Pozycjonowanie Starachowice

Pozyskaj klientów z wyszukiwarek internetowych

 • zwiększ ilość odwiedzin swojej strony
 • zamień odwiedzających użytkowników w klientów,
 • popraw widoczność strony w wyszukiwarce
 • promuj swoją firmę lokalnie

Powższe cele zrealizuje dla Ciebie jedna usługa - pozycjonowanie strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie pozwala na skuteczne pozyskiwanie klientów z wyszukiwarek internetowych - nie tylko Google, ale również Bing czy Yandex.

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:
95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie sklepów Starachowice

Pozycjonowanie to doskonała inwestycja w firmę szczególnie w przypadku sklepów internetowych. Platformy sprzedażowe zarabiają wtedy, gdy są odwiedzane przez użytkowników, a pozycjonowanie zapewnia tanie pozyskiwanie klienta w skali roku.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów zapewnia dbanie o wiele detali witryny. Content marketing - czyli planowanie i publikowanie treści to najważniejszy z czynników pozwalający osiągać wysokie pozycje w Google.

Jako Agencja SEO pracująca dla firm ze Starachowic zadbamy również o szybkość Twojego sklepu internetowego. Statystyki pokazują, że już 3 sekundowe opóźnienie podczas robienia zakupów powoduje ucieczkę klientów z takiej witryny!

Pozycjonowanie long tail Starachowice

Zastanawiasz się jakie frazy kluczowe sprzedają najwięcej? Sa to frazy szczegółowe, opisujące konkretny produkt. Dlaczego tak się dzieje? Użytkownicy wpisujący konkretny model produktu, bardzo często z dopiskiem koloru szukają najlepszej ceny i najlepszego sklepu oferującego takie produkty.

Frazy ogólne jak odkurzacz bezprzewodowy spełniają często funkcję edukacyjną, uczą użytkownika wyszukiwarki informacji o produkcie i podpowiadają najlepsze rozwiązanie.

Frazy kluczowe long tail odgrywają w pozycjonowaniu sklepów internetowych najważniejszą rolę. Skuteczne pozycjonowanie fraz long tail to opisywanie i linkowanie setek produktów na Twoim sklepie, które pracują na siebie przez bardzo długi czas.

Dlaczego wybrać lokalne pozycjonowanie Starachowice?

Pozycjonowanie lokalne wpłynie pozytywnie na pozyskanie klienta z danego regionu. Starachowice są miastem dość małym, w którym stosunkowo łatwo znaleźć niszę w internecie, która pozwoli nam sprzedawać swoje produkty lub usługi. Często nasi klienci będą chcieli pominąć firmy ze Skarżyska czy Kielc wiec dopiszą do frazy kluczowej "Starachowice" tworząc dłuższe zapytania.

Sprawdza się w przypadkach, kiedy:

 • firma działa tylko lokalnie np. w całych Starachowicach,
 • nie zależy Ci na pozyskiwaniu klientów z innych miast,
 • usługi są ściśle ograniczone czasowo - np. ograniczona ilość wizyt dziennie,
 • czas produkcji nie pozwala na zwiększenie ilości sprzedawanych towarów,
 • zasięg jednego miasta w pełni pokrywa Twoją produkcję i/lub sprzedaż.
Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Jak długo utrzymują się wyniki pozycjonowania?

Pozycjonowanie lokalne dla Starachowic jest dosyć stabilne. Konkurencyjność pod topowymi branżami nie rozrasta się w szalonym tempie, a miasto jest na tyle duże, że łatwo uzyskać optymalną ilość klientów dla miejscowego sklepu czy usług.

Czynniki takie jak ilość konkurencyjnych firm na rynku lokalnym oraz jakość wykonanej usługi pozycjonowania wyszukiwarkach determinuje stabilność wyników i czas utrzymania na wysokich pozycjach.

Dla średniej wielkości miasta takiego jak Starachowice, wyniki powinny utrzymywać się minimum przez 3-6 miesięcy, czas pracy nad optymalizacją strony internetowej i poprawnym zindeksowaniem treści to około 4 mc.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Starachowice?

Wycena usługi pozycjonowania nie należy do najłatwiejszych bez sprawdzenia kilku kluczowych aspektów:

 • audytu strony internetowej klienta
 • audytu stron internetowych konkurencji
 • analizie statystyk strony klienta
 • wyszukaniu optymalnych fraz kluczowych
 • przygotowania planu działań SEO

Klient bardzo często nie jest świadomy, co powinna zawierać witryna, która zajmuje czołowe miejsca w wyszukiwarce. Wiele stron jest zbudowanych niesamowicie dobrze pod aspektem wizualnym, natomiast nie zawsze to decyduje o pozyskaniu klienta.

