Pozycjonowanie Elbląg

Zyskaj lepszą pozycję w Google w zaledwie 3 miesiące!

Przewaga nad konkurencją? Więcej klientów? A może popularność? Każdy definiuje sukces biznesowy na swój sposób. Jedno jest jednak pewne - aby go osiągnąć potrzeba wiele pracy, cierpliwości i skutecznego marketingu! Agencja SEO Elbląg ułatwi Ci realizacje Twoich planów firmowych!

SEMLife. zadba o:

 • Pozycjonowanie Elbląg
 • Prowadzenie Kampanii PPC
 • Social Media

Formularz kontaktowy

E-mail:
Telefon:
Adres Twojej strony www:

Spis treści:

Spis treści

Kim jesteśmy?

SEMLife. to marka z 15-letnim doświadczeniem, którą śmiało można nazwać Agencją 360°, czyli firmą, która oferuje pełen zakres usług marketingowych. SEO, SEM, content marketing, social media, email marketing, branding, tworzenie strategii marketingowych, a także tworzenie stron internetowych Elbląg - to niektóre z usług, jakie proponujemy naszym nowopoznanym Klientom. Specjalizujemy się również we wdrożeniach i obsłudze sklepów internetowych.

Opinie i oceny SEMLife Opinie i oceny SEMLife

O SEMLife:

 • Profesjonalna obsługa agencji SEO SEMLife! Słowa kluczowe w Top po zaledwie 6 miesiącach pozycjonowania strony. Fachowe doradztwo i bezproblemowy kontakt. Bardzo polecam!

  ~Łukasz G
 • Polecam firmę SEMLife. Obsługa rewelacyjna.

  Podejście do klienta bardzo rzeczowe i merytoryczne. Jestem bardzo zadowolona. Pan Jarek bardzo rzetelnie przygotował analizy dotyczące mojej działalności, a jego działania mogę na bieżąco weryfikować. Jestem w stałym kontakcie z SEMLife, odpowiadają bieżąco na moje pytania czy wątpliwości.

  ~Katarzyna B
 • Jarek to firma znająca się na swojej robocie w stopniu profesorskim. Bardzo dobry kontakt, polecam !

  ~Karol W
 • Jestem bardzo zadowolona, Kraków nie dał rady a Kielce jak najbardziej. Podwojenie wyników pozycjonowania w 6 miesięcy w porównaniu do agencji z Krakowa.

  ~Marta K
 • Pozycjonowanie to dla nich pestka. Polecam!

  ~Dagmara F
 • Szybka reakcja! Pierwsze efekty pozycjonowania przed skończeniem 3 mc umowy!

  ~Piotr
 • Polecam wszystkim audyt SEO.

  ~Marcin S
 • We made the translation of all English website of travel company and it was perfectly done. Highly recommended this company!

  ~Gokarna B
 • Dziękuję za wypozycjonowanie mojej strony! Jestem bardzo zadowolona z efektów, ilość klientów przerosła moje oczekiwania. Pan Jarek jak zawsze życzliwy i pomocny.

  ~Emma Lou
 • Polecam!!! Pełen profesjonalizm, bogate doświadczenie, lata współpracy za nami.

  ~Mirek Z
 • Polecam, profesjonalne podejście i szybkie efekty

  ~GR Sport

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu z SEMLife.?

 • Większa widoczność w wynikach wyszukiwania,

Pozycjonowanie pomaga poprawić ranking strony w wynikach wyszukiwania, co zwiększa prawdopodobieństwo kliknięcia przez potencjalnych klientów. Strony o wyższym rankingu są częściej odwiedzane, co przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie.

 • Więcej ruchu na stronie,

Wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania przyciąga większą liczbę odwiedzających. Im więcej osób odwiedza stronę, tym większe szanse na przekształcenie ich w klientów, a tym samym zwiększenie przychodów.

 • Lepsze pozycjonowanie lokalne,

Dobre pozycjonowanie pozwala firmom docierać do lokalnych klientów, którzy poszukują produktów lub usług w określonym obszarze. To zwiększa szanse na przyciągnięcie lokalnych klientów, co może prowadzić do wzrostu sprzedaży.

 • Wiarygodność i autorytet,

Strony o wyższym rankingu są postrzegane jako bardziej wiarygodne i autorytatywne. Pozycjonowanie przyczynia się do budowania reputacji firmy i wzmacnia zaufanie wśród klientów.

 • Przewaga konkurencyjna,

Pozycjonowanie pozwala firmom wyróżnić się na tle konkurencji. Strony z dobrą optymalizacją SEO mają większe szanse na przyciągnięcie klientów niż strony o słabszej optymalizacji.

