 śr. wyszukiwań mc
pozycjonowanie stron Kielce140 śr. wyszukiwań mc
strony internetowe Kielce260 śr. wyszukiwań mc
sklepy internetowe Kielce170 śr. wyszukiwań mc

 

Czy rozumiesz już pojęcie pozycjonowania lokalnego?
Tak, dzięki!
Nie bardzo...
Jarek

Dziękuję za odpowiedź!

To bardzo cieszy, gdy nasze treści są pomocne!

Jeśli chcesz porozmawiać o ofercie, zapraszam do kontaktu:

Zadzwoń: 881 493 134 lub napisz [email protected]

Jarek

Hmm... postaram się to poprawić.

Chcesz coś zasugerować?

Zadzwoń: 881 493 134 lub napisz [email protected]

Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

SEO lokalne to bez wątpienia skuteczna forma pozycjonowania, jednak nie sprawdza się w każdym rodzaju działalności. Sklepy internetowe z Kielc, którym zależy na wirtualnym rozgłosie, powinny wybrać pozycjonowanie e-commerce. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych to nieodłączny element marketingu internetowego dla branży e-commerce. SEO sklepów internetowych polega na optymalizacji strony pod wyniki wyszukiwania związane bezpośrednio z produktami, a nie lokalizacją.

E-sklepy nie działają bowiem stacjonarnie, a prowadzą handel wysyłkowy. To sprawia, że kierują swoją ofertę do Klientów, bez względu na to, z jakiego miasta lub kraju pochodzą.

Agencja SEO Kielce

Agencja SEO Kielce

SEMLife. to Agencja SEO Kielce dla sklepów internetowych.

Specjalnie z myślą o branży e-commerce przygotowujemy szczegółowy plan zdobywania fraz kluczowych, które będą najbardziej zbieżne z asortymentem sklepu Klienta, a także z intencjami użytkownika.

Pozycjonowanie sklepów internetowych jest bardzo czasochłonne. Obejmuje ono:

 • audyt SEO
 • analizę konkurencji, 
 • planowanie strategii pozycjonowania,
 • odpowiedni dobór fraz kluczowych tzw. long tail,
 • optymalizację techniczną strony,
 • opisywanie produktów i kategorii,
 • link-building,
 • pisanie bloga,
 • aktualizację informacji zawartych na profilu Google Moja Firma, 
 • stały monitoring statystyk.
95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie sklepów Kielce

Przez pozycjonowanie szerokie rozumiemy podnoszenie pozycji fraz strony czy sklepu internetowego, które składają się z 3 i więcej wyrazów. Świetnym przykładem pozycjonowanej frazy, może być zielony fotel. Intencja użytkownika z takiego zapytania nie jest znana - nie wiemy, czy ktoś chce kupić zielony fotel do biura, domu czy ogrodu, może szuka konkretnego producenta.

Rodzajów zielonego fotela może być dużo więc i konkurencja jest ogromna. Pozycjonując sklep internetowy, skupmy się przede wszystkim na sprecyzowaniu zapytania: zielony fotel biurowy, zielony fotel ogrodowy.

Rozwinięcie fraz kluczowych o dodatkowe wyrazy pozwoli:

 • trafniej pozyskiwać klientów,
 • zmniejszyć konkurencję,
 • przyśpieszyć proces zdobywania klientów z SEO.
Pozycjonowanie sklepów Kielce - platformy

Pozycjonowanie sklepów Kielce — platformy

Jako Agencja SEO i SEM specjalizujemy się w pozycjonowaniu platform e-commerce. Podczas 12 lat doświadczenia spotkaliśmy się z najpopularniejszymi systemami jak i pracowaliśmy na platformach dedykowanych wykonanych na specjalne zlecenie. Osiągaliśmy wysokie pozycje, które gwarantowały szybki zwrot z inwestycji w SEO.

Najczęściej pozycjonujemy sklepy:

Shoper

Pozycjonujemy sklepy internetowe Shoper zrealizowane w technologii SaaS. Platforma zyskała status lidera w Polsce, w tej kategorii oprogramowania ze względu na szybkość rozwoju, dostarczaną technologię. Shoper to sklepy internetowe, które są doskonałym rozwiązaniem dla początkujących jak i dla zaawansowanych użytkowników.

Obszerny panel zarządzania Shoperem pozwala na wyklikanie wszystkich funkcji od wyglądu po zainstalowanie integracji z przesyłkami czy płatnościami. Sklepy internetowe Shoper można zbudować zaledwie w kilka godzin i sprzedawać produkty.

