Strony internetowe Starachowice

Firma bez strony internetowej w 2022 roku?

W dzisiejszym świecie firma bez strony www zamyka sobie dostęp do klientów, którzy szukają towarów i usług w Internecie.

Strona www, która zawierające dane adresowe to początek sukcesu. A co powinna zawierać dobra witryna internetowa?

95% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google

Dane StatCounter.com z początku 2021 roku

Projektowanie stron internetowych Starachowice

Każdy z naszych klientów ma inne oczekiwania względem własnej strony internetowej. Natomiast cel założenia nowej strony internetowej jest jeden — skuteczna reklam firmy i podniesienie sprzedaży produktów i usług.

Jednak projektowanie stron internetowych to proces złożony. Projekt witryny składa się z makiety witryny (mockupu), który pozwoli nam określić Twoje oczekiwania, a także rozłożyć ofertę firmy na wszystkie podstrony. Następnie nakładamy na to układy treści, grafiki, projektujemy elementy akcji takie jak formularze kontaktowe, przyciski nawołujące do kontaktu itd.

Oprócz aspektu wizualnego witryny www liczy się również jej funkcjonalność, która musi być intuicyjna dla odwiedzających internautów.

Responsywna witryna internetowa — co to znaczy?

Czy znasz statystyki dotyczące wyświetleń stron internetowych na urządzeniach mobilnych jak telefony, czy tablety? W niektórych przypadkach są one bliskie 80-90%, dlaczego tak się dzieje? Wygoda. Telefony mamy zawsze pod ręką i częściej wolimy coś zamówić, czy sprawdzić, korzystając z własnego urządzenia niż z komputera firmowego czy szkolnego.

Responsywna witryna internetowa — co to znaczy?

Responsywność strony oznacza funkcjonalność witryny, która dostosowuje jej widok do wielkości ekranu. Tekst jest czytelny, menu intuicyjne, grafiki szybciej się ładują. To podstawowe cechy witryn, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę klientów i sprzedawać Twoje towary.

Projektowanie stron www — Starachowice (lokalne potrzeby)

Starachowice to miasto, w którym łatwo pozyskać klientów z lokalnego internetowego rynku. Wystarczy dobra strona internetowa, która będzie odpowiedni prezentowała Twoją firmę, a także wyświetlała się wysoko w Google. Jak to osiągnąć? Powierz zbudowanie własnej strony internetowej profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w branży.

Starachowice to nieduże miasto, jednak strona internetowa wykonana bez standardów wyszukiwarek nie zdobędzie dla Ciebie ani jednego klienta. Jako SEMLife. o:

  • projekt wizualny, unikalny i funkcjonalny
  • treści witryny, które będą dobrze podzielone (architektura witryny)
  • szybkość i wydajność witryny
Profesjonalne strony internetowe Starachowice

Profesjonalne strony internetowe Starachowice

Profesjonalne strony internetowe, to takie, które sprzedają produkty i towary w internecie. Jak to osiągnąć?
Twoja strona musi spełniać oczekiwania klientów, oferować dobre produkty w konkurencyjnej cenie i przede wszystkim witryna musi przekonać klienta do tego, aby to właśnie Tobie zaufał i powierzył Ci pieniądze.

Profesjonalna witryna to coś więcej niż strona www. Odpowiednie treści, ciekawy, ale nieskomplikowany projekt, zwrócenie uwagi na potrzeby odwiedzających i staranne analizowanie i poprawianie wyników sprzedaży. Tylko tak osiągniesz sukces.

Dedykowane strony internetowe

Jeśli Twoja branża, lub firma, cechuje się czymś oryginalnym, warto zadbać o ten element w sposób unikalny. Przykładem tego mogą być kreatory koszulek, kalkulatory oszczędności przy produktach fotowoltaicznych czy dostępy do działów po zalogowaniu.

Dla nas to nie jest problemem wdrożenie unikalnej funkcjonalności na Twojej stronie internetowej.

Szybka strona internetowa

Przed zdaniem finalnego produktu w Twoje ręce, nasze strony www dla Starachowic przechodzą liczne testy. Jednym z najważniejszych jest test szybkości witryny na urządzeniach z różnym dostępem do internetu. Szybkość to podstawowa cecha witryny, która może decydować o sprzedaży, ponieważ już powyżej 1,5 sekundy czekania wzrasta ilość odrzuceń użytkowników i powrót do wyszukiwarki.

84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Zoptymalizowana strona internetowa - czyli jaka?

Twoja nowa strona internetowa zrealizowana w naszej agencji będzie zoptymalizowana pod kątem SEO oraz konwersji. Co to oznacza? Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, która ma wszystkie funkcje i możliwości do osiągania wysokich pozycji pod czołowe frazy z Twojej branży. Jeśli dodatkowo powierzysz nam usługę copywritingu, uzupełnimy ją w treści, których oczekuje od Ciebie użytkownik, a Ty powalczysz o dużą widoczność strony w Google.