 • Oszczędności,

W porównaniu z innymi formami marketingu takimi jak reklama płatna, pozycjonowanie jest stosunkowo niedrogie. Efektywne pozycjonowanie generuje stały przepływ ruchu na stronie, co przekłada się na długoterminowe korzyści.

 • Trwałe efekty,

Korzyści wynikające z pozycjonowania są długotrwałe. W przeciwieństwie do płatnych reklam, które znikają po zakończeniu kampanii, efekty SEO utrzymują się przez dłuższy czas, co pomaga w utrzymaniu stałego wzrostu ruchu na stronie.

Oprócz powyższych wartości otrzymasz od nas jeszcze coś - to konto w naszym programie do pozycjonowania SEO.app! Logując się do Panelu Klienta, znajdziesz w nim informacje na temat rozliczeń, a także statystyki oraz wszelkie informacje o postępach naszej pracy.

SEO Elbląg - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej Firmy

3 miesiące- tylko tyle wystarczy, abyś przekonał się, czy pozycjonowanie Elbląg to korzystne rozwiązanie biznesowe dla Twojej firmy. Krótki czas umowy, jaki oferujemy to dobra opcja, przede wszystkim dla Klientów, którzy do tej pory nie korzystali jeszcze z usługi pozycjonowania stron Elbląg.

Jeśli zasilasz ich grono, z chęcią zaprezentujemy Ci, jak w praktyce wygląda proces optymalizacji strony internetowej, a także pokażemy, na czym polega dostosowywanie witryny pod wytyczne wyszukiwarki Google, czy Bing.

W uproszczeniu, pozycjonowanie Elbląg to poprawianie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoja witryna może zdobyć więcej „kliknięć” od potencjalnych klientów, ponieważ znajduje się na szczycie listy wyszukiwania w Google po wpisaniu w wyszukiwarkę określonych fraz np. sklep obuwniczy Elbląg.

Czym jest pozycjonowanie Elbląg? To (dla nas) proste!

Jeśli rzeczywiście prowadzisz sklep z butami, zapewne szybko zrozumiesz istotę pozycjonowania stron internetowych Elbląg na następującym przykładzie: umieszczając na witrynie buty, doskonale wiesz, że te na samym początku są widoczne dla przechodniów - pary w dalszych rzędach natomiast umykają ich wzrokowi, dlatego trudniej Ci je sprzedać.

Podobnie stanie się z Twoją stroną internetową jeśli utknie na drugiej lub trzeciej stronie wyników wyszukiwania Google. W takiej sytuacji istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że któryś z internautów szukających sklepów obuwniczych w Elblągu w ogóle trafi na Twoją firmę, skoro Twoi konkurenci już dawno wyprzedzili Cię w rankingu. Ich sklep niewiele różni się od Twojego? Oferujesz nawet bardziej okazyjne ceny niż Twoi rywale? Pomożemy Ci ich dogonić!

Czym jest pozycjonowanie Elbląg?
Audyt SEO Elbląg

Audyt SEO Elbląg

Aby tego dokonać, już na początku naszej współpracy wykonamy dla Ciebie audyt SEO, który będzie zawierał również analizę konkurencji. Właśnie dzięki niemu dowiesz się, w jakim stanie jest Twoja strona internetowa, a także czy generuje błędy, które uniemożliwiają jej właściwą indeksację.
To niezwykle ważny etap pozycjonowania stron internetowych Elbląg, którego nie można pominąć w drodze do uzyskania przewagi konkurencyjnej.

Czym jest audyt SEO w Elblągu?

Audyt SEO to kompleksowa analiza strony internetowej, która ma na celu zidentyfikowanie obszarów wymagających poprawy w celu zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania. Audyt SEO Elbląg pozwala na zrozumienie, jak strona jest odbierana przez wyszukiwarki, i jakie zmiany mogą pomóc w osiągnięciu lepszych pozycji. Audyt SEO składa się z kilku etapów, takich, jak:

 • Analiza techniczna: W tym etapie oceniamy elementy techniczne na stronie, które wpływają na sposób, w jaki jest ona indeksowana przez wyszukiwarki. Zwracamy uwagę na takie aspekty, jak: m.in. szybkość ładowania strony, sprawność kodu HTML, struktura URL, zastosowanie SSL, dostępność pliku robots.txt oraz mapa strony (sitemap).
 • Analiza treści: Ten etap obejmuje ocenę treści na stronie pod kątem optymalizacji SEO. Sprawdzane są elementy takie jak zastosowanie słów kluczowych, metatagi, nagłówki (H1, H2, H3), optymalizacja obrazów oraz jakość i unikalność treści.