Najczęściej pozycjonujemy sklepy Shoper
Najczęściej pozycjonujemy sklepy: PrestaShop

PrestaShop

Pozycjonujemy sklepy internetowe PrestaShop, które cechuje również szybki rozwój i pełny dostęp do kodu źródłowego sklepu. Oprogramowanie to jest zrealizowane na bazie licencji open source, która pozwala nam na dowolne przeróbki. Niestety tutaj jest wymagane pewne doświadczenie z aplikacjami webowymi, dzięki temu będziemy mogli edytować szablon czy poprawnie zarządzać modułami. PrestaShop to oprogramowanie najchętniej używane na całym świecie. Konkurencyjne oprogramowanie to Magento czy osCommerce.

WooCommerce (Wordpress)

Pozycjonujemy sklepy internetowe WooCommerce — darmowe oprogramowanie (open source), które jest rozszerzeniem popularnego systemu CMS Wordpress. Dzięki instalacji tej wtyczki użytkownik na bazie swojej strony internetowej uzyskuje pełną funkcjonalność sklepu internetowego. Świetne rozwiązanie dla osób posiadających stronę na Wordpress, które chcą rozszerzyć swoją działalność o e-commerce.

Najczęściej pozycjonujemy sklepy: WooCommerce
Najczęściej pozycjonujemy sklepy: Sky-Shop

Sky-Shop platforma SaaS

Sky-Shop to świetna alternatywa dla liderów branży open source. Model SaaS to rozwiazanie dla tych, którzy nie lubią dłubać w kodzie witryny czy dbać o hosting. Sky-Shop można skutecznie pozycjonować m.in. dlatego, że oprogramowanie jest zgodne ze wszystkimi standardami narzucanymi przez wyszukiwarki i zawsze z wyprzedzeniem jest aktualizowane.

Sky-Shop to plaforma zbudowana i rozwjana w Polsce od 2009, a historia rozwoju wskazuje, że jest to platforma dla każdego klienta, w tym firm z Kielc.

Lubimy robić SEO!
SEMLife.
Pozycjonowanie na rynku lokalnym Kielce

Pozycjonowanie stron internetowych - Audyt SEO

Nasi klienci najczęściej zadają nam poniższe pytania:

 1. Co daje audyt SEO?
 2. Dlaczego warto przeprowadzać audyt cyklicznie?
 3. Kto korzysta z audytu SEO?

Osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarkach jest możliwe tylko wtedy gdy nasza strona internetowa spełnia jak najwięcej istotnych czynników wpływających na ranking. Audyt SEO strony to bardzo szczegółowa analiza witryny. Podczas pozycjonowania stron internetowych sprawdzamy wszystko to, co ma kluczową wartość w osiąganiu wysokich pozycji, czyli m.in. szybkość strony, błędy w kodzie źródłowym a przede wszystkim użyteczność dla odwiedzających.

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO to najczęściej plik PDF, na podstawie którego sporządzana jest strategia osiągania wysokich pozycji  i sukcesywnie wdrażana.

Audyt umożliwia podzielenie procesu pozycjonowania na wiele etapów, które są rozdzielane na wszystkich pracowników agencji SEO

Co to jest audyt SEO?

Kto korzysta z audytu SEO?

Dzięki temu nie marnujemy czasu ani Twoich pieniędzy. Etapy realizujemy jak najszybciej, dlatego, że możemy je realizować jednocześnie np. tworzyć nowy treść witryny, a jednocześnie przyśpieszać stronę.

Z audytu SEO powinien korzystać każdy, komu zależy na poprawianiu pozycji witryny.

 • Właściciel strony analizuje postępy prac,
 • Copywriter tworzy treści odpowiednie do zdobywania niszy w branży, rozwija architekturę witryny,
 • Programista SEO przyśpieszając witrynę i usprawniając jej działanie,
 • Content manager do wyznaczania nowych tematów blogowych czy tworzeniu kategorii.

Jak SEMLife. pozycjonuje strony w Kielcach?

Dlaczego skuteczność pozycjonowania w SEMLife jest tak wysoka?

Po pierwsze - zaangażowanie i pasja. Nasza agencja interaktywna SEO Kielce składa się z osób, które lubią i doceniają swoją pracę. Wyniki, które osiągamy, dają nam ogromną satysfakcję i jeszcze większą motywację do dalszego rozwoju.

