Pozycjonowanie Łódź

Wygraj z konkurencją w internecie dzięki Agencji SEO SEMLife.

Zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce to główne zadanie marketingu internetowego. Jeśli chcesz zdobywać nowych Klientów przez swoją stronę internetową, powinieneś postawić na usługi pozycjonowania stron.

Działania SEO pozwolą Ci zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, ponieważ to właśnie wejścia z fraz kluczowych przynoszą największy zysk!

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Pozycjonowanie stron Łódź

Strategia pozycjonowania strony - to warunek konieczny, który muszą spełnić strony internetowe, które chcą zaistnieć w wyszukiwarce Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron Łódź polega na optymalizacji strony internetowej. Brak kreatywnego contentu, źle dobrana szata graficzna, czy ograniczona funkcjonalność sprawiają, że wyszukiwarka Google obniża ranking takich domen.

Proces pozycjonowania strony w Łodzi i nie tylko, to ciągły rozwój witryny i pisanie artykułów pod odpowiednie słowa kluczowe. Strona www ma przede wszystkim zaspokajać potrzeby informacyjne użytkowników. Jeśli ten aspekt będzie spełniony uzyskasz lepszą widoczność strony w SERP.

Usługi SEO - Pozycjonowanie strony internetowej to:

 • Większa widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania Google,
 • Zwiększenie ruchu i odwiedzin pozycjonowanej strony,
 • Podniesienie prestiżu pozycjonowanej firmy,
 • Budowanie wizerunku eksperta w mieście Łódź,
 • Rozwój biznesów na rynku lokalnym i międzynarodowym,
 • Poznanie preferencji i potrzeb klientów przez strony internetowe biznesów z różnych branż,
 • Długofalowe efekty pozycjonowania stron,
 • Relatywnie niedrogi sposób reklamy w Internecie dla firmowych stron internetowych,
 • Większy zwrot z inwestycji ROI dzięki pozycjonowaniu lokalnemu i sklepów.
Pozycjonowanie sklepów Łódź

Pozycjonowanie sklepów Łódź

Pozycjonowanie sklepów internetowych Łódź to najskuteczniejsza forma marketingu internetowego. W zależności od branży, działania SEO przynoszą różne efekty pozycjonowania Łódź.

Dzięki optymalizacji strony internetowej można sporo zyskać - zmniejszy się czas ładowania strony internetowej, witryna stanie się bardziej czytelna i pełna słów kluczowych, których użycie będzie sprzyjało pozycjonowaniu szerokiemu, czyli na frazy long tail.

Dlaczego warto pozycjonować stronę przy wsparciu Agencji SEO Łódź?

Profesjonalne pozycjonowanie stron i sklepów z Łodzi to dla nas przede wszystkim content marketing. To treść przemawia do Użytkownika! Angażujemy go, tworząc wpisy informacyjne i edukacyjne, z których można czerpać wiedzę o danej branży.

Aby strona internetowa została dobrze oceniona przez Google, opracowujemy również opisy produktów i kategorii, wykorzystując statystyki zainteresowania.

Tworzymy treści tak, aby widniały na wysokich pozycjach i pozyskiwały potencjalnych klientów i to wszystko w ramach usług pozycjonowania sklepów w Łodzi.

Łódź pozycjonowanie e-commerce

Platformy sprzedażowe, takie jak Shoper, PrestaShop, Sky-Shop, czy WooCommerce rozwijają się w dynamicznym tempie. Jako Agencja SEO z 13 - letnim doświadczeniem działamy bez względu na kod witryny. Wręcz przeciwnie, wyspecjalizowaliśmy się w pozycjonowaniu stron postawionych na niemal każdej platformie.

Pozycjonujemy e-commerce

Pozycjonowanie sklepów Shoper Łódź

Sklepy Shoper to lider w polskiej branży e-commerce potwierdzony zarówno opiniami użytkowników, jak również zdumiewającą ilością instalacji w Polsce. Shoper jako platforma SaaS, ogranicza możliwości Agencji SEO do edycji treści i drobnych poprawek wizualnych. Jest to jednak system, który stale się rozwija, stąd nie wykazuje problemów z szybkością, czy błędami w skryptach, które obniżałyby pozycje w Google.

