GTmetrix — sprawdzenie szybkości strony

Monitoruj stan witryny i uzyskaj szczegółowy raport o jej wydajności

Wydajesz znaczną część swojego budżetu na kampanie marketingowe w mediach społecznościowych i nie widzisz żadnych rezultatów? Być może jest to spowodowane szybkością witryny, która zdecydowanie odstrasza klientów do skorzystania z usług czy produktów dostępnych na Twojej stronie.

Pomimo dobrych rokowań kampanii reklamowych, przez wolno ładującą się stronę niestety, można sporo stracić. Jak temu zapobiec? GTmetrix to odpowiedź na Twoje problemy.

Masz problem z optymalizacją? Pomożemy Ci!

Jak działa GTmetrix?

GTmetrix jest jednym z najpopularniejszych narzędzi, które posłuży do wykonania gruntownej analizy szybkości strony internetowej, sklepów www i aplikacji. To darmowe narzędzie dla webmasterów, programistów i specjalistów SEO generuje listę zleceń, które należy wdrożyć, by poprawić jakość witryny.

Co ważne GTmetrix pozwala na symulowanie prędkości ładowania strony. Dzięki niemu można sprawdzić, czy proponowane zmiany korzystnie wpłyną na daną stronę internetową.

SEO a GTmetrix

Jakie znaczenie ma GTmetrix dla SEO? Ogromne! Parametr, jakim jest szybkość strony (Page Speed) jest brany pod uwagę przed algorytm Google, przy ustalaniu rankingu stron www.

Dzięki narzędziu GTmetrix możliwe jest poznanie wad danej witryny, a także jak najszybsze ich poprawienie. Odpowiednia prędkość strony ułatwia wyszukiwarkom indeksację, ale także przynosi komfort użytkownikom podczas korzystania z waszych usług.

Jeżeli chcesz samodzielnie rozpocząć współpracę z GTmetrix, wprowadź na początku nazwę swojej domeny i pozwól mu działać. Po krótkiej analizie otrzymasz pełny raport świadczący o szybkości witryny.

Ponadto narzędzie przedstawi kilka zleceń, które warto wdrożyć, by poprawić wskaźniki witryny. W przypadku gdy nie czujesz się na siłach, by przeprowadzić pełną optymalizację strony własnoręcznie, nasi specjaliści z SEMLife. zrobią to za Ciebie!

Poradnik SEM i PPC
Nasze artykuły na temat SEM

SEO Dropshiping

Jarosław Snoch
Jarosław Snoch -

A gdyby tak... otworzyć własny sklep internetowy i zrezygnować z pracy od 8 do 16? To jest rozwiązanie! Jeśli mowa o dropshippingu, oczywiście!