Pozycjonowanie Kraków

Nie zarabiasz na swojej stronie internetowej?

Wiemy co zrobić, aby Twoja strona internetowa zaczęła zdobywać klientów! Strona internetowa bez promocji i poświęconego czasu nigdy nie będzie sprzedawać.

Jesteś ciekawy jak to robi Agencja SEMLife.? Przeczytaj, w jaki sposób osiągamy wysokie statystyki dla stron i sklepów naszych Klientów.

 

Co daje pozycjonowanie?

 • Skup się na prowadzeniu firmy, my dostarczymy Ci klientów.
 • Dobre treści zbudują renomę Twojej firmy w internecie.
 • Profesjonalizm w oczach użytkowników wyszukiwarki.
 • Większe zaangażowanie klientów, dłuższe wizyty, rekomendacje znajomym.
 • Dopasowanie oferty do odpowiednich odbiorców.
 • Pozycjonowanie to stabilne wyniki na długie miesiące i lata.
 • Pozycjonowanie to tanie pozyskanie klienta.
95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron związane jest przede wszystkim z rozwijaniem treści w witrynach i budowaniem odpowiedniego wizerunku brandu firmy w Internecie. Jako Agencja SEO pozycjonowanie zaczynamy od dobrania odpowiedniej strategii i rozpisania planu działania.

Rywalizowanie o najtrudniejsze frazy kluczowe jeśli Twoja strona internetowa nie jest “idealna” nie ma najmniejszego sensu. Trzeba mierzyć siły na zamiary, a więc zaczynamy od typowania fraz kluczowych, które są relatywnie łatwe do osiągnięcia, a przy tym nie nadwyrężą budżetu firmy.

Widoczność Twojej strony pod wieloma frazami kluczowymi jest bardzo ważna, ponieważ im szybciej będziesz w TOP3 wyszukiwarki, tym szybciej zaczną się pojawiać pierwsi klienci.

Trudność fraz kluczowych

Trudność fraz kluczowych

Jeśli musimy rywalizować w wyszukiwarce z liderami branży, musisz być świadomy, że oni budują swoją markę w internecie latami. W wyścigu o najwyższe pozycje w Google liczy się bardzo wiele czynników (algorytm Google ma ich ponad 200), dlatego nie nadrobimy tego co robi Twoja konkurencja w miesiąc czy nawet rok.

Natomiast w każdej branży istnieje pewna nisza, która nie jest trudna do osiągnięcia. Są to frazy kluczowe długiego ogona. Mogą one generować bardzo duży ruch w porównaniu do kosztów osiągnięcia pozycji.

Pozycjonowanie sklepów Kraków

Prowadzenie e-commerce to wyjątkowo angażująca praca. Często tworząc swój pierwszy sklep internetowy, myślimy, że to szata graficzna i ilość produktów decyduje o sprzedaży.

Jednak działania marketingowe i statystyki wielu witryn mówią o czymś zupełnie innym.

Marketing sklepów internetowych opiera się na wielu czynnikach. Przede wszystkim funkcjonalność. Bezawaryjność, szybkość czy wersja responsywna (dostosowana do telefonów i tabletów) to podstawa. Bez tego nawet najdroższe reklamy nie pozwolą na realny zwrot.

Jako Agencja SEO i SEM skupiamy się przede wszystkim na działaniach w wyszukiwarce. Google uwielbia wartościową treść witryn. Jeśli decydujemy się pozycjonować sklep internetowy w Krakowie, zwracamy uwagę przede wszystkim na jego zawartość.

Jeśli piszesz własne opisy produktów, tworzysz kategorie sklepu, które będą odpowiadały na zapytania użytkowników z wyszukiwarki, osiągniesz sukces. To nie tajemnica, że idealny sklep to taki, który jest dostosowany do konkretnego użytkownika.

Pozycjonowanie sklepów internetowych zaczynamy od budowania wartościowości witryny.