Fraza kluczowaCenna netto *
fryzjer Starachowiceod 69zł
mechanik Starachowiceod 99zł
biuro podróży starachowiceod 99zł

 * końcowa cena zależy od strony internetowej klienta

Agencja pozycjonowania stron
My lubimy robić SEO!

Audyt strony internetowej

Pozycjonowowanie w Starachowicach nie powinno być bardzo trudnym zadaniem, miasto nie jest duże, ale bez odpowiednio zoptymalizowanej strony internetowej nie jest to możliwe. Agencja SEO wiele osób z różnymi kwalifikacjami, odpowiedzialnych za jeden cel - osiągnięcie wysokich wyników wyszukiwania.

Programista stron internetowych - specjalizuje się w edycji kodu, nanoszeniu poprawek zgodnych z wytycznymi wyszukiwarki, analizie szybkości działań witryny.

Copywriter - specjalista do tworzenia treści, które użytkownicy czytają i na tej podstawie bardzo często kupują produkty lub usługi.

Specjalista SEO - osoba odpowiedzialna za dobór fraz kluczowych, rozmieszczenie ich na stronie internetowej oraz przygotowanie planu tworzenia treści i pozyskiwania linków.

Praca tych osób nie może być chaotyczna, musi być dobrze zaplanowana i skuteczna. Pomaga w tym audyt strony internetowej a następnie optymalizacja strony internetowej. Dzięki gruntownej analizie proces pozycjonowania jest planowany nawet na kilka miesięcy do przodu, tak aby relatywnie najmniejszym kosztem zyskać jak największą ilość zapytań od klientów.

Przeprowadź darmowy audyt

Audyt pozwoli na skontrolowanie strony pod kątem użyteczności w wyszukiwarce. Znajdziesz błędy, które należy niezwłocznie poprawić, a także podpowiedź co poprawi Twoja pozycję.

Współpraca z klientem

Od naszych klientów oczekujemy otwartości na współpracę. Podczas działań SEO klient powinien stanowić dla nas skarbnicę wiedzy w temacie produktów i usług, które sprzedaje, oraz kierunku rozwoju firmy tak, abyśmy z wyprzedzeniem wiedzieli jakie działania są potrzebne na stronie internetowej.

Konto CMS i FTP

Niezbędny jest również dostęp do plików witryny, zgoda na ich przebudowę, gdy będzie tego wymagał kod źródłowy.

Zaletami dobrej współpracy jest skuteczniejsze wywiązanie się z warunków umowy czyli szybsze osiągnięcie topowych fraz kluczowych.

Ile trwa umowa pozycjonowania w Starachowicach?

Biorąc pod uwagę lokalne frazy kluczowe, w Starachowicach umowa będzie zwykle przygotowana na okres od 12 do 24 miesięcy. Długość trwania umowy zależy głównie od ilości wytypowanych fraz kluczowych oraz ich trudności. Poszczególne warunki współpracy są zwykle omawiane już na pierwszym spotkaniu tak, aby klient od początku wiedział jakie mamy obowiązki i czego oczekujemy od drugiej strony.

84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Najpopularniejsze frazy kluczowe w Starachowicach:

Fraza kluczowaZapytań mc
pogoda Starachowice60,5 tys
echo dnia Starachowice18,1 tys
Starachowice net18,1 tys
praca Starachowice14,8 tys
wiadomości Starachowice6,6 tys

 

Najpopularniejsze frazy kluczowe w Starachowicach
Dlaczego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie?

Dlaczego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie?

 1. 95% użytkowników wyszukuje produktów i usług w Google
 2. Twoja konkurencja już to robi
 3. Najtańsza forma pozyskania klienta
Zapraszamy do kontaktu

Oferta pozycjonowania lokalnego

Pozycjonowanie Shoper Starachowice

Sklepy internetowe Shoper to bardzo dobra platforma marketingowa. Jeśli budujesz swój pierwszy sklep, albo nie masz indywidualnych wymagań funkcjonalnych, Shoper jako platforma SaaS będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pozycjonowanie sklepów Shoper ogranicza się tylko do treści, ponieważ dostęp do plików jest bardzo ograniczony przez producenta. Nie mniej jednak cała platforma jest rozwijana pod kątem reklam w Google, Facebook jak również pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Shoper Starachowice