Pozycjonowanie Sandomierz

Zadbaj o swoje miejsce w wynikach wyszukiwania!

Każdy, kto chce czerpać zyski z Internetu o nieskończonym potencjale, powinien pomyśleć o pozycjonowaniu swojej strony www. Obecność w TOP 10 Google to większy zysk ze sprzedaży produktów i usług, zwiększenie rozpoznawalności firmy, docieranie do szerokiego grona odbiorców z prędkością Internetu.

Dlaczego pozycjonować stronę internetową w Sandomierzu?

Pozycjonowanie strony internetowej pozwala na pozyskanie klientów z wyszukiwarki Google, Bing czy Yandex.

Czy wiesz, że 97% użytkowników internetu w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google? To właśnie ta wyszukiwarka internetowa jest doskonałym kanałem pozyskiwania klientów dla Twojego sklepu internetowego lub usług Twoje firmy.

Mieszkając w Sandomierzu i prowadząc firmę usługową, poszukujesz klientów przede wszystkim z Twojego miasta. Po co walczyć z konkurencją z całej Polski jeśli w Twoim mieście nie wyczerpujesz zapotrzebowania branży.

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne w Sandomierzu przyniesie zyski szczególnie tym właścicielom firm, którzy oferują swoje usługi na poziomie lokalnym. Dzięki wywindowaniu pozycji branżowych słów kluczowych w wyszukiwarce, szybko prześcigną konkurencję i staną się liderami na regionalnym rynku. Obecność w TOP 10 łączy się także ze wzrostem zaufania potencjalnych klientów.

Nie tylko przedsiębiorcy z dużych miast mogą zdobywać klientów z sieci dzięki pozycjonowaniu. SEMLife. Agencja SEO oferuje również swoje usługi dla mniejszych miejscowości, takich jak:

 • Koprzywnica,
 • Klimontów,
 • Zawichost.

 

Pozycjonowanie stron internetowych Sandomierz

Pozycjonowanie stron internetowych Sandomierz

Pozycjonowanie stron internetowych to działania wykonywane:

 • on-site - na stronie internetowej - optymalizacja strony www, czyli poprawa kodu, architektury strony czy UX
 • off-site - działania poza witryną mające na celu poprawienie pozycji w wyszukiwarce

Wyższe pozycje oznaczają więcej wejść na stronę!

Pozyskiwanie klientów pochodzących z organicznych wyników wyszukiwania ma wiele zasad. Przede wszystkim taki klient jest bardziej zdecydowany, bardziej konkretnie podejmuje działania tj. zakupy, komentarze. Lojalność klientów, którzy nas znaleźli w wyszukiwarce, jest również dużo wyższa, ponieważ to oni nas szukali, a nie my nagabywaliśmy klienta reklamami.

 

 

Agencja SEO Sandomierz

Stawiamy na skuteczne pozycjonowanie, które jest osiągane tylko ze względu na dobrze dobraną strategię SEO.

Działania SEO w naszej firmie są cykliczne, wyniki stabilne i długofalowe. Nie obawiamy się aktualizacji Google, ponieważ działamy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Twoją pozycję w Google budujemy na czterech filarach SEO:

 1. Audyt SEO - rzetelna wielostronicowa dokumentacja Twojej strony internetowej i wszystkich błędów obniżających ranking i widoczność domeny
 2. Optymalizacja SEO - wszelkie poprawki techniczne i contentowe w witrynie. Zadbamy o szybkość, jakość i stabilność witryny
 3. Copywriting (Content Marketing) - tworzenie nowych treści według szczegółowego planu działania
 4. Link Building - rozpromujemy Twoją witrynę w portalach branżowych, zadbamy o ruch z witryn zewnętrznych.