Strategia pozycjonowania strony

 • Analiza struktury strony: Ten etap polega na zweryfikowaniu przez nas, czy użytkownicy i roboty bezproblemowo poruszają się po stronie Twojej firmy. Obejmuje to ocenę architektury informacji, menu nawigacyjnego, linków wewnętrznych oraz użyteczności strony dla użytkowników.
 • Analiza backlinków: W ramach tego etapu analizujemy liczbę i jakość linków prowadzących do strony z innych witryn (tzw. backlinki). Audyt pozwala zidentyfikować dobre i złe linki przychodzące oraz ocenić, jak wpływają one na pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
 • Analiza konkurencji: W tym etapie porównuje się stronę z witrynami konkurencji pod kątem pozycji w wynikach wyszukiwania, używanych słów kluczowych, struktury strony, treści oraz strategii linkowania. Pozwala to na zidentyfikowanie obszarów, w których konkurenci mają przewagę, oraz określenie działań, które mogą pomóc zyskać wyższą pozycję.

Tworzenie stron internetowych Elbląg

Po audycie przeprowadzamy optymalizację strony internetowej Elbląg, która polega przede wszystkim na naprawieniu nieprawidłowości na stronie. Zdarzają nam się również sytuacje, w których witryna jest tak zaniedbana, że, mimo szczerych chęci z naszej strony, nie nadaje się do pozycjonowania. Wówczas proponujemy naszym nowym Klientom stworzenie nowej strony internetowej, która będzie działała szybko i wydajnie. Co więcej, zadbamy też, by witryna była atrakcyjna pod względem wizualnym i spełniała wszelkie kryteria funkcjonalności.

Proponując takie rozwiązanie, zależy nam na zadowoleniu Klienta. Działamy przecież w jego interesie! Z tego względu, zaniżamy standardową cenę za zbudowanie strony internetowej, a także umożliwiamy płatność ratalną bez dodatkowych kosztów.

Ile kosztuje pozycjonowanie Elbląg?

Każdorazowo staramy się dostosować budżet na pozycjonowanie Elbląg do możliwości finansowych naszych Klientów, dlatego warto skontaktować się z nami w sprawie wyceny. Miesięczny abonament za obsługę SEMLife. zaczyna się nawet od 700 zł.

W tej cenie profesjonalnie zajmiemy się wywindowaniem Twojej strony w wynikach wyszukiwania, poświęcając uwagę takim czynnościom, jak:

 • Poprawa szybkości ładowania strony: Jako zespół, dokładamy starań, aby nasza strona wczytywała się jak najszybciej. Realizujemy to poprzez zmniejszenie rozmiaru plików graficznych, optymalizację kodu strony czy wykorzystanie technologii cache.
 • Ulepszanie struktury strony: Zajmujemy się uporządkowaniem menu nawigacyjnego, tworzeniem czytelnych nagłówków oraz upewniamy się, że linki na stronie są łatwe do znalezienia i działają poprawnie. Dzięki temu odwiedzający będą mogli łatwo znaleźć interesujące ich informacje.
 • Optymalizacja treści: Tworzymy wartościowe i unikalne treści, które są atrakcyjne dla czytelników oraz zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, aby strona była łatwiej znajdywana w wynikach wyszukiwania.
 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych: Jesteśmy świadomi, że coraz więcej osób korzysta z internetu na smartfonach i tabletach. Dlatego dbamy o to, aby nasza strona była responsywna, czyli dopasowywała się do różnych rozmiarów ekranów.

W ramach umowy zapewniamy także bezpieczeństwo danych i pomoc w sytuacjach interwencyjnych związanych z działaniem strony internetowej. Dysponujemy również własną przestrzenią serwerową.

Jakie rodzaje pozycjonowania proponujemy dla Twojego biznesu?

Pozycjonowanie lokalne Elbląg

 • Pozycjonowanie lokalne Elbląg to strategia SEO (Search Engine Optimization, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), która skupia się na zwiększeniu widoczności strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania.
 • Pozycjonowanie lokalne Elbląg szczególnie poleca się firmom, które mają fizyczną lokalizację lub świadczą usługi w określonym obszarze geograficznym.
 • Pozycjonowanie lokalne obejmuje takie działania jak optymalizacja strony internetowej pod kątem lokalnych słów kluczowych, zarządzanie recenzjami i opiniami, oraz optymalizacja profilu Google My Business.
Jakie rodzaje pozycjonowania proponujemy
Pozycjonowanie w mapach Elbląg

Pozycjonowanie w mapach Elbląg

 • Pozycjonowanie wizytówki Google koncentruje się na optymalizacji profilu Google My Business. Profil ten jest cyfrową "wizytówką" firmy, która pokazuje się w wynikach wyszukiwania Google i na Google Maps.
 • Pozycjonowanie w mapach Google może obejmować zarządzanie tymi informacjami, odpowiadanie na recenzje, dodawanie zdjęć i promowanie profilu poprzez różne kanały.
 • Pozycjonowanie wizytówki Google skupia się na jednym aspekcie - profilu Google My Business.