Nieustannie poszerzamy horyzonty i zdobywamy wiedzę z zakresu programowania, pozycjonowania, kampanii reklamowych, a także niezbędne informacje z branż zleceniodawców.

W odróżnieniu od wielu wielkich agencji SEO jesteśmy godni zaufania. Uskuteczniamy indywidualny kontakt i pełną współpracę z naszymi klientami. Jasne warunki umowy, uczciwe rozliczanie na podstawie wykonaną pracę. Zależy nam na długofalowej współpracy z klientami, ponieważ wtedy czerpiemy z tego obopólną korzyść.

Jak SEMLife. pozycjonuje strony w Kielcach?

Planowanie działań

Kolejnym aspektem wpływającym na naszą skuteczność pozycjonowania są skrupulatne działania, zgodne z wytycznymi wyszukiwarek. Do zakresu pozycjonowania stron w Kielcach wchodzi oprócz standardowych działań SEO, również:

 • dbanie o bezpieczeństwo witryny
 • sugerowanie zmian UI/UX
 • propozycje rozwoju strony i zasięgów
 • badanie nowych kanałów sprzedaży jak reklamy PPC.
Planowanie działań

Rozwój strony internetowej

Stawiamy na systematyczne, rzetelne rozwijanie stron internetowych klientów. W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę oczekiwania potencjalnych użytkowników witryny. Nie oszukujemy algorytmów Google ani nie stosujemy niedozwolonych technik.

Tworzymy unikalne, wartościowe treści, które są pomocne dla użytkowników strony. Są to zarówno opisy produktów, poradniki czy wpisy blogowe, które przekazują wartość merytoryczną i są źródłem wiedzy.

Planowanie działań content marketingowych

Nasze działania wynikają z jasnych statystyk i wytycznych. Nie ma przypadku w wyznaczaniu celów i planów. Korzystamy z narzędzi, które ułatwiają pozycjonowanie, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas.

Planowanie działań content marketingowych
Chcesz poznać ofertę?

Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jaki wariant jest najlepszy

Liczy się jakość pozycjonowania

Liczy się jakość pozycjonowania:

 • systematyczne rozwijanie strony klienta
 • budowanie silnej marki w internecie
 • tworzenie wartościowych treści
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych
 • optymalizowanie kodu strony
 • przyspieszanie działania strony internetowej
 • dbanie o niezawodność witryny
Ceny i plany działania

Koszt pozycjonowania strony

Pakiet minimalny

od 699 zł mc
 • około 10-15 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 6 mc
 • jednorazowa optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet optymalny

od 990 zł mc
 • około 15 - 20 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pakiet indywidualny

od 1490zł mc
 • powyżej 30 fraz kluczowych*
 • pozycjonowanie lokalne
 • pozycjonowanie long tail
 • pozycjonowanie globalne
 • prowadzenie bloga
 • raportowanie prac
 • codzienny monitoring pozycji
 • umowa od 12 mc
 • pełna optymalizacja witryny
 • stała opieka programisty
 • content marketing
 • wizytówka Google
 • raporty z zewnętrznych systemów
 • długofalowe planowanie działań
 • pozycjonowanie na podstawie sezonowość branży
 • szkolenie SEO dla pracowników

Pozycjonowanie stron Kielce cennik

Co oprócz ceny liczy się w pozycjonowaniu? Oczywiście jakość usługi! Cennik pozycjonowania w naszej Agencji SEO jest jasny i wynika bezpośrednio z działań podjętych dla klienta.

Umowy SEMLife. są przygotowane indywidualnie, w których jasno przedstawiamy warunki współpracy.

Informacje, na co może liczyć Klient z naszej strony oraz to, czego my wymagamy ze strony Klienta, aby skuteczne pozycjonowanie i optymalizacja strony przebiegały jak najszybciej.

Jako Klient oczekujesz szybkich efektów i trafnych działań w ustalonym wcześniej cenniku pozycjonowania.

Podczas audytu i planowania działań, klient dostaje od nas zakres prac do zrealizowania za określoną kwotę. Dlatego cennik pozycjonowania może się zmienić jeśli uznamy to za słuszne w danym momencie. Często zdarza się, że proces optymalizacji jest czasochłonny i wymaga określonych godzin pracy, wiec klient może ten czas przyśpieszyć, zwiększając budżet, który wróci do wcześniejszego poziomu po zrealizowaniu prac.