Pozycjonowanie - wybór fraz kluczowych

Pozycjonowanie to złożony proces, na który składa się wiele zagadnień. Jednym z ważniejszych czynników zależnych od sukcesu w wyszukiwarce jest wybór fraz kluczowych. To łaśnie słowa kluczowe poprowadzą klienta do Twojej witryny z Google, a wybór niewłaściwych fraz opóźnia sukces firmy.

Wyróżniamy frazy kluczowe:

 • brandowe - frazy kluczowe związane z Twoją marką, lub produktami własnymi. Te frazy najłatwiej pozycjonować i często mają wysoką konwersję szczególnie gdy firma jest znana na rynku od dawna,
 • lokalne (regionalne) - frazy kluczowe powiązane z produktami lub usługami oraz lokalizacją, miastem lub województwem,
 • informacyjne - frazy kluczowe, które pozwalają na poinformowanie czy doszkolenie odbiorców - nie koniecznie odnoszą sukces w sprzedaży, raczej budują wizerunek eksperta,
 • ogólne - najtrudniejsze frazy kluczowe do pozycjonowania, ze względu na dużą konkurencję (cała Polska lub cały świat)
Lubimy robić SEO!
SEMLife.
Pozycjonowanie lokalne Sandomierz
Zalety pozycjonowania sklepów i stron internetowych

Zalety pozycjonowania sklepów i stron internetowych

Największą zaletą pozycjonowania jest stabilność wyników dzięki wysokiej jakości prowadzonych usług. SEMLife. wykonuje pozycjonowanie według standardów wyszukiwarek, wiedzy na temat działania algorytmów wyszukiwania, a także wykonywaniu testów, które potwierdzają co najlepiej wykonywać, aby osiągać wysokie pozycje.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Sandomierz

Jeśli chcemy pozycjonować sklep internetowy, musimy zadbać przede wszystkim o treści opisujące produkty, kategorie, producentów a nawet filtry produktów. Najwyższej jakości treści to jedyna droga do wysokich pozycji.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Sandomierz

Jak pisać treści do sklepu internetowego?

Treści napisane tylko pod wyszukiwarki nie zdadzą egzaminu. Treści muszą być ciekawe dla użytkownika, angażujące, rozwiązujące problem kupującego, przedstawiając do wyczerpania dane zagadnienie.

Teksty do pozycjonowania strony nie powinny skupiać się jedynie na frazach kluczowych, lecz na przekazywaniu wiedzy czytającemu. Cały tekst powinien wyczerpać wiedzę z danego zagadnienia, tak aby użytkownik czuł się doinformowany z każdego zagadnienia. Opisując model telefonu, powinniśmy opisać jego dane techniczne jako podstawę, ale dodatkowo rozwińmy wpis o porównanie do wcześniejszych modeli, porównajmy konkurencyjne modele z wyższej półki cenowej, przedstawiajmy zalety i wady produktu.

Jak pisać treści do sklepu internetowego

Agencja SEO SEMLife.

Jako Agencja SEO i SEM oferujemy naszym klientom wiele kanałów pozyskiwania klientów. Pozycjonowanie organiczne wspieramy reklamami Google Ads. Uruchamiamy kampanie remarketingowe (śledzące użytkowników, którzy byli na naszej stronie) zarówno w wyszukiwarce Google jak również na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

Agencja pozycjonowania SEMLife. to ponad dekada doświadczenia w prowadzeniu kampanii SEO w wyszukiwarce Google w Polsce jak i na rynkach zagranicznych.
Opracowaliśmy wiele innowacyjnych autorskich systemów ułatwiających nam prace i zwiększających skuteczność:

 • system pozycjonowania i link buildingu
 • portalu sprawdzający pozycje
 • skrypty analizujące treść
 • oprogramowanie audytujące strony
Dwa kwadraty jeden ze zdjęciem

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie dla e-commerce pozwoli rozwinąć skrzydła Twojej firmy!

Trafny dobór fraz kluczowych, szczegółowe planowanie i raportowanie działań

Zapraszamy do kontaktu

Oferta pozycjonowania lokalnego