Pozycjonowanie sklepów Elbląg

 • SEO dla e-commerce można uznać za integralna część prowadzenia sklepu internetowego. Bez pozycjonowania trudno znaleźć nowych klientów i zyskać satysfakcjonującą pozycję w Google pod frazami powiązanymi z produktami, którymi handlujesz.
 • Celem procesu pozycjonowania sklepów w Elblągu jest poprawa widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania, co zwiększa ruch na stronie, a tym samym prowadzi do wzrostu sprzedaży i zysków.
 • Pozycjonowanie sklepów online obejmuje wiele działań, które są podobne do pozycjonowania tradycyjnych stron internetowych. To np. optymalizacja słów kluczowych, treści, struktury strony, szybkości ładowania strony oraz budowanie linków i promocja sklepu.
 • Pozycjonujemy takie sklepy jak: Idosell, Shoper, Magento, VirtueMart, PrestaShop, Sky-Shop i wiele, wiele innych.

Nie wiesz, który rodzaj pozycjonowania będzie odpowiedni dla Twojego biznesu? Bez obaw! Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swojej działalności, a stworzymy naszą ofertę pozycjonowania Elbląg specjalnie dla Ciebie!

Bezpieczeństwo
Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony
Optymalizacja
Usuniemy zbędny kod i przyśpieszymy stronę
Użyteczność
Zadbamy o wygodę użytkowników

Prowadzenie Kampanii PPC w Elblągu

Z roku na rok, wyszukiwarka Google się zmienia. Obecnie, oprócz wyników organicznych, użytkownicy mogą korzystać również z reklam, które pojawiają się na początku listy wyszukiwania. Nasza Agencja SEO Elbląg specjalizuje się również w planowaniu i prowadzeniu Kampanii Google Ads i Bing Ads.

Kampanie Google Ads

Google Ads (wcześniej znany jako Google AdWords) to usługa reklamowa Google, która pozwala na tworzenie i publikację płatnych ogłoszeń na stronach wyszukiwania Google i innych stronach należących do sieci Google. Kampania w Google Ads to zestaw grup reklam, słów kluczowych i ofert, które są zarządzane razem, aby osiągnąć określone cele marketingowe.

Kampanie Bing Ads

Bing Ads, obecnie znane jako Microsoft Advertising, to platforma reklamowa Microsoftu, która działa na podobnej zasadzie jak Google Ads. Pozwala na tworzenie i publikowanie płatnych ogłoszeń w wynikach wyszukiwania Bing, MSN, Yahoo i innych stronach partnerskich.
Promując swoje usługi lub produkty w Bing, można przede wszystkim zyskać Klientów z zagranicy, ponieważ z wyszukiwarki korzystają przede wszystkim Niemcy, Francuzi, Anglicy, a także Amerykanie i Kanadyjczycy. Jeżeli planujesz ekspansje na rynki zagraniczne - Microsoft Ads to usługa dla Ciebie!

 

Zainteresowany kampanią PPC ?
Wyprzedź konkurencję!

Kto powinien skorzystać z Kampanii Google Ads i Microsoft Ads?

 • Firmy chcące dotrzeć do klientów w momencie, kiedy szukają konkretnych produktów lub usług -  Google Ads pozwala na targetowanie reklam na podstawie słów kluczowych, co oznacza, że reklamy mogą być wyświetlane użytkownikom, którzy aktywnie szukają określonych produktów lub usług.
 • Firmy z ograniczonym zasięgiem lokalnym - Google Ads pozwala na precyzyjne targetowanie geograficzne, co jest szczególnie przydatne dla firm lokalnych, które chcą dotrzeć do klientów w swojej okolicy.
  E-commerce i firmy online. Google Ads oferuje różne formaty reklam, takie jak Google Shopping, które są idealne dla firm sprzedających produkty online.
 • Firmy z różnymi celami marketingowymi - Google Ads pozwala na ustawienie różnych celów dla kampanii, od zwiększenia świadomości marki po generowanie konwersji, takich jak sprzedaż czy zapisy na newsletter.
 • Firmy chcące dokładnie mierzyć efektywność swoich działań reklamowych - Google Ads oferuje szczegółowe dane analityczne, które pozwalają na śledzenie efektywności kampanii i optymalizację działań na podstawie tych danych.
Prowadź Social Media z Agencją SEO Elbląg

Prowadź Social Media z Agencją SEO Elbląg

Prowadzenie social media przez agencję SEO (Search Engine Optimization, czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) może obejmować wiele różnych działań.
Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych usług, jakie podlegają pod usługę prowadzenia kont na social mediach przy wsparciu SEMLife.