Co daje współpraca z SEMLife.?

Podczas trwania umowy skupiamy się na potrzebach Twojej firmy w Internecie. Wiarygodność naszych działań SEO możesz sprawdzić przez pozytywne opinie użytkowników, referencje czy podczas pierwszej 3-miesięcznej umowy, podczas której możemy się bliżej poznać.

My jesteśmy od tego, aby wykręcić jak najlepsze wyniki i wiemy, jak to zrobić, ale potrzebujemy współpracy w dostarczaniu informacji na tematy z branży i Twojej firmy. Podczas naszej współpracy do Twojej dyspozycji oddajemy:

 • plan działań wyznaczony na dany miesiąc,
 • raport z przeprowadzonych prac i zrealizowanych celów,
 • codziennie odświeżane raporty pozycji na konkretne słowa kluczowe.

Oferujemy również wsparcie dla Ciebie jak i pracowników Twojej firmy:

 • pomoc techniczna z zakresu działania witryny,
 • szkolenia SEO i Social Media dla pracowników

Pozycjonowanie Kielce - trudność

Pozycjonowanie Kielce a trudność usług w różnych branżach jest zależna od konkurencji dla słów kluczowych. Pozycjonowanie w Kielcach jest na średnim poziomie trudności, ze względu na to, że stolica woj. świętokrzyskiego nie jest dużym miastem więc i konkurencja pod wieloma branżami nie jest tak obstawiona jak np. w Warszawie czy Krakowie.

 • Pozycjonowanie to proces długofalowy, efekty miesięcznej pracy często widać dopiero w kolejnym miesiącu.
 • Pozycjonowanie to proces złożony z wielu czynników, optymalizacja kodu, poprawianie i kreowanie treści, zwiększanie wydajności serwera strony internetowej, odpowiednia strategia budowania linków-to tylko najważniejsze elementy kampanii SEO.
 • Pozycjonujemy frazy kluczowe o różnej konkurencyjności.

Pozycjonowanie dla Twojej firmy

Jeśli prowadzisz firmę w Kielcach, dbasz o wysoką jakość jej usług, zapewne nie masz czasu na to, aby brać na swoje barki kolejne zadania. Nie da się być najlepszym we wszystkim!

Zaproponujemy Ci współpracę. My poprzez pozycjonowanie stron internetowych przyprowadzimy klientów, a Twoja firma zapewni im najlepszą jakość produktów i usług.

Systematyczność, elastyczność, wiedza i doświadczenie, kreowanie odpowiedniego planu działania wszystkie te elementy sprawiają, że na pozycjonowanie stron jest przez nas dobrze rozumiane, a wyniki skuteczności są wysokie. Pozwól profesjonalistom zwiększyć sprzedaż i popularność Twoich usług.

Co jest ważne w pozycjonowaniu?

Pozycjonowanie lokalne firmy w Kielcach powinno odbywać się głównie przez rozwijanie i poprawianie strony internetowej. Dlaczego? Zadbanie o użytkownika jest najważniejsze. Użytkownik, który odwiedził Twoją stronę, ale nie zadzwonił, nie skorzystał z formularza kontaktowego, jest po prostu nieprzekonany do Twojej usługi.

1. Wzbudź zaufanie swoją stroną. Prowadzenie bloga, dbanie o aktualizację treści i grafik na stronie www przekona użytkownika strony do skorzystania z Twoich usług.

2. Zadbaj o techniczny aspekt strony. Czytelność treści i użyteczność i funkcjonalność strony na wszystkich dostępnych rozdzielczościach ekranu jest bardzo ważna. W niektórych branżach nawet 70% użytkowników strony korzysta z telefonów.

3. Poprawna optymalizacja kodu strony to przede wszystkim szybkość strony. Nie można jednak zapomnieć o wygodzie używania formularzy zamówień, menu nawigacyjnego czy wyszukiwarki. Takie błędy spowodują ucieczkę użytkowników z Twojej strony do witryn konkurencji.

Widoczność w mapach Google

Profil firmy w Google to zwiększona widoczność w wynikach wyszukiwania. Wizytówka map Google to bardzo często element SERP, przez co pozwoli Twojej firmie z Kielc zaistnieć na dodatkowym module (wyróżniamy: płatne reklamy, wyniki rozszerzone jak Mapy, wyniki organiczne - to właśnie SEO).