 • Stworzymy dla Ciebie wpisy blogowe, które zachęcą użytkowników do sprawdzenia Twoich produktów.
 • Opiszemy szczegółowo kategorie i produkty, tworząc ich różne wariacje, a dzięki temu klient dotrze w odpowiednie miejsce w Twojej witrynie i zacznie kupować.
Plaftorma e-commerce Shoper

Pozycjonowanie sklepów Shoper Kraków

Shoper to sklepy internetowe zrealizowane w platformie SaaS - Software as a Service — oprogramowanie jako usługa. Klienci decydujący się na sklepy zrealizowane w ten sposób płacą umowy abonamentowe za obsługę, aktualizacje, stabilność działania usług.

Jest relatywnie opłacalne w stosunku do opłacania programisty na pojedyncze zlecenia np. w sklepach open source i właśnie obsługa całego sklepu bezpośrednio z panelu zarządzania jest tutaj kluczowa.

Jak pozycjonować Shoper Kraków?

W związku z dynamicznym rozwojem platformy Shoper nie można pominąć aspektu marketingu internetowego. Chociaż nie mamy dostępu do kodu źródłowego, szybkość i poprawność kodu sklepów internetowych jest bardzo dobra, a więc działania stricte techniczne SEO zostały wykonane właśnie przez autorów platformy.

Nasza Agencja SEO i SEM pozycjonując sklepy Shoper skupia się przede wszystkim na działaniach content marketingowych tj. bardzo dokładne opisywanie kategorii sklepu oraz produktów, a także tworzenie zaplecza blogowego, które świetnie przyciąga klientów z wyszukiwarek.

Pozycjonowanie e-commerce Kraków

Jesteśmy świadomi tego, że systemów e-commerce jest coraz więcej. Dlatego jako Agencja SEO nie zamykamy się wokół jednej platformy sprzedażowej. W naszym zespole pracują programiści, którzy świetnie odnajdują się w najpopularniejszych językach programowania i skrupulatnie nanoszą poprawki uskuteczniające pozycjonowanie i eliminujące błędy.

 • Pozycjonujemy sklepy dedykowane — jako wszechstronna agencja SEO nie boimy się nanosić poprawki na autorskich sklepach internetowych. Jeśli budujesz taki sklep, daj nam znać, udzielimy cennych wskazówek programistom już na etapie pierwszych testów.
 • Pozycjonujemy sklepy PrestaShop — open source, który podbija rynki e-commerce na całym świecie. Presta to szybki i wydajny system sklepów, ale niestety wiele szablonów nie został zaprojektowanych z myślą o pozycjonowaniu. W SEMLife. mamy własne wtyczki, które ułatwiają pozycjonowanie sklepów Presta.
 • Pozycjonujemy sklepy SaaS — sklepy takie jak Shoper, SkyShop, Shopify to systemy, w których jesteśmy obeznani. Stale monitorujemy rozwój tych platform i wiemy, że SaaS dla wielu sklepów internetowych to idealne rozwiązanie.
84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Jak pozycjonuje się sklepy internetowe w Krakowie?

Sklepy internetowe pozycjonuje się głównie contentem. Tworzenie nowych treści w obrębie witryny poprawia jej ogólne pozycje, widoczność, a także podnosi autorytet wśród użytkowników.

Najważniejsze to nie brnąć w niewiadome. Dobry plan pracy, odpowiednie typowanie fraz kluczowych to jest droga do sukcesu e-commerce.

Frazy kluczowe long tail

W naszej agencji SEO kładziemy niezwykle wysoki nacisk na pozyskiwanie klientów z fraz kluczowych o długim ogonie. Są to frazy kluczowe bardzo trafne z punktu sprzedażowego, ale rzadko wyszukiwane w wyszukiwarce.

Jeśli natomiast zbierzemy odpowiednią ilość fraz kluczowych long tail, to znaczy setki, wtedy uzyskujemy bardzo trafny ruch klientów z wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego frazy long tail, są skuteczne?

Te frazy sprawdzają się głównie w sklepach internetowych. Są skuteczne, ponieważ dotyczą bardzo konkretnych zapytań użytkowników. Pomijają praktycznie użytkowników, którzy są niezdecydowani. Dla przykładu fraza czerwone buty nie określa jakiego rodzaju produktem klient jest zainteresowany, natomiast fraza czerwone buty na szpilce 12cm jest już frazą stricte sprzedażową.

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. dolnośląskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. mazowieckie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. wielkopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Audyt SEO Kraków

Zanim rozpoczniemy prace związane z poprawą widoczności strony, przeprowadzimy audyt SEO analizujący konkurencję witryny w Krakowie, Polsce i świecie.

Audyt SEO to obszerna relacja z tego jak technicznie wypada serwis www na tle konkurencji, jakie ma braki względem najpopularniejszych trendów oraz co trzeba zrealizować, aby tę sytuację poprawić.

 1. Audyt SEO Konkurencji - analiza przeważnie TOP20 stron internetowych, pod wszystkim frazami do pozycjonowania.
 2. Audyt SEO On Site - analiza błędów skryptu (bezpieczeństwo, aktualizacje, szybkość) strony oraz treści.
 3. Audyt SEO Off Site - analiza tego co się dzieje poza Twoją stroną www.

Audyt SEO to przepis, który pozwoli na osiągnięcie wysokich pozycji i skuteczne zatrzymanie użytkownika na Twojej witrynie. Bez zastosowania poprawek z audytu osiągnięcie pozycji w TOP3 może być nierealne.

Optymalizacja stron internetowych Kraków

Optymalizacja to pierwszy krok do zdobywania wysokich pozycji w Google. Szybkość, trafność menu, prostota oraz niezawodność to są cechy idealnego sklepu internetowego. W naszej agencji dbamy o to, aby strona internetowa dobrze wyglądała, a także trafiała do odpowiednich klientów.

Zadbamy o to, aby strona nie zawierała błędów technicznych. Brak przekierowań, niepoprawne strony w indeksie wyszukiwarki, czy źle wdrożony certyfikat SSL.

Optymalizacja strony to również odpowiednie przygotowanie architektury menu i poprawnego linkowania wewnętrznego. Dbamy o zasadę 3 kliknięć, które może maksymalnie wykonać użytkownik, aby znaleźć interesującą go podstronę.

Optymalizując strony, zadbamy:

 • szybkość — szybko działające strony sprzedają więcej,
 • funkcjonalność — zadbajmy o to, aby klient nie zastanawiał się jak kupić produkt,
 • użyteczność — przemyślane układy treści, intuicyjny interface strony.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Kraków?

Ceny pozycjonowania wcale nie zależą od miasta czy nawet kraju, a od konkurencji w branży pod wybranymi frazami kluczowymi. Jeśli konkurencja widnieje w wyszukiwarce od lat, koszt ich wyprzedzenia w relatywnie krótkim czasie jest bardzo wysoki.

Jeśli chcesz zyskać klientów z wyszukiwarki internetowej, zawsze znajdziemy frazy kluczowe, które opłaca się pozycjonować i które przyniosą zwrot.

Ceny pozycjonowania w naszej Agencji SEMLife. zaczynają się już od 699zł miesięcznie, jest to minimalna kwota, która angażuje naszych specjalistów i pozwoli na wypracowanie efektów w postaci zleceń przez stronę internetową czy zamówień w sklepie.

Dlaczego warto wybrać naszą Agencję SEO?

 • Wiarygodność realizacji, poparta 12 letnim doświadczeniem
 • Krótkie umowy, nawet od 3 miesięcy
 • Wysoka skuteczność wypozycjonowania fraz kluczowych
 • Wysoka ilość przedłużanych umów
 • Szkolimy Twoich pracowników, tak aby byli skuteczni w prowadzeniu stron internetowych!

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu
Poradnik SEM i PPC
Nasze artykuły na temat SEM

SEO Dropshiping

Jarosław Snoch
Jarosław Snoch -

A gdyby tak... otworzyć własny sklep internetowy i zrezygnować z pracy od 8 do 16? To jest rozwiązanie! Jeśli mowa o dropshippingu, oczywiście!