Co zawiera usługa prowadzenie Social Mediów Elbląg?

 • Strategia i planowanie

Nasza Agencja SEO może pomóc w opracowaniu strategii dla Twojego biznesu w social media, która będzie zgodna z Twoimi celami biznesowymi i SEO. Może to obejmować planowanie rodzajów treści, które będą publikowane, określanie optymalnych czasów publikacji, a także identyfikację kluczowych słów i tematów, które będą najbardziej efektywne dla SEO.

 •  Tworzenie i publikacja treści

SEMLife. może tworzyć i publikować treści na Twoich profilach w mediach społecznościowych. Treści te będą optymalizowane pod kątem SEO, co oznacza, że zawierają kluczowe słowa i frazy, które mogą pomóc w poprawie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

 • Zarządzanie społecznością

Możemy pomóc w zarządzaniu Twoją społecznością w mediach społecznościowych, co będzie obejmowało: odpowiadanie na komentarze, moderację dyskusji i budowanie relacji z Twoją publicznością.

 • Monitorowanie i analiza

Nasza Agencja SEO będzie monitorować i analizować działania na Twoich profilach w mediach społecznościowych.

 • Integracja SEO i social media

Agencja SEO będzie pracować nad tym, aby Twoje działania w mediach społecznościowych wspierały Twoje cele SEO. Może to obejmować działania takie jak budowanie linków, poprawa autorytetu domeny i zwiększanie ruchu na stronie.

84 %
Skuteczność
TOP 1-3
93%
Skuteczność
TOP 4-10
98 %
Przedłużanych
umów

Reklamuj się w Facebook Ads i pozyskuj klientów dzięki mediom społecznościowym


Facebook Ads to platforma reklamowa Facebooka, która umożliwia tworzenie i publikowanie płatnych ogłoszeń na Facebooku, Instagramie, Messengerze i Audience Network (sieci stron i aplikacji partnerskich Facebooka).

Warto wiedzieć, że kampanie reklamowe w Facebook Ads są strukturyzowane na trzy poziomy: kampanie, zestawy reklam i reklamy. Każdy poziom ma swoje unikalne cechy i funkcje:

 • Kampanie: Tutaj określasz cel swojej reklamy, np. zwiększenie świadomości marki, generowanie ruchu na stronę, konwersje, sprzedaż itd.
 • Zestawy reklam: Na tym poziomie określasz, kogo chcesz osiągnąć (targetowanie), ile chcesz wydać (budżet) oraz jak długo Twoja reklama ma być wyświetlana (harmonogram).
 • Reklamy: Tutaj tworzysz rzeczywiste treści reklamowe, takie jak obrazy, filmy, nagłówki, teksty opisowe itd.
Agencja pozycjonowania stron
My lubimy robić SEO!

Jedną z największych zalet Facebook Ads są zaawansowane możliwości targetowania. Możesz targetować swoje reklamy na podstawie demografii, lokalizacji, zainteresowań, zachowań i więcej. Możesz nawet tworzyć "audience" (grupy odbiorców), które są podobne do Twoich obecnych klientów, co jest znane jako "lookalike audiences".

Zleć SEO specjalistom

Duża ilość możliwości sprawia, że samemu można się pogubić, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy nie tylko w zakresie reklam, ale także pozycjonowania w ogóle.

Gwarantujemy, że po pierwszych 3 miesiącach zobaczą Państwo pozytywne efekty naszej pracy! 98% naszych dotychczasowych Klientów była na tyle zadowolona z naszej pracy, że zdecydowała się przedłużyć umowę na rok! Czy postąpili właściwie? Wystarczy zajrzeć do naszego case study, aby przekonać się, że tak!

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. kujawsko-pomorskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubelskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. lubuskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. małopolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. opolskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podkarpackie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. podlaskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. warmińsko-mazurskie

Pozycjonowanie stron i sklepów woj. zachodniopomorskie

Zapraszamy do kontaktu