Często zapewnienie najwyższej pozycji w organicznych wynikach, nie zapewnia wysokiej liczby kliknięć, dlatego warto zastanowić się nad profilem firmy w Google (wizytówką Google), która pokaże się nad wynikami stron. Pozwoli to osiągnąć wyższą skuteczność działań i znalezienie nowych klientów dla firm z Kielc.

Z naszej strony możesz liczyć na sugestie w tej sprawie i uzyskać szybka odpowiedź na zadawane pytania.

Co działa na uzyskanie wysokiej pozycji wizytówki? Zbieranie pozytywnych opinii, przekłada się na pozycję więc warto zadbać o bliższą relację z klientem. Dodatkowo roziwjanie profilu o wpisy jak aktualności z prowadzonej działalności.

Widoczność w mapach Google

Jak wybrać frazy kluczowe do pozycjonowania?

Wybór fraz kluczowych w kampanii pozycjonowania (SEO) jest dość złożony, ale dzięki poprawnej analizie możemy zaoszczędzić czas i pieniądze.
Wytypowanie, a następnie pozycjonowanie fraz kluczowych, które nie przynoszą korzyści, mija się z celem. Koszt pozycjonowania się nie zwróci, domena nie będzie widoczna pod wartościowymi frazami, co przełoży się na brak sprzedaży usług.

Wybieramy fraz kluczowe, które:

 • jesteśmy w stanie wypozycjonować - zależy to przede wszystkim od konkurencyjności haseł w danej branży oraz budżetu przeznaczonego na SEO,
 • najskuteczniej i najszybciej zdobędą ruch na stronie,
 • są najbardziej trafne względem oferowanych produktów i usług,
 • są dobrane względem sezonowości oferowanych usług, produktów i zapotrzebowania klientów

 

Jak wybrać frazy kluczowe do pozycjonowania?

Jak typujemy najlepsze frazy kluczowe?

 • z pomocą wiedzy i doświadczenia naszego klienta,
 • posługując się statystykami kampanii reklamowej Google Ads,
 • analizując aktualne statystyki witryny klienta i witryn konkurencji,
 • stosujemy specjalistyczne narzędzia do analizy fraz kluczowych, takie jak: SEMrush, Senuto, SurferSEO i inne,
 • korzystając z SERP Google (wyniki wyszukiwania),
 • opierając wiedzę o wieloletnie doświadczenie.
Jak typujemy najlepsze frazy kluczowe?

Analiza fraz kluczowych

Skutkiem wykorzystania powyższych metod jest pozyskanie bardzo cennych informacji: ilości zapytań w wyszukiwarce Google danej frazy na przestrzeni określonego czasu, sezonowości, zachowań użytkowników - konwersji.

Posługując się danymi statystycznymi na temat ruchu z TOP3, czyli pierwszych trzech witryn z wyników organicznych (niepłatnych), możemy oszacować, jak pozycjonowanie konkretnych fraz kluczowych wpłynie na pozyskanie klientów.

Witryna z pierwszej pozycji wyszukiwania zdobywa zwykle 30% ruchu, druga to już 20%, a trzecia zaledwie 10%. Niższe pozycje to równomierny spadek, aż do 9 i 10 pozycji, gdzie zwykle zdobywają one powyżej 2% kliknięć.

Kto to jest pozycjoner stron internetowych?

Zgodnie z klasyfikacją zawodów: Pracownik pozycjonowania stron internetowych (kod 351403) to osoba odpowiedzialna za szereg działań związanych z optymalizacją witryn internetowych, pod kątem osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach.

Do zadań pozycjonera stron internetowych zaliczamy:

 • przeprowadza audyt strony,
 • edycję kodu
 • redagowanie i przygotowanie danych dla nowych treści pod słowa kluczowe,
 • raportowanie prac i osiągniętych wyników
 • przygotowanie strategii linkowania

Osoba na stanowisku pozycjonera powinna posiadać wiedzę na temat architektury stron internetowych, bezpieczeństwa oraz standardów pisania kodu.

Kim jest copywriter w pozycjonowaniu stron?

Copywriter to osoba odpowiedzialna za tworzenie unikalnych, wartościowych treści na strony internetowe. Pisanie oryginalnych tekstów wiąże się ze znajomością branży, statystyką fraz kluczowych i analizą konkurencji. Każdy profesjonalny copywriter doskonale zna powiedzenie “content is king”.

Systematyczność w rozwijaniu stron internetowych podczas pozycjonowania jest kluczowa, ponieważ to ona owocuje najlepszymi wynikami.