Optymalizacja strony www to również, szybkość działania strony dzięki zmniejszeniu rozmiaru grafik, poprawienia kodu źródłowego na wydajniejszy, a także liczne usprawnienia jak np. funkcje cache dla witryny.

UX / UI strony www

Profesjonalna strona internetowa, to taka, która jest funkcjonalna. Użytkownik, od razu po wejściu na nią, musi czuć się pewnie w podejmowaniu decyzji zakupowych. Nie uczmy klientów od nowa funkcjonalności oczywistych takich jak koszyk z produktami, rejestracje czy nawigacja po stronie. Nie zapomnimy również o wyszukiwarce, czy wyróżnieniu najpopularniejszych treści na stronie.

UX / UI strony www

Obsługa stron internetowych

Jako agencja SEO / SEM / WebDesign wiemy, że obsługa stron może przysparzać dużo problemów, szczególnie niedoświadczonym osobom. Panele zarządzania są proste, ale co z cyklicznymi aktualizacjami i poprawkami technicznymi, co z kopiami zapasowymi w razie awarii? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego tworzymy nowoczesne i profesjonalne strony internetowe z pakietem ich obsługi.

Zakres obsługi serwisów internetowych może się zaczynać jedynie od prowadzenia hostingu strony, aż po cykliczne publikacje zarówno on-site jak i off-site.

Prowadzimy również kampanie marketingowe, więc Twoja strona od pierwszego dnia publikacji może zdobywać dla Ciebie klientów!

Cennik stron www

Cennik projektowania i tworzenia stron internetowych jest bardzo indywidualny. Każdemu klientowi zależy na czymś innym, raz jest to bardziej czasochłonne innym razem wrecz zmniejsza czas pracy.

Dlatego jeśli zależy Ci na indywidualnym projekcie graficznym i funkcjonalnym, musisz liczyć się z tym, że koszt strony www będzie wyższy, natomiast proste strony wizytówki jesteśmy w stanie uruchomić nawet w 2 dni od zakończenia ustaleń.

Pozycjonowanie stron internetowych

Najważniejszą cechą naszych profesjonalnych stron internetowych, jest to, że się doskonale pozycjonują w wyszukiwarkach internetowych. SEO, bo tak można nazwać pozycjonowanie, to proces złożony, którego celem jest osiągnięcie wysokich pozycji pod najczęściej szukanymi frazami kluczowymi, a to z kolei przekłada się na wysoką sprzedaż.

Pozycjonowanie można dzielić na:

  • Pozycjonowanie globalne - czyli skupiające się na frazach ogólnych takich jak "agencja SEO", gdzie witryna rywalizuje z konkurencją z danego kraju lub nawet w określonym języku np. frazy angielskie.
  • Pozycjonowanie lokalne (regionalne) - obejmuje frazy kluczowe powiązane z danym regionem np. woj. świętokrzyskie, miasto Starachowice lub np. dzielnica dużego miasta. Zalety to mniejsza konkurencja więc łatwiejsze pozycjonowanie, szybkie efekty jednak może okazać się, że ilość pozyskiwanych klientów nie jest skuteczna.
  • Pozycjonowanie long tail to usługa, która skupia się na dziesiątkach fraz kluczowych, zwykle 3 lub 4 wyrazowych, opisujących bardzo szczegółowo produkty np. czerwone buty nike do biegania. Frazy kluczowe long tail są dość łatwe w pozycjonowaniu, efekt jest stabilny, ale ilość pozyskiwanych konwersji jest niska, dlatego trzeba pozycjonować dziesiątki fraz kluczowych.

Oferta pozycjonowania lokalnego

Marketing internetowy

Doskonale wiemy, z czym borykają się firmy na co dzień. Wiemy, jak często zmieniają się przepisy, księgowość itd, dlatego nie musisz robić wszystkiego sam.

Nasza Internetowa Agencja Marketingowa jest od tego, aby powierzyć jej opiekę nad stroną oraz działania zwiększające ilość pozyskiwanych klientów. W ramach naszych usług znajdziesz:

  • Pozycjonowanie witryny w Google, Bing
  • Reklamy na Facebook i Instagram
  • Google Ads, czyli reklamy w wyszukiwarce
  • Copywriting pod SEM

Nasze usługi zaczynamy od wprowadzania statystyki, dzięki czemu będzie można porównać dane sprzed naszych działań jak i po nich, aby potwierdzić naszą skuteczność.

Strony www woj. dolnośląskie

Strony www woj. kujawsko-pomorskie

Strony www woj. lubelskie

Strony www woj. lubuskie

Strony www woj. łódzkie

Strony www woj. małopolskie

Strony www woj. mazowieckie

Strony www woj. opolskie

Strony www woj. podkarpackie

Strony www woj. podlaskie

Strony www woj. warmińsko-mazurskie

Strony www woj. wielkopolskie

Strony www woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do kontaktu