Jako Agencja SEMLife. skutecznie pozycjonujemy sklepy Shoper i odnosimy na tym polu sukcesy w wielu branżach. W pozycjonowaniu tych sklepów stawiamy na content marketing, rozwijając wpisy blogowe, opisy kategorii i produktów. Budujemy zasięgi fraz kluczowych długiego ogona i to się sprawdza!

Pozycjononowanie sklepów PrestaShop Łódź

PrestaShop to najpopularniejsze darmowe oprogramowanie, z którego korzystają miliony sklepów internetowych na całym świecie. PrestaShop to platforma, która istnieje od 2012 roku. Głównymi atutami PrestaShop jest bogate zaplecze rozszerzeń, dzięki którym większość płatności, systemów wysyłki, czy nawet dostawców, ma wtyczki zapewniające automatyzację sprzedaży.

PrestaShop to doskonała platforma zarówno dla małych, jak i większych sklepów internetowych, które chcą podkreślić swoją obecność w internecie dzięki pozycjonowaniu i reklamom internetowym.


Pozycjonowanie PrestaShop ze względu na licencję open source opiera się na działaniach on-site takich, jak: content marketing, jak również na technicznym doprowadzaniu sklepu do ideału. Pozycjonowanie sklepu internetowego opartego na PrestaShop zaczynamy zawsze od audytu strony, który wskazuje wszystkie zalety i wady witryny.

Pozycjonowanie sklepy WooCommerce Łódź

Wordpress + rozszerzenie WooCommerce to jeden z prostszych systemów do prowadzenia sklepów internetowych. Dzięki popularności CMS Wordpress dodatek WooCommerce zyskuje na popularności. Oznacza to, że warto zapewnić swojej firmie pozycjonowanie Łódź.

Sklepy WooCommerce pozycjonuje się dosyć łatwo, ponieważ ten darmowy CMS umożliwia bezproblemowe wprowadzanie zmian na stronach internetowych firm , a otwarte źródło pozwala na wiele innowacji poprawiających pozycję sklepu.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w Łodzi

 • PrestaShop - darmowe sklepy internetowe.
 • Magento - sklepy internetowe z dużą ilością produktów.
 • Platformy SaaS takie jak sklepy Shoper, Sky-Shop czy RedCart.
 • Dedykowane sklepy internetowe, język programowania nie ma dla nas znaczenia.

Naszą Agencję SEMLife. tworzą specjaliści w dziedzinie content marketingu, reklam internetowych, a także programiści, którym nie obce żadne wyzwania i błędy w kodzie!. Znamy różne systemy CMS, nawet te, które nie wspierają wielu działań marketingowych i radzimy sobie z nimi bardzo dobrze!

Jeśli Twoja strona jest zrealizowana na innych platformach, nie wahaj się ani chwili, zadzwoń do nas! Kompleksowo obsługujemy witryny naszych klientów w zakresie pozycjonowania!

 

Pozycjonowanie long tail dla sklepów internetowych Łódź

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Łodzi tworzymy na podstawie zapytań long tail, czyli fraz kluczowych długiego ogona. Co to oznacza w przypadku strony internetowej klienta?

Nie rywalizujemy z wieloletnimi liderami rynku w Twojej branży, lecz sprytnie szukamy niszy, na której możemy rozpocząć sprzedaż i dążyć do osiągnięcia wysokiej jakości ruchu z wyszukiwarki stron internetowych.

Frazy long tail to słowa kluczowe, które dotyczą jednego produktu, lub bardzo specyficznej kategorii produktu. Przykład to oferty do określonej kwoty np. klucze pneumatyczne do 400zł lub białe słuchawki douszne do 300zł.

Dlaczego to działa? Ponieważ klient trafia na stronę, gdzie są dostępne produkty, które wyszukiwał chwilę wcześniej w wyszukiwarce!

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie lokalne Łódź

Pozycjonowanie lokalne poniekąd przypomina pozycjonowanie szerokie (long tail). Strategia SEO skupia się tutaj na frazach kluczowych z danej lokalizacji. Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Łodzi, który świadczysz na miejscu, nie musisz proponować swoich usług osobom z innego miasta. Przykładowo, sprzedaż kwiatów ciętych do innego miasta nie jest raczej opłacalna- tak z punktu widzenia klienta, jak i konsumenta.