Serwisy internetowe działają na podstawie różne języki programowania, standardem są również panele zarządzania CMS, które umożliwiają sprawną pracę copywriterów nad edycją treści.

Dlaczego rozwój witryny jest ważny?

Jeśli chcesz być liderem branży, odnosić sukcesy w e-commerce to przede wszystkim musisz rozwijać siebie, swoją firmę, a także stronę internetową. Kiedy pojawiają się pierwsze zlecenia, warto inwestować pieniądze tak, aby być coraz lepszym.

Rozwijamy stronę www poprzez aktualizacje jej treści, budowanie contentu witryny odpowiadającego na zapytania użytkowników to same korzyści. Brand firmy staje się rozpoznawalny, zaufanie do witryny rośnie, a co za tym idzie, zwiększa się sprzedaż.

Autorytet witryny i firmy jest budowany długofalowo. Dbanie o systematyczny rozwój opłaca się w wielu płaszczyznach.

Ciekawostki: Kielce pozycjonowanie

Pozycjonowanie to pozyskiwanie klientów strony internetowej z wyszukiwarek tj Google, Yandex czy Bing. Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe? Przede wszystkim dlatego, że jest to najlepsza alternatywa dla płatnych wyników wyszukiwania.

Kielce liczba ludności na rok 2016 to prawie 200 tys, ilość zapytań z wyrazem "Kielce" to 90 tys. (brak zapytań lokalnych bez nazwy miasta)

Semrush jedna z najpopularniejszych aplikacji SEO zwraca aż 612 tys najpopularniejszych wariancji fraz kluczowych, a wszystkich fraz wyróżnia aż 4,9 mln

Wśród najpopularniejszych stron znajdziemy witryny Urzędu Miasta Kielce, Radia Kielce czy liczne wpisy turystyczne z regionu świętokrzyskiego.

Jeśli wykorzystamy potencjał lokalizacji Kielc, chociaż w kilku procentach możemy, pozyskać stałych odbiorców naszej witryny czy usług.

Kielce pozycjonowanie

Słownik najpopularniejszych pojęć SEO i SEM

Klienci przed zawarciem umowy powinni poznać kilka pojęć z branży, ponieważ występują one między innymi w raportach, audytach czy podczas rozmów z przedstawicielem agencji SEM.

 • SEO - Search Engine Optimization - optymalizacja pod wytyczne wyszukiwarek internetowych
 • SEM - Search Engine Marketing - usługi marketingowe prowadzone w celu zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarkach (kampanie pozycjonowania + płatne kampanie reklamowe)
 • CTR - współczynnik kliknięć do wyświetleń strony internetowej
 • CPC - koszt za kliknięcie w reklamę
 • TOP3, TOP5, TOP10 - pierwsze 3, 5, 10, stron internetowych widocznych po wpisaniu frazy kluczowej w wyszukiwarkę

Najczęściej zadawane pytania odnośnie pozycjonowania

Adres naszego biura mieści się w centrum Kielc, ulica Sienkiewicza 66. Dla naszych klientów jest dostępny parking, z dojazdem od ulicy Panoramicznej.

Umowa trwa od 3 do 24 mc. Uzależniona jest od skomplikowania prac pozycjonerskich. Dla pozycjonowania lokalnego w Kielcach umowa nie będzie dłuższa niż 12 miesięcy, a po tym czasie klient decyduje czy kontynuujemy współpracę.

Pozycjonowanie w SEMLife. kosztuje od 650zł netto miesięcznie. Cena pozycjonowania jest uzależniona od wielu czynników, dlatego zapraszamy na spotkanie, w celu przeanalizowania konkurencji i przedstawienia trafnej oferty SEO

Audyt strony to dokument PDF zawierający najważniejsze informacje na temat strony klienta oraz najmocniejszych witryn konkurencji.

Kielce to miasto, w którym samodzielne pozycjonowanie może być drogą do sukcesu. Wszystko zależy od branży i umiejętności. Jeśli chcesz poczytać więcej, o samodzielnym pozycjonowaniu zapraszamy do kącika porad.

Prowadzimy szkolenia z zakresu pozycjonowania (optymalizacji witryny, tworzenia treści pod kątem wysokich pozycji jak również linkowania). Podpisując z nami umowę z zakresu premium, masz do dyspozycji określoną w umowie liczbę godzin szkoleń i darmowej pomocy technicznej w naszej Agencji SEO Kielce

Zapraszamy do kontaktu