Natomiast jeśli szukasz kwiaciarni, chcesz, aby znajdowała się jak najbliżej Twojej lokalizacji. Pozycjonując stronę www w Łodzi, możesz ograniczyć się tylko do dzielnicy, miasta czy województwa. Pomijasz w ten sposób konkurencję, z którą nie warto rywalizować. Na tym właśnie polegają działania pozycjonowania Łódź.

 

Pozycjonowanie lokalne

Usługi pozycjonowania strony - lokalne SEO

Wiesz, co wpływa na pozycjonowanie strony lokalne? Przede wszystkim informacje na profilu Google Moja Firma. Dzięki temu Google może odszukać Twoją działalność na mapie dzięki geolokalizacji.

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej jest niezwykle istotne, aby wyróżnić się na panoramie firm ze swojej okolicy.

Kluczowym elementem dla kompleksowego pozycjonowania strony jest Twoje położenie, a dodatkowe rozszerzenia wyszukiwarki pozwolą zaprezentować Ci wyniki wyszukiwania profili firm z Google Maps. Jest to świetne rozwiązanie z punktu widzenia lokalnego pozycjonowania, szczególnie dla małych stacjonarnych firm, które są wypierane z organicznych wyników wyszukiwania przez duże firmy ogólnopolskie.

Łódź pozycjonowanie wizytówki Google wymaga rzetelnego prowadzenia profilu Google Moja Firma, częstych aktualizacji i pisania na tematy branżowe, tak, aby wzmocnić wizerunek firmy na tle konkurencji i zapewnić swojej stronie internetowej wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Usługi pozycjonowania strony - lokalne SEO

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Audyt SEO

Audyt SEO Łódź

SEO to rywalizacja strategiczna, której dobry plan pracy i jasno wytyczony kierunek pozwala na osiąganie zaplanowanych wyników. Agencja SEO Łódź przygotowuje audyty SEO, które demaskują błędy na stronie klienta oraz określają trudność w wypozycjonowaniu fraz kluczowych.

Analiza konkurencji to sprawdzenie rywali w wyszukiwarce pod kątem pozycjonowania stron internetowych Łódź. Sprawdzamy w ten sposób, co robią konkurenci z danej branży, aby osiągać wysokie pozycje strony w Google.

Następnie planujemy, co musimy zrobić i w jakim czasie, aby rywalizacja zakończyła się, jak najlepszym rezultatem dla pozycjonowanej firmy dzięki naszemu zaangażowaniu.

Agencja SEO Łódź

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od 2009r. SEO strony jest dla nas czymś więcej niż pracą. Uwielbiamy rywalizację w wyszukiwarce i śledzenie statystyk z wykonanego pozycjonowania strony, które zmieniają się każdego dnia.

W większości przypadków pozycjonowanie stron odbywa się u nas na autorskich systemach, dzięki czemu monitorujemy widoczność stron Klientów w wynikach wyszukiwania Google i pozwalamy im sprawdzać rezultaty naszych działań SEO. Dla nas liczą się tylko najlepsze efekty pozycjonowania!

Pracujemy na zasadach współpracy z klientami. Jeśli więc oczekujesz świetnego wyniku, życzymy sobie dostępu do witryny oraz informacji i materiałów potrzebnych do rozwoju strony.

Warto więc zlecić pozycjonowanie stron doświadczonym specjalistom - dzięki nam w przeciągu pierwszych 3 miesięcy umowy przekonasz się, że SEO sklepów i pozycjonowanie lokalne przynosi realne zyski!

Agencja pozycjonowanie Łódź - SEMLife.

SEO Łódź stron internetowych obejmuje:

 1. Krótkie umowy w rozliczeniu o zrealizowaną pracę dla klienta.
 2. Uczciwe wyceny pozycjonowania w oparciu o audyt SEO strony
 3. Nie martw się o to, ile kosztuje pozycjonowanie stron - u nas masz stałe opłaty abonamentowe — zawsze wiesz, ile zapłacisz.
 4. Skuteczne pozycjonowanie lokalne
 5. Tworzenie stron internetowych
 6. Stały rozwój Twojej strony internetowej poprzez szukanie nowych lokalnych słów kluczowych i fraz long tail
 7. Stabilne wyniki nawet po zakończeniu współpracy.
 8. Pomoc i doradztwo techniczne dotyczące pozycjonowania stron
 9. Szkolenia z podstaw samodzielnego pozycjonowania stron.
Zapraszamy do